• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Krásné sváteční ráno :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 20tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 19tt+5d
anoli: // 14.8. - 17tt+5d
eliska_v: 13 DC
chersi: 9 DC
jaspina: 13 DC
ewulin: 28 DC
ladenka: 16 DC
smudlinka10: 12 DC
bajoch: 16 DC

dnes tu asi nebudete, co? no nic, mě čeká ta šatna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ovšem už se těším na poledne, to moje drahá a nejhodnější mámá dělá karlovarský langoše... asi se strašně přejím a bude mi špatně, ale stojí za to... :sweat_smile:

jinak včera večer jsem opravdovsky cítila Vendelína, kopal při superstrar, manža ještě nic necítil, ale on má ruce jak lopaty, tak mu to bude trvat ještě týden... ale bylo to krásný... :dizzy_face:

já se včera ptala Lady, jestli to bude Vendelín nebo Matylda, tak říkala, že to bude "Matyulda ale že jí báubíny půjčovat nebude, že jí oůjčí chvastítko, to jí musí stačit...." :astonished: :grinning:

tak pá a svátečnímu uklízení zdar! :grinning:
17. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
tiše ti závidím, že už cítím kopanečky Vendelína. Já tam taky něco trochu sem tam cítím, ale nedokážu ještě rozpoznat, jestli to je mimi nebo jenom kručení v žaludku nebo pohyb střev... :unamused: Už bych taky chtěla poznat, že je o mimi, ale musím si ještě holt počkat no...

Já jsem odpolko sama doma, manža jel do práce. :frowning2: Tak jdu psát domácí úkoly do školy, vůbec se mi nechce.
:rolling_eyes:

Tak se mějte všichni hezky a užijte si sváteční odpoledne! :grinning:
17. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Anoli, já to ze začátku vůbec neregistrovala... až když se mě zeptala ségra, jestli už cítím pohyby a já si myslela, takový ty opravdovský... a ona ne, to je takové bublinkování, kručení v břiše nebo něco jako zaražený větry... pak jsem se začla pozorovat a ono fakt.... teď už jsou to spíš kopanečky, ale spíš až večer, asi budeme mít nočního tvora... :grinning:

jé, škola no to ti i vůbec nezávidím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už mám uklizenou šatnu a budu se dnes válet, konečně cca po třech týdnech nic nemám a nikam nemusím... takže budu serfovat a vybírat věci pro Vendelína, aby měl muž přehled, co se musí koupit... :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
No tak to bych taky potřebovala sepsat, ale já ani pořádně nevím, co všechno bude potřeba. :sweat_smile:
17. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
holky v dubnovkách mají jakýsi seznam, tak jim zkus písnout, ať ti ho pošlou, myslím, že ardila a mell ho měly...
já taky pořádně nevím, budu muset koupit vše kromě oblečení...
17. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Krásné ráno :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 20tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 19tt+6d
anoli: // 14.8. - 17tt+6d
eliska_v: 14 DC
chersi: 10 DC
jaspina: 14 DC
ewulin: 29 DC
ladenka: 17 DC
smudlinka10: 13 DC
bajoch: 17 DC
18. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno holky....
tak dneska musíme složit zálohu na domeček a od ledna můžeme čerpat úvěr....ale my najednou dostali starch jestli to není velké sousto.....
no tak nám držte pěsti...jinak já se mám dobře na novém místě v práci a dostala jsem smlouvu na dobu neurčitou :grinning:
18. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
no super báji... a kolik budete měsíčně splácet, jestli to není tajný.... :confused: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno,
Baji hlavně si dobře spočítejte jaké budete mít příjmy, jaké výdaje a jestli to utáhnete když třeba budeš na mateřské nebo kdyby jeden z vás přišel o práci. A držím palce, aby jste se rozhodli správně :wink:
18. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Jaspi ano to je přeně to co se nám teď honí hlavou.......já ani nespala čísla čísla čísla..... :angry: :cry:
18. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
zuzi není...skoro 25 tisíc :cry: :sweat_smile:
Dobré ráno holky :wink:

Zuzi, já zkusím na duben napsat, jestli mi to někdo pošle - díky :wink:
anoli, pošlu ti ten co jsem včera sesmolila já, ale je to bez oblečení a hraček... a taky postýlka je drahá...

baji, no tak to je mazec...to bychom teda my rozhodně nezvládli... a to bych řekla, že manžel vydělává hodně...

Jinak mě dnes ve tři probudil Vendelín svýma kopancema... :dizzy_face:
18. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
zuzi to je krása... :wink: příjemné probuzení že :wink:

no první tři roky budou krušné to víme, manžel splácí ještě nějaké věci ve firmě...vyjednali jsme si podporu od rodičů kdyby bylo třeba a všichni za námi stojí a držej nám pěsti...takže asi půjdeme do toho...nic neriskujem maximálně návrat zase do podnájmu
18. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
jak nejde o život, jde o h... :sweat_smile: však uvidíte... a dítě plánovat budete už teď?
18. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Bajoch přece riskujete ten dům ne? :confused: Záleží fakt na tom, jaké máte příjmy. My by jsme do takové částky nešli - neutáhli by jsme to a ten strach bych měla velký. Je to závazek na dlouhou dobu.. a pak taky - tohle je částka na stavbu jako takovou, ale pak je ještě spousta peněz za to vnitřní vybavení a při takových splátkách už by nám na to nezbylo nic. A taky bych si nemohla dovolit otěhotnět..
18. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
no přesně jaspi...

baji a na kolik let si berete hypotéku?
18. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky,
u mě dneska nic moc, blokla jsem si krční páteř :unamused: ráno jsem si to nahřívala, mázla Voltarenem, ale účinek téměř žádný, tak snad to v té práci nějak přežiju

Zuzi - závidím ty kopanečky, ty já teda ještě necítím, já cítím jen takové převalování
bajoch - tak držím palce, ať je to rozhodnutí s domečkem správné :wink: splátka je to teda veliká, my bychom do tak velké jít nemohli, ale vy jste si to určitě dobře spočítali, navíc máte širokou podporu v rodině, tak proč do toho nejít :wink:
18. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Copa zkus si koupit capsicolle náplast - je to ta pálivá a fakt to za chvíli pálí jako prase, ale mě to po nějaké době uvolní.
18. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
jaspi - díky za radu :wink: to vůbec neznám, poptám se u nás lekárně
a to mám doma DVD s cvikama na krční páteř, ale na to dojde vždycky až když je pozdě :angry:
18. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky holky, tak už sem vásw konečně dočetla.

bajoch - takovou pálku asi utahne malokdo. do toho bych asi nesla. nam ta hyposka jak jsme zkouseli ten byt vychazela na 13 000 a to jsem uz hodne pocitala. A kde jsou energie, opravy,.......atd.

My jsme včera zvladli vymalovat, uklidit, polozit a doladit koberec a mastehovat nabytek. A dneska me ceka zase vsechno nandat zpatky. Takze dopiju kafco a jdu na to.

Včera při tom všem krámovaní nqvštivil kamarad se stepankem. vrazil mi kocar a teto pohlidej mi syna, ja se vam na to jdu mrknout, tak jsem ho venku drncala - vsechno obleceni od barvy - se nedivim ze lidi co chodili okolo blbě koukali:slight_smile:

No jeste na vas mrknu
18. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuzi, to bys byla hodná, kdybys mi to poslala :wink:

baji, teda my bysme si taky takovou splátku dovolit nemohli, nám bohatě stačí těch 10 tis., co splácíme... :unamused: Ale samozřejmý je, že každej musí podle svých možností. :wink:

Zuzi, ty kopanečky ti fakt závidím, protože já tam sem tam něco ucítím, ale nevím, jestli to je mimís... asi to má každej jinak, takže se kvůli tomu nemusím znepokojovat, že ne? :sweat_smile:

Dneska jsem měla hezkej zážitek na poště. Stála jsem ve frontě a u druhé přepážky stála mamina s takovým roztomilým klučíkem v kočárku. Díval se na mě, tak jsem se na něho usmála a on chvíli koukal a pak se na mě začal tak hezky smát... ty hormony dělají hodně, protože mě to úplně dojalo a říkala jsem si, že už se moc těším na to, až se na mě bude smát naše miminko. :dizzy_face: :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Á chersi trénovala s kočárem? :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Copi, to přijde.... mě Dr. říkal, že je můžu cítitit klidně i za tři týdny, hold některý děti jsou lenivější...

a tu hřejivou náplast si kup, je to fakt luxusní... mě taky moc pomáhá... ze začátku je to peklo, obzvlášť když jsem si pak sedla do auta a zapla vyhřívání sedaček... no to bylo peklo... :grinning:
18. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Zuzi, tak to naše dítě asi bude. :grinning:

Jo a my máme dneska asi výročí, že? Jsme už v 5. měsíci, že jo? :wink:
18. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
no jasně Anoli, tak gratulace... :dizzy_face:
18. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Zuzi, mně přijde, že to najednou začalo nějak utíkat, nemyslíš? :grinning: Ani se nenadějem a bude duben ... :sweat_smile:
Jo a děkuju ti za ten seznámek. :wink:
18. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
nemáš zač... :wink:

já nad tím včera přemýšlela, že jsem byla nedávno v 7tt a po novým roce začínáme kupovat věci pro Vendelína, a už začneme zařizovat všechny věci... no mazec... :dizzy_face:
18. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
anoli - letí to, co? :wink:
18. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Zuzi, já si to chci do konce roku taky ujasnit, co všechno koupit a tak a v lednu začneme kupovat. :wink:

copa, to teda jo! :wink: :grinning:
18. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.