• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Copak je s copa, že se tu dlouho neukázala?
10. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
to já jsem byla dneska na jogurtu - anoli, ty teda delas chute.

jo holky za pomela jsem se pochlubit - jsem 3 den bez cigarety. Ale teda dneska po ranu mi to dávalo dost zabrat.

A asi budu muset na chiru uz týden mam na zápestí bouly - ale za dneska to zacalo bolet, kdyz s tim hnu, predtim jen kdyz jsme to zmackla.
Myslim si ze by to mohla byt tukova bulka, protoze nikdy jsem nic zlomeneho neměla
10. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Chersi tu bulku tam měla i mamka a doktorka jí naznačila, že někdo si po ní praští a ona zmizí.. tak mamka si tehdy vzala nějaké kladívko a bouchla se do toho tak, že jí tekly slzy ještě dlouho - ale bulka fakt zmizela :grinning:

Anoli - to víš, že doma zalezu do postýlky :wink:
10. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
omlouvám se za hrubku - žvýkat - má být správně :grinning:

chersi, tak ať ti to bez cigarety vydrží co nejdýl :wink: Jsi šikulka! :slight_smile:

jaspi, chudák mamka...
10. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak manžel opravdu dojel domů bez operace a bez pokuty... :wink:

mě zase bolí to břicho, zítra jdu na tu kontrolu, tak mu to řeknu, stejně řekne, že to bolet má, ale když změním pozici nebo vstávám, tak je to jak kdyby mi někdo řezal do břicha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ani nevím jak si mám sednout...

já měla hermouše a opékané brambory, výborný... :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzi, tak to sis dneska taky bužírovala, co? :grinning: A včera to dopadlo, jak nejlépe mohlo, co? :wink: S tím břichem tě naprosto chápu, ale řekni mu to. Třeba ti dá aspoň magnesium. Mně přišlo, že mi to pomáhá, ale možná jsem si to jen vsugerovala. :grinning: Mě občas taky bolí. Přesně, určitě ti řekne, že je to normální, protože bříško roste, svaly se rozpínají... myslím si, že jsem měla to samé. Kdybych to měla každý den, tak bych fakt radši zůstala dál doma, ale mně to teď přichází tak jednou za týden, tak to se dá i v práci vydržet. :wink:

Zuzi, chtěla jsem se tě zeptat, zda si mažeš bříško? Já už jsem si krém koupila a mažu. No a pak taky myslíš, že můžu jít do bazénu? My máme totiž každý čtvrtek na hodinu městský bazén jen pro nás z firmy, tak jsem si říkala, že na ty moje bolavý záda by to šlo a mrňouskovi by to taky nevadilo, ne? Akorát se bojím, abych tam něco nechytla... :unamused:
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Anoli, břicho nemažu, a to mám krémy dva... :sweat_smile: jsem shnilá... už se mi prostě večer nechce... ale ségra mazala a stejně to bylo k ničemu, ale já na to moc netrpím, ale asi začnu, až si vzpomenu donést si ten krém z přízemí do prvního poschodí. :wink:

a s tím bazénem já nevím, určitě by to bylo super... ale já zase slyšela hrozný historky o veřejných bazénech o bakteriích a o následným potratu, a to mě odradilo, ale je fakt, že my chodíme ke strejdovi a jinak bych asi taky chodila... ale fakt nevím... :unamused: na záda to ovšem bude super...
10. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zuzi jako těhule můžeš hermelín? :confused: Já vím, že švagrová ho měla zakázaný - jako všecky zrající sýry. Že má tu plíseň na povrchu. Myslím že 1x za čas se nic nestane, jen ho asi nejíst hodně..
10. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
No, právě mám taky strach... nechci nic pokoušet. :unamused: I když vím, že by mi plavání pomohlo na záda, ale radši nepůjdu. Budu se na manžela jen dívat no.

Jo a ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli bereš nějaké vitamíny? Já jsem brala první tři měsíce ten Femibion, ale teď už ho brát nechci, abysme neměli moc velký mimi. Ale zase si říkám, aby mi vitamínky nechyběly...
10. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
jaspi, hermelín se asi moc nemůže, ale zase jednou za čas... já mám zas hrozný chutě na majolku, ale radši ji nejím...
10. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky koukám že tu probiráte bazén, já teda na bazén normálně chodím - chodím s malým na plavání kojenců :slight_smile: a vůbec neuvažuju že bych skončila, chci chodit až do porodu pokud mi to dr. nezakáže
10. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
smar, právě moje kamarádka v těhu taky chodila plavat a pochvalovala si to, tak nevím no. Ty chodíš od začátku těhu? Já se na to asi doktorky příští týden schválně zeptám, co mi na to řekne. Třeba je to riziko spíš na začátku a pak už to nevadí...
10. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
anoli chodila jsem asi do 9týdne a pak byla pauza protože jsme plavání neměli-prázdniny a pak ho nemohli najít a ted zas chodím od 25 týdne. Ale ta pauza fakt kvůli prázdnin a toho že všude bylo obsazeno a nemohli jsme najít, jinak bych chodila pořád :slight_smile:

a co se týče jídla-koukala jsem že řešíte plísnový sýry jím vše ale s rozumem :slight_smile: a i pivčo nebo svařák si semtam dám
10. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Já si taky myslím, že když to člověk nepřehání a necpe se tím plísňákem každej den, tak to nevadí. Já si dávám, většinou o víkendu po obědě malou skleničku pivka. :wink:
10. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
jaspi, já jím vše.... normálně hermelín nejím, jen smažený a ten jím tak jednou za měsíc.... jím i játra který by se neměli a majonézu.... vše s mírou....

anoli, já beru jen jód, jinak neberu nic... ségra taky nic nejedla... vše vyblila... ale zeptám se zítra Dr.

já se ptala tety a strejdy, jsou oba doktoři, jestli mám jíst echinaceu nebo něco když teď budou ty chřipky a oba se na mě podívali, jak na vraha, s tím, že si mám radši kopuit kilo pomerančů a za týden je sníst... :slight_smile:

včera jsem si koupila jakýsi Sweetie... je to něco jako grep,a le sladší.... no výborný, už jsem snědla tři... :sunglasses:
10. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
anoli tak nějak, jsem těhotná ne nemocná takže všeho s mírou,jasně nedám si plísnák, každý den, nebudu pít denně litr vína, piva ale semtam to nevadí. Jediné co se fakt snažím je pít denně mlíko nebo mít nějaký mléčný výrobek a jíst ovoce
10. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Zuzi, já mám játra taky ráda, takže když jsou v jídelně k obědu, dám si je. Ale je to třeba jednou za měsíc, takže si myslím, že je to o.k. Ale majonézy se bojím, takže radši nejím.

Aha, no mně teďka právě ten Femibion došel, tak jsem si říkala, že teď dojím vitamíny, který mám doma a to je právě taky jód a ještě kyselina listová. Tak jo, zeptej se schválně tvýho doktora. Já se mý Dr. ptát ani nebudu, protože by mi řekla ať jím Femibion, že je nejlepší... to už mi totiž říkala... :unamused: No a dneska mi manžel říkal, že se bavil s kolegyní a jí prej Dr. řekla, ať Femibion už po třetím měsíci nejí, že po něm jsou pak miminka hodně velký, čtyřkilový...

Prosím tě, co to je to Sweetie? To jsem ještě nikdy neslyšela. :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
vypadá to jako malý pomelo, v podtatě velikosti grepu, ale je to fakt sladší než grep, mají to u nás v kaufíku... :wink:

no já když Dr. řekla, že beru vitamíny, tak se na mě díval divně už minule, ale já mu řekla, že je budu brát do třetího měsíce a pak už ne a kýval hlavou... a endokrinoložka mi řekla - v 8tt, ať ty vitamíny beru do třetího měsíce a pak mi předepíše jen jód kvůli štítné žláze... já si myslím, že pokud máš pestrou stravu tak není problém, já teda vůbec nepuji mlíko, tak se snažím jíst alespoň jogurty...
třeba včera jsem měla rybí salát, potom jahodový jogurt, pak takový ten puding danette a ve finále to sweetie.. :sweat_smile:

taky miluju "školní játra" ještě se je musím naučit... :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Taky se musím játra naučit, jenže nejhorší je, že manža je nerad. Mamka dělá výbornou játrovou omáčku. Mňam! :dizzy_face:

Aha, tak takový ovoce jsem ještě neměla. Já vůbec takhle neexperimentuju, ale manža ten zas jo. Jenže mně tyhle cizí plody většinou vůbec nechutnají...

No, to neva, schválně se ho zeptej zítra, ju? Víš co, víc doktorů, víc názorů... a uvidíme. :wink: Máš zítra poradnu, ju? Já ji mám příští týden. Já už bych chtěla, aby bylo 8.12. - to máme utz. Jsem zvědavá, jak naše prďolka vyrostla. :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
jo mám poradnu, ale asi mě jen prohmátne, zváží, ozkouší moč a pofrčím do práce.... mě čeká utz až 27.11. ale tam si nechám udělat DVD, tak se těším... :dizzy_face:

zeptámse na vitamíny a uvidíme... třeba scai z dubnovek (je lékárnice) říkala, žeje bere jen když si vtzpomene, třeba jednou za dva dny, ale spíš bere hlívu ústřičnou na posílení imunity... tak já taky nevím... no každopádně dám na rady rodiny a nebudu nic kupovat a budu se dopovat ovocem a zeleninou... :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
jak jsem byla poprvé těhotná dr. vitamíny nedoporučoval, jen kyselinu listovou a dostatek vitamínů a ted u druhého jsem změnila dr. a ten vitamíny doporučuje a vzhledem k tomu že jsem zas měla problémy tak jsem je brala do 3měsíce a pak už nic a neberu nic, fakt se snažím spíš ty přírodní vitamíny-dostatek ovoce a zelenina, mléčné výrobky :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
copa: // 25.7. - 19tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 18tt+6d
anoli: // 14.8. - 16tt+6d
eliska_v: 7 DC (porevizní MS)
chersi: 3 DC
jaspina: 7 DC
ewulin: 22 DC
ladenka: 10 DC
smudlinka10: 6 DC
bajoch: 10 DC
11. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko, to je zas hnusný počasí, co?

Včera mi přišly džíny, který jsem si koupila na MMB a jsou pěkný a jsou mi, tak z nich mám radost! :dizzy_face: Ještě plánuju koupit na zimu těhu manšestráky.

No já taky nechci mít čtyřkilový dítě, takže vitamíny si už kupovat nebudu. Schválně se Dr. příští týden taky zeptám. Zatím budu zobat jód a listovku.

Smar, já se do vaší diskuze taky někdy dívám. Je tam spousta rad a inspirace. Takže tě trošku znám. :wink:
11. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
tady u nas je hezky anoli
11. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno po dlouhé době...na novém místě jak se zaučuju vůbec nestíhám...ale teď jsem zase na recepci až do pátku....jak se máte? co nového?
11. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
chersi, nepovídej :astonished: a nesvítí u vás náhodou sluníčko? :grinning: U nás teda prší... :angry:

bajoch, jak se máš? U mě je nové to, že máme tripple testy v pořádku. :wink:
11. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
No anoli - slunicko sice nesvítí ale máte tu cca 5 stupínků ale ani desť ani sníh. :sunglasses:
11. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
cher, no tak to máte dobrý :wink: U nás furt mrňká, je to hrůza! :rolling_eyes:

Teď jsem se ptala těhotné kolegyňky, jestli chodí plavat a říkala, že jo, tak to příště asi taky zkusím. :wink:
11. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
chersi a s manželem jste si včera povídali?
já si myslím, že ti to nemůže uškodit, všude u nas to doporučují.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.