• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Teda koukám, že dneska všichni MK pěkně flákaj! :grinning:
13. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky, tak já už jsem doma, za chvíli opět přijdou zapojovat televizi a pak jedeme s kamarádkama za půl ročním chlapečkem...

tak mějte krásný víkend, mě čeká úklid šatny a vlastně celého domu...

páááá
13. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
copa: // 25.7. - 20tt +1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 19tt + 2d
anoli: // 14.8. - 17tt + 2d
eliska_v: 10 DC (porevizní MS)
chersi: 6 DC
jaspina: 10 DC
ewulin: 25 DC
ladenka: 13 DC
smudlinka10: 9 DC
bajoch: 13 DC
14. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní tabulka:

copa: // 25.7. - 20tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 19tt+3d
anoli: // 14.8. - 17tt+3d
eliska_v: 11 DC (porevizní MS)
chersi: 7 DC
jaspina: 11 DC
ewulin: 26 DC
ladenka: 14 DC
smudlinka10: 10 DC
bajoch: 14 DC
15. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Čauky holky,

tak už jsem konečně po 14 dnech nafotila náš novej domeček tak se můžete kouknout na vizualizace a na skutečnost...

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=389718&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://rizci.rajce.idnes.cz/domek/#album

a tady je moje "malý" bříško :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3536363&vReferer=

pááá zítra
15. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Dobré ráno

copa: // 25.7. - 20tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 19tt+4d
anoli: // 14.8. - 17tt+4d
eliska_v: 12 DC (porevizní MS)
chersi:8 DC
jaspina: 12 DC
ewulin: 27 DC
ladenka: 15 DC
smudlinka10: 11 DC
bajoch: 15 DC
16. lis 2009 v 05:13  • Odpověz
Krásné ránko,
chersi, tebe vyhodili z domu, že jsi tak brzo v práci???? :confused: :grinning:
16. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
ahojky zuzi, nene nevyhodili - to jen já jsem včera strašila že dům opustím :grinning:

Manžel jel brzy do práce. KOukala jsem na fotečky, baraček je moc hezkej, a bříšku ti mucín hezky roste :wink:
16. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzi domeček nádhernýýý! Fakt všecko se mi líbí! :dizzy_face:
16. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
to jsem ráda, že se Vám domeček líbí... :dizzy_face: dalo to strašně práce, tak to je takové zadosti učinění... včera u nás byli známí a Libor o našem domečku vykládá prý všude, jak se mu k nám dobře chodí na návštěvu... :grinning:

ségře jsem uvařila v sobotu kafe, asi ve dvě a v jedenáct večer byla ještě nafrčená a zvládla by šít až do rána... :grinning:

šatnu jsem uklidit nezvládla, ta mě čeká zítra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Zuzi, moc hezký fotky, v domečku to máte fakt moc moc pěkný! :wink: No a bříško máš už teda veliký. To mě přijde, že mám furt malý, i když manžel se vždycky diví, jak roste... :slight_smile: Ale já to na sobě pořádně nevidím. :sweat_smile:

Zítra volno, to je paráda, že? :dizzy_face: Akorát to má jednu chybu, manžel jde do práce. :unamused:
16. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
anoli, vyroste neboj - já mám dnes poslední pracovní den(teda alespon v zamestnani) pak volno (malovaní natahovani koberce, uklid, mytí oken) takže to bude nárocnejsi nez prace, a uz vidis jak se do ni hrozne rada vratim :grinning:
16. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
chersi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anoli, já měla "špek" vždycky, teď se jen zaplnil... jinak mi přijde, že je pořád stejný jak v 9tt
16. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
chersi, tak to ti teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, kdy jdete na ten uzt? Až příští týden? Já mám ve čtvrtek zase poradnu, tak mi řekne asi víc k těm tripple testům a dozvím se jakou mám krev... + nebo -
16. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
příští pátek v pět... už se těším, ale zároveň je tu opět strach...

mě teda v poradně nikdy nikdy nic moc neřekne, tak v brně mi toho řeknou daleko víc a nechám si udělat i dvd... :dizzy_face:

a ty už půjdeš tady na ten větší utz???
16. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Zuzi, no mně taky ne, ale chci se kdyžtak zeptat. A taky co mě čeká dál. Už nemíním jen kývat, jak osel, ale budu se ptát.

No, já jsem objednaná na utz 8.12., což budu asi ve 20.tt, tak se jí chci zeptat, jestli je to ten velkej utz nebo normální. Já totiž nevím, jestli mi ten velkej utz udělá ona nebo se musím někam objednat? Jak to máš ty?
16. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
já jedu do brna, kde jsem bxla i na tom NT+ sceeningu... a myslím, že většině to dělají specializované pracoviště... je to utz na vývojové vady... po něm už budu úplně v klidu.... jo a dělá se jen od 20tt do 25 tt myslím...

já taky myslela, že půjdu příště pít ten hnus na cukrovku a nic... tak asi až další návštěvu...
16. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Díky za info, já se jí na to ve čtvrtek zeptám a kdyžtak se někam objednám. Řeknu jí, ať mi dá kdyžtak kontakt, kde to dělají. :wink: Já právě myslela, že mi ho udělá ona, víš?
16. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
třeba lucxce z dubnovek to dělá její dr. ale můj to nedělá, je šikonvej, ale chce to moc času a soustředění...
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Zuzi, a scai píše na dubnu něco o 3D... to se dělá při tomhle velkým utz?
16. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky
Zuzi fakt krása domeček i bříško :dizzy_face:
16. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Copak, vy už dneska držíte svátek??? :grinning:
16. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
já pracuji jako ďábel - abych si užila tu pracovní dovolenou relativně v klidu :astonished:
16. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
já si teda víkend díky svátku neprodloužila, jsem v práci :angry: ale zjistila jsem, že mi zbývá ještě asi 9dní dovolené, takže si jí plánuju vybrat na Vánoce :dizzy_face: to budou první Vánoce, kdy budu mít dovču, od té doby co jsem začala pracovat - pokud mi teda šéf tu dovču odsouhlasí :unamused:

Zuzi - krásný domeček, hlavně ta kuchyň je nádherná
16. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
díky Copi...

já mám ještě 10 dní dovolenéí a vyberu si to jak se bude ségra stěhovat... budu hlídat Ladu...

jinak mě nešel kůň... tak jsem Vás nemohla číst... :frowning2:
16. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Mně taky nešel MK, až teď... :unamused:
16. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
zrovna dneska jsem na vás měla čas a koník začne stávkovat :angry: ale alespoň jsem se vybrala vánoční dárky :sunglasses: naštěstí v naší rodině (rodiče, brácha) si nehrajeme na překvapení, takže si můžu vybrat, co se mi zrovna hodí :wink:
manželovu rodinu to teprve musím naučit
16. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
copi, my si se ségrou už dárky nedáváme, my koupíme Ladě a oni Vendelínovi... a našim kupujeme většinou něco společně a radši větší dárek... to z druhé strany, od šváry většinou dostaneme nějaký brutální kýč, asi za 200,--Kč a já jak kráva přemýšlím, co jim vybrat... minule dostali veklký cyklo atlas za 1200,-- a my od nich dřevěný podnos a v tom dvě bílý mističky... :astonished: o společném dárku pro jejich rodiče nemůže být ani řeč, oni koupí nějakou blbost a my většinou něco promyšleného... :angry:
16. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Zuzi - tak to máte dobrý
můj manžel by nejradši obdarovával každou tetičku z 10.kolena a jeho mámě pokaždé nějaký megadar - na to kolik jí je, by svým chováním strčila do kapsy kdejakého nevychovaného rozmazleného puberťáka, slova 60leté tchýně - když mi nedáte to a to (většinou v hodnotě x tisíc), tak já nic jinýho nechci :angry: a manžel samozřejmě nakluše s tím, co si tchýně přeje :angry:
ještě že máme s manželem každý svůj účet, z mého účtu na tchýni nikdy nic nepůjde :angry: jinak je tchýně celkem v pohodě, ale sponzorovat jí nehodlám, zvlášť teď, když jsme ještě dovybavovali domácnost a jsme finančně na dně :unamused:

my si s bráchou dáváme dary tak v hodnotě 500Kč, on mi většinou předplatí časopis :wink: sám si vybere něco do auta, na fotbal... s kamarádkou jsme dárky naštěstí nedávno odbouraly, stejně to byla pokaždé křeč s výběrem, láhev alkoholu, svíčky... :unamused:
16. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
no přesně, s kamarádkou my to taky zrušily, ona má navíc ještě narozeniny 26. takže to bylo takový blbý...

no a k těm darům, my ještě dáváme babičkám, ale to se skládáme se ségrou, ale většinou max. 500,--Kč, ale manžové babičce většinou kopuímě nějaké léky a to je pálka, ale on má jen ji, takže to chápu...

teď budou i u nás vánoce chudé... s amnžou si dáme jen peněženky... a pak si koupíme kočár pro Vendelína... nakonec bude nový, manža jede na hory, bude mít nový fáro a já bych jezdila se šuntem, no to ne... takže jsem mu lehce naznačila, že i já chci jezdit s meďorem... já furt šetřím a on jede na lyže do alp... :angry: tak alespoň něco... :dizzy_face:
16. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.