• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak to je super Zuzi...mě v prosinci končí smlouva a měla bych dostat už na dobu neurčitou...no tak jsem zvědavá... :confused:
6. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
no znovu ti ji na dobu určitpu dát nemůžou, ne? já ji měl taky, ale pak už mi to musela dát na neurčito... budu držet palce, je to takový naprd, když nevíš co bude,že?
6. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
šli jsme spát hned po ordinaci, to je tak akorat.

To jo zuzi kez by, me bylo zle cely den, ale domu jit nemuzu protoze tak "hodná koleginka" chodí domu v 11.
Mám nejaky bolení v brise - az vecer kdyz jsem si lehla to bylo lepsi.

No vidis - gratuluji k pridaní korunek, to je bezva. Já mam smlouvu na dobu neurcitou, ale nevim nevim jak to bude na jare, jestli se bude chtit ta moje predchudkyne vrátit z materské. Ale to je ve hvezdách.
6. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
zuzi, firma ti muze dat 2 x smlouvu na dobu urcitou ale pak uz nesmí.
6. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
třeba si těhotná... :astonished: :dizzy_face:

nám se kolgyně vrátí v pondělí a jsem fááááákt ráda, protože jsem včera zjistila, že mám lékařský týden.. v pondělí jedeme s mužem do Brna kvůli těm jeho výrůstkům, v úterý jdu na krev na edokrinologii, ve středu na gyndu a ve čtvrtek na ultrazvuk na endokrinologii... říkejte mi důchodkyně... :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak co snažilky? Jak se tu máte? já se tak těším na snaženíčko, že to snad neni ani možný :grinning: :sweat_smile:
Zuzi: Koukám, že Ti to pěkně taky utíká viď?! :wink:
Ewulin: A co Ty? :wink:
Anoli: Koukala jsem do albíčka, taky Ti to letí!

Holky to snad neni ani možný! Teď jsem mohla být ve 14tt :frowning2: :pensive: Trošku nad tím přemýšlím, ale naštěstí už jenom malinko... Spíš se budu snažit hurá do snaženíčka! :wink: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Teda zuzi ted jsem se od srdce zasmála, fakt že jo :grinning:

těhotná jo? nemyslím si, na zvracení mi sice včera dopoledne bylo, ale to je od toho břicha.Dneska už je to lepší.
Jinak tu divnou chut mam v puse pořád, jen co ráno vstanu, přes vyčištěný zuby. Katastrofa, asi si s tebou zuzkovezmu h§lku a vyrazíme a kafe a zákusek do cukrárny :grinning: :grinning: :wink:
6. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: střevní chřipka, taky dobrá, ale ta moje verze byla lepší, uznej... :grinning:

tak jo, cukrárnu zvládnu.... já si dala trochu portskýho a byla jsem jetá jak z půl litru tvrdýho chlastu, chudák ten náš Vendelín... :sweat_smile:

přesouvám se do práce...
6. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
jasně jasně uznávám. :sweat_smile:

Řízek si holt musí zvykat, jak je tvrdej život :grinning:
6. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Bré ránko, konečně pátééék :dizzy_face:
Chersi jen mě napadlo, že pachuť v ústech je taky příznak těhu :wink:
6. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojky jaspi, jojo já jsem se to taky dočetla. Ale toho je hodně - tech příznaků.
Ale pobolívají mě prsa, takže MS přijde.

Takže včera jsme si tak yodsouhlasili dovču - teda já jsem to spis okecala a manža kejvnul :grinning:
6. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
no mě to taky napadlo, ale to už jsem měla strach říkat... :grinning:
6. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Chersi ale ty by tě bolely taky.. :wink: Budu držet palce!
6. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Holky moje zlatý, njste moc hodné, ale palce nedržte, já se toho totiž pak chytim a bude zle.

Jste moje zlatíčka, v mnohých problémech mi pomůžete, ale já se nechci chytat stébla. :confused:

Jednoduše mi není Ok a bude to zachvilku dobrý.
6. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Nechtěla jsem se Vám dotknout.
6. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
no jsme se všechny urazily.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

to je jasný chersi... ne je to prostě seriózní střevní chřipka.. :dizzy_face:
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
no jeste ze ne prasečí - to by bylo horší.

No náhodou moje mamina je pěkně nachcípaná, až jsem ji žekla at na me do toho telefonu nekrici, že bych mohla ohluchnout (pekne chraptí) .Tak jsem jí taky řekla, jen aby už to k nim nedorazilo :fearful:
6. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Chersi, tak jsem se cela překontrolovala ane,nic se mi neurazilo :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
To je dobře ewul, že jsi celá :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Taky jsem nic uraženého nenašla :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo,tak jsem se byla zeptat, myslím, že snad se smlouvou nebude problém:slight_smile:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
no vidíš Ewi, hned je lepší den, ne?
6. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
No tak to je super ewul, zase jedn ajistota navíš, a to je bomba. :wink:
6. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
tak to ano,ale já mám celkem dobrou práci,já jsem s tím počítala...neměl by to tady kdo dělat, spíš jsem si říkala aby nechtěli udělat nějaké šméčko,jako, že mně vyhodí a pak příjmou a zase mi dají na určito...já už mám teď podruhé na určito:slight_smile:....jo a den je to super,ptž je pááááááááátek!!!§A budu dělat zákusek :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
pošli zákusek potrubní poštou ewul, taky bych si dala :wink:
6. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
dám holubovi do zobáčku...otevři si kolem 16 okna:slight_smile:...ať nevidíš jenom rozplácnutého holuba :grinning:
6. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
OK počítám s tím a kolem 16 odpo otevírám v práci okno, jeje to bude namka při pátku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
6. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
A tady je zase mrtvo:frowning2:
6. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
nene, já dělám faktury. zadávám je do počítače. ted jestze upomínky a bude hotovo. :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.