• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
počkej, počkej ty jsi 14.3.????????
4. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
přesně tak :wink:

A Zuzana znamená lilie a nosí jej 57.288 lidí :wink:
4. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak to je fakt dobrý, já jsem taky 14.3.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak si budeme vzájemně přát... :grinning:
4. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
No nekecej??? Fakt??? To je docela náhoda, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Na beremku jsem si psala s jednou holčinou a ta má narozky taky 14.3., ale je o rok mladší než já. :wink:
4. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
jasně Ryba jako vyšitá... :grinning: já mám čtyři kamarádky a společně jsme spoluležely v porodnici... potaly jsme se na školaách, na pařbách a tak... docela sranda....
ale že teda taky potkám někoho, kdo je ve stejný den, no to je mazec...

a pro kluka máte nějaký jméno?
4. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Fakt je to mazec! :grinning: :grinning: :grinning:

No, jako my jména vybraný máme, ale myslím si, že se to stejně ještě změní...

Pro kluka by se nám líbilo: Nikolas, Tadeáš nebo Damián. Manžel chce Nikolase, mně se líbí Damiánek, akorát vždy u jmen strašně řeším, aby šlo říkat zkráceně, ale v některých případech to nejde moc dobře... :grinning:
4. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Tadeáše má kamrádka a říkají u Taďo...

my to řešili když se narodila sestřenice, dali jí jméno Andrea a nikomu se nelíbilo... a jak jí budeme říkat.. nakonec to dopadlo tak, že její dvouletá sestra to ani neuměla vyslovit, tak jí říkala Adlo nebo Álinko a to jí zůstalo dodnes a to je jí šestnáct let... takže se to vždycky nějak vyvrbí...

ještě máme do dubna čas to všechno prokombinovat... :grinning:
4. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Zuzi, vždyť jo, času je ještě dost :grinning: :wink:

Právě Tadeáše má moje bývalá spolužačka ze střední, je to děsná kráva, tak se mi moc to jméno nechce dávat, protože pak si neodpustí nějakou trapnou poznámku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikolas mi přijde zas moc cizí, i když je v kalendáři... no uvidíme no...
4. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
musíš k omu mít přijímení... my k tomu ryze českému nemůže nic cizokrajného vymyslet... :frowning2: i když je pravda, že já na to moc nejsem...

už cítíš pupíka????
4. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Nikolas Mikulecký... co myslíš? Nebo Damián Mikulecký? Já bych svýmu dítěti taky nedala třeba jméno Esmeralda nebo něco takovýho, Nikolas je ještě na hranici...

Dneska to je tady jen náš dialog, viď? :grinning: :wink:

Jestli ho cítím? Já ti ani nevím... Jako občas cítím v bříšku takový jako vrnění... nevím jak to popsat... jako když máš třeba tik do svalu, tak něco takovýho, tak si říkám, jestli je to jako ono???
4. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Zuzi, tak se měj a zas zítra. :wink:
4. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
já to nazývám pouštění slabého elektrického proudu a ségra zaražený větry... :grinning:

Pááá Anoli...
4. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
copa: // 25.7. - 18tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt
anoli: // 14.8. - 16tt
eliska_v: 45 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 24 DC
jaspina: 32 DC
ewulin: 16 DC
ladenka: 4 DC
smudlinka10: 35 Dc
bajoch: 4 DC
5. lis 2009 v 06:11  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:,jak se máte?
5. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
Krásné ránko,

ještě zdravím z domu... kvůli panu manželovi vstávám o půl sedmé, abycho mohli společně snídat... :rolling_eyes: a pak tu ještě hodinu tvrdnu... ale alespoň jsme spolu... :dizzy_face:

Ahojky Ewi, dlouho si tu nebyla, nějaké news????

chersi, co zub?
5. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojky ewul, strašně ráda tě vidím.

zuzi, zuby nebolely ani včera, dnes tu chut v puse mam zase, ale asi uz neni taková.
5. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj,nového nic, jen jsem prostě nějak neměla náladu přispívat,ale poctivě jsem vás četla...asi jsem měla nějakou podzimní depku:slight_smile:
5. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Jo a jenom ať víte, prdím všechny ovu testy,příznaky a nepříznaky...ono to někdy prostě musí přijít,tak si v klidu počkám:slight_smile:
5. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
taky jsem si to rekla ewul a dneska rano jsem i vyhodila manžovi vitaminy do supliku stejne si ho 1 vzal a 2x nevzal, to je k nicemu.
5. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
já mám taky podzimní depku, ale z toho bince doma, co mě tu čeká ještě uklidit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a navíc v práci toho je strašně moc, dělám věci, které má na strarosti kolegyně a jí to trvá, tak půl hodiny, mě půl dne... :confused: ale v pondělí už přijde, byla na laparce, aby mohli mít druhé mimi a psala jen, že už nikdy více a že to asi bylo k ničemu... pak písnu, hlavně pro Jaspi, aby měla představu co ji čeká...
5. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
copa: // 25.7. - 18tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt
anoli: // 14.8. - 16tt
eliska_v: 45 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 24 DC
jaspina: 1 DC
ewulin: 16 DC
ladenka: 4 DC
smudlinka10: 35 Dc
bajoch: 4 DC

Dobré ráno - opravila jsem se v tabulce..
Zuzi já byla na laparce při slepáku - kontrolovali mi břicho, takže vím do čeho bych šla.. jako nic příjemného, ale ani zas tak hrozného.. Jak dlouho byla v nemocce a jak potom doma?

Ewul - po včerejším negativním testu jsem si řekla to samé - další těhu test doma nemám a ani ho nebudu kupovat a na ovu testy taky prdím. Stejně myslím, že už do vánoc nic, tak proč se nervovat že?
5. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky, mně se dneska nechtělo vstávat. :rolling_eyes: Fakt jsem si myslela, že padnu. Je to tím, že manžel má tento týden odpolední a přijíždí domů až o půl 11 a já na něho čekám... no a když mám ráno vstávat, tak jsem mrtvá. :confounded:

No, přiznám se, že mě to deštivý počasí taky docela ničí a hlavně ta tma už v 5 hodin... :unamused: Kdyby aspoň občas zasvítilo sluníčko, hned by to bylo veselejší, že jo?
5. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Jaspi,vždyť jsem to už říkala,že my otěhotníme tak nějak stejně...a když ne,tak se mi zdají divné sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...minulý týden jsem měla 3 dny volno,takže s víkendem 5..to byla pohodička...manžel měl narozky a jelikož jsme si řekli,že nejsme malí a víme, že to není o darcích,tak jsem mu dala jen nějaké trička a pak jsme 5 dnů v kuse jedli zákusek-dělala jsem ovocnou misku se zakys smetanou a piškotem a asi jsem si na tom uletěla...zítra budu dělat zase:slight_smile:...mňaaaaam :grinning:
5. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
ewul, nedělej mi chutě :grinning: Já tento zákusek miluju! :dizzy_face: Ale hlavně v létě... to je bájo, když to vytáhneš z lednice studený! Mňam! :grinning:

jaspi, nic si z toho nedělej, však ono to jednou přijde... asi až nastane ten správný čas... :wink:
5. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Joooo,vychlazený...mňaaamka...a k tomu káva,teple papuče na nohách,plandavé tepláky,pohodlné tričko a nějaký film...noooo,já se taaaak těším:slight_smile:
5. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Tohle nakoupím domů na kávičku,myslela jsem, že ne,že nebudu utrácet,ale jooo,budu :grinning:
http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=01.05&pr=1550009&od=10
5. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
jéééé vy ale děláte chutě. já jsem včera dostala chutě na pudink ale čokoládový, jenže manža chtěl vanilkový, tak jsm ustoupila, ale pak nám příšla návštěva a půklu nas snědla :grinning:

Já budu dnesk av práci do 7 máme kurs angličtiny - ježiš jak mě se tam nechce :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
ewi, mě se ten obchod naoko moc líbí....

jaspi, až bude chtít to miminko přijít tak přijde, opravdu netlačit na pilu znamená někdy mnohem víc... (já vím, že se mi to kecá, ale já na nad to zase až tak moc neřešila, ani nevím proč) a kolegyni to dělali v úterý minulý týden a tento týden je ještě doma a v pondělí jde do práce...
5. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
JJ naoko je super,já bych tam nechala peněz.... :grinning: :sunglasses:
5. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.