• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
kdepak je Anoli, jí ta práce nějak zmáhá... :grinning:
6. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak to já už tady mám otevřené dveře až ven a na chodník jsem nasypala zrní, abych toho holuba odlákala sem! :wink: :grinning: Jinak asi začnu brzo chrochtat - od rána mě škrábe v krku a kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, až teď mám čas na vás juknout. Dneska je pátek, ale tady blázinec. Furt sem někdo leze! :angry: :grinning:
Zuzi, ne ne, zatím je to o.k., akorát včera když jsem jela domů, tak mě v autě zase začal bolet podbřišek. Doma jsem odpočívala, polehávala a dnes to ještě trochu cítím, ale snad už se to zlepšuje. Pořád chodím čůrat, tak si říkám, jestli jsem někde nenastydla. Anebo jestli to nemůže být od zad, protože to bolí jen v určitých polohách, tak jestli tam nemám něco skříplýho... Hlavně aby byl mimís v pořádku. V pondělí hnedka ráno žhavím drát na gyndu, jestli už mají výsledky a jak dopadly. To už by tam měli mít, ne?

Teda, než jsem vás dočetla! Jste pěkný drbny! :wink: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
A co chystáte na víkend?

Ještě jsem chtěla moc pozdravit Elišku, která se na nás přišla podívat. Eli, tak to je super, že mrcha dorazila, viď? :wink: Tělíčko funguje, tak držím pěsti, ať se můžete začít zase snažit. A radši nemysli na to, co bylo, ale na to co bude. :wink: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Zuzi, teda to budeš mít týden, co? Samý doktory. Fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To já budu mít taky nabitý - pondělí=rovnátka, úterý=kafčo s nejlepší kámoškou, středa=kadeřnice, čtvrtek=nic, pátek=doučko, sobota=muzikál a neděle=odpočinek! :grinning: Dobrý, co??? :grinning:
6. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
anoli a zuzka to mají jakoo tehule nejnabitejsí :grinning:

me tedka volal manza ze jde o vikendu do prace- jestli pujdu s nim. tak jsme mu rekla ze mi neni dobre ze nepujdu. tak se o me ory bude dneska starat a do prace s nim pujdu - tech chlapům nic nevysvetlite, ale kdyby meli oni rymu tak se zpod deky nehnou :grinning:

Já měla akorat v planu prevléct postele, nic vic
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Anoli a pak,že my jsme drbny:grinning: :grinning: :grinning:

Jaspi:holub dostane dva kousky a po cestě k Chersi udělá mezipřistání:grinning:
6. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
správně správně ewi a tak to má být :grinning:

My a drbny??? Kdo to řekl :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
No já vím, že jsem ukecaná a hlavně si vždycky nevzpomenu na všechno, co jsem chtěla napsat - pak to takhle dopadá! :grinning: :grinning: :sunglasses:
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Já se tak těším domů:slight_smile:....sice máme dneska kolem 19 návštěvu...což se mi moc nehodí,ptž to už chodím spát :grinning: ,ale snad to nějak přežiju:slight_smile:
6. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
To já se budu těšit jenom za předpokladu, že se o mě manža bude tedy starat, což nepředpokládám :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
jo dámy, včerejší večer byl tak yluxusní....
přišel borec nám konečně zapojit televizi, podotýkám, že jsme si museli koupit satelit za 10.500,--Kč... borec přišel a po hodině, kdy mu to stále něšlo pustit zjistil, že ten kbel, který už je samozřejmě zazděný,je někde scvaklý, takže máme 200 programu v ložnici, kde jen spíme, a v obýváku NIC!!!!! Jsem myslela, že je zabiju, kretény jedny... já nechápu, proč si to idioti nevyzkouší, než se to zazdívá!!!! :angry: :angry: :angry:
Takže řešení celého problému je: satelit bude v pracovně, musí se koupit za další dva tisíce jakýsi antény, aby vysílaly signál do obýváku a pak se bude muset koupit obyčejná anténa za 500,-- aby se dalo dívat na televizi i v ostatních pokojích.... :angry:

a o víkendu budu uklízet a vyskládávat krabice... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anoli, taky mě dnes bolí břicho... ale lítám tady pořád jak ocas a už mě to nebaví.... občas mi přijde, že tu pracuju jenom já.... jak kdyby jim nedocházelo, že jsem v pátým měsíci... :angry:

omlouvám se, dnes mám nějakou negativistickou náladu...
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
chersi nebude se starat... je to chlap... :wink:
6. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
já vím zuzi, jojo chlapi už jsou takový.

teda ja bych normálně zavolala na tu zhotovitelskou formu a poradne si stezovala a mozná bych pozadovala i náhradu za to co budete muset platit navíc

Já se nejspis budu rozcilovat pristi týden nad wifinou, porad to nejde
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
my mu hned volali, nebudu platit ani korunu, ať si opraví jak chce... jeho vezze byla, že ten špatný drát vytáhne a dá tam nový... :astonished: jsem zvědavá...
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Zuzi ten můj je taky chlap a jak se umí starat když se mu chce :dizzy_face:

Ewul, tak to čekám na mňamku :wink: Ty fakt usneš v 19 hodin ? Já jsem včera o půl 12 už byla úplně nasraná, že nemůžu usnout :angry:

chersi vy děláte ve stejné firmě?
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Jaspi, my chodíme o půl deváté.... včera jsem vydržela ale do půl desáté, ale jen proto, že tam byl ten chlap...
6. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
No, já mám v sobotu slejzák ze střední, tak se těším na lidičky, který jsem delší dobu neviděla a v neděli jsme zvaní na oběd ke tchánovcům, páč manželův brácha má narozeniny, tak budeme slavit.

chersi, taky si myslím, že se o tebe manžel nepostará... teda ten můj je takovej, že když jsem byla naposledy nemocná, tak furt lítal někde venku a pro samou práci na mě zapomínal. Já myslela, že se za mnou občas zastaví a on nepřišel třeba 3 hodiny! Tak to jsem byla naštvaná, protože já kolem něj vždycky lítám jak pometlo a on mi to nemůže vrátit. :rolling_eyes: Když jsem mu to řekla, tak pak za mnou furt chodil a jestli něco nepotřebuju. :grinning:

Zuzi, no tak to muselo být fakt super. :unamused: Já tě úplně chápu, protože nám se to stalo u pár věcí taky. Člověk je pak fakt nasranej. Jsou to kreténi, který u práce asi nepřemejšlej!!! :angry:
6. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jasně,včera se mi oči zavíraly už 18,20,ale řekla jsem si,že musím ještě vydržet...tak jsem šla v 19,30:slight_smile:
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Teda, vy chodíte všichni tak brzo spát? Tak to můj průměr je tak kolem 22. hodiny... :unamused: ale ne, že bych nemohla usnout, spíš nestíhám a pak třeba čučím na seriál, např. v pondělí na Vyprávěj nebo ve čtvrtek na Slečnu Marplovou. :sweat_smile:
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
nene jaspi, nedelaáme ve stejne firmě - ale ob apracujeme ve stavebnictví:slight_smile:

zuzi koukám že u vás to funguje stejne jako u nas- nevšímá si mě a když mu to řeknu že mě to štve, to jsou pusinka se pusinka tam. je u mě, ale vydrží mu to tak 3 dny :sunglasses:
6. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
chersi, aspoň budeš mít brzo vyděláno na dovču. :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
já jsme zvědavá na pondělí, jestli mu ty výrůstky budou hned oddělávat tak se mám na co těšit... :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
co budete vařit o víkendu... asi budu muset začít vařit, když máme tu super kuchyň... zatím využíváme jen kávovar... :sweat_smile:

naši zítra jedou do rychnova nad knežnou do bazaru pro skříně, který jsem jim našla na netu, tak jsem zvědavá, už se to řeší dva měsíce... tak aby nakonec nejela zpátky mamka busem, páč otec z toho moc odvařenej není... :grinning:
6. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
No to jsem zvědavá na ty výdělky. Já mu dělám závozníka (vozí beton v mixu). Takže z celého pracovního dne mám akorát jako gáži bagetu :grinning:
6. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
chersi, aha :grinning:

Zuzi, koupila jsem dvě jitrničky, tak udělám jitrnění, zelí a brambor - v sobotu. Ještě by k tomu mohly být kroupy, ale ty s manžou moc nemusíme.
Na neděli je to vyřešený, když jsme pozvaní na oběd. :wink:

Myslíš, že by se vaši pohádali? :grinning:
6. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
jojo... oni jsou takový zvláštní... ty skříně jsou z Ikei a otci se nelíbí, že jsou bílý... jsou za 10.000,-- 3m skříň se dvěma nočníma stolkama... normálně by v Ikei vyšly tak na 25.000,-- ale otec furt prudí, že budou mít bílou kuchyň, bílou ložnici a pak už mu stačí jen bílá rakev.. a taky remcal, že je to daleko. no to je prostě můj drahý otec... :grinning: druhý den ráno se z toho vyspí a řekne, no co, když to nebude hezký, tak si uděláme výlet, ne???? :astonished: no chápete to?

zabíjačku já moc nemusím... jen jitrnici a tlačenku a to pouze za studena!!!!
6. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
No, já zabíjačku taky nemusím... tohle je asi jediný, co z toho jím. :wink: A jednou za čas. Dlouho jsme to neměli, tak mě to včera napadlo. Od nás to je do Rychnova taky kousek, natož od vás no... s tou rakví jsi mě dostala! :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
To já mám ráda ten tmavý jelítkový prejt a z něj zabijačkovou polívku a taky to upéct, k tomu křupavé brambůrky a zelí - jé ja jsem na to dostala chuť!
Jak jste se bavili o tom hýčkání, tak nekecám -prakticky denně přijdu domů a už mám na stole prostřeno a mám navařeno - poslední dobou už i polívku. A třeba včera i salátek :dizzy_face: V tomto je fakt zlatý! Není nad chlapa, který rád vaří a jde mu to. Já to dělám jen o víkendu a to se mi do toho ještě cpe, že pomůže - nebo minule mi řekl: Jé to jsem ještě nikdy nevařil, můžu to udělat já? No ani jsem mu moc nebránila :wink:
6. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že ani moc nevím, co máme v mrazáku :sweat_smile: On to vždy nakoupí, naporcuje, napytlíkuje a pro mě popíše: gulášek, řízečky.. abych věděla, co je na co :grinning:
6. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.