• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copi, a vy už máte jména?

já furt prudím muže, aby vymyslel toho chlapečka a teď už říká, že ho vymyslí o Vánocích... pka to budou janí prázdniny, a ve finále ho budeme vymýšlet cestou do porodnice... :grinning:
18. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Zuzi - jména ještě jistá nejsou, mě manžel každý můj nápad zkritizuje... mě se líbí Barbora, Adélka, Rozárka, Viktorka, Vojta, Kuba... ale manžel si na všech něco najde - Vojta je blbý, Kubu už mají tamti... nakonec to bude asi Bonifác, toho v širokém dalekém okolí nemá nikdo :grinning:
je mu se líbí Nikolka, Natálka, Deniska... a kluk netuším
a to přišel s tím, že dvoji známí čekají taky mimčo začátkem roku, a že my stejně musíme počkat, až oni odrodí a podle toho, co oni dají za jména, tak my budeme vybírat jiná, aby to nebylo stejné :angry: :angry: no to bych vraždila, co to je za logiku??? já mu řekla, že si jména vyberem a rozhlásíme a bude to, ale to by prý oni dali just ty naše vybraný :rolling_eyes:

já doufám, že se mimís v pondlěí ukáže a budu alespoň vědět, jestli řešit klučičí nebo holčičí :wink:
18. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Já jsem si myslela, že jména budou u nás ten největší problém a zatím to je v poho... možná se to ještě do dubna změní, ale teď máme jasno, tak jsem ráda. :wink:

Holky a když se vyplňujou v nemocnici ty papíry o jménech, musí se tam psát obě, že jo? Mně totiž manžel říkal, že jeho kolega čekali kluka, tak napsali jenom jméno kluka a pak na ně najednou vykoukla holčička! Tak dali jméno Dita...
18. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
anoli - já ten papír se jmény neznám, takže netuším :sunglasses: ale jestli se shodnete na jméně pro kluka i holku, tak proč tam nevyplnit oboje :wink:
18. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
dámy teda vy mi naháníte strach....no spočítané to samozřejmě máme....černou i růžovou variantu,úvěr je na 23 let...
miminko se neodsouvá...počítáme i s tím že budu na mateřské brzy
18. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
copi, já jsem to chtěla vědět jen pro info, protože jsem si myslela, že se to vyplňovat musí, ale když mi včera manžel řekl, že to kolega nevyplňovali, tak jsem na něj koukala...
18. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
bajoch - my tě nechtěly děsit
určitě jste si to dobře propočetli, tvůj manžel má asi super plat, můj manžel ani těch 25tis. čistého nemá, tak proto bychom si to nemohli dovolit :sunglasses:
18. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Bajoch v tom vám stejně nikdo neporadí - to si musíte rozmyslet vy.. Kdybys třeba byla na mateřské a manžel nedej bože přišel o práci, uměli by jsem ty splátky nějakou dobu táhnout? U nás si totiž nedovedu představit, že by nám někdo půjčil takovou částku třeba 3 měsíce po sobě.. Je to darda. Ale pokud máte našetřeno nebo by vás v tomto případě měl kdo podržet, tak to je věc jiná..
18. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
to je fakt desit jsem nechteli - muj manzel ma tech 25 cisteho + ja ale k tomu nejaké pujdky (splacení) + bezny chod domacnosti. az budu jednou na mterské budu o pulku dole. Bylo by to hodne hodne slozity
18. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Baji, nechtěly jsme tě vyděsit, ale pokud manžel vydělává nejméně 50 čistýho, tak zvládnete barák i dítě, to si možná dovedu představit... :wink:

Copi, můj manžel to zatím moc nechce řešit, on totiž doufá, že se příští pátek dr. prořekne co to bude... :wink: a když to bude holka, tak už nemusí nad ničím přemýšlet a když kluk, tak to jistí prý ty Vánoce... :wink: Mě se líbí Hynek, mu Prokop... a Štěpán je pro případ, kdybychom se neshodli...

Anoli s těma jménama vůbec nevím... já myslím, že stačí jedno, když víš co to bude...
18. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Zuzi - takže manžel by chtěl vědět, jestli to bude kluk nebo holka? :sweat_smile:

Prokop zní zajímavě, jak se mu říká zkráceně, Proky?
18. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak rozhodnutí padlo......zítra se složí záloha a domeček bude náš :dizzy_face: ještě to mimi aby tam brzy přibylo jiank si tam budeme asi hrát na schovávanou v tak velkým domě :grinning:
18. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Zuzi, mně se taky víc líbí Prokop. Koukám, že vybíráte taky jména, který se zas tolik nedávají, viď? :wink:
18. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
no, mě se líbí i třeba Hubert, nebo Norbert, ale to už by asi měl chlapec problém ve spojení s příjměním.. :sweat_smile:
Jinak na Matyldu si už všichni zvykají a líbí se jim, tak alespoň něco...

Prokop, je asi jedině Prokůpek... nic jinýho ě nenapadá.. :unamused:
18. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Dobré ráno všem, tak já jsem dens první :slight_smile:
19. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Krásné ráno

copa: // 25.7. - 20tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt
anoli: // 14.8. - 18
eliska_v: 15 DC
chersi: 11 DC
jaspina: 15 DC
ewulin: 30 DC
ladenka: 18 DC
smudlinka10: 14 DC
bajoch: 18 DC

dnes nám dělají fasádu, tak tu kolem mě lítá devět chlapů... :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzi není jak tobě :wink: :grinning:
Bajoch tak co domeček? Jak dlouho bude firmě trvat než vám ho postaví?
19. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
jaspi, už jsem v práci, takže jsem si je moc neužila.. :frowning2: :grinning:

a nekoupili už rozestavěnej domek? Fakt teď nevím... možná kupujou domek na klíč... to trvá tak dva roky, ne?
19. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Jo, jaspi, jsem ti zapomněla říct, že kolegyně, jak byla na té laparoskopii, ta jí nic nenašli, vše naprosto OK, ani náznak nějakých srůstů, cyst atd.... takže bude opět odeslaána do Zlína do CARu, tak jsem zvědavá...
Včera mi říkala známá, co byla na umělém oplodnění, nevím jaký druh, tak že jim to vyšlo na poprvé, ale za léky zapltily 27.000,--Kč... :astonished: teď si vem, když se to nepodaří několikrát... :pensive:

jsem říkala včera manželovi, že máme štěstí... :pensive: :slight_smile:

jo a jinak manžel byl včera zase na pár jednáních a bavili se "s chlapama" že namá cenu kupovat nový věci pro mimíse, že mu klidně ty veci co mají oni dovezou... no bych chtěla být muškou, jak se o tom baví... :grinning:
19. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Zuzi tak to mě pak musíš informovat, jak bude se Zlínem spokojená! Včera jsem nechtěně na gyndě vyslechla rozhovor dvou holek - jedna z nich byla po IVF a Zlín zrovna nechválila. Pak jezdila radši do Plzně nebo co.. A kámoška mi taky říkala, že oni tam jsou zaměření hlavně na zahraniční klientelu, která jim ty peníze vysází zrovna a ti tam prostě mají přednost.. :angry:
19. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
do plzně... :astonished:

pak písnu, jsem taky zvědavá.. o tom zlíně jsem to slyšela, že tam jezdí spousta cizinců... no je to hrozný, když kšeftujou s takovejma věcma... no přejít jinam můžou vždy...

a u tebe se to vyvíjí jak?
19. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
holky už stojí hrubá stavba a dodělanej by měl být někdy kolem února, března
dnes jde manžel na jednání k investorovi....uvidíme s jakou se vrátí....
19. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
tak brzo... :astonished: tak to natom baráku maká tak padesát ukrajinců, ne? nám to trvalo rok...
19. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mám pocit, že ovulka je tu, tak jsme se včera s manžílkem krásně tulinkali a ještě budeme... :dizzy_face: Tak snad se zadaří! :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Zuzi já byla včera zas na UTZ, tak dnes se mi bude píchat pregnyl.. To samé bude v prosinci a pak ta laparka..
19. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
a je to k něčemu, co myslíš? teď nemyslím těhu, ale zlepšilo se to od začátku co tam chodíš?
19. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak já bych bez toho neměla ovulaci, takže určitě to k něčemu je.. Díky clostilu mi rostou folíky, dík Pregnylu mi prasknou a Utrogestan zařídí, aby narostla sliznice a dorazila MS.. Jinak bych prostě nefungovala. Akorát to mimi zatím nikde. Ale to právě může být nějakým skrytým problémem - třeba srůsty..proto když se nepovede do konce roku, tak půjdu na tu laparku - aby zjistili průchodnost vejcovodů atd. Pro mě je léčba nutná - bez ní nemám ovulku ani MS..
19. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
asi úplně debilně se zeptám, když bys to teď přestala jíst, tak zase budeš asi tam co jsi byla? Nemohlo se tělo třeba nastartovat?

ten mimís dorazí, hlavně, že máš dr. která s tebou něco dělá!!!
19. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Zuzi někomu to ještě chvíli po dobrání funguje - ale mě třeba sami nepraskají folíky. Nebo možná by praskly za dýl? Těžko říct. Ono někoho nastartuje právě i ta laparka - že to tam pročistí a zprůchodní.. Tak třeba něco z toho pak zabere. Jinak aby se mi tělo rozběhlo a normálně fungovalo to asi moc ne, protože já jsem s tím, že jsem neměla bez léků MS měla problém vždy - akorát než jsem chtěla mimi, tak mi to nijak moc nevadilo..
19. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
před chvilkou jsem se vrátila od Dr. Tak už mám nahoře 6 kg. :sweat_smile: Jinak jsme zdravý, výsledky tripplů máme dle doktorky exkluzivní. :grinning: Prohmátla mě, vše je v pořádku. Taky jsme poslouchali tím přístrojem srdíčko a konečně jsem ho slyšela!!! Bylo to krásný! :grinning: :dizzy_face: No a když tlačila na bříško, tak se to prckovi nelíbilo a kopal o 106! Jsme se tomu s Dr. smáli. :grinning: Ptala jsem se jí na toho 8.12. - jestli to je velkej utz a ona říkala, že je a že pokud budeme chtít tak si můžeme koupit samozřejmě fotečku a video! Říkala, že je to prej nejhezrčí utz, protože pak ten další už je vidět na celý obrazovce jen hlavička nebo tělíčko. No a když budeme mít štěstí, tak nám příště řekne pohlaví. :wink: No, akorát jsem trouba, protože jsem z toho poslechu byla tak vykolejená, že jsem se zapomněla zeptat na bazén a vitamíny. Jsem to holt hlava děravá, no... :unamused: :grinning: :sweat_smile:
19. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.