• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jestli můžete využít lastu, tak se dá už za 4tis. sehnat 8dní na Djerbě, all inclusive + teda letištní a bezpečnostní poplatky, tak to možná stoupne o další 3tis, ale cena je i tak super
22. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Copi a u jaké CK? Na takové ceny jsem nenarazila..
22. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
já taky ne :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
jaspi - koukni na hot tips Blue style
http://www.blue-style.cz/2008/

Tomi tour má třeba 8dní v turecku, ALL IN za 4tis (bez poplatků)
http://www.tomitour.com/

Sunny Days má třeba Egypt, ALL IN, 4* za 5tis
http://www.sunnydays.cz/

... :dizzy_face: :dizzy_face:

snad to admini nesmažou
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Tak to omrknu, dík! :wink:
22. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Ewul,ja bych sla k dr. hned a nenechavala to az po ms-ta muze dorazit az buhvi kdy...kdyby tam byl nejaky problem,tak se zacne aspon resit.pokud bude vse v poradku,budes mit aspon jistotu
22. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Na dovolene se mi libilo vsude,kde jsme byli.krasne pocasi a super podvodni svet je v egypte,nejvic se mi tam libilo v el goune.rada bych se vratila do bulharska,letovisko sv.konstantin,pak na mallorcu,okoli palma novy a magalufu.
22. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Dovolenou kupuju vzdy az tak 14 predem,tu mallorcu jsme porizovali dokonce jen 1den pred odletem.usetrime tak vzdy nekolik tisic na osobu.jen se nekdy muze stat,ze uz nebude moc velky vyber...Letos bohuzel vrhnu vsechnu dovcu na skolu,takze dovolena zadna
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Karol - jj, lasty jsou super výhodný, ale bohužel ne každý si může v práci dovolit oznámit dovolenou den před odletem :unamused:
já bych hned někam vyrazila, ale my pokud se letos vydáme k moři, tak jedině někdy na podzim a to ještě kdoví jestli
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
No tak oznamit dovcu den pred odletem si nemuze dovolit asi nikdo.ja musim mit naplanovano uz od jara.takze si treba reknu,ze pojedu prvni tyden v zari a pak v srpnu zacnu vyhledavat lastminuty na ten termin dovci,ktery jsem si predem vybrala
22. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
To jo no, když se to kupuje takhle na poslední chvíli, tak se to opravdu vyplatí. My kupovali takhle loni Korfu. Ale letos to nejde, ale vůbec mi to nevadí. :slight_smile: Přeci jen pro mě není tak důležitý kde jsem, ale s kým tam jsem a když je to nejmilovanější osůbka pod sluncem, tak co víc si přát??? :grinning: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

karol, jak to, že dáš všechny penízky na školu? Děláš soukromě?
22. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Karol, tak to jo :wink: to je ideální způsob
já znám i takové, kterým v práci ta dovča pár dní před odjezdme projde...
22. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
My jsme si vždycky plánovali, že až budeme chtít miminko, odjedeme na dovču a tam se to povede. :grinning: No, nevidím to na to, že to dopadne, ale neva...

Kdepak je dneska chersi? Má dovču?
22. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Holky, jak je u vás? Mně tady teď svítí sluníčko do okna! :grinning: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
už nás je zataženo a co nevidět určitě začne pršet :unamused:
22. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Anoli,vsechnu dovcu dam na skolu,penize ne:slight_smile: to by tak jeste schazelo... :slight_smile: ale setrime na byt,takze z tohoto pohledu jsme permanentne v minusu,takze se doma v penezich nekoupeme :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
A pocasi u nas nic moc.zatazeno,trosku se ochladilo,ale vzduch je porad takovy tezky,blbe se mi dycha
22. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
U nás je hezky,slunečko,teplo jak blázen:slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ewulin,kde jsi?
22. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
karol - jó tak to jó! :grinning: Tak to jsme na tom podobně, ale já si chci prostě alespoň týden volna udělat, jinak se zblázním! :grinning:
No a s těma penězma je to u nás taky na štíru, proto když vůbec pojedeme, tak do toho Chorvatska a ještě ke všemu do karavanu a jen na týden. Ale zase by mohla být sranda, protože nás pojedou 2 auta, tzn. 8 lidí. :wink:
22. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahóóój,
teda já vás vůbec nestíhááám .-)))
Včera jsme si vzali s drahým volno, protože se nám nechtělo být v tom pařáku v práci, tak jsme vytáhli gril a v poledne grilovali. Já si pěkně spálila ramena,ale bylo to moc fajn.
Pak jsme se jeli pomazlit ke kamarádce s mimčem a já bych si ho nejradši odvezla domů.-)

Jinak jsem teď docela ve stresu! Za 14 dnů svatba a nastali nám rodiné komplikace.-(
Bojim se, že dojde na nejhorší a budeme svatbu rušit. Je mi z toho všeho špatně!

Koukám, že řešíte dovču.-) My jezdíme zásadně na blint s naším autíčkem. Člověk se fakt podívá.-)
Jinak už máme vybraných několik místeček po Čechách kam budeme jezdit jednou s prckama.-)
22. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Kaci,jake komplikace?
22. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Anoli,tak ja moc nemam na vyber.volno mi jeste bude chybet,tak ani nevim,jak to letos udelam...odpocinek nejaky sice taky potrebuju,ale letos se ho asi nedockam... :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Karol:Havířov...kousek od Ostravy:slight_smile:
Kaci:držím palečky ať se vše vyřeší,co se děje?
22. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Můj 19-letý bratránek je už 2 roky vážně nemocný a teď dostal zápal plic. Je teď v nemocnici a nevypadá to moc dobře. Je to všechno jen o čase. Všichni víme, že už to nikdy nebude ok,ale člověk stejně pořád doufá a věří!
Naše vztahy jsou velmi blízké. Bydlíme na jedné vesnici. slavíme spolu narozeniny. Trávíme spolu vánoce apod...
Bereme to všichni dost těžce.Teď nevím co bude.
Připadám si i jako sobec, protože si nedokážu představit, že budeme svatbu rušit. Půl roku takovýho úsilí! Zlobím se na sebe,ale nemůžu si pomoct! .-(
22. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Kaci,bratranka je mi lito.myslis,ze by chtel,aby jste rusili svadbu?nebo by te radeji videl s manzelem-ze byste pak zasli za nim spolu oslavit-pokud teda muze mit navstevy
22. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ewulin,to mate jeste chvili cas,nez k vam to 'zatazeno' dorazi
22. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Kaci:souhlasím s Karol,pokud máte tak hezké vztahy jak píšeš,tak si myslím,že by byl moc rád abys ten svůj velký den měla a pak mu donesla ukázat fotky a všechno vyprávěla...každopádně ti věřím,že je to pro vás všechny moc těžké!Držím palečky ať vše dopadne jak si přejete!!!
22. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Pokud je zataženo u vás v Praze,tak u nás za 2 dny:slight_smile:...jsi z Prahy,že jo?
22. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
karol, tak to samozřejmě chápu. :wink: Já si můžu aspoň něco naddělávat a pak si třeba ten půl den vezmu na to, když jedu do školy no... tak doufám, že když si musím nechat ještě pár dní na vánoce, tak že mi vyjde i ten týden na dovču. Odpočinek je fakt potřeba. :unamused:
kaci, tak to mě mrzí. :frowning2: Přesně, jak píše karol - myslíš, že by chtěl, abyste kvůli němu rušili svatbu? Já myslím, že pokud k sobě máte tak blízko, jak píšeš, tak určitě ne. :pensive: Nezlob se na sebe, vždyť za to nemůžeš!
22. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.