• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Krásné ránko,

chersi, to je mi líto.... :frowning2: moc ani nevím co říct... po pravdě si myslím, že neví co chce... a já si teda taky občas musím uvědomit co chci říct, než to na něj vybafnu... pak by mě to asi hooodně mrzelo...

a co ty vitamíny, bude je jíst?
10. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak to máte fajn,že vy si musíte rozmyslet než něco řeknete aby vás to nemrzelo...nad tím můj manžel neuvažuje...jeho to mrzí vždycky až potom :angry:
10. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
před chvilkou psala, že to chce si promluvit , ale jak ho znám na všechno mi kyvne a bude to trvat 3 dny.

Já vám ani nevím jestli s ním to dítě ted chci. Vzdyt mi si povídáme takhle skoro kazdy mesic, vzdy je nejaky problem :pensive:

Zuzi na to ani není co říct - a ja jsem zase ten typ co mluví hned, bez rozmyselní, tak to treba mtzi, ale zase lepsi nez se pretvarovat
10. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Já jsem dřív byla taky taková, že jsem na něj vždycky všechno vysypala a pak mě to později, když jsme se usmířili, mrzelo... Nevím, ale prostě jsem se od manžela naučila, po těch všech hádkách a stěhování se domů..., se snažit řešit věci v klidu. Samozřejmě, že to někdy nejde, to je jasný...

chersi, přiznám se, že bych s manželem taky v době, kdy se hádáme, dítě nechtěla... :unamused:
10. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
to je pravda chersi, že to neřešíš poprvé a dítě by tu vaši situaci asi těžko napravilo... a ty s ním to dítě teď chceš???
10. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Anoli, gratulace k tripplům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Jo a taky jsem byla včera trochu naštvaná, páč už třetí dítě, který se narodilo se jmenuje Karolína... začínáme přemýšlet o jiným jméně... :rolling_eyes:

Docela se nám začíná líbit místo spojení Karolína Nela ... Sofie Nela, tak uvidíme, jestli to nakonec nebude kluk - to by bylo jednodušší, tam jasno asi máme. :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Zuzi, děkuju. :wink:
10. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
ne zuzi ted ho nechci, já potřebuju aby se on stal dospělím, dřív to nemá smysl, prášky kvůli tomu brát nezačnu ale s naší pravidelností sexu - to ani smysl nemá :sweat_smile:
10. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Cher a takové to bylo vždycky nebo až teď - jak jste chtěli mimčo? ono někteří chlapi asi nikdy dospělí nebudou.. to je ten problém.
10. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
kolik mu je???? Já manžovi taky říkala, že pro dítě musí něco udělat... :wink:

Anoli, Sofie Nela je hezký... a pro kluka se mi líbí ten Damián... :wink:
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
jaspi, asi to bylo vždy podobné, ale já si to třeba jen nepřipouštěla. Poslední dobou si to uvedomuji mnohem víc.

zuzi jemu 25. To si myslim ze uz by sakra rozum měl mít.

Anoli - mě se to jméno taky moc líbí, není upně cizi a neni tezko vyslovitelny.
10. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak to ten můj zobe cokoli - ale musím mu to dát až pod nos - jinak zapomene. Snaží se, to se musí nechat. Ale taky má občas nějaké mladické úlety. Většinou spojené s tím, že se trošku zapomene s klukama v hospodě a pak já jsem vytočená.. Ale je pravda, že tak za poslední 2 roky je jiný, zodpovědnější. Dřív byl problém, jestli zaplatil složenky nebo na to zapomněl atd. což teď už naštěstí nedělá. Ale dobře si to pamatuju, jaké to je, když jsi nepříčetná z jeho nezodpovědnosti a dětinského přístupu :angry:
10. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
chersi, zamilovanost opadla a je tu holá realita... :frowning2: :wink:

tak mýmu švárovi je 29 a teda vůbec si ho nedovedu představit jako otce a mimichodem manžela v 25-ti taky ne...
10. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jéé, to jsem ráda, že se vám to líbí. :dizzy_face: Já jsem furt taková nerozhodná... vím, že času je na to dost, ale přece jenom ať už aspoň trošku víme...

Zuzi, já bych chtěla taky Damiána, ale manželovi se furt líbí Nikolas, tak nevím no... oni se asi k příjmení hodí obě... Nikolas Mikulecký, Damián Mikulecký... důležitý je, aby jsme mu mohli říkat zkráceně. U Nikolase to jde... Niky nebo Niko, u Damiána nevím... Dami se mi zdá takový divný. :unamused:

cher, no v 25 by už rozum mít mohl, i když u chlapů je to asi jiný... některý jsou dětmi celej život... :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
zamilovanost je v tahu uz dlouho , me jde spis o to si vyhovet - oboustrane - coz jemi tedy nejde.

Anoli- ja si myslim ze nad jmenem ditete je dobry popremyslet
10. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
chersi, přesně, vyhovět si oboustraně je hodně důležitý :wink: A když tohle nefunguje, tak je pak problém... :unamused: On je asi v tomhle trochu sobec, co? On si asi neuvědomuje, že by ti měl tvoji shovívavost (co se týče např. tý motorky atd.) oplácet...
10. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky tak jsem si vybrala koberec - zajímavý je rozdíl v cenách. Ten samí typ koberce BRENO 169,-/m2 a koberce TREND 229,-/m2

+ v tom brenu je jeste 10 %sleva.
10. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Cher a kdybys na něj šla oklikou? Vyjednávala? Ten můj to vždycky pochopí, když třeba něco chce, co já moc ne - jako třeba minule chtěl spát u jeho mamky, aby tam mohl jít večer s klukama do hospody. Tak jsem mu řekla, že teď je asi ten nejlepší čas jednat o tom, kdy budeme mít tu kuchyň.. A hned jsem ji měla slíbenou :wink:
10. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
jaspi, to je dobrý :grinning: :wink:
10. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
jaspi, tak to je dobrý :wink: To mě nikdy nenapadlo. Asi to budu muset taky někdy zkusit. :grinning:
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
já taky vyjednávám... :grinning:
10. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Zuzi, a jak včera manžel to přežil?
10. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Takže ten výrůstek u koutku - na to mu dal nějakou spešl mastičku, která se dělá jen ve Vojenské nemocnici a na ty výrůstky na víčkách mu řekl, že jsou malý a že pokud mu nevadí tak by to neřešil... prý by to mohlo udělat víc škody než užitku... ale jinak přežil, ale zastavili ho policajti a on jim řekl, že spěchá, že jde na operaci... :grinning:
10. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Anoli - on když po mě něco chce, tak taky parádně dyndá. To mi jde sám umýt nádobí, zeptá se jestli nechci masáž..najednou mi to prý hrozně sluší atd :grinning: Takže vím, že to je ta správná doba na vyjednávání - on něco chce - a já taky :wink:
10. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Zuzi, takže se nakonec operace nekonala? Možná lepší, ne? :wink: To na něj asi koukali, viď? :grinning:
10. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
n ospis hlavne jestli ho pustili bez pokuty??? :grinning:
10. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
To asi jo, ne? Určitě to na ně zapůsobilo. :grinning: Můj manžel měl jednou takovej ten přístroj na těle, co kontroluje srdíčko a jel ho vrátit, asi jel rychleji, takže ho zastavili a on jim říkal, že hrozně spěchá, protože jede vrátit přístroj, na kterej čekaj další lidi... no a oni ho pustili. :wink:
10. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Jste na obídku? Já jsem se rozhodla, že už to tu dnes nějak doklepu, že nepojedu dřív a uvidím jak zítra.. Stejně tu sedím v teple, piju čaj s citronem - to bych dělala i doma, tak je to fuk a ušetřím volno :wink:
10. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
jaspi, já jsem se teď vrátila z oběda. Dneska jsme se rozšoupli :grinning:. Dali jsme si minutku, tzn. kuřecí plátek se šunkou a sýrem + americký brambory. Bylo to moc dobrý! :dizzy_face: Akorát jsem to nemohla moc užvíkat, i když to bylo měkký, ale včera mi zas utáhla rovnátka a navázala mi tam ňáký jakoby dva vlasce. Jako docela si užívám, bolí to jak sv..ě!!! :angry: :angry: :angry:

jaspi, musíš si lehnout hned jak přijedeš domů a manžílek se o tebe bude starat. :grinning: :wink:
10. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.