• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
no my se vzdy domluvíme a po zakáznících rozesleme dopis, že od do je celozávodní dovolená a od kdy po inventure bude otevreny sklad. já si vezmu dovcu uz od pondelka 21 myslim a pak to vychází na 7 dní dovolené.

no ale máme tu i takové workoholiky, že budou chodit do prace i mezi svatky - to jsem zvedavá co tu budou delat :grinning:
29. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
my teda taky jdeme 22 a pak hned od pondělka a na silvestra, ale střídáme se, abychom tam nebyly všechny a užily si trochu sváteční pohody...
29. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Já bych taky chtěla být domááááá :wink:
29. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, já mám od včerejška navařeno, tak můžu být na pc a dělat úkoly do školy. Taky možná přijede manžílek dřív z práce, protože ho bolí moudrák. Jeden mu vytrhla, tak má klid a zase začal zlobit druhej. Nejdřív si myslel, že mu roste, ale pak zjistil, že tam má zánět. Dneska v noci nemohl bolestí spát. :frowning2:

Tak já jdu vyřídit zas ňáký mejlíky a pak sem zas juknu. :wink:
29. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
jo včera jsem se bavila s kamaradkou - chtěla jse jit v utery k Dr. aby mi dala tu zadanku na spermio pro Fandu.
Ona taky tenktár sla po necelym roce a nedala ji ho, po roce ano.

Takze jsem nad tim premyslela, nepujdu tam, necham to zatim opravdu byt, pouze vitaminy a pujdu tam na pravidelnou kontrolu az v květnu, (pokud nebude problém) to bude rok od vysazení HA.

Jiny problem nemam MS chodí sama a pravidelne, a nic jineho se taky nedeje.

Takze tot me rozhodnutí.

A muzem planovat dovolenou a bez starostí.
29. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
chersi a jak může vědět, že se už rok nesnažíte???
29. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Zuzi možná podle antikoncepce..
Cher mě dala doktorka žádanku na spg při první návštěvě a to jsem měla antinu vysazenou tak 2 měsíce.. Ale stejně to tam zapalatíš. Být tebou, zavolám do nejbližšího CARu a domluvím si to tam sama. K tomu doktorku nepotřebuješ..
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
aha, jaspi, já jsem to brala tak, že já si chodila pro HA na půl roku, tak bych jí řekla, že to neberu a basta... a já bych taky už jednala sama, asi bych byla s nervama v háji... :rolling_eyes: ale pokud chce chersi vydržet až do května, tak je to jen její věc a třeba se to fakt zadaří... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, třeba jo. Když se k mimi nebude tak upínat, bude plánovat dovolenou, tak třeba se zadaří. :wink:

Já už nevím, jestli jsem vám to psala nebo ne, ale už máme objednanej ten předvánoční zájezd do Salcburku. :wink: Doufám, že mi bude dobře a výlet se zdaří. :grinning:

Jinak začínám mít strach z pondělí, kvůli těm testům ... :unamused:
29. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Právě holky, budu plánovat dovolenou, vylety a budu tím padem myslet na neco jinyho.

Dr. ví že jsem HA nechtěla, byla jsem tam prave v červnu , že jsme dostala MS po 14 dnech znovu tak jsme se o tom bavili.

Ja prave si myslím že nad tím premyslim az moc, doma v práci, kdyz se sismam s neterí a tak. Je toho asi az moc.
29. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Já jsem to nemyslela tak, že tam hned musí jít.. Jen aby věděla, že k tomu tu doktorku nepotřebuje.
29. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
jj vím to jaspi.
29. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Co máte k obýdku holky?

U nas v kanclu si holky objednali pizzu a jedině ja na ní dnes nemam chut a objednala jsem si lazzane, namka :grinning:
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Teda chersi, nedělej mi chutě s lazzaněmi, jó!!! :grinning: Ty bych si tedy dala, ty miluju!!! :dizzy_face: Ale dnes jsem měla zdravou kvasnicovou polívku a zapečený těstoviny s mletým masem a boloňskou omáčkou, sýrem. :wink:

Tak manžílek už je doma, tak se o něj starám jako o miminko. :grinning: Byl u zubařky, má tam samozřejmě zánět a už je objednaný na příští čtvrtek na vytržení moudráku... :unamused: Chudák, už minule si s tím prvním dost užil, tak se bojím, jak to bude probíhat tentokrát... ale furt lepší se ho zbavit, než aby ho to furt zlobilo, co myslíte?
29. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky, jsem 2 letá snažilka a nic. můžu se přidat?? věří někdo na věštbu? kartářka mi před rokem řekla, že dítě vidí až v35 letech??
29. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
čauky rahu... mě taky řekla v červnu otěhotním a v červenci jsem byla těhu... :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
fakt?? takže se mám na to vykašlat, protože mám ještě 2 roky čas??
29. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
dlouhovlásko a u které kartářky jsi byla, že bych taky zašla....
29. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj Rahu - já na to nevěřím. Kámošce z toho nevyšlo nic..
Anoli já si na dnešek navařila už včera. Přítel nebyl doma, tak jsem se nudila..a polívku jsem taky dělala s kvasnicovýma knedlíčkama a pak jsem jen obalila kotlety v mouce a osmahla a k tomu takovou máčku s žampíkama - hokus pokus.. a taky jsem dělala poprvé karlovarský knedlík - tak jsem zvědavá jaká bude reakce :wink:
29. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
mojí sestře vyšlo přesně seznámení, jak jí řekla kartářka. Už si myslela, že je to on a pak se rozešli. Nakonec se vzali a mají chlapečka...
29. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
rahu jsme z vyškova, takže je to paní od nás.... a ona je fakt neskutečná, nám se vyplnilo vše... ale teď už objednává na únor... mě loni v květnu řekla, že otěhotním za rok a já byla strašně naštvaná, že nebudu těhotná hned...
29. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak to tak asi má být....budu muset počkat. říkala, že namám spěchat, že tö vidí mezi 35 a 36. Ale pořád mám nutkání k ní zajít. Je však problém se tam dovolat, také má obsazeno... :frowning2:
29. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak jen volej!!! měw to teda dostalo, ale stálo to za to!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Vítej rahu,

moje mamina chodí ke kartářce, a vždy jí vše vyšlo. Chodí k ní jednou za rok, a je to paní kde se nemusí nic platitm prostš chceš dát dáš nechceš nedáš.

Na naše těhotenství jí bylo řečeno, že je problém u partnera a pujde na testy a bude pro to muset něco udělat. Ale pak to vyjde hned.

Tak zatm zobe jen vitamíny
29. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
jaspi, tak to jsme se pěkně sešli s tou polívkou, co? :grinning: Teda, ty jsi ale vyvařovala. :wink: Mě když to chytne, tak může bejt v kuchyni skoro celej den, ale takových dnů je hódně málo. :grinning:

rahu, já když mi něco kartářka řekla, tak jsem tomu většinou nevěřila a pak časem, když se to či ono přihodilo, jsem si na ní vzpomněla a říkala si, no jó ty bláho, vždyť mi tohle říkala... :astonished:
29. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky mě zachvilku čeká podniková hodiny angličtiny, tak si jdu udělat domácí úkol, tak papa zítra :grinning:
29. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Krásné ránko:

copa: // 25.7. - 18tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+1d
anoli: // 14.8. - 15tt+1d
eliska_v: 39 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 18 DC
jaspina: 2ž DC
ewulin: 9 DC
ladenka: ??? DC
smudlinka10: 29 DC
bajoch: 34 DC

dámy, tak my se asi fakt budeme stěhovat... sice mám sbalenou jen jednu skříň, ale asi dnes nepůjdu spát abych to zvládla...:sweat_smile: v devět jedeme do olmiku pro sedačku a v pět pro postýlku, tak už se fakt na obojí těším...

tak pa a večer písnu víc... :dizzy_face:
30. říj 2009 v 06:32  • Odpověz
oprava... :sweat_smile:

copa: // 25.7. - 18tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+1d
anoli: // 14.8. - 15tt+1d
eliska_v: 39 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 18 DC
jaspina: 26 DC
ewulin: 9 DC
ladenka: ??? DC
smudlinka10: 29 DC
bajoch: 34 DC
30. říj 2009 v 06:33  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Vítám Rahu :wink:
dneska jsem zase testila...a nic :unamused:
30. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Bajoch a jinak ti MS chodí pravidelně? Nebo jsi teprv vysadila HA? V tom případě by byly nepravidelnosti dost běžné..
Zuzi to je super, že než se prcek narodí, tak budete mít krásné hnízdečko! :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.