• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
to je fakt že jsou jako děti - na všechno musíme myslet my.
Občas ho taky nechápu
9. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
to nemáš šanci pochopit, já už se ani nesnažím... po včerejšku už vůbec ne..
celou dobu, co se stěhujeme po mě mnžel pořád chce, kdy budou viset záclony, takže jsem je odvezla k mamce, ta je všechny vyprala a usušila, protože já nemám kde... pak pro ní večer jela, aby mi je pověsila... tak jsme je pověsily, pak se šel pan manžel podívat a řekl, vždyť jsou každá jiná??? Myslel tím ovšem délku záclon... no tak jsem mu řekla, že teda nebudu přešívat záclony, který jsou už ušitý... po půl hodině kdy furt hodil, že se mu to nelíbí z něj vylezlo, že ty záclony chce dát pryč a chce tam koupit závěsy, protože ty se do moderního domu hodí mnohem víc!!!! No chápš to? V příštím životě chci žít s ženskou....
9. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: No mě to taky přijde, že kdybych byla na žensky že ten život by možná byl jednodušší :sweat_smile:

Občas pánové klamou tělem i duší.

Jako třeba ten můj - včera jako asi chtěl po týdnu sexovat a já že nemuže - otázka 4 letého dítěte A PROČ???
9. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
CHLAP.... na tuhle otázku já odpovídala, že měl tři týdny času dost a pokud neví kdy ty tři týdny jsou, ať si to píše do diáře...

my se o tom bavily se ségrou a ona říkala, že kdyby byla lesbička, tak že by ta její slečna měla určitě víc testosteronu a podobala se víc chlapovi, takže by si stejně nepomohla... :wink:a ještě by musela hledat amce na oplodnění....
:grinning:
9. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko, tak zas z práce :unamused: Celý víkend jsem se snažila kurýrovat, ale škrábe mě v krku a kašlu, tak to tady musím jen nějak přetrpět.. :confounded:
9. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
No zuzi to já jsem mu řekla taky, že týden s ním nic nebylo - tak ted bude mít zase 5 dní smůlu.
:rolling_eyes:

Jaspi, koukej se vykuryrovat - moje mamina chraptila 5 dní a vcera jsem s ni mluvila a uz byla OK
9. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
jaspi, mě pomohla vincentka, e teda prada, že ni jinýho nemůžu, ale vsugeovala jsme si, že mi to prostě pomůže a hotovo... :sweat_smile:
9. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobrý den, to je hnus to počasí co :angry: :confounded: ?
9. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
no to teda je.... už by mohlo být jaro.... bylo by to suer zavřít oči a probudit se do jara...
9. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
No to by bylo...ale myslím, že tohle počasí vydrží hoooodně dlouho:frowning2:
9. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
zuzi, kdybyste to takhle preskocili tak byste si neuzili tehotetenství :sweat_smile:

Ale byt hnusne ma byt opravdu dlouho - jo a vcera jsm ekonecne prezuli gumy - je to uplne jina jizda
9. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
já mám přezuto od pátku, ořvala jsem liťáky a jela domů... :sweat_smile:

no to je fakt chersi, ale porod bych stihla...

švárovi se v sobotu narodila neteř Alenka, 3,6 a 51 cm a šťastná matka říkala, že co bude vykládat, že ji z ní vyrvali a bylo.. :astonished: já snad ani nad tím porodem nechci moc přemýšlet, ale zvládly to všechny tak to snad zvládnu nějak taky... teda doufám...
9. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
zuzi - kazdá to musela nejak zvládnout a ty to zmákneš taky - neboj :wink:
9. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
tak dámy, pro dnešek se loučím... dočtu vás večer..
9. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
az vám to dobre dopadne Zuzi :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, dneska vás nestíhám. Snažím si totiž v práci dělat úkol do školy, samozřejmě potají, což jde dost těžko, když tu furt někdo chodí... :unamused: Včera jsem nad tím seděla do půlnoci, tak chci mít dneska náskok, abych mohla jít dřív spát. Je to hrůza, už mi ta škola zas leze krkem! :rolling_eyes:

Zuzi, tak ať to manželovi dobře dopadne. :wink: A neboj, ono to uteče... za chvíli Vánoce, a pak už pomalu jaro. Já se teda na duben moc netěším, bojím se porodu. Taky si říkám, že to zvládli ostatní, tak to zvládnu i já, ale strach je, tak na to radši ani nemyslim. :sweat_smile:

jaspi, tak ať ti je brzo líp :wink: Je to vopruz, tohle chřipkový období... :rolling_eyes:

chersi, pěkně donuť manžela ať vitamínky zase začne brát. Co když to může pomoct? A chersi, chlapy fakt pochopit ani nejde... víš, jak se to říká? Že ženy jsou z Venuše... :wink: :grinning:

Pomalu jdu na obídek. Dneska si dám čevábo... Copak máte dobrého vy?
9. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Holky, tak jsem si teď volala na výsledky tripple testů a prý jsou v pořádku, tak jsem moc ráda! :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Anoli, no tak to je super!!!!!!! :wink:
9. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
chersi, pořád tomu ještě nevěřím! :slight_smile: :dizzy_face:

No a teď jsem se vrátila z rovnátek a tam mě moc nepotěšili. :rolling_eyes: Minule mi říkali, že mi je na konci listopadu sundají a teď mi Dr. řekla, že až v lednu... ach jo, já už je chci dolů!!! :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
To bude OK Anoli, já je měla asi 3 roky tušim, a ndeska jsem ráda že jsem ty rovnátka měla.

Právě mám náladu pod bodem mrazu - opět jsme se pohádali a vedčer mu vmetu do tváře to snažení o dítě. Neumí se pro nic rozhodnout, jako malej, a budto to bude chtit nebo nebude - slovo nevim pro tentokrát neznám.
:frowning2:
9. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
No nic děvčátka, loučím se s Vámi a jdu vzdorovat partnerskému životu :frowning2:
pa zítra
9. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
chersi, to mě fakt mrzí, že jste se pohádali. :frowning2: Tak hodně štěstí a ať je to u vás zase brzo dobrý. Jako určitě by si měl uvědomit, co vlastně chce. A jestli chce dítě, tak pro to musí něco udělat, např. zobat vitamínky nebo zajít někam na kontrolu... Já myslím - aspoň podle toho, co tu píšeš, že ty pro něho děláš hodně, např. toleruješ mu tu motorku atd. a tak by mohl jednou zase vyslyšet tebe, ne? :pensive:

Tak pa pa zítra
9. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
copa: // 25.7. - 19tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt+5d
anoli: // 14.8. - 16tt+5d
eliska_v: 6 DC (porevizní MS)
chersi: 2 DC
jaspina: 6 DC
ewulin: 21 DC
ladenka: 9 DC
smudlinka10: 5 DC
bajoch: 9 DC

jojo anoli, kez by to bylo vsechno takhle jednoduchý. dnes ráno jsme mu napsala, že si myslím že k sobe nepatříme.
10. lis 2009 v 06:01  • Odpověz
Dobré ránko,
Cher to je mi líto :pensive: A promluvili jste si nějak včera?
Já jsem dnes nachcípaná ještě víc jak včera - mám úplně zabedněnou hlavu a uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná si dnes vezmu volno a půjdu dřív a nebo si vezmu volno zítra - to dělám dýl :wink:
10. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
jaspi, akorat mi vyčetl, že mu ani to pivo večer po práci nedopřeju no a ja se sebrala a šla do ložnice, v kolik prisel nevim, ráno jsme se nebavili.

Ty jsi vezmi volno a koukej se vymarodit - nebo to bude jeste horsí. Pod peřinu a potit potit a potit - nejlépe na cizím těle :grinning:
10. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko!

Cher a už ti alespoň odepsal na tu smsku? Ty jo ti chlapi jsou fakt divní... :confounded:
10. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
jo odepsal, že jsem akorat vztekla a urazlivá, tak jsem mu odepsala proc si me teda bral???
No a to uz asi nechtel odpovidat a prelej na staré koleje, že uz se nebudem hadat a t si vyberu koberec do obyvaku (chci to tam pristi tyden predelavat)
10. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
chersi, ty jo, tak to je mazec! Jenže nejhorší je, když si dva začnou něco vyčítat, to se pak nedá moc domluvit... ale zase se člověku uleví, když to řekne, jenže já toho většinou pak lituju... proto si už dneska dávám pozor na jazyk, i když někdy to taky ujede.
Tak snad se nějak udobříte. Držím pěsti! :wink:
10. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
jo a jeste jsem se ho ptala co dítě, jestli si to uz zase rozmyslel? pry ne ze na nem pry pracujem. jeste ze sem tu byla sama, zacli mi tect slzy, ale asi spis moji blbostí a jeho naivností
10. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Totiž oni si asi myslí,že to jde samo....
10. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.