• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jaspi,to mi připomnělo jednoho známeho..jeho manželka si na maso,které měla v mrazáku taky psala...na guláš,na řízek,na čínu...a on jednou když koupili salámy počkal až odejde z kuchyně a napsal jí na to:na chleba:grinning:
6. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
jaspi, tak to máš dobrý, to ti fakt upřímně závidím :wink: :grinning:

ewul, taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak děvčata, ted už mužeme debatit o jídle, jsem po obídku :wink:
6. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
já ti ho jaspi taky závidím... můj umí jen to lečo... :rolling_eyes:

já jsme dneska strašně unavená, asi a mě padá ten podzim...
6. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ewul tak to je dost dobré :grinning:
Já když ho srovnám s partnerama od kámošek, tak bych neměnila. Kámoška co je v 8mém měsíci teď vaří jídla do mrazáku, aby jí ten její neumřel hlady až bude rodit :rolling_eyes: To u nás spíš umírám hlady já, když Jarek není doma :wink:
6. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky, teď jsem přišla z oběda a šla bych si normálně lehnout... :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky, tak si tu byl jeden můj obchodák pro materiál a oznámil mi že jsou v očekávání :slight_smile:
Porod v červnu
:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
a nepadla na tebe depka????
6. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
a vis ze ani ne :zipper_mouth: Tak jsme si povídali, srandicky blbinky, jak to u nas byva zvykem - a dobrý ani na mě nepadl splín.

On to ví že se snažíme protože jsem to já kráva tenkrát napsala na Facebook, a on si me pak pridal za pratele a precetl si to. No ale v poho dál to po firmě nepusti, takže dobrý.
6. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
hlásím 1DC
aaaaa budu tetičkaaaaaa teda už po 8. (pokud beru i Přemova synovce tak po 9. :grinning: )
6. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
chersi, však ty se taky dočkáš :wink:

smudli, ty ses na nás taky přišla podívat, jo? :grinning: :wink:
6. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
to je dobře chersi... však se dočkáš... vždť to říkala ta kartářka, ne??? :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
koukám koukám - ahoj šmudli.

jj kartářka to říkala - ale že testy budou špatný a bude se proto muset něco dělat
6. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky, přeju vám pěkný víkend a v pondělí zas pa pa :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak pááá taky letím domů, teda jedu přezout gumy, už tento týden po čtvrté, pořád ten borec na mě nemá čas... :angry: problém je ten, že tam mám schované gumy, jinak bych už dávno jela jinam... :rolling_eyes: :angry:

Tak pááááá a mějte krásný víkend.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
papa holky moje :wink:
6. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
anoli: vůůůbec nestíhám,mám moooooc práce a ještě víc učení :angry: :confounded: :rolling_eyes: A do vánoc mě čekaj dva jarmarky :rolling_eyes: takže by jsem potřebovala aby měl den 48hodin :pensive:
6. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
smudli, tak to jsme dvě, protože já taky furt nestíhám. Je toho moc - práce, škola, domácnost... ale nějak to zvládnout musíme, viď? :wink: Tak se zase ukaž. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky,
dnešní tabulka je takováto:

copa: // 25.7. - 19tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt+2d
anoli: // 14.8. - 16tt+2d
eliska_v: 3 DC (porevizní MS)
chersi: 26 DC
jaspina: 3 DC
ewulin: 18 DC
ladenka: 6 DC
smudlinka10: 2 DC
bajoch: 6 DC
7. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
neboj,teď tady snad budu častěji,sice se mimčo o dost posune ale vůbec nelituju...vše má svůj čas :wink:
7. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, dnešní tabulka...

copa: // 25.7. - 19tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt+3d
anoli: // 14.8. - 16tt+3d
eliska_v: 4 DC (porevizní MS)
chersi: 27 DC
jaspina: 4 DC
ewulin: 19 DC
ladenka: 7 DC
smudlinka10: 3 DC
bajoch: 7 DC
8. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky, tak včera jsem tomu, že jsem těhotná nachviličku i uvěřila. byla jsem s manželem v práci a dopoledne mi bylo tak blivno, že jsem mu řekla at mi zastaví. Ale naštěstí dobrý, ustála jsem to. A pak si přinesl slaviču a znova.

Ale dnesk ajsem začala špinit takže zítra jako každý měsíc pravidelně MS. :pensive:
8. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 19tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt+4d
anoli: // 14.8. - 16tt+4d
eliska_v: 5 DC (porevizní MS)
chersi: 1 DC
jaspina: 5 DC
ewulin: 20 DC
ladenka: 8 DC
smudlinka10: 4 DC
bajoch: 8 DC
9. lis 2009 v 06:11  • Odpověz
Krásné ránko,

chersi to naštve, viď??? :frowning2: :angry: No nic, kartářka bude mít asi pravdu... už jsi byla na té gyndě? Mám pocit, že jsi tam ctěla jít,ne?

Já jsem dnes doma a mám tu řemeslníky, kteří dodělávají kuchyni a zpevňují schodistě... dnes by to měli všechno dodělat... :astonished: nevěřím... :wink:

odpolko jedeme s manželem na tu OPERACI.... :wink:

jo, jinak už jsme málem zničili to naše dělo - kávovar... dělali jsme si latté a zapomněli si přečíst, že se to musí každý večer propláchnout a to mlíko nám tam zaschlo... :sweat_smile: takže jsem pak asi desetkrát pouštěla čištění trubek na mléko, aby se to znovu rozhýbalo... pak se mi o podařilo... jsem to holka šikovná....
9. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
No to jsi šikulka zuzi, my zase včera s tchyni opravovali pracku, vytekla nam chuděra.

Chtěla jsem tam jít, ale pak jsem si myslela že se na vše vyprdnu. No ale pristi týden mam dovolenou, tak tam asi zaskocim, zeptam se co a jak. protoze mi mrcha chodí přesně na vypočítaný den.

At to manželovi dobre dopadne. :wink:
9. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
víš co, třeba by ti mohla jen udělat ten hormonální profil, podle toho se pozná spousta věcí a když už nic, tak alespoň ty budeš vědět, že jsi ok a budeš víc v klídku...

mě třeba dr. když jsem mu před tím rokem a půl řekla, že nechci prášky, že chci být těhotná, tak mi udělal důkladnou prohlídku (takovou mi neudělal nikdy) a říkal, že mám asi srůsty na vaječníku, že to by mohl být potom problém... abych pak došla a taky mi poprvé udělal utz... nevím, jakou máš dr., ale třeba si s ní jen o tom promluvíš a ona ti vyjasní spoustu tvých otázek a nejasností a uvidíš, že se ti bude líp spát, ale určitě záleží na doktorovi, to každopádně...
9. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
jj to máš pravdu zuzi. Když on mi manža přestal zobat už i ty vítamíny, já chci aby s esnažil taky, ne jenom já.

Ale každopádně tam asi dojdu a řeknu jí i o tom přibírání.
9. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
a proč to přestal jíst???? vždyť to jsou jenom vitamíny? Opravdu to dítě chce???? Promiň, že to říkám... :frowning2:

já s přibíráním nemám zkušenost, my se se ségrou loni v lednu rozhodly, že zhubneme, žačali jsme chodit do posilky a tak... a teprve potom jsem vysadila prášky... pak byla svatba, takže lehce stresy, ale nepřibrala jsem nic... i teď mi roste jen břicho...
9. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
zuzi - ja už jsem mu to taky vyčetla. to je v poho, říkáš pravdu. odpověděl mi že na to vzdycky zapomene, ráno bych se nedivila, to jsou vzdycky fofry ale vecer by nemusel.
9. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
tak to já mu dávala každý večer jsme do kelímku a dala to mu to na peněženku, on by je totiž taky nebral, protože by na to zapomínal... takže jsem na to musela myslet já...., ale vyplatilo se... jsou horší jak děti.... teď má brát echinaceu, a taky ji nebere... na to už ale prdím...
9. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.