• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jinak, tady u nás se to už taky začíná kabonit. :confounded:
22. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky jde o to, že nevím jestli se toho dožije! .-(
Svatbu určitě zatím rušit nebudeme,ale jak píšu, když by došlo na nejhorší....
Proto si nadávám, že takhle smýšlím! a proto mi je z toho všeho špatně! Věděla jsem, že to může přijít, protože diagnoza byla jasná,ale zrovna teď! Já vim! Takovej je prostě život,ale nemůžu si pomoct.-(

Co se týče počasí, tak jsem kousek za Prahou směr Kolín a tady se to taky pěkně zatáhlo aj ochladilo.
Včera to ale taky chvíli vypadalo, že něco příjde a nakonec se to krásně vybralo:slight_smile:
Přítel jede na motorkářský sraz, tak doufám, že mu to počasí trochu vydrží!
22. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
kaci, já vím, že ti je z toho na nic, ale třeba to nebude tak hrozný! Pořád je ještě šance, ne? Musíte doufat - naděje umírá poslední... Držím pěsti! :pensive: Samozřejmě tě chápu, že pokud by došlo na nejhorší, tak že svatbu zrušíte. :rolling_eyes:

No a teď něco pro pobavení. :wink: Holky, teď jsem si vzpomněla, co se nám přihodilo na naší svatbě. Týká se to dědy od manžela. On je to strašně fajn chlapík, mám ho moc ráda, protože mi připomíná mýho dědu, který už nežije... No a tak tomu dědovi bylo na naší svatbě před 2 lety 78 let. Už se mu to chudákovi hrozně plete a v ten den (14.7.) bylo děsný vedro. Pamatoval si, že byl v kapli zámku někomu na pohřbu. No a on byl chudák z toho vedra a kupy lidí tak mimo, že když nám pak všichni přáli, tak on k nám přišel a řekl: "Upřímnou soustrast." :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
noli, tak to si mě s dědečkem pobavila.-)))
22. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo jo, my se taky zasmáli! :grinning: A vždycky když si na to vzpomenu mě to znova pobaví. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Anoli:koukám,že asi na každé veselce musí být veselo-nám přišla přát můj 5 letý synovec a říká nám:Evoune a Raďoune,já jsem byl tak nervózní:slight_smile:...a odešel,udělala si jedno kolečko a přišel znova a říká manžovi:zítra přijeď podepsat tu smlouvu,že už si náš :grinning: ...v kostele jsem chrochtala smíchy :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jeee a teď jsem z něho udělala napůl holku:slight_smile:,prý přišla-samozřejmě přišel!
22. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ewul - :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je taky dobrý - aspoň má člověk na co vzpomínat, co? :grinning:

On děda má vůbec dobrý hlody - na to kolik mu je. Jednou byl manžel zrovna u dědy a děda truchlil nad svým kamarádem, který mu zemřel v Americe (kdysi emigroval) a v Čechách byl párkrát dědu navštívit i s manželkou. Když tedy od nich přišlo parte, že zemřel, děda to každému říkal. Přišel ho navštívit jeho bratr a děda povídá: "Tak zemřel Mokrejš." A strejc mu povídá:" Jo tak jedeš na pohřeb?" (jen připomínka, že to bylo v době, kdy tu byl na skok prezident Bush) a děda mu odpoví: " Jo letím ve 4 hodiny z Bushem." :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ewulin,jojo,momentalne jsem z prahy.ale uz zase konecne zacina svitit slunce
22. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
anoli: .-))))) to snad nejni pravda.-)))))))))))) Díky za rozptýlení.-))))

I tady to začíná pařit.-))) Jsem řikala, že se to vybere.-)
22. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Karol:hlásím u nás už zataženo:frowning2:
Anoli:děda musí být teda střelec:slight_smile:, tak mě takhle právě baví můj synovec...kouká na Ordinaci v růžovce...a jednou se mě z ničeho nic ptá:teto ty máš taky dělohu?tak mu říkám,že jo a on:a co mám já,když nemám dělohu...no co mu chcete říct,že jo:slight_smile:...tak mu to vysvětluju a on mi říká:a ty máš tu dělohu dobře umístěnou,budeme mít miminko? :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Hele Pražandy,vraťte nám to sluníčko zpátky:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
ewulin, to taky znám.-))) Taky doma máme 5- letýho synovce a je to úplně to samý .-)))
22. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Kaci:taky zkoumá jestli máte hromadně dělohu:grinning:....no on je takový perlista u nás v rodině,volám mu každý večer,když už je v posteli a každý den vymýšlím nový díl pohádky o Robotovi Emilovi)pohádka vznikla když mu byly 3 roky-už jsem stihla robota oženit,taky mu už jedna manželka zrezivěla :grinning: )...asi 3 měsíce zpátky mu volám,říkám mu to...a on na mě:teto,zkrať to,nemám v očích sirky:slight_smile:...no moje nervy
22. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak u nás už zase svítí sluníčko! :dizzy_face: Se asi ty mraky nějak divně honěj, nebo co.
ewul, no tak to je s malým taky sranda! :grinning:
Jo jo, s dědou je sranda. :grinning: A je sranda taky to, jak se mu ty věci pletou, i když mi ho je samozřejmě i líto. Ale před měsícem slavili s babičkou 80 let. Měli jsme to v jedný malý příjemný hospůdce. Bylo hezky, dalo se sedět i na terásce a sešlo se asi 20 vybraných nejbližších rodinných příslušníků. No a asi uprostřed oslavy se děda ptá tchýně (dcery): "A copak se to tady dneska vůbec slaví?" A tchýně mu povídá: "No dědo, vy tady s babičkou slavíte 80. narozeniny." A děda na to: "Aha, já jsem si myslel, že tady je ňákej politickej sjezd." :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
jé holky, vy máte se synovcema veselo :grinning:
to u nás v širším kruhu rodinném zatím nikdo takový není, kdo by mohl takhle perlit :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jojo, zkoumá všechno!!! Teď má zrovna taky období anatomie! Už 3x jsme ho chytli na záchodě s jeho stejně starou kamarádkou! Samozřejmě oba kalhoty dole!
A co se týče těch řečí, tak stašně rád napodobuje různé postavy z pohádek, tak si to asi dokážete představit!
Naposledy mě ale na něm překvapilo, když jsem ho našla u TV zažranýho do dokumentu o sopkách. Vydržel pak o tom 2 hodiny mluvit! Jaký to hrozný zjištění, když 5 letý capart ví,víc než vy!!! .-)))
22. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
jééé tady se probírala dovolená, taky bych hned někam vypadla............... nás čeká dovolená=prázdniny se synovcema skoro 7 a 5 let, už se těšíííím, přijedou k nám už potřetí. :dizzy_face: JJ, u nás v Praze taky slunečno, heeeč :wink:
22. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky,tak já už to pomalu balím a běžím domů...přeju všem krásný víkend,odpočiňte si a pa pa v pondělí! :wink:
Kaci1:drž se,bude líp!!!!
22. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky,vy uz jste tu snad vsechny vdane nebo v nejblizsi dobe budete.koukam,ze zaostavam..
22. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
karol: já ještě ne a ani se to neblíží...........ne že bychom nechtěli, ale peníze jsou přednější jinde (svatbu si chceme zaplatit sami)...
22. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Kaci1:koukla jsem na beremku rychle na albumek-úžasné šaty :dizzy_face:
Karol:já jsem vdaná krátce:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my už také v roce 2010 nechceme být sami. :slight_smile:
HA jsem vysadila a teď se snažíme první cyklus, tak uvidíme.
U Dr jsem dostala vitamín E a sama si koupila listovku. HA jsem brala 9 let, a předtím jsem měla menses značně nepravidelnou, takže se dost bojím, co to se mnou za ty roky udělalo.
22. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
ladenka - vítám tě mezi námi a přeji, ať se brzy zadaří :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
ewulin: díky! Taky hezký víkend.-) Beru si synovce, tak určitě bude lépe! .-)
22. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
ladenka, vítej.-)
Taky jsem brala HA 9 let. Tělo trošku vyvádělo než si zase zvyklo,ale jinak v poho.-) Držím palce,ať se co nejdříve zadaří!
22. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Me by ani nenapadlo,ze by svatbu mohl platit nekdo jiny :slight_smile: to jako obvykle plati rodice? Ja myslela,ze to uz davno neplati...
22. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
no holky, mějte pěkný (snad slunečný) víkend, papulec.
22. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tady jsme nejspíš všechny snažilky, že?
Jak dlouho se snažíte? My ještě v lednu ani neplánovali. Ke konci dubna jsme si říkali, že po dovolené vysadím. No a nakonec pod tlakem okolností v práci jsem se rozhodla to uspíšit a manža byl pro. Stejně nepočítám, že by se to povedlo hned, tak nač to odkládat, že? :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj ladenko,ja dobrala ha loni v lete,prvni cyklus relativne ok,i kdyz anovulacni.a pak nastaly problemy a zatim se je nepodarilo spravit ani s pomoci lekaru,takze ja si na mimco jeste pockam.snad se ti tyto problemy vyhnou a brzy se zadari
22. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.