• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jéé Ewi strašně moooc gratuluju :dizzy_face: Pošli mi nějaké těhu bacily jo? :wink:
20. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Půjdu v pondělí 30.11., tak snad bude všechno ok. Jo manžel už to ví, já si vždycky plánovala jak mu to povím a pak když jsem si včera udělala ten test a byly tam, tak jsem mu jen řekla:doufám,že nebudeš svoje dítě vychovávat jako tvoje matka a on na to:ne,budu rázný jako můj otec :grinning: ,tak mu říkám,tak to máš asi tak 8 měsíců na to aby jsi začal trénovat,a ukázala jsem mu test...nejdřív na mě koukal, pak řekl to jako fakt,co to je? a pak mně začal objímat a pak otevřel lednici vytáhl metaxu a dál si půlku:slight_smile:....a celý večer se na mně smál a tlemil se :grinning: ,bylo to moc milé!

Zuzi,tobě bylo špatně,že? co ti pomáhalo?
20. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
ewul, to já si taky plánovala, jak mu to řeknu nebo mu dám obálku atd. a nakonec jsem nechala test v koupelně, vrátila se do postýlky a řekla mu, že jestli půjde na wc, tak ať se mi mrkne na testík a spiklenecky jsem se usmála. No a on byl zvědavej, tak šel... :wink:
20. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ale už jsem si říkala, že by to chtělo nějakou novou těhuli... :grinning:
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
ewul moc ti gratuluji a hlavně vám to moc přeji :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ewi, špatně... no bylo mi divně, zvracela jsem jen ráno a s tím jsem se smířila...a brala to, jak že to tak má být... musela jsem jíst po dvou hodinách malé porce, abych neměla hlad, protože když jsem jedla, tak mi bylo dobře...

jinak se v lékárně prodávají zázvorový lízátka proto těhu nevolnostem... ani jedno jsem nepoužila, ségře pomohly ale jen tak tři, pak už nepomáhaly....

pak mi ještě pomáhal Emesin, stojí to asi 80,--Kč a je to proto těhotenským nevolnostem... cucá se to ráno...

no jinak nejlepší (já nikdy nevyzkoušla) je prý když sníš ještě něco v posteli, a teprve potom vstaneš... já si ale vždyky musela jít vyčistit zuby a vyčůrat a tak, takže tohle pro mě bylo nepředstavitelný...
20. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Jo, mě dneska Vendelín v noci kopal do močáku... no luxusní... :sweat_smile: teď už zase spí, asi se nám fakt narodí sova... :grinning:
20. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Zuzi :grinning:
20. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Mě je špatně už tak týdem, to znamená, že od prvopočátku...dneska jsem ráno hned po probuzení do sebe nacpala piškoty,ale že by mi to pomohlo,tak to teda ani náhodou :confounded: ...blbě je mi pořád :frowning2:
20. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Mě by zajímalo, čím to je, že někomu je špatně a někomu ne... možná to je změnou hormonů?
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
a bude hůř... :grinning: ale tohle jsme přece všechny chtěly a některé chtějí, ne? :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Zuzi, nestraš nebo se ještě netěhulky leknou! :grinning:
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
ještě se pije zárvorový čaj a jí se zázvorový sušenky, ale to bych se poblila, jen bych to viděla... takže jsem radši trpěla.. i když oproti ségře minimálně...

Ewi, to máte pro rodiče, krásnej dárek k vánocům... :dizzy_face:
už mlčím... :pensive: :grinning:
To je fakt, krásnej dárek k vánocům, jen to vydržet neříct... :zipper_mouth: :grinning:
20. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak to vypadá, že tu dnes se Zuzkou vedeme jen dialog, že? :grinning:
20. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Manželovi jsem říkala o tom, jak někomu napsala Dr. pohlaví na papírek a dali si to jako dárek k vánocům a jemu se tenhle nápad strašně zalíbil a že prej jestli to taky takhle neuděláme!! :astonished:
20. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
a????? Jak to dopadlo, uděláte? Mě se to taky líbí, ale já bych to otevřela hned... :sweat_smile:

Já to taky vydržela do 8tt našim neříct, ale kdybych tam nejezdila na obědy a nebylo mi zle, tak bych to klidně vydržela dýl..
20. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
No právě, že já taky! Anebo budu chodit a čumět na obálku, jestli náhodou něco neprosvítá... :grinning: Zatím o tom přemýšlím... do 8.12. času dost. :wink: A třeba s námi prcek vypeče a vidět nebude nic. :grinning:

Já bych to taky vydržela neříct, ale manžel je strašně ukecanej, takže to vyžvanil hnedka při cestě do Chorvatska...
20. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
jojo, chlapi jsou prdelky... to známe.. :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
přesně, někdy horší jak ženský... :grinning:
20. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Nám přišla včera 2 hodiny po tom co jsem si udělala test návštěva a manžel tak dlouho naznačoval až jsme jim to řekli :grinning:
No jestli mi bude takhle blbě,tak to řeknu mamce,ona mi poradí nějaké homeopatikum,ale chtěla bych vydržet alespoň do kontroly u dr.
20. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Zuzi, mám debilní otázku... :sweat_smile: když si člověk koupí kočárek - trojkombinaci, tak v tom už je autosedačka nebo ne?
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
hmmm to nevím a co to je za značku, podle toho třeba budu vědět..
20. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
anoli - podle mě trojkombinace je hluboká korba + sporťák + autosedačka :wink:
20. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
copi, to jsem si myslela taky, ale u tohoto kočárku to nikde nevidím... Dorjan Danny Sport :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
anoli - asi záleží na konkrétní situaci - někdy to obchody prodávají jako trojkombinaci, někdy nabízí třeba jen sporťák + hlubokou korbu a autosedačku musíš dokoupit

holky já mám hlad, pádím na rizoto :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
jaspi, já si až teď všimla,že jsi chtěla poslat nějaké těhu bacily:slight_smile:, tak už jsou za Vsetínem, tak chytej :grinning:
Copa,já mám dneska taky rizotko,mňam:slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky holčinky, tak jsem zase po delší době tu.
Minulý pátek (13.11.) jsem byla na folikulometrii a vypadalo to, že nic. :frowning2: Sice dr. říkal, že není nic ztraceno, ale že to vypadá, že tento cyklus z toho nic nebude. Takže zobu duphaston nadále. Ale pak jsem v úterý si zkusmo udělala ovulační testík, a byly tam //, ve středu už slabší. No s manžou jsme se snažilkovali v pondělí a pak až včera (čtvrtek), protože nebyl doma, tak uvidíme. Myslíte, že když jsem byla u dr. tak bylo ještě brzo?
Jinak mi nasadil na příští cyklus clostilbegyt od 5. dne.
A kdyby to nezabralo, tak po novém roce mě pošle na kompletní hormonální vyšetření a manžu na spermio. Když jsem to manžovi říkala, tak se tvářil vyloženě přešťastně. :grinning: :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Anoli, já myslím, že autosedačku neobsahuje... a tenhle jsi si vybrala?

Ladi, já vůbešc nevím, ale každovpádně by to vaše snažení mohlo stačit, ale záleží, jak kvalitní má manžel spermijky... :wink: držíme pěsti, třeba to ten náš Ewik zase rozpoutala to "těhulkování"... :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.