• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
No nevím. Každopádně u nás se roznášejí bacily jen chřipkové, těhu žádné. :grinning: :frowning2:
20. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak jsem zpátky z obědu, mňamky :dizzy_face:

ladi - držím pěsti, ať se co nejdřív zadaří :slight_smile:
a když už je řeč o bacilech, tak já posílám ty těhubacily :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, uvažujete některá o látkových plenách? já jsem pro ně nalomená, chci se prokousat diskuzí tady na koníku, abych se v tom trochu zorientovala, snad to zvládnu do porodu :grinning:
20. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Zuzi, ne ne, jen se mi ten kočár líbí. Já zatím nevím, jen se tak dívám... :wink:

ladi, tak držím pěsti! :dizzy_face:

copa, já jsem taky nalomená pro látkový... říkám si, že když budu doma, tak budu mít čas je hodit do pračky... a když někam pojedeme, tak vezmu kupovaný... teda snad myslíme stejný... :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
copi, já teda o látkovkách uvažuju jen na rameni při kojení a v postýlce, nikde jinde!!! By mě totiž asi mrsklo... myslím, že i s jednorázovejma budu mít co dělat.... :wink: nedělám si iluze, že budu mít čas, když dítě bude spát... to totiž budu spát taky... a navíc, jako k čemu je to dobrý? Jako vůči ekologii?

ladi taky posílám těhu bacil... :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Zuzi, je to levnější a zároveň ekologický... :wink:
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
já budu radši spokojená matka, než vynervovaná ekoložka... :grinning:

ale pokud to zvládnete, tak klobouk dolů... :wink: já si vzpomenu na ségru a při představě, že má ještě prát, no ani omylem...
20. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky dík za bacilky, snad dorazí a nakazí mě :wink:
Ještě necelou hoďku a padláááá! :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já tedy budu asi na papírovkách, jsem pohodlná, no. :sweat_smile: Hlavně si nedělám iluze, že bych měla hodný spavý miminko, který by mi dopřálo tolik volného času na praní látkovek. :grinning:
Tak jsem zvědavá, jestli mě ty vaše těhu bacily sklátěj. :grinning:
20. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jenže v dnešní době je to trošku jiný. Hodíš to do pračky a hotovo, ne? Teda aspoň taková je moje představa. Dřív to bylo složitý, protože se museli vyvařovat. Já taky ještě nejsem rozhodnutá, jen zjišťuju info... a manžel slíbil, že by mně pomáhal... nevím no...

jaspi, ty se máš, já jdu až ve 3
20. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
jj, dneska se látkovky jen hodí do pračky a nechají uschnout, žehlit se většinou ani nesmí, žádné vyvařování a podobné věci z dob našich maminek :sunglasses:
manžel přijal můj nápad s látkovkama v pohodě, moje mamka taky, zato tchýně se na mě dívá jak na exota, že nebudu vědět co dřív a ... bla, bla, bla...

já samozřejmě netuším, jak to budu s mimčem zvládat, ale pár látkovek do začátku pořídíme, pokud to půjde, tak u nich zůstaneme, pokud ne půjdeme do Pampersek, ale vyzkoušet ty látkovky chci určitě :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
no jo, ale taky je musíš před tím očistit, a taky do pračky se samy nedají a samy se nepověsí a nesundají a neposkládají, toť můj názor... :wink:

povíme si v dubnu, ju?? :grinning: :grinning: :grinning:

Anoli, tak to máš dobrý... :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Holky tak se mějte hezky a užijte si víkend, snad bude hezky.. :wink:
20. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
papa Jaspi, já ještě hodinu... :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já to chci taky zkusit, ale neříkám, že u toho zůstanu... třeba nebudu stíhat a budu toho mít plný zuby, tak se na to vyprdnu a budu používat jednorázový. :wink:
To já jsem to zatím nikomu neříkala, že je chci zkusit a co, je to moje věc, tak ať se na mě dívají jak chtějí. :wink: :grinning:
jaspi, měj se hezky a pá v pondělí :wink: Já taky ještě hoďku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
jasně, v dubnu uvidíme, přes koleno to lámat nebudu :wink:

jaspi - hezký víkend
já ještě min. 2,5hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v pondělí mám dovču :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
já budu mít dovolenou až ten další týden... :dizzy_face: sestra maluje a mamka s ní bude uklízet a pak se budou stěhovat a já vyfásnu Ladu... navíc si musím vybrat dovolenou, tu mi nikdo neproplatí...

kamarádka chtěla s malým zkoušet jakousi bezplínkovou metodu, mluviula o tom celý těhu... to se dává jakýsi malý nočník mezi nohy, když toho mimíse chováš, musíš se naučit kdy to dítě čůrá... no mazec.. po črtncti dnech to vzdala a říkala, že jednorázový plínky jsouna nobelovku, a to je zarytá ekoložka, ta vymívá ani obaly od tatranek a doma mají tak deset košů, aby třídili... :wink:
20. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi - celý týden dovči, jo? to se máš :slight_smile:
ale já si tu svojí budu muset taky vybrat, taky mi jí neproplatí a na příští rok sice převedou, ale to si jí radši vyberu v prosinci během svátků než v únoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak vymývat obaly... to už s ekologií nemá moc společného :grinning:
20. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
o tom nočníku jsem slyšela a do toho bych teda fakt nešla! Nejsem zas takovej blázen!!! :grinning:
20. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jo jo o bezplenkové metodě je taky na koníkovi celá diskuze, praktukuje ji např. gedren a nemohla si to vynachválit, i když také psala, že chvíli trvalo, než vychytali, kdy že malá sama od sebe čůrá. Pro mě tahle metoda tedy není.
20. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
já kkdyž jsem s ní, tak mám vždycky stchach něco vyhodit, ale co má dítě se to moc zlepšilo, už tolik neřeší blbostí, myslím ekologických...

já mám ještě 10 dnů a o Vánocích si ji vybírat nemusím, to se budeme v práci nějak střídat, takže si nemusíme vybírat i dovolenou...

a rozhodla jsem se že půjdu 8 týdnu před porodem na mateřskou, čili tak 12.2.. :dizzy_face: a po pravdě, se fakt už těším...
20. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Zuzi a to si můžeš vybrat, jestli půjdeš 6 - 8 týdnů před porodem nebo ti to určí tvůj Dr.?
20. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
to si můžeš vybrat... :wink:

no nic dámy, letím šít závěsy (teda sestra, já budu opět chůva v akci), aby byl muž spokojen... :slight_smile:

užijte si víkend a těhulky opatrujte bříška... :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Zuzi, měj se a zas v pondělí :wink:

S ostatními se taky loučím, páč mizím z práce :grinning:
20. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
copa: // 25.7. - 21tt + 1 d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+2d
anoli: // 14.8. - 18tt+2d
eliska_v: 17 DC
chersi: 13 DC
jaspina: 17DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 20DC
smudlinka10: 16 DC
bajoch: 20 DC
21. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
copa: // 25.7. - 21tt + 2
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+3d
anoli: // 14.8. - 18tt+3d
eliska_v: 18DC
chersi: 14 DC
jaspina: 18DC
ladenka: 21DC
smudlinka10: 17 DC
bajoch: 21 DC
22. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Krásné pondělní ráno :slight_smile:
23. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
23. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Krásné ránko - i když pondělní.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se dnes táák nechtělo z pelíšku :confounded:
23. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

jaspi, co říkáš na Šmaju? Já jsem se tak bála, že to bude jeho propadák a nakonec mě tak mile překvapil!!! :dizzy_face: Moc se mi líbil! :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Krásné ráno

copa: // 25.7. - 21tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+43d
anoli: // 14.8. - 18tt+4d
eliska_v: 19 DC
chersi: 15 DC
jaspina: 19 DC
ladenka: 22 DC
smudlinka10: 18 DC
bajoch: 22 DC

Eei, tak jak je??? Co nevolnosti?

Já se taky včera dívala na Šmajdu... :wink:
23. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.