• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
změna
copa: // 25.7. - 18tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+4d
anoli: // 14.8. - 15tt+4d
eliska_v:42 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 21 DC
jaspina: 29 DC
ewulin: 13 DC
ladenka: 1 DC
smudlinka10: 32 Dc
bajoch: 1 DC

jsem ráda že první přírodní mrška přišla relativne v pohodě takže uvidíme jak to bude dál....přeju pěknej večer popřípadě ráno nakouknete li až ráno :wink:
2. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
jo a Zuzi domeček je v Syrovicích u Rajhradu za 3 900 000...dneska jsme tam znova byli se dívat...a už je zamluvenej :grinning: ale úvěr ze stavebka je zatím v plínkách....njehorší je že já nemám tu smlouvu na dobu určitou :angry: tak hledáme všelijaké jiné možnosti a já hodlám jít za šéfem a zeptat se na rovinu jak to jako se mnou vidí dál po novém roce......tak držte pěsti :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
baji držím pěsti, určitě!!!! a za za ty peníze máte jen tu hrubou stavbu??? :confused: to by byl mazec....

anoli, co ty testy??? Myslím na tebe celý den, kdy budeš vědět výsledky????

my už zkoušeli nový kávovar a kafe bylo dost silný... ale jinak výborný... musíme to vychytat...

tak dobrou, asi už všechny spíte...
2. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
ne ne to už je cena na klíč...... :sunglasses:
3. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Krásné ránko,

tak já jsme dnes poslední den ve čtvrtém měsíci... :sunglasses:

baji, tak to jóóóó... :sunglasses: já jen že naše hrubá stála něco kolem 800.000,-- ale teda nemáme střechu... teda mám ale ne sedlovou... :grinning:

copa: // 25.7. - 18tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+5d
anoli: // 14.8. - 15tt+5d
eliska_v: 43 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 22 DC
jaspina: 30 DC
ewulin: 14 DC
ladenka: 2 DC
smudlinka10: 33 Dc
bajoch: 2 DC

tak a ode dneška čekáme na Jaspi... :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Na mě ani čekat nemusíte - já už jsem si včera malinko obulela, že přišly MS křeče..klasika. Tak počítám během dneška. Všecko tomu nasvědčuje - už mě i prsa přestaly bolet - tak to mám vždy :frowning2: Ale už jsem se s tím celkem smířila..
3. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
no a já jen špiním.....a bolesti žádné ale fakt vůbec žádné....tak nevím
3. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Holky nemáte některá sušičku prádla? Já potřebuju vědět, jaké to má přívody a odpady..?
3. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
dobré ránko holčiny, tak dneska jsem doma a zachvilku pujdu z zubarce - bude vrtat auaua.

a jeste se porad rozmyslim zda jit an gyndu nebo ne, co bych ji tam asi tak povidala?
3. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Chersi já jdu taky dnes na 12 hodin - vypadla mi plomba. A taky se mi nechce :unamused:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky :wink:
moc vás nestíhám...

jaspi - sušička potřebuje akorát přívod elektřiny :wink: pokud chceš kondenzační, tak tam máš buď nádobu, kde se sráží voda a tu musíš pravidelně vylévat nebo si k sušičce dokoupíš sadu a ten kondenzát jde přímo do odpadu :wink:
3. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
ja jdu taky na 12 - ale pujdu o neco driv, radsi abych tam nestravila mladi:slight_smile:

pak chci doma nez prijede Fanda vyházet videokazety, stejne jich polovina nefunguje aa ni na to uz nekoukame, akorat pohadky necham jednou pro deticky
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
copa děkuju. A je lepší ta kondenzační nebo ne? Víš jak budem dělat koupelnu, tak jestli dělat na sušičku odpad..
3. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
jaspi - odvětrávací jsou prý levnější a mají nižší spotřebu, vypouští horký vzduch do místnosti, kde jsou umístěné, takže je třeba nezavřeš někam do skříně (resp.zavřeš, když odvedeš vzduch ven jako třeba u digestoře); kondenzační potřebuje jen přívod elektřiny, vyrábí se i vestavné
já jí ještě nemám, ale v koupleně je s ní počítáno, je tam i připraven ten odpad, protože nechci pořád myslet na to, že musím vylít nádobku :wink: bude postavená na pračce a máme tam nějaký pračkový sifon s odbočkou pro tu sušičku :wink: jinak bacha, ne všechny sušičky mají možnost odvodu toho kondenzátu do odpadu
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Copa já jsem je právě nechěla na sebe, ale vedle sebe.. Měla jsem v plánu mít v koupelně takový jakoby pult z itongů - obložený jak koupelnu a do toho jsem chtěla zasunout pračku i sušičku - ale tam by pak byl asi problém s tím odvětráváním že? Tak to musím vymyslet jinak..
3. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
jaspi - ta odvětrávací by tam asi nešla, ale kondenzační můžeš určitě zasunout pod pultík :wink:
3. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
tak jsem zpět od zubařky, dneska na mě byla hodńa a ani to moc nebolelo.

ale jsem nastvana - zase jsem pribrala, bez HA mam nahore uz 9 kilo :angry: A přitom jím pořad stejně, životní styl je pořad stejny.
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
chersi - tak to je divné, že přibíráš :fearful: spíš se přibírá, když se bere HA, ne?
3. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
když jsem HA měla, tak jsem se držela pořad stejně na své váze +-2 kg. ted je to katastrofa.

me je divny, že jim stejne a pobyh mam v podstate taky stejny, no v kancelari toho moc nenapohybujes a doma uklid a bezne prace - porad stejne.
3. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová .. můžu mezi vás? :wink:

Snažíme se od 04/09, dle utz ovu probíhá, sliznice vysoká, přítel SPG na jedničku, ale stále nic .. je to takové na palici, už ani při MS nebrečím, teď jsem začala brát Mladý ječmen a čekáme na zázrak :frowning2:
3. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Pitrís vítám - tak to se snažíme zhruba stejnou dobu.. Ale u mě je ovule jen s lékama..

Cher - můžeš mít nějakou rozházenou hladinu hormonů ne? Nebo hormony štítky..? To by to vysvětlovalo..
3. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahojky vitam tě petrisku26,

se snazenim jsme na tom podobně já od 6/09.

Preji brké // a budu rada kdyz se k nam pridas :wink:
3. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky, díky za přivítání :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky, dnes nestíhám, kolegyně má neschopenku a já dělám věci, které jsem jasi nedělala, tak mi to trvá strašně dlouho... :angry:

vítej pitrisku :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem vás nestíhala, páč nejsem doma, ale opět v práci. Byla jsem požádána, jestli bych jim mohla pomoct. A protože jsem se už doma trošku nudila, tak jsem to zkusila. Teď doufám, že mě nebude zlobit při sezení břicho, ale dneska to bylo dobrý... a řeknu vám upřímně, že to je příjemná změna. :wink:

Včera jsem byla na těch testech a nebylo to tak hrozný. Brala mi 4 ampule a ani mi nebylo slabo. Nikdo mi neřekl, kdy budou výsledky, takže si k Dr. asi za týden zavolám. Teda pokud se neozvou oni :frowning2: ... ale modlím se, aby to bylo o.k., tak uvidíme.

Jinak moje gyndařka se přestěhovala. Je to ale pořád ve stejném městě. Vypadá to, že s manželem koupili vilu a zrekonstruovali ji. Přála bych vám to vidět. Je to tam všechno nový, luxusní, krásný!!! Kam se hrabe ordinace v Růžový zahradě. :grinning: Já z toho byla úplně na větvi. Čekárna vypadá jako obývací pokoj - krásný lustry, výmalba, pohovky... připadala jsem si tam jako na zámku. :grinning: Fakt úžasný! :dizzy_face: Manžel byl se mnou, tak taky zíral. :slight_smile:

No a jinak asi nic novýho... zkusila jsem si objednat z netu (MMB) rifle, tak jsem zvědavá, zda mi budou. :sweat_smile:

Tak se mějte hezky a když budu mít zítra čas, juknu na vás. :wink:
3. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dobré ránko, tak už zase strašim v práci

copa: // 25.7. - 18tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 17tt+6d
anoli: // 14.8. - 15tt+6d
eliska_v: 44 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 23 DC
jaspina: 31 DC
ewulin: 15 DC
ladenka: 3 DC
smudlinka10: 34 Dc
bajoch: 3 DC
4. lis 2009 v 05:08  • Odpověz
Holky, nevim co mi ta zubarka vcera s tim zubem delala ale ma mv puse jako kdybych si pul roku necistil azuby a je to celkem neprijemny.
4. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
chersi, taky jsem byla v pondělí u zubařky. Zase mi nic nedělala a říkala, že mám krásný zoubky. :grinning: A nemůže se ti tam třeba dělat zánět? Manžílkovi to tímhle zápachem právě začalo... pak až začal bolet zub... zítra jde na vytržení moudráku, chudák, to si zas vytrpí. :frowning2:
4. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
to není zápach anoli - ale divná chut v puse taková jakoby hořká, dá se říct. To se mi nikdy nestávalo a že tenhle zákrou uz mi delala uz na 3 zubu
4. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno,
Anoli - mě taky trhali na jaře moudráky - šla jsem tam s jedním, co byl ještě neprořezaný, ale šíleně bolel - tak jsem musela na čelistní chirurgii, aby ho vyřezali. Šla jsem tam úplně pos... a když mi tam ten zubař (vypadal jak Polrajt :confounded: ) řekl, že zrovna vyrve i ten druhý na té samé straně, tak jsem myslela, že se tam rozbulím fakt! Do té doby mi nikdy zub netrhali a pak hned 2 - navíc se to muselo šít atd. No ale můžu ti říct, že po injekcích jsem to fakt necítila - jen bylo nepříjemné, jak páčil ten neprořezaný - to jsem měla dojem, že mi prostě dřív prdne čelist jak zub. Ale ten druhý byl hned. No a pak ještě tak 2 dny brufeny od bolesti - ale celkově se mi hrozně ulevilo, protože před tím to fakt bolelo šíleně. Takže teď už bych neváhala :wink:
4. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.