• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Krásné ránko...

anoli, ty už zase dřeš? Tak vítej do klubu.. :dizzy_face:

chersi, můžeš tam mít asi zánět... tak jí zavolej a zeptej se....

Jaspi, tak co?
4. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
uvidíme zítra, jak to bude vypadat
4. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Zuzi nic, testila jsem, ale pusto prázdno.. :frowning2:
4. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
treb ato jeste prijde jaspi.

já si tu hořkost našla na netu a může to mít spoutu příčin. Ale píšou tam že to máže i přejít. Tak zvýká ovocnou zvejku :grinning:
4. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Cher to si myslím, že ne - už by byl aspoň stínek. Jsem 31DC.
4. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Zuzi :wink:, no jo ještě si tý práce asi chvilku užiju. Uvidíme, možná do vánoc, možná až do února... vše záleží na tom, jak mi bude a jak mě tu budou potřebovat.

chersi, tak uvidíš no, třeba tě to přejde samo nebo tomu budeš muset pomoct, např. koupit něco v lékárně...

jaspi, moc bych ti přála abys objevila // :wink: Jinak co se týče toho moudráku, tak ona mu právě před půl rokem trhala jeden a on jak tam měl zánět, tak sice na to dostal antibiotika, ale asi to nebylo doléčený a po vytržení měl teplotu a bylo mu fakt hrozně asi týden! Tak to víš, že se toho už teď bojí. On vůbec je ze zubaře pos....j! :grinning:
4. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
anoli, to já mám ze zubařu taky sakra respekt.

Tak ybojím bojím z moudráku, minule mi totiž řekl aže ještě není zdaleka venku celej a už se kazí, že uvidíme a kdyžtak mě pošle do Berouna na vyříznutí. :angry: To nepřežiju.
4. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Chersi přežiješ - je to v pohodě, fakt :wink:
4. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
jaspi, v pohodě to je, když se to pak dobře hojí, ale když jsem to viděla u manžílka, že ho to trápilo pomalu 2 měsíce, protože se mu rána špatně hojila a pořád se mu v tom dělal hnis... to bylo teda fuj fuj! Musel běhat k Dr. pomalu každej tejden, aby mu to čistila. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat teď. :frowning2:
4. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
A on tam ten zánět měl už před tím? Protože mě po vytržení dali ATB abych právě zánět nedostala..
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Právě že měl. :unamused: A antibiotika mu dala na to, aby se mu zahojil a pak aby mohli zub vytrhnout. Teď mě napadá, jestli pak nedostal ještě jedny...
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Jo holky, dnes už jsem v pátým měsíci :dizzy_face: , kdo by to byl řekl, že to tak rychle uteče....

No jinak k těm zubům, mě trhala osmičku a v pohodě, Martinovi trhala taky a chudák tam seděl dvě hodiny, celá se mu rozlomila a posílala ho do brna na zubní chirdu, on řekl, že má ve dvě jednání a ať to zvládne, chuderka byla úplně zpocená, ale nakonec to zvládla, ale martin pak týden trpěl jako kůň... no ale přežil...

v pondělí jedeme do brna do nemocnice odstraňovat jakýsi výrůstky co má martin na očích, tak už je z toho zase nervés... přitom to nic není... má to domluvené u primáře, ale on má pocit, že primář je jen kancelářská krysa a má obavy aby to zvládl... já se z těch chlapů fakt zblázním... jak malí kluci...

a včera byla mamka u paní která věští z virgule a tak na 60% tu bude kluk, ale miminko se ještě nerozhodlo co bude... ona to prý pozná až tak v šestým měsíci, ale pokud to bude kluk, tak bude moc chodný a pokud to bude holka, tak vydá za dalších pět holčiček... no a taky říkala, že to bude ze strany martinové rodiny... no prostě super... další mlej řízek... :frowning2: :grinning:
4. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Zuzi, gratuluju! :wink: :grinning:

Já se tvýmu manželovi nedivím. Já doktory a zdravotnický zařízení nemusím a když mám někam jít, tak jsem z toho taky nervózní. :grinning: Mně vadí užjen ten smrad, když přijdu do budovy. Fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jééé, tak uvidíte, co to nakonec bude, viď? To bude překvápko! :grinning: A ještě sis to nerozmyslela a nedáš si to říct? :wink: Já už se těším až to bude vidět a až mi to Dr. řekne. :dizzy_face: Ale teď by mi stačilo, kdyby byly testíky v pořádku. Bojím bojím. :frowning2: Jak ze strany manželový rodiny? Jako že někdo od nich (zemřelý) se vrací zpátky na Zem?
4. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
holky já dens vůbec nestíhám...už jsem na tom novém místě....ale zatím spíš poletuju mezi recepcí kde zaučuju a odbytem kde jsem zaučována...ted mám chvilku klid :wink:

vítám novou snažilku

jo a s domečekm to vypadá čím dál nadějněji...asi bude fakt náš.....kouká že jset pevně držely pěstičky :grinning:
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Anoli, tak jsem to pochopila, ale je taky možný, že spíš povahově bude mít duši po nich...

bude to dobrý uvidíš, ten strach je nejhorší, já vím...

nechci si to nechat říct, všichni pořád špekulujou a přemýšlí a je to docela sranda... :grinning:

Jo a jinak kluk bude Štěpán, po martinovým deděčkovi... moc odvařená z toho nejsem, ale martin štěpána chtěl od té doby co se známe, byl to jeho nejmilovanější deděček a člověk vůbec...
4. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
4. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Zuzi, ale Štěpán je docela hezký. :wink: Mně se to jméno líbí. :slight_smile: A holčička?

No, my si to říct necháme, ale ostatním to neřekneme. :grinning:
4. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
No a Zuzi, co ty víš, třeba se zrovna dědeček vrací... :wink:

chersi, jdu si přečíst ten článek
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
holku chci Matyldu...
4. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
No tak to je síla! Se nedivím, že píšou, že to je pro ni nová hračka, když je jí 11 let. :confused:
4. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Dobrý vid anoli, ja hlavne nechápu jak ty pubertacky, kor v 11 letech vedi co je to sex.
4. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
chersi, no přesně, já si v jejich věku hrála ještě s panenkama! :astonished:

Zuzi, když slyším jméno Matylda tak si vzpomenu na ten film s těmi vodníky, jak babu proměnili v mouku, pak z ní byla buchta a jak jim pěkně nakynula, když jí zasep proměnili zpátky. :grinning: Aspoň budete mít jméno, které jen tak nikdo nemá. :wink: To vám závidím. My chceme Karolínu nebo Nelu nebo Karolínu Nelu, ale těch je už docela dost... :unamused:
4. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
No to ona si s nima taky hrala. Mě to přijde tak jako kluk řekl tady si lehni a nic nedel on si ulevil a bylo.

J ajsem v 11 tuchy asi mela ale i kdyz jsem si to zkusila poprví, tak dneska vim ze i to bylo brzo.

Tak holcina si neuvedomuje ze si v podstate zkazila zivot - i kdyz tam v tech statech je to asi trochu jiny.
4. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Anoli, Karolínu mám sestřenici a Nelu má soudedka, a Karolíně stejně nikdo jinak neřekne než Kájo... druhej strejda má Andreu a říkáme jí Adlo... takže asi tak... jsme strašně veliká rodina, takže vybrat jméno je fakt problém a nechci Lucii, Adélu a tak... já byla taky skoro všude jediná a bylo to super, každý věděl o koho jde... :grinning:
4. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
No právě, že už začínám přemýšlet nad jiným jménem, jenže chci zase něco normálního a já nevím, ale přijde mi těch hezkých jmen hrozně málo. Vždycky si pod ním někoho představím a už ho nechci. :confounded:

Ale Zuzana je taky docela častý jméno, ne?
4. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Kde jste?
4. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
jsem tu , koukam na to jaka jména máte vymyšlená
4. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
zuzana je docela málo davané... a přitom je tááááák krásné.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Zuzi, mně se taky líbí :wink: , jenže jich znám asi pět a ani k příjmení by se nám asi moc nehodilo.
4. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak jsem se dívala, že jméno Matylda nosí v republice asi 550 lidí, což je docela málo. :wink: A má svátek na moje narozeniny!!! :grinning:

Manžel chce dát jméno Karolína Nela, ale já furt nevím... Karolína má zase svátek na výročí naší svatby - 14.7. Dobrý ne? :grinning: :wink:
4. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.