• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj holky,
tak tripply vyšly na druhý pokus v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: huráááááá :dizzy_face:

ovu já na sobě moc nepoznala :unamused:
23. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
no vidíš Copi, gratulace největší..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ti spadl kámen ze srdce, viď?
23. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
jj Zuzi, dneska mi dr do telefonu řekla, že výsledky jsou negativní :fearful: a protože negativní u mě znamená negativní věci, tak jsem se musela přeptat, co to teda vlastně značí... :grinning:
23. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj jsou tu ještě nějaké snažilky ?? a berete mezi sebe ještě nové ??? :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Copi, tak to jó... :grinning:

Moni, jsou tu ještě snažilky... vítej... :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
vítám moni :wink:
23. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
já myslela, že už víkendujete...

u nás už začínají zvěřinové hody, tak se těším... a vyýlovy rybníků... proto mám ráda podzim, jinak vůbec...
23. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
zdravím k KFC - uaa proklatě dobré kuře:slight_smile:

Cekám tu az manzilek skonci v praci, jo a odjezd se dneska nekoná zítra musí do práce, takze az zitra skonci tak hned vyrázíme.

já jsem třeba snažilka Moni, vítám tě u nás.

Copi- obrovká gratulace
23. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
v KFC mají připojení????

to stihnete i to snažilkování... :wink:
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
jj v na wifi,

jeste tam maji pry nejakou oslavu narozenin, tak buhvi jestli bude schopnej neco delat :grinning:
23. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
no musíš mu to strategicky vysvětlit... :grinning:

to je konec, za chvíli budeme připojení i na veřejném WC... (já teda online doma na WC jsem... :grinning: )
23. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,
copi, tak to je super, že ti testíky dopadly dobře. :wink:

chersi, já jsem tohle píchání měla a myslím, že to bylo právě před ovu... :wink:

baji, tak to mě mrzí, že ti testíky moc neposloužily... :frowning2:

Je pátek, takže já opět uklízím... :grinning: ... peru, dopoledne jsem vařila, takže nemusím zítra, mám předvařeno. Přijedou naši, tak upeču bábovku. Aspoň budu moct manžílkovi zítra pomoct trošku na zahradě. Jinak u mě nic novýho... půjdu dělat zase úkoly do školy. V neděli přijedou tchánovci a pojedeme nakupovat do města, tak se těším. :slight_smile:

A co budete dělat vy o víkendu? Chersi psala, že jedou k rodičům a co ostatní?
23. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Čauky Anoli, já zítra hlídám elektrikáře na domku- budou přidělávat světla a v neděli taky jedeme ke tchánovcům... tchýně měla narozeniny tak budemem muset ještě pořešit nějaký dárek...

ty pořád jen uklízíš a pereš... :astonished: :grinning:

mě pořád volá babička, abych jí dovezla prádlo aby mi ho vyžehlila, strašně ráda žehlí a teď mi chce pořád pomáhat, když jsem těhu a doděláváme domek... ale já nevím, přijde mi to divný... abych jí neotravovala, ale asi by mi to jinak nenabízela... tak jí ho asi večer šupnu a dědeček od ní bude mít na chvíli pokoj... :grinning:
23. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj Zuzi, to ne, já uklízím a peru jen v pátek, přes týden na to dlabu, to jen poklízím, tzn. dávám věci na svý místo. :grinning: Furt něco někam přenáším, jak blázen. :sweat_smile:

Jo jo, žehlení mě čeká zítra. Snažím se si nenechávat tolik věcí na žehlení a dělat to postupně, tak na to mám teď čas. :wink: Tak to se máš, že ti babička takhle vypomůže. Když ti to nabízí, tak neodmítej. :wink:

Dneska jsem měla nějakou tvořivou... :grinning: ... ozdobila jsem si věneček na dveře v podzimních barvách, tzn. oranžovou stuhou a na to jsem nalepila dokola kaštany. Vypadá to docela hezky. Akorát jsem neměla nic lepšího po ruce, tak jsem na lepení kaštanů použila manžílkův tmel... :sweat_smile: Jsem zvědavá, jestli mi zítra kaštany z věnečku neopadají, až budu dávat věneček na dveře. :wink: :grinning:

Tak se mějte hezky a všem přeju pěkný víkend!!! :dizzy_face:
23. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Krásné sobotní ránko... :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 17tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16+2dtt
anoli: // 14.8. - 14+2dtt
eliska_v: 33 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 12 DC
jaspina: 20 DC
ewulin: 4 DC
ladenka: 54 DC
smudlinka10: 23 DC
bajoch: 28 DC
24. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
hezký vecer holky, tak jsme vcera dorazili k mamine vcera cca v 9 hodin a manza ji mel jak z praku.
dnes jsme byly poprat babicce k 75 narozeninám, a nastesti jsme prezili 2,5 kritcké povinne navstevni hodiny.
tedka koukame na bobule a uzivame si pohodicku:slight_smile:

a co vy ostatni?
zítra se zase nachvilku ukazu, papa
24. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
krásné ránko,
tak už jsem od pěti vzhůru, nesnáším přeměnu času... :angry:

copa: // 25.7. - 17tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16+3dtt
anoli: // 14.8. - 14tt+3d
eliska_v: 34 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 13 DC
jaspina: 21 DC
ewulin: 5 DC
ladenka: 55 DC
smudlinka10: 24 DC
bajoch: 29 DC
25. říj 2009 v 06:46  • Odpověz
Zuzi, ty jsi teda ranní ptáče! :astonished: :grinning: :grinning:

My jsme dnes byli na malým výletě na Pastvinách. Bylo to hezký, stromy krásně zabarvený, sluníčko svítilo... nádhera! :dizzy_face:

Tak jsem zkusila objednat předvánoční zájezd do Salzburku, tak jsem zvědavá, co mi zítra odepíšou... stejně si myslím, že už nebude, ale uvidíme zítra... nakonec by nás jelo 5 - my 2, tchánovci a můj taťka. :wink:

Tak zítra pa pa
25. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 17tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16+4dtt
anoli: // 14.8. - 14tt+4d
eliska_v: 35 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 14 DC
jaspina: 22 DC
ewulin: 5 DC
ladenka: ??? DC
smudlinka10: 25 DC
bajoch: 30 DC

nikde, nikdo??? :confused:
26. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ráno :wink: :wink:

já jsem tu
26. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
tak co Baji? 30 DC... :dizzy_face:
26. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
no nevím....nevěřím tomu ale každopádně příznaky mrchy nikde :astonished:
uvidíme ještě nějakou dobu počkám....určitě to je jen rozhozený cyklus
26. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, normálně já jsem měla přes víkend takové bolesti na levém vaječníku, že už jsem myslela na návštěvu pohotovosti.. Naštěstí dnes už dobré. Ale vůbec nevím, co to mohlo být - takové ostré bodání..
Bajoch to vypadá nadějně.. :wink:
26. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky zdravím všechny
26. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
jaspi, to teda taky nevím... :unamused:

Baji, no uvidíme... :dizzy_face:

a co víkend? my ho měli jaksi nakupovací... koupili jsme si sedačku, zrcadlo do koupelny, garnýže a sadu nádobí na indukční desku, protože to jaksi nemůžeme vyzkoušet, jestli to elektrikář dobře zapojil... :sweat_smile: a večer jedeme s našima, kteří se vracejí ze svatební cesty, do ikei pro takové ty veoké modré tašky na stěhování...

včera už jsem začla nekompromisně vyhazovat a třídit věci, tak budou mít naši romští spoluobčané radost, až se budou prohrabávat v popelnicích...

Copi, půjdeš na 4D ultrazvuk?
26. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem teď u našich. Byla jsem ráno na krvi (kvůli štítné žláze) a musím čekat na manžílka do 14 hodin až skončí v práci, abych ho vyzvedla a mohli jsme frčet domů.
Od včerejška mě píchá v podbřišku, spíš jako nalevo... ale jinak vše o.k., takže to přisuzuju tomu, že se napínají svaly, mimís asi roste! :grinning: Takže sezení mi dnes zase nedělá moc dobře, proto vás jdu pozdravit a jdu si lehnout... I k ránu mě to vzbudilo, je to takový nepříjemný no... ale říkám si, že to musím vydržet, protože porod bude určitě horší. :grinning:
Já teda nevím, jak to máte vy copa se Zuzi, ale mně se dřív sny moc nezdály nebo jsem si je nepamatovala, ale co jsem těhotná, tak se mi furt něco zdá... ale někdy takový blbosti anebo strašidelný, že se úplně probudím. Dnes zase... volala jsem mamku a nemohla jsem se hýbat, pak jsem se probudila. No hnus!!! :rolling_eyes:

jaspi, já jsem měla takové ostré bodání, když jsem měla ovulku...

baji, držím pěsti! :wink:

Zuzi, tak to je super, že jste takhle dobře pořídili. :wink: My jsme nakonec nakupovat nebyli, ale co, tak pojedeme jindy, vždyť hnusných dnů ještě bude. :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Anoli, já mám pořad živé sny... ale je pravda, že teď padnu za vlast a probudím se ráno, teda když zrovna nejdu 4x za noc na záchod... :angry: Ale už mucína asi fakt citím... ségra to nazvala jako zaražený větry, ale je to takový nepopsatelný, ale skvělý a krásný... :dizzy_face:

My to koupili úplně náhodou... jeli jsme ke tchánovcům na oběd a cestou jsme se stavili v nábytku a tam se nám líbila sedačka, tak jsme si ji koupili, pak jsme jeli do hornbachu, se podívat na zrcadlo, který se už dělá a objevili jsme tam docela hezký garnýže, ale měli jen tři... takže ještě pro zbytek pojedeme a večer jsme objednala hrnce... no ale dostali jsme docela větší finanční obnos od tchánovců, jako že jsou daleko a nepomáhají nám tolik jako naši a ví, že teď všechny peníze rveme do domečku, tak asi něco koupíme... takže jsme si koupili ty garnýže a hrnce... :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
manžel měl narozeniny takže my o víkednu slavili ve dvou na večeři...a tento víkend nás čeká oslava s rodinou....já mám natozeniny tento čtvrtek :slight_smile: tak že by 2 čárky k narozkám... :grinning:
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky,
my měli víkend hodně v poklidu, takový odpočinkový

já pořád mimíse necítím tak, jako poprvé, to se to tam fakt vyboulovalo, ale teď je to spíš takové škrunkání :grinning:
a živé, bláznivé sny mám taky, většinou fakt šílenosti... :sunglasses:
Zuzi - já na 4D už byla, udělala nám ho rovnou při tom prvotrimestrálním screeningu, mimčo tam bylo vidět krásně celé, doma jsem si to CD musela hned znovu pustit :dizzy_face: my se s manželem nemohli dohodnout, jestli jít až kolem toho 22-25tt nebo hned, manžel rozhodl, že hned - prý nechce vidět už "hotové" miminko, chce mít překvapení :grinning:

bajoch - to by byl hezký dárek :wink:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.