• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli, jsem ti jeden den přidala.. :sweat_smile:

copa: // 25.7. - 21tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+43d
anoli: // 14.8. - 18tt+3d
eliska_v: 19 DC
chersi: 15 DC
jaspina: 19 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 22 DC
smudlinka10: 18 DC
bajoch: 22 DC
23. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
JJ holky Šmajda byl fakt hustej včera :wink:
23. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Zuzi a sobě jsi přidala 40 dní, ne? :grinning:
23. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
já jdu dom... :frowning2: :grinning:

tak na potřetí... :sweat_smile:

copa: // 25.7. - 21tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+4d
anoli: // 14.8. - 18tt+4d
eliska_v: 19 DC
chersi: 15 DC
jaspina: 19 DC
ladenka: 22 DC
smudlinka10: 18 DC
bajoch: 22 DC
23. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo jo, taky mě včera mile překvapil. Čekala jsem, že to bude propadám -obzvlášť po tom duetu.. Ale bylo to fakt dobré.
23. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Teď už by to mělo být snad o.k. :wink:

ewul, jak je?

Jaký byl víkend? Copak jste dělali?
23. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
No jó, jaspi, jenže duet je hrozně těžkej a přišlo mně, že oni dva se ani svýma hlasama k sobě moc nehodili... takže proto to dopadlo tak, jak to dopadlo... co myslíš, ty?
23. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj, dneska zatím relativně pohoda...jenom mě málem ráno sklátilo čištění zubů:slight_smile:,ale bolí mě břicho-mimouš se asi zabydluje :wink:
23. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
ewul, to nic, mě taky ze začátku bolelo :wink: A někdy bolí i teď.
23. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
neboj, břicho bolí jak při MS, musí si to tam pořádně zabydlet...

my měli sobotu návštěvní - přijela manželova teta se strejdou a babička, potom přijel manželův brácha s manželkou jeli jsme do kina na 2012 a pak na pivíčko... přišli jse cca v jednu ráno.. bylo to super...

v neděli jsme dělala chůvu v akci a odpoledne jsem odpadla a pak už nedělala nic...

a asi ne mě leze zase nějaká chřipka.. :angry: tak si asi půjdu koupit oscilococsinum, nebo jak se to píše..
23. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Anoli taky mi přišlo, že jim to spolu vůbec neladilo... Jsem zvědavá kdo dnes vypadne..
23. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Zuzi, no tak to jste byli docela akční :wink: My jsme byli v sobotu doma, páč byl manžel do 14 hodin v práci, pak přijel, tak jsme šli na chvilku na zahradu. V neděli jsme jeli s tchánovcema nakupovat, takže skoro celej den jsme strávili po nákupech. Bylo to pro mě docela náročný a když jsme přijeli domů, tak jsem byla úplně mrtvá. Už to na mě asi není... normálně jsem se vykoupala a že si na chvíli lehnu. No, usnula jsem a asi hoďku jsem spala, pak jsme se dívali na superstar.

jaspi, taky jsem hrozně zvědavá, kdo dnes vypadne. Mně by asi nejmíň chyběl Lacho... :sweat_smile:
23. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
anoli, já obchoďáky už taky nezvládám, ale v podstatě nezvládám delší chůzi... já chodit do práce pěšky, tak už jsem na neschopence... mě totiž tak po hodině chůze nebo stání začne strašně bolet břicho a spodek... pak mi tačí na chvíli si sednout a je to zase ok, ale asi to bude čím dál horší...

já viděla jenom toho šmajdu... takže z mého pohledu těžko říct, kdo vypadne.. :sweat_smile:
23. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Anoli já jsem taky pro Lacha - nebo Bagárovou. Ale nejradši bych vyrazila Bendiga - ten mi pije krev - jak mluví a tváří se jak buzík :angry:
23. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
jaspi, přesně! Jak byl včera vytlemenej z toho, že jde za Gottem, viď? Vím, že je v pubertě, ale přišel mi jak nalitej, když se tak debilně tlemí... :grinning:
23. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Teda, vy jste dneska ale pracovitý! :grinning:
23. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Zuzi, mě včera škrábalo v krku a jak jsem byla unavená z nákupů, už jsem se lezla, že na mě něco leze. :unamused: Dnes je to zatím dobrý.
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Anoli, já si koupila jakýsi homeopatika a uvidíme... ale jedny neměly ve dvou lékárnách, tak pojedu ještě do jedné a uvidíme... :unamused: manžel je taky nachcíplej, tak to když tak využije on...

moc práce a kopr jako blázen... :angry:
23. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Dobré ránko,

copa: // 25.7. - 21tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+5d
anoli: // 14.8. - 18tt+5d
eliska_v: 20 DC
chersi: 16 DC
jaspina: 20 DC
ladenka: 23 DC
smudlinka10: 19 DC
bajoch: 23 DC

jaspi, tak vypadl dle našeho očekávání Lacho, viď? :wink:

Zuzi, jak je? Už ti je líp?
24. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:, včera jsem byla u dr.:slight_smile:, zatím tam prý není skoro nic vidět,ale byla tam taková malilinkatá tečka, tak mi řekl, že je to s největší pravděpodobností mimi,sestra mi vzala 3 ampulky krve na krevní skupinu,žloutenku,HIV a všechno kolem,na kontrolu jdeme 9.12.- to budou nejdelší 2 týdny:frowning2:
24. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Krásné ráno,
Anoli - dopadlo to tak jak mělo.. :wink:
Holky normálně já teď jak zas beru Utroš, tak jsem tak neskutečně mrtvá, že jsem myslela, že snad ani ráno nevstanu. I teď bych okamžitě usnula.. Přemýšlím, jestli nemám přerušit ten pilates.. Stejně mě nejspíš čeká po novém roce laparka, tak bych nemohla.. Ale teď jsem fakt k.o. :frowning2:
24. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Jaspi to by mohlo být i těhu ta únava...mě to začalo taky tak...
24. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
jaspi :frowning2:
24. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ránko,

Ewi, u mě taky viděl tečku, nic víc a to jsem šla o týden později než ty... mimís tam jde vidět tak až v tom 7tt až 8tt... :wink: takže hlavu vzhůru...

já mám rýmu ale v krku už mě nebolí...

jaspi, já byla taky strašně unavená, ale fakt neskutečně!!! přešlo to až po třetím měsíci...
24. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Jenže já to mám při Utroši vždycky :frowning2: Jak ho doberu, tak se to trošku zlepší.. Je mi to blbé říkat to té cvičitelce - chodím tam teprv chvíli.. No ještě uvidím.
24. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
a pomáhá ti to? to je důležitý... :wink:

já za chvíli letím na školení ohledně datových shránek a konverzí dokumentů... :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý to trvá pět hodin, no mě mrskne...

pak páááá dnes tu budete samy, tak se nebojte... :grinning:
24. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Zuzi mě se tam vždycky hroozně nechce, ale pak je to fajn. Jsem od přírody lenoch. Teď jsem s tou cvičitelkou mluvila a říkala, že určitě nepřestávat, že to cvičení souvisí i s psychikou a tělo se rozhýbá a bude mi líp - když bych jen seděla atd, tak to prý není vůbec dobré.. Tak asi půjdu a zkusím to.
24. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
ewul, neboj, to uteče a budeš se radovat z toho, až mimi uvidíš! :dizzy_face: My máme 8.12. velkej utz, tak se taky těšíme! :dizzy_face:

jaspi, tak to ještě zkusit chodit a kdyby to nešlo, tak se na to vybodni. Musíš se řídit podle toho, co si řekne tělo. :wink:

Kdepak máme chersíka?

Včera jsme byli na přednášce o Karibiku a bylo to móc hezkýýý!!! Hned bych tam vyrazila. :grinning:
24. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky.
Dlouho jsem u Vás nebyla, ale ňák nebylo co napsat... :pensive: No, jo...Pomalu všechny těhulky... :dizzy_face:
Jak se Vám daří těhulinky.. Doufám a co tak pročítám tak dobře!! :dizzy_face: To mám obrovskou radsot!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem dneska 20 DC a ovulka asi už byla nebo já nevím...Po té blbé revizi si to moje tělo se mnou dělá co chce!! :pensive: Že se ani já sama v sobě nevyznám!!
No, nic, ale budu doufat, že brzy budu patřit také mezi těhulky-opět! :wink:

tak pa kočky a někdy se zase ukážu!! :wink:
24. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky,

my byli na genetickém ultrazvuku - máme zdravé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: váží necelých 400g
a dr viděla pohlaví, ale protože byl se mnou manžel, tak jsme si to říct nenechali - být tam já sama, tak už to vím :sweat_smile:

anoli - já včera koukala na Na cestě, taky se toulali po karibských ostrovech... a taky bych hned vyrazila :grinning:

eli - tak držím palce, ať se dá tělo co nejdříve do pořádku :wink:
24. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.