• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli - tak 6kg mám nahoře od začátku roku i já :angry: díky hormonům a tomu že jsem vysadila Topamax. Včera jsem se už na sebe tak naštvala, že jsem řekla že přestávám žrát! Všecky dřívější hadry mám malé a větší mě nebaví kupovat. Vždy si zkusím velikost S (ta mi dřív byla) pak zjistím, že se do toho nevlezu nebo jsem v tom jak tlustýna, tak znechuceně odejdu aniž bych si zkusila větší...I když už se vidím, jak zhubnu přes vánoce že.. :angry:
19. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Anoli, tak gratulace... :dizzy_face: 6 kg? :astonished: to je mazec, asi bych měla začít jíst nebo, co?! Já si myslím, že teď mám tak max. 2kg...

Jaspi, no to by mě zajímalo jak zhubneš přes Vánoce, já teda na sladký moc nejsem, ale přes vánoce nezhubnu nikdy nic...
19. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky,
mě ráno volala moje dr, tak jsem se zděsila, že je něco špatně, ale volala jen sestřička, že si zapomněly poznamenat, k jakému dr mi daly žádanku na ten genetický utz, tak to jsem si teda oddychla :sweat_smile:

anoli - tak to gratuluju k super výsledkům :wink: 6kg? :confused: :sweat_smile: miminko se má u tebe teda luxusně :dizzy_face:
já měla minulé pondělí nahoře 1,5kg, teď netuším, ale bříško už docela vylezlo, mimčo se tam mrcasí, tak snad je to OK, ale v práci se kolegyně pořád ptají, kde to mimčo nosím, že žádné bříško nemám
19. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Zuzi já tomu taky moc nevěřím.. Ty vánoce mi do toho nezapadají :grinning: Já jsem i dřív měla tak 56-57kg. No ale jak jsem brala Topamax, tak jsem zhubla rychle tak na 49-50 a to jsem měla celou dobu. To je vedlejší účinek - hubnutí. Mohla jsem jíst cokoli. Jenže v březnu jsem ho vysadila.. Do toho hormony a už to jede :angry:
19. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, děkuju. :wink:
No já nevím, kde jsem to nabrala, protože to na sobě necítím. Když jsem si tam stoupla na váhu a viděla skoro 70 kg, tak jsem z tý váhy málem spadla!!! :astonished: :grinning: Ale co, stejně s tím nic neudělám, tak to nemá cenu řešit. Jedna paní, co tam čekala se mnou mi říkala, z toho si nic nedělejte, já jsem při prvním dítěti přibrala 25 kg a pak vše shodila a při druhým jen 8 kg, ale ty už shodit nešly. :wink:
19. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
anoli - to přibírání nijak neovlivníme, jedna známá strašně zadržovala vodu, přibrala snad 30kg a po porodu to šlo šupem dolů, jak se srovnaly hormony a odvodnila se :wink:
19. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
já doufám, že 25 kg teda nepřiberu... :unamused:
19. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
ono to hodně záleží i na množství plodové vody..
19. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
No, taky bych nerada přibrala 25 kg... :unamused:
19. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Anoli pěkné! :dizzy_face:
já ani nemůžu mluvit o přibírání....taky si říkám Jaspi tak a dost už nežeru :angry:
Jinak Zuzi ono je to už víc hotové než hrubá stavba je to termín k dokončení a už toho opravdu moc nechybí, bude to hotové během měsíce ale my čerpáme úvěr až od půlky ledna takže proto takhle tím jsme si posunuli i Vánoce až na únor a stromeček si postavíme až v domečku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby se přidaly ještě dvě čárky na testu budeme v 7 nebi :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
všechno bude Baji, nesmíš toho štěstí chtít tak moc... :wink:

já jdu dnes zase se štítnou žlázou, tak jsem zvědacvá, minule mi brala krev a teď jdu na UTZ...

a jkinak se mi dnes teda vůůůůbec nic nechce... :confounded:
19. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuzi, máš pravdu, hlavně nesmí chtít člověk všechno najednou...
Tak ať ti kontrola štítný dopadne dobře :wink: Já jsem dneska taky nějaká lenivá... a to venku svítí sluníčko... :unamused:

Copak jste měli k obídku? Já řízek, brambor a mrkvovej salát. Docela to šlo. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
no tak jestli si mám vybrat...tak radši miminko v malém bytě.... :fearful:
ale aspoň myslím teď na něco jinýho a ne na ovulaci a podobné :sunglasses:
19. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
to je fakt Baji, není nad to, myslet na něco jiného... :wink:

já měla hrachovou kaši a špekáček... docela to šlo ale už se těším na večířku, to budu mít zbytek zeleninovýho salátu s balkánem... :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
já měla k obědu dušenou mrkev a pak ještě šopák :dizzy_face:

Zuzi - ať ti kontrola dobře dopadne :wink:

bajoch - neboj, všechno bude, domeček i miminko :wink: teď hlavu zaměstnáš myšlenkama na domek a miminko tu bude, ani nebudeš vědět jak :sunglasses:
19. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tý jo, Bajoch tvůj musí být nějaký ropný magnát né? :wink: :grinning: My platit měsíčně 25 litrů tak už se pak jdem leda pást - natož s mimčem.. Ale jsem spokojená i tak. Na chlapa, který by měl peníze i charakter jsem já osobně nikdy neměla štěstí.. :unamused:
19. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
copi, ty jsi mi vzala tvůj 3. odstavec doslova z úst! :grinning: Přesně tohle jsem chtěla bajoch napsat. :wink:

jaspi, v životě přece nejsou nejdůležitější peníze :wink: A ty máš zase výhodu v tom, že ti ten tvůj navaří, napeče... :grinning: A nemysli si, my bysme 25 tis. měsíčně taky neutáhli...
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
my taky ne, a to manžel vydělává dost, bych řekla... ale teď je to naprd, protože táhneme dvě domácnosti, tak věci pro Vendlína budem kupovat až v lednu...teď jsou důležitější jiný věci... teď když to spočítám, tak taky dáváme takový peníze pryč, ale to SKONČÍ... a nedokážu si představit, to takhle vést 25 let... :astonished:
19. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
jojo to teda je :grinning:
19. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
já to ani chápu, naši koupili novou pračku a Lada do ní už taky dvakrát vlezla, pak dostala po pérkách, a už má z pračky respekt... :wink:
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
no vidáš zuzi a mohli nejt správou dne taková smůla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Anoli - já vím, že jsou důležitější jiné věci. :wink: Kdybych měla mít víc peněz, ale musela denně vařit, tak vím že tohle si vyberu radši. Člověk si na to rychle zvykne. Teď má kámoška nového chlapa,který už jí taky navařil - tak jsem jí říkala, ať se ho dobře drží, že to já znám a je to fajn :grinning:
19. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
bejt zprávou....já to teda dneska mastím..... :fearful: :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
peníze hýbou světem, bez nich to nejde, co si budeme nalhávat, pokud je člověk má, žije se mu líp, ale když je nemá, tak se naučí žít bez nich a žije se mu stejně, jako tomu, co ty peníze má... :wink:

manžel nevaří, já taky ne... :grinning: teda jen občas a to většinou srojí za to... :grinning: já si ho vybrala, jako "charismatického nabíječe" peníze taky neměl a vařit neuměl... ale jinak "TO" stálo za to... :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
baji, hned to Ladě musím říct a našim taky... takový celebrity mohli být... :sunglasses:
19. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
ano, peníze hýbou světem a je to špatně... ale bylo to tak vždy? ... No, v dnešní době se bez nich žít fakt nedá... ale nemyslím si, že by nám právě ony přinášely v životě to největší štěstí :wink: ...
Na co ti je, že máš peníze, když jsi nemocný? Na co ti je, že máš peníze, když nemáš lásku? atd. atd.

Jsem si trochu zafilozofovala no... :grinning:
19. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Zuzi já když jsem už někdy na pracháče trefila, tak razil teorii - já platím, já rozhoduju - o všem. A to fakt dík, ale nemám zájem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
z tebe něco bude děvče... :wink: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
to je jako bysme nebyli šťastní...když máme peníze.....my jsme šťastní a byli by jsme i bez nich ale nemohli bysme si prstě dovolit to co můžeme takhle....
19. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.