• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj ewul, no je to tak nejak v normalu. Spis mi to prijde ze se odcizujeme, ale jsme spolu, ja mu neco vytknu, on me neposlouchá, pak mi neco rekne - no jsm eporad ve stejnem stadiu. Myslim si na nam by pomohla nejaka nahla zmena
12. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
čauky holky,
chersi a co by tou změnou mělo být??? jako dítě, dovolená, prodloužený víkend, odstěhování na chvíli???
12. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
dobré ráno :wink:
12. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj zuzi - no to já právě nevím, prostě něco co by narušilo ten náš stereotyp, kterej ten vztah ubíjí.
12. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Právě jsem tak nad tím přemýšlela...já si,ale Cher nemyslím,že dítě by bylo ideální řešení-samozřejmě je to jen můj názor,nechci se tě nějak dotknout nebo urazit :sweat_smile:
12. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Já myslím, že nejlepší by bylo zajet k rodičům na celý víkend a být bez něho. Abyste si uvědomili, jestli si chybíte... co ty na to cher?
12. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
ewul, dítě není ideální řešení - to máš pravdu. A taky s tím počítám, nejde přivést dítě k rodičům, kteří mají problém sami se sebou. Plně s tebou souhlasím. :wink:

Taky jsem nad tím přemýšlela - ale ted to nejde, jedem na ty nakupy, pak se bude delat obyvak, pak vanoce. Ono se to nejak vyvrbí - maximálně ujedu jako jsem to udelala uz jednou.

Ale to je asi daleko.

Uz to nebudem resit - to se asi musí vyvinout samo, budto jeden z nas praskne dverma a bude to nebo spolu budem zase usinat v obětí.

:wink:
12. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Holky, představte si, že jak jsem byla včera u kadeřnice, tak mi barvila vrch na blond. Jindy mi dělá melíry, ale už mi to takhle barvila. No jo, jenže včera mi ta barva nechytla, takže to mám světle hnědý. Holt to je právě risk barvit se v těhotenství no... :unamused:
12. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
ty jo anoli to je zvláštní
12. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
anoli, to už jsem slyšela, že v těhotenství ti ta barva chytne úplně jinak. :sunglasses:
12. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
to musíš být kočka... :wink: já se právě chci dnes objednat... :sweat_smile:
12. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
No naštěstí mám ještě na hlavě i pár blond melírků z minula, tak si jen umeju hlavu takovým spešl šampónem na zesvětlení vlasů a mělo by mi to trošku zesvětlat.
Náhodou, holky v práci říkali, že to mám dobrý. :wink: :grinning:
12. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
nov idíš, všechno zlé je pro něco dobré.... :wink:

mě konečně po týdnu nebolí břicho, tak jsem ráda... Vendelín už se tam asi přestal roztahovat a dal mi na chvíli šábes... :grinning:
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak buď ráda Zuzi. :wink:

Já mám zatím taky klid. Ale musím to zaťukat. :grinning:
12. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, po delší době zase zdravím :slight_smile: vůbec nestíhám...
v pondělí poradna OK, utz nedělala, jen prohmátla + poslech srdíčka
dneska jsem byla u zubaře, v lednu si to ještě zopakuju; jinak taky vše OK, akorát dásně vepředu dole trochu červenější, tak mám občas kloktat šalvěj nebo řebříček, prý ústní vody jako třeba Listerine obsahují nějaké chemické látky, které se nesmí dlouhodobě užívat...

chersi - koukám, manžel zase nějak blbne :unamused: :frowning2:
12. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Kdepak jste? Makáte? Makáte? Jak mourovatý, co? :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
já ani moc ne, prodáváme byt a tak stauhu formuláře na přepis... jo a včera jsem se konečně odhodlala vyfotit our house, ovšem pan manžel měl všechny tři foťáky v práci... :angry: tak dostal po pérkách kde jsou a večer v osm je všechny dovezl... ale to už jsem byla opět mrtvá... :sweat_smile:

copi, no už jsme si říkaly, že jsi se ztratila... co ten monitor??? Holkám, co si objednávaly z toho Honkongu, za 700,--Kč ještě nedošel, a to je tak měsíc...
co pohyby???

Anoli, už cítíš silnější "bublinkování"??
12. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
monitor je super, je to slyšet přesně jako u dr přes její utz :dizzy_face: i manžel to hned poznal :sunglasses: poslouchám tak ob 2-3dny, jen na chviličku; nechci to používat zase nějak moc často, protože kdo ví, jak ty utz působí na miminko...
já teda ten utz měla dražší, sice nový přes aukro, ale stál přes tisíc, nevím přesně kolik, ale hned snad druhý den od objednání byl doma :wink: ale je to jen rádoby "zážitek" pro budoucí rodiče, jinak víceméně na houby, protože kdyby člověk náhodou zjistil, že srdíčko netluče, tak už se stejně nic nezachrání :pensive:
já třeba dodnes nepochopila ani princip monitoru dechu - přeci to jen monituruje, ale nijak nepředejde tomu syndromu náhlého úmrtí, ne? :confused:

pohyby cítím občas, něco se v tom bříšku občas jakoby přetočí :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
já furt čekám na pořádný kopance a zatím nic... :sweat_smile: asi má furt Vendelín v puse jen brčko a bublinkuje si...

ty monitory dechu ti pípají když dítě nějakou dobu nedýchá...nevím kolik.. ale ve většině případů to pípá jen, když vežmeš dítě z postýlky a zapoměneš monitor dechu vypnout... já si ho pořizovat nebudu... seženu si jen chůvičky, protože bude spát nahoře a my třeba budeme dole, tak abych měla přehled...
12. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
holky ja tu mám dneska fofry, a to jsem ani nevěděla, že budu mít dneska práci.
12. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
copa my monitor dechu máme a nedám na něj dopustit, když dítě přestane dýchat začne pípat a máš čas mu pomoct, my už to bohužel 2x museli dělat a nebyl to planý poplach :frowning2: :frowning2: naše zlatíčko se zapomnělo nadechnout a známým na SIDS umřelo :frowning2:
12. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj copa! Už jsem se o tebe bála, co s tebou je, že se tu ani neobjevíš! :wink:

Zuzi, já zatím nic moc necítí, asi je prďolka malej nebo hodnej. :grinning: Ale nestresuju se z toho, protože vím, že na to máme ještě čas. :wink:

Já si monitor dechu pořídím. Známý ho mají a říkali, že se jim stalo asi 2x, že v noci přestala malá dýchat... Říkali, že tak rychle vzbuzený a u postýlky ještě nikdy nebyli! :frowning2:
12. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
smardik - aha :cry: :pensive: ty jo, ale já bych ani nevěděla, jak takovému miminku pomoct :fearful: :pensive:
12. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
copa, naši známý říkali, že stačí vzít ho do nárůčí a trošku s ním zatřást, aby se vzbudilo... tak nevím...

Holky, já letím na obídek, dnes si dám lazaně - teda jestli ještě budou... :unamused: Všem přeju dobrou chuť!

Co vůbec máte dneska vy?
12. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
my máme zelňačku, mňam...
12. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
anoli - fakt stačí jen zatřást, jo? já bych asi začala panikařit, že bych všechny dobré rady zapomněla

já mám dnes řízeček :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
copa, jde o to, že usne tak tvrdým spánkem, že se zapomene nadechnout... alespoň tak mi to vysvětlovali. Takže pak stačí vzít dítě do náručí a probudit ho. Smar by to mohla vědět, jestli to je takhle nebo jinak. :wink:

Tý jo, zelňačku už jsem dlouho neměla, tu bych si dala! :dizzy_face: My ji děláme na Štědrý den, tak si musím ještě chvilku počkat... ale ono to uteče. :wink:
12. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak já jsem včera doam dělala vinnou klobásu tak jsem si ji v práci ohřála :grinning:
12. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Anoli, my ji taky děláme na Š tědrý den, ale taky když se stěhuje... a to jsou ještě zbytky z minuléj¨ho týdne... byla výborná!!!

Chersi, ty děláš klobásky??? :astonished:
12. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
né, já ji normálně koupím akorat ji stocim do kolečka propicham spejlí a dam opect
12. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.