• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ten hrnek je boží :grinning: Ale ty prachy :angry:
Ewul pošli receptík! Není mímo, tak ať se aspoň nažerem :grinning:
5. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Vrstva piškotu,mandarinky a jahody,vrstva krému,vrstva piškotů,ovoce,krém a do lednice...krém dělám ze 3 zakys smetan + cukr podle chuti,vyšlehám si jednu smetanu ke šlehání,přimíchám k zakys a je to:slight_smile:
5. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Mňam to může být dobrota :dizzy_face: Musím vyzkoušet!
5. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
to je tzv. nepečený dort?
5. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Jj,to je nepečený dortík,ale těch receptů na to je strašná spousta:slight_smile:...a jelikož nemám doma dortovou mísu,tak to dělám do zapékací :grinning: ...ale dělala jsem to i do skleniček(a teď si tu větu přečtěte ještě jednou,kdyby někdo nevěděl co jsem dělala,tak to zní zajímavě :grinning: ),na to stačí jen jedna zakysaná a jedna šlehajda,a taky dobrůtka a když to je jen pro dva tak super,rychle se to sní,nehrozí, že se to zkazí:slight_smile:....
5. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
chersi, jo jo, je to nepečený dort. Já ho dělám taky docela často, když se mi nechce nic péct. :grinning: Jo a víš, že jsi mě docela naladila na puding? :dizzy_face:

ewul, to máš pravdu, já mám doma asi 5 receptů... někde je se zakysanou smetanou, někde s tvarohem, šlehačkou...
5. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
s pudingem dělám řezy mraky,to je taky taková mňamka...:slight_smile:mám hlad,jdu si dát kyselé rybičky:slight_smile:
5. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
jojo já to znám s tím tvarohem, dělali jsme ho s maminou.

Tak děvčata ja si vyhlídla dovolenou - no a ted bych mohla zacit neco v praci delat :grinning:
5. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
chersi, tak se pochlub, kam? To Chorvatsko nebo něco jinýho?

Teda ewul, ty máš chutě! :grinning: Já jak jsem byla doma, tak jsem furt něco žrala, to bylo hrozný! A dokonce jsem měla jednou chuť na kyselý okurky, takže už tomu věřím, že jsou v těhotenství různý chutě, protože já nikdy samotný okurky nejedla. :wink:
5. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
A já těhotná nejsem a takové chutě mám pořád:slight_smile:...Anoli,fotečky jsou moc hezké,taky bych si někam zajela:slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
vybrala jsem chorvatsko - Poreč. libí se mi to tam teda alespon podle fotek.
no já mam ewul divné chute i normalne, ale co je divny- poslední dobou strasne rada upijim manzelovi pivo, driv jsme to nemohla ani citit
5. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak pivo nemůžu ani vidět odjakživa....teda já se napít piva,tak asi lehnu pod stůl :grinning:
5. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ewul, děkuju :dizzy_face: Já moc ráda na výletech fotím a mám radost, když se fotky líbí ostatním. :wink:

chersi, my jsme byli na Istrii a v Poreči jsme se byli taky podívat. A pak ještě v Rovinji a Pule. Jsou to hezký města. Tak snad se vám tam bude líbit. :wink: Já jsem na Istrii úplně poprvé ve svém životě viděla moře, takže mám moc hezký vzpomínky na toto místo. :dizzy_face:

Já jsem dřív pivo nesnášela, ale u tchánovců si dávají po obědě skleničku piva, tak jsem si na to zvykla a teď už si to bez něj nemůžu představit. :grinning:
5. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak tedka jsme se tu hodinu mazlili s miminkem. koleginka se na nas prijela podivat
5. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
chersi, teda to jste se měli :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
no uz se pronese, má 7 mesiců a 7,5 kila
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Taky máme v plánu jet v létě do Chorvatska - ani neplánuju kam - kde se nám bude líbit, tam zůstanem. Nebo můžem popojíždět.. A kdyby ještě nebyl mimís, tak za 2 roky jak mi dojede stavebko, tak Dominikánská republika - to je můj sen :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
chersi, no tak to už je pořádný mimčo :grinning:

jaspi, já myslím, že to děláte dobře, protože my už bysme jeli asi taky takhle. Všude je spousta ubytování. :wink:
No a ta Dominikánská republika - to bych si taky někdy přála... :dizzy_face: Teda to je super plán :wink:
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak já se s vámi loučím - jdu speeking english,papa
5. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem už začala lehce špinit.... huráááá!! už jenom, aby se to pořádně rozjelo!! :wink:

A pak hurá snaženíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
copa: // 25.7. - 18tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt
anoli: // 14.8. - 16tt
eliska_v: 1 DC (porevizní MS)
chersi: 24 DC
jaspina: 1 DC
ewulin: 16 DC
ladenka: 4 DC
smudlinka10: 35 Dc
bajoch: 4 DC

Jupíííí MS je tu holky!! :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 19tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt+1d
anoli: // 14.8. - 16tt+1d
eliska_v: 2 DC (porevizní MS)
chersi: 25 DC
jaspina: 2 DC
ewulin: 17 DC
ladenka: 5 DC
smudlinka10: 36 Dc
bajoch: 5 DC

teda u nás ránno byly -4stupně a já si doma zapomela bundu :rolling_eyes:

Tak jsme rozhodli ze je asi na case nasadit zimní gumy :grinning:
6. lis 2009 v 06:15  • Odpověz
Dobré ránko!

Chersi, jak se to stalo,že sis zapomněla bundu:slight_smile:?
6. lis 2009 v 06:21  • Odpověz
ahojky ewul - no sebehla jsem dolu do koupelny a bunda zustala nahore v patre na vesaku, sli jsme s manzou do auta (chvatal do prace) a ja si pak rekla sakra nejaka zima ne. No a pak koukam že nemam bundu v tom spechu jsme na ni zapomela. jeste ze to auto topí :grinning:
6. lis 2009 v 06:39  • Odpověz
Tak to je dobrý:slight_smile:...teď si představ,že bys musela z práce jet busem... to bys měla omrzliny:slight_smile:
6. lis 2009 v 06:45  • Odpověz
No já bych je mela jeste nez bych na tu zastavku dosla :grinning: :grinning: :grinning: No jo no pitomost člověk neprolomí :fearful:
6. lis 2009 v 06:46  • Odpověz
Hele to se může stát....:grinning:
6. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
No jo no, to jsou ty rána.
A to jsem sla spat hned jak jsem prilela domu, nebylo mi vubec dobre. a stejne se rano nechce vstavat :dizzy_face:
6. lis 2009 v 06:53  • Odpověz
V kolik jsi šla spát...můj včerejší rekord je 19,30...ale ve 21 jsem se musela jít najíst,začala mě z hladu bolet hlava :confounded: .Co budete dělat o víkendu?
6. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
krásné ránko,
chersi asi ti bylo špatně z toho jak jsi speakovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě je špatně jen si na to vzpomenu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo dámy, já včera dostala přidáno... jsem fakt ráda, když se mi z toho bude vypočítávat mateřská, tak budu ráda za každou stovku navíc... :dizzy_face:
6. lis 2009 v 07:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.