• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jé chersi, já měla vinnou klobásu včera k večeři. Byla jsem u našich, tak mi ji mamka opekla. Byla dobrá, dlouho jsem ji neměla. :wink:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
jé, tak vinnou klobásu já teda nemusím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jí doma nikdy nedělali a když jsem jí prvně měla u tchýně, tak to tak plavalo v omastku, že jsem si radši nechala přejít chuť a od té doby to znovu neriskuju :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
tu jsem snad nikdy nejedla... :unamused:

mamka dnes koupila uzený bůček, takový ten za studena na chleba s hořčicí... pojedu na večířku... :grinning:
12. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
teda zuzi - tohle mi staci vidět a navštívila bych toaletu :confounded:

Ja tu klobasu jeste nekdy oválím v hladké mouce ona na té pánvy nepopraská. Manža je po ní jako ujetej
12. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
hmmm chersi, musím vyzkoušet...

a ty nejíš bůček? Já si ho nakrájím na teňoučký plátky a dám na to hořčici, abych neviděla ty bílý pruhy a sním to... pečenej já teda taky nejím...
12. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
chersi, přesně, my jí taky obalujeme v hladký mouce a jednou jsme jí obalily v trojobalu :wink: Nejlepší je napíchnout jí na špejlík, pak to jde líp. A nepřijde mi zas tak mastná...

Zuzi, bůček taky nejím. Je to na mě moc tlustý. Musela bych vykrajovat ty bílý proužky tuku, abych si pochutnala. :grinning:
12. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak to já bůček jím a klidně můžu vidět ty bílé pruhy a klidně i pečený a ještě teplý :wink:
ale nejím uzený :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě horší je ten uzený bok s česnekem, to mi stačí cítit a taky bych běžela na WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
já vesměs tlustý maso - jen vidim jak se to klepe a muzu letet. jo a pak jeste nejim brokolici a takový to tropický ovoce- jinak ai vsechno.

treba miluju mlíkovou polívku, koprovku a rýžový nákyp - no a manža to nejí, ani jedno, tudíž vdy řeknu mamině když tam jedu
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
chersi - co to je mlíková polévka? něco jako kulajda ?

můj manžel taky nejí rýžový nákyp, takže na ten já taky jezdím k mamce, ale jím ho bez toho ovoce, jen tu rýži :sweat_smile: stejně jako žemlovku, to jím taky nejradši tu housku :sweat_smile:

holky neděláte některá vločkovou polévku? nemáte recept? nebo recept na něco v ovesných vloček kromě kaše
12. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
copa - to je normalka převařené mléko a do něj uděláš drobění, nebo jako dětem nám tam máma dávala písmenka
12. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
chersi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pouze koprovku jím...

ovšem mlíkovou polívku, no to musí být hnus, to jsem snad v životě ani neviděla... :astonished:
12. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak opravdu, neviděla a doufám, že mě mlíková polívka ani nepotká....
žemlovku taky nejím... jak se poslouchám, tak nejím spoustu věcí... :astonished: je pravda, že naši takový věci nikdy nevařili, třeba ani rajsou polívku, špenátovou a tak... rýžový nákdyp by taky nuspěl ale manžel ho má rád, ale já bych se asi po... kdybych to měla vařit...
12. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Teda Zuzi, ty jsi mlsná :grinning: A buď ráda, žes mlíkovou polívku nikdy nejedla, protože to je největší hnus na světě!!! Nám ji dělali v jídelně a skoro nikdo ji nejedl. Fuj!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jím teda skoro všechno kromě tlustýho, svíčkový, mlíkový a rybí polívky a hrachový kaše. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
chersi - aha, tak tu mlíkovou neznám a neumím si to dost dobře představit, jako tu chuť
ale kulajdu tu miĺuju :dizzy_face:

zuzi - můj brácha by se po rýžovém nákypu utloukl, mamka když ho dělá, tak ještě pravidelně posílá jednu megaporci bratranci :slight_smile: ale můj manžel by to do pusy nedal, zošklivili mu to ve školní jídelně a od té doby ho nejedl
já kdybych se s tím nákypem chtěla patlat, tak to sním ještě syrové, já vždycky mamce ujídám tu vařenou rýži, oslazenou, omáslenou, s tím bílkovým sněhem... :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
no tak já teda tu mlíkovku můžu na litry, vždycky máma udělá kotel a s bráchou si jí bereme jako skoro hlavní chod
12. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
anoli - ty nejíš svíčkovou? :confused: to jsi docela raritka :sweat_smile:

já nejím uzené, olivy, romadur, husy, kachny a cokoli, kde je kari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj všem, jdu vás jen pozdravit. Včera a dnes se válím doma s chřipajznou, ale zítra už bych měla jít do práce..musím dodělat papíry.. Ale myslím,že už je to lepší. Pak vás musím dočíst!
12. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
no nic dámy... letím domů.. pááááá zítra.... :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
jaspi, tak to se koukej rychle uzdravit, chřipka to je prevít :sweat_smile:
12. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
copa, ne ne, svíčkovou nepapám, ale jako dítě jsem ji jedla... no olivy tak moc nemusím, romadur taky ne a s kari mě nikdo taky neuctí...

jaspi, tak se pěkně vykurýruj :wink:
12. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
no holky, tak se s vámi taky pro dnešek rozloučím - mám tu ještě moře práce a pak Eglish (ale úkoly jsem si udělala) :grinning:
12. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Krásné dobré ránko.....

copa: // 25.7. - 20tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 19tt + 1d
anoli: // 14.8. - 17tt + 1d
eliska_v: 9 DC (porevizní MS)
chersi: 5 DC
jaspina: 9 DC
ewulin: 24 DC
ladenka: 12 DC
smudlinka10: 8 DC
bajoch: 12 DC
13. lis 2009 v 06:16  • Odpověz
Krásné ránko...
dnes tu jsi chersi zatím sama, samotinká...
13. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
ahojky zuzi, ano sama sama, asi je hodně práce - já taky makam jako barevna, ale na vas si vzdycky chvilinku najdu :wink:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
já právě objednávala do práce židle...

v jednom e-shopu chtěli za dovezení 4.500,--Kč moc jsem tomu nechápala, ale měli to i v obchodních podmínkách... :astonished: tak jsem rychle vycouvala....
a pak jsem narazila na shop, kde mají do 18.11. akci, že dopravu neplatíš vůbec, ani dobírku, prostě nic... :dizzy_face:
13. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
No to je dobrá pálka - já v práci dělám taky nápupčí kancelářskych potřeb - nábytku, atd.

Já jsem si před čsem objednala židli za asi 1800 - ale je to taková ta manažerská - ale ne kožená (a navíc se houpe) taky ze dopravy.
13. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, dneska nějak nestíhám... :slight_smile: Loučíme se s kolegyní, která odchází na mateřskou, tak jsme hodovali. :grinning:

A co vy, jak se máte?

A co chystáte na víkend? Mě čeká zítra muzikál a v neděli budeme asi doma. Včera jsem si zkoušela sukně a naivně jsem si myslela, že mi některá bude... ha ha... nebyla mi ani jedna! Tak musím jet v riflích, protože nic jinýho neobleču. No ale už jsem si z MMB objednala těhu sukni. :wink:
13. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
anoli, já už nosím jen dvoje těhu kalhoty, do ničeho jinýho se nevlezu... :unamused:

jo sukně? Co to je? Mám jen jednu a to k dr... ale kalhot, mám tak asi padesát, nekecám... mám trošku úchylku... :sweat_smile:
13. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Zuzi, to jsme na tom stejně. Mám dvoje rifle - jedny tmavý a jedny světlý, nic jinýho... :confounded: Tak jsem si objednala aspoň riflovou sukni, abych to mohla střídat a s kozačkama je to pěkný. :wink:

Ty sukně nenosíš? Já nosím oboje, ale dřív jsem byla spíš vysazená jen na kalhoty, ale když jsem nastoupila do práce, tak tady holky nosili sukně, až jsem si na to zvykla taky. Kalhot mám teda o dost míň, než ty, asi 10 a sukní taky 10... ale teď bohužel nemůžu mít ani jednu... doufám, že po porodu schodím do své původní velikosti, abych nemusela měnit celej šatník... :unamused:

Co jste měli k obědu? Já dnes špagety a jsem nacpaná, jak žok! :grinning:
13. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
já měla jakýsi pečený maso s kaší... pak jsem byla koupit uzený žebra na šunkofleky... bez šunky... :grinning:
13. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.