• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Bjoch, to by byl moc hezký dárek.

My měli teda pěkně lenivý víkend u maminy, a aby toho včera nebylo málo, tak manža si koupil nějaký horor tak si ho pustil a ja se sla divat do loznice na superstar a cetla casopis - normalne mi to asi netrvalo dlouho a usnula jsem na tom casopise :grinning:

takze bylo po snazení...
26. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
My jsme si o víkendu dovezli autko a aby jsme ho vyzkoušeli, tak v sobotu jsme jeli okouknout sedačky a koupelny a stavili jsme se na oběd v kolibě u černého medvěda - je to v prostřed lesa a ten výhled..nádhera! A dali jsme si kančí kýtu s karlovarským knedlíkem a šípkovou omáčkou. Ještě teď slintám když si na to vzpomenu..
Anoli - jenže mě píchli Pregnyl už v úterý, takže ovulka by měla být dřív než o víkendu.. No hlavně že už to dnes nebolí!
26. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jaspi, to bych si dala... já už muže přemlouvám, že budeme chodit na zvěřinové hody a u nás jsou všude, takže půjdem každý týden jinam.. pak se třeba rok nikam nedostaneme, tak toho musím využít... :sweat_smile: ježíši, šípková omáčka... já mám teď takový chutě jako nikdy, hlavně na maso... :sweat_smile:

jaspi, já měla takový problémy loni a málem jsme nedošla ani k našim aby mě odvezli na pohotovost... z pohotovosti mě poslali na chrdu, jestli nemám slepák a tam mi doktor řekl, zcela chladně, že mám asi zaražený větry... :astonished: tak si vyber...
26. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
:grinning: Zuzi tak to byl fakt odborník co?
Ještě jsem se chtěla zeptat jestli nemáte některá doma účet, co by jste mohli postrádat? Potřebovala bych něco na doložení úvěru - mám tam peníze na koupelnu, ale potřebuju na ni hotovost..
26. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jaspi, bohužel, my máme všechny věci z domku na faktury na firmu... :unamused:
26. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Aha, to nevadí - snad něco schrastím..
26. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Dobré ránko holky moje:slight_smile:

copa: // 25.7. - 17tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16+5dtt
anoli: // 14.8. - 14tt+5d
eliska_v: 36 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 15 DC
jaspina: 23 DC
ewulin: 6 DC
ladenka: ??? DC
smudlinka10: 26 DC
bajoch: 31 DC

tak co bajoch, pořád nic?
a nevítě něco o elisce-v? už se vůbec nechodí.
27. říj 2009 v 06:10  • Odpověz
dobré ráno děvčata....pořád nic :wink:
27. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
no tak to mocinky držím pěstičky :wink:
27. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Já taky držím palce - a závidím - ale v dobrém - moc ti to přeju :wink: Kdy budeš testit?
27. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Krásné ránko.. to by byl fičák kdyby to hned vyšlo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kdy budeš testit?
27. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
kdy bych měla podle vás.....?poraďte....není moc brzy?
27. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
31 DC, nemyslím si že je to brzy
27. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Bajoch to není brzo - jakmile se opozdí MS, tak už by se // ukázat měly.. :wink:
A my jsme zvědavéééé
27. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
já myslela až třeba o víkednu.....
27. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
moc dlouhoo, jednej hned bajoch...jak říká jaspi jsme zvědavé :wink:
27. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Jo jo - běž pěkně počůrat papírek :grinning: :wink:
27. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Mě se to ukázalo už 30DC a 9DPO... ale vydržíme i do rána... aby "to" bylo kvalitnější... :dizzy_face: :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
teda vy mi dáváte.... :grinning: dobře zítra ráno vám dám zprávu :wink:
27. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
OK a počkej jestli nenapišeš :frowning2:
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Moc bych ti to přála, i když ti moc závidím, ale fakt umpřímně přeju abys se ti ty 2 čárky ukázali. :wink:
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
nooo tak teda vy jste mě tak nalomily že se mi nechce čekat....
27. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
nemusíš čekat z ranní moci je to sice lepsi, ale jestli tam mají být budou tam i tedka :grinning:
27. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Bajoch si šla si pro test!!!! :astonished: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: počkám do obědové pauzy.......... :wink: ale jako jo udělám ho dnes...ale co když pak budu strašně zklamaná.....? :frowning2:
27. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
anoli se tam taky nic neukázalo, ale za dva dny joooo... a když to nevyjde, tak se svět nezboří... a neboj, zažily jsme to každá...
27. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
pak zazijes styv jaky jsme zazili asi vsechny tady. Ale pak to bude dobry.

Ale porad je lepsi to pri zpozdení zkusit a vedet nez zit v nevedomosti - tedy podle me.

Nam se nedari uz pul roku, napriklad, obsas me chytají depky, obcas se mi mrnous do planu nehodi- tak ja nevím.

Ale kazdopádne v utery mam dokrorsky den, zubare, tak si skocim i na gyndu a asi se zeptam na tu zadanku na spermio.
27. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky, jen sem najukávám, protože jdu vařit a co to nevidím??? Bajoch bude testit??? No tak to je super, moc držím palečky, aby to vyšlo. :wink:

chersi, neboj mimi přijde ve správný čas, uvidíš. :wink: A třeba ještě nenastal...

No tak já jdu vařit a doufám, že až se sem po obědě podívám tak tu budou // !!!!!!!!!!!!!! :grinning:

A co jinak? Jak se máte? Mně je už dneska zase líp. Nevím, ale začínám si myslet, že to mám snad i od zad, protože mně vždycky bolest vystřeluje ze zadu... je to hnus a asi se budu muset umírnit s uklízením a rozložit si to do více dní. Zjistila jsem, že když na úklid vlítnu v pátek a všechno zvládnu za jeden den, tak se nemůžu večer ani druhý den hnout. :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Anoli, my co neuklízíme, tak nás nic nebolí... :grinning:

zítra jdeme celá family uklízet domeček... snad už to ti blbci budou mít hotový.. už mě to s nima fakt nebaví... :angry:
27. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak jsem zvědavá jak dopadl test - už by mohlo být po obědové pauze ne?
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.