• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahojky holky, tak dneska mám náladu pod bodem mrazu- opětně na mě vyjela kolegině. Přemýšlím že jestli to pujde takhle dál, dám kvuli ní výpověd
30. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
no jo jaspi je to tak mám těsně po vysazení....takže to bude určitě tím

chersi copak ti udělala?
30. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Bajoch - po vysazení HA to blbne skoro každé - než se tělo srovná.. :wink:

Chersi já měla taky dřív kolegyni hroznou mrchu - ale měla smůlu. Postarala jsem se o to, že pak dostala výpověď a byl klid. Teď žádnou nemám a vyhovuje mi to.. Je to šílené - dobře si to pamatuju, jak mi všecko znechutila. Ale zas být kvůli nějaké megeře bez práce? :frowning2:
30. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Toho aby ona odešla nikdy nedosáhnu:(

Zase jsme se pohádali, že prý jsem jí včera nepozdravila.

tak jsem jí řekl aat už jde do pr..le, že furt neco resí že me uz to nebaví, tak otocila, že se s ní 3 týdny nebavím, že jestli mam doma problemy at si je vyresim.At se chovam v praci normalne :angry:

A že radsi at nic nedelam ze je vsechno bytecny.

A ja debil doted delala vsechno za ní protoze chodí v 11 domu, už na to ale opravdu prdim. Budu si vsimat jen sama sebe a sve prace
30. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak to fakt řeší pěkné blbosti.. ale úplně mi připomíná tu moji kolegyni - byla to falešná, úlisná mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já jsem na ni pak byla ještě horší - v rámci boje kdo z koho.. No štěstí bylo, že šéf byl na mojí straně, takže když jsem řekla já nebo ona, tak to dopadlo dobře pro mě..
30. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
KOukám že dnes mají všichni volno a uklízí.

No po dnešním náročném dni s koleginí a asi 100 mailech kdy mi psala jak jsem vztahovacna a sobecká, si az prijdu domu dam panaka a pujdu se tim uklizenim taky uklidnit.

tak papa a hezky vikend
30. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla celý den bez pc, protože jsem se jela podívat do školy. :grinning: Ale byla to úplně zbytečná cesta, příště budu radši doma. Oni stejně říkají jen to, co máme na netu. :unamused: Tak teď jdu vyřídit korespondenci, koukala jsem, že tam mám 6 mejlíků.

A představte si, že mi dnes volali z cestovky, jestli jako nás 5 jede nebo ne, že mají zájemce a že to jsou poslední místa!!! Tak jsem jim řekla, že jsem to už zaplatila a cestovní smlouva k nim jde poštou... Kdybysme si teda vzpomněli o týden později, už by Salzburg nebyl.

Tak se mějte hezky a pěkný víkend :wink:
30. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Dnešní tabulka je asi takováto:

copa: // 25.7. - 18tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+3d
anoli: // 14.8. - 15tt+3d
eliska_v: 41 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 20 DC
jaspina: 28 DC
ewulin: 11 DC
ladenka: ??? DC
smudlinka10: 31 DC
bajoch: 36 DC

... teda jestlil se něco nezměnilo... :dizzy_face:

Holky, zítra jedu dopoledne na tripply, tak mi držte, prosím, pěsti ať dopadnou dobře. Jsem nervózní a mám strach! :frowning2:
1. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak včera jsme byly zapíjet malýho štěpánka, sice pozdě ale přeci, a jak to dopadlo, večer paradní opilecký mazlení a ráno kocovina jako pra....e :grinning:

Mě bolí jen hlavička ale panu manžílkovi to neustál žaludek a všichni si dovedete představit jak to dopadlo, no te´d leží pod dekou a ani nemuká - já se musím smát, ale jak se směju hlavička bolí, bolí, tak se k němu půjdu asi připojit :grinning:

papa zítra

PS:alkoholici nejsme ale aby bylo malé zdravé - to se musí :grinning:
1. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny snažilky!
1. lis 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tabulka je dnes takováto, jestli se něco nezměnilo:slight_smile:

copa: // 25.7. - 18tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+4d
anoli: // 14.8. - 15tt+4d
eliska_v: 42 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 21 DC
jaspina: 29 DC
ewulin: 12 DC
smudlinka10: 32 DC
bajoch: 37 DC

A Baji a Jaspi, u vas něco nového?

Zdravím Jájinku1979
:wink:
2. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
dobré ráno :wink: vítám Jáji :wink:
u mě nic nového....už se chystám volat na gyndu...
2. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko,
u mě MS zatím nedorazila, ale myslím že dnes nebo zítra - cítím to a břicho mám jako balón :unamused: Akorát jsem v sobotu trošku špinila, tak jsem myslela, že to už bude MS, ale přestalo to. Ale na těhu to nevidím.
No a včera nám podřezávali tu zeď - jako jsem ráda, že to je, ale bylo to psycho - bordel ve všech místnostech, zima jak bylo otevřené atd. Ale aspoň to máme z krku. Jo a v sobotu jsem poprvé řídila toho našeho Peugeotka a byla jsem fakt nadšená! :dizzy_face: Automat je boží vynález :grinning:
2. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky a zdravím nové snažilky

jen opravím:

eliska_v:42 DC (čekání na porevizní MS)
ewulin: 13 DC
smudlinka10: 32 Dc
2. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Kde jsteeee? :confused:
2. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
tady tady :grinning:
2. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Už jsem se bála, že se všecky ještě válíte v pelíšku, jen já musela vstávat!
Tak co cher - jaká jsou rána opilcova? :grinning: :wink: Doufám, že už halva nebolí!
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Ne ne ja jsem taky pracující :grinning:

No mě bolela jen hlava, manža na tom byl mnohel hur, nekouril, nejedl, kafe nechtel, pak nastvil koupelnu, a su do postele snad ani curat nechodl :grinning:

Ted uz je to Ok - alespon malej nebude nemocnej, jelikoz jsme to vytrpeli za nej :grinning: :grinning: :grinning:

A co u vas, jak slape autíčko?
2. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
teda omlouvam se za to moje psaní, nejak mi ty prsty po ty klavesnici nechteji klouzat :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Jo jo, autíčko šlape - doufám, že mu to vydrží! :sweat_smile: Bez toho řazení se mi jelo fakt nádherně - a taky nezvyk třeba brzdy - jsem byla zvyklá na ni dupnout a tady musí člověk jen lehce ťuknout - jinak by asi vyletěl oknem :grinning:
2. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Krásné ránko, já se musla trošku aklimatizovat v práci po dovolené...

Tak hlásím, že jsme dnes spali poprvé v novém domečku, celou sobotu a neděli jsme stěhovali, byl to záhul, ale stálo to za to... :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Zuzi tak to gratuluju k hnízdečku :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
jj tzo věřím, ja jsme měla favorita a zvykala jsem si pak na renaul laguna - to taky byl dost nezvyk. a dneska zase bych si zvykala z laguny na lepsi.

No je fakj jak se rika z horsiho na lepsi se vzdycky dobre zvyka
2. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
zuzi teda vy se máte, velká závist. :grinning:
2. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
díky, díky... je tam ještě práce jako na kostele, ale už alespoň nebudueme přejíždět tam a zpátky jak idioti.

a co vy a víkend, Jaspi si užívala fáro a chersi se opíjela... :grinning: no tak bych se chtěla mít.. :grinning:
2. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
zuzi to je super....se máte... :wink:
my jsme si vybrali v sobotu domek...jeli jsme koukat na pozemek...a ejhle hrubá stavba s cedulí na prodej....je to opravdu náš vysněnej domek jako by byl pro nás....tak držte pěsti ať to vyjde... :grinning:

jinak u nás byla rodinná oslavička těch mých a manželových narozek...klasika no babička spěchala domů, tchýně se opila :angry: , brácha vyprávěl vtipy :astonished: , ale užili jsme si to :wink:
2. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
a kde baji a za kolik???
2. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky holky.
tak dnes po 6 týdnech na gyndě a naštěstí je vše ok!! Akorát MS nikde, takže jsem dostala včeličku a snad do 10-14 dnů mrška dorazí, abychom se mohli krásně snažit o mimí!! :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dneska 1DC, pro aktualizaci do tabulky. :wink:
Dneska po ránu totiž po duphastonu dorazila mrška. V pátek nebo hned v pondělí mám jít znovu k dr. abychom se domluvili co dále. :wink:
2. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
eliska_v:42 DC (čekání na porevizní MS)
ewulin: 13 DC
ladenka: 1 DC
smudlinka10: 32 Dc
2. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.