• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj Eli, zrovna jsem si říkala, žes tu dlouho nebyla a pak jsem si všimla, že máš v albíčku zítra utz, tak jsem ti chtěla napsat, že ti držím palce, ať jsi o.k. :wink:

copi, no tak to je super, že je všechno v pořádku!!! Gratuluju moc!!! :dizzy_face: Já už se na utz taky moc těším, zároveň se bojím... tý jo, už má skoro půl kila jo? To je macek! :grinning:
Teda copi, já bych to nevydržela se nezeptat!! Obdivuju tě. My si to nakonec asi necháme opravdu od paní Dr. napsat na lísteček a obálku si otevřeme až na Štědrý den. Akorát nevím, jestli to vydržíme. :grinning:
24. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
anoli - no byl to boj, manžel mi totiž zkřížil plány, původně tam vůbec neměl být se mnou
dr poznala, že já to chci vědět, tak říkala, že mi to klidně napíše na papír... ale odolala jsem
24. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
copi, stejně jsi dobrá, žes to vydržela. Já bych ho pak asi poslala ven a chtěla bych to po Dr., aby mi to řekla. :grinning:
24. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
anoli - moc mě nechval, ta dr totiž říkala, že to pohlaví pošle v lekařské zprávě mojí dr, tak je možné, že za 2 týdny to stejně budu vědět
já jsem ráda, že jsem odolala, teď jsme totiž s penězma na 0 a kdybych věděla pohlaví, těžko bych se ubránila koupení nějakého oblečku :wink:

manžel hlavně pořád nechápe, proč chci to pohlaví vědět :confused: :rolling_eyes: nevím, jak mu to vysvětlit, ale prostě to chci vědět, protože to chci vědět, žádný speciální důvod k tomu nemám :grinning:
důvod kupování oblečků u něj neuspěl, prý bude stejně lepší mít všechno neutroš, protože pak se to bez problémů využije pro druhé dítko :grinning:
24. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
No tak to je dobrý, že ti to může říct tvoje Dr za 2 týdny. :wink: To se určitě těšíš, viď? :grinning:
Jo, tak to jsme na tom podobně - s penězma. :unamused: ... zrovna kvůli tomu jsme se s manželem chytli na obědě, protože když si mě šéf v září pozval k sobě, aby mi řekl, co bude dál s firmou a se mnou, tak jsme se bavili i o penězích. Já jsem mu říkala, že bych chtěla přidat, že jsem s penězi nespokojená. On mi slíbil, že mi přidá. Jenže, pak jsem byla měsíc na neschopence a teď už jsem měsíc zpět, tak manžel po mě chce, abych se šéfovi připomněla, aby mi teda přidal. Jenže já jsem na tohle strašnej slaboch a nerada tyhle věci řeším, tudíž jsme se kvůli tomu chytli. On nechápe, proč se bojím zeptat a já zase nechápu jeho, proč mě tlačí do něčeho, co nechci. Tak tu teď sedím, jsem nasraná a přemáhám se, že za šéfem půjdu... teď mám chvíli na rozmyšlenou, protože jel na oběd. Až se vrátí, tak se za ním chystám, ale je mi to strašně trapný a bojím se, co mi na to řekne. Ach jo, proč nejsem v tomhle trošku průbojnější?!? :frowning2: :cry:
24. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
mě se teda taky neříká o peníze snadno :rolling_eyes: už jsem sice za šéfem párkrát byla, ale pokaždý to bylo šílené, taky na tohle nejsme moc průbopná...
nevím, jak moc krize postihla tvoje odvětví, ale já vím jistě,že u nás bych teď s žádostí o přidání byla asi minimálně za nesvéprávnou :confounded:
24. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Já se furt odhodlávám, ale nevím... :unamused: Jako na jednu stranu si říkám, proč se nezeptat, když jsme se o tom v září bavili... ale na druhou stranu si právě říkám, aby na mě nekoukal, jak jójo!!!
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kdybych mohla, tak si dám panáka a šla bych za ním hned!!! :angry: Takhle to jsou fakt hrozný muka, jestli jít nebo nejít!!!
24. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Anoli tak jsem zvědavá jak ti to dopadne. Mě šéf vždycky naslibuje hory doly a pak prd :angry: Ale včera jsem měla narozky a vytasil se tu s kyticí růží a tisícovkou - tak aspoň někdy má světlé chvilky :wink:
Mě tady před chvilkou přivezl Jarek auto, ať si s ním jedu domů - sama! :confounded: Já jsem sama nejela pěkně dlouho, tak mám bobky :confounded: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak jsem to holky zvládla i bez panáka!!! :grinning: Před chvilkou jsem si ho odchytla a zeptala jsem se ho, jestli by měl na mě chvilinku čas, že se chci na něco zeptat. No a on, že můžu hned, což pro mě bylo vysvobození, jinak bych se klepala jako ratlík ještě dobu! :grinning: Tak jsem tam šla s tím, že prostě uvidím. Zeptala jsem se ho, jestli naše dohoda ohledně zvýšení mzdy platí a on řekl, že jo!!! Tak jsem ráda a doufám, že to bude opravdu tak. On to je totiž taky takovej slibotechna... no, uvidíme, ale jsem na sebe teďka pyšná, že jsem tam šla. :slight_smile: Tohle fakt nemám ráda.
jaspi, já ti tak závidím! Taky chci takovýho šéfa!!! :grinning: Neboj, určitě zvládneš i cestu domů. Hlavně buď v klidu, jeď pomalu a žádnej stres. :wink:
24. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
jaspi, jo a opožděně všechno NEJ k narozeninám a hlavně už brzo toho prcka :wink: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Anoli děkuju :wink:
V tomhle je dobrý. I třeba před dovčou mi dal 2000 jakože příspěvek.. Ale zase s výplatou se fakt nepředá :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když já se zas nepředřu že? :grinning:
24. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
copa: // 25.7. - 21tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+6d
anoli: // 14.8. - 18tt+6d
eliska_v: 21 DC
chersi: 17 DC
jaspina: 21 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 24 DC
smudlinka10: 20 DC
bajoch: 24 DC
25. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 21tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 20tt+6d
anoli: // 14.8. - 18tt+6d
eliska_v: 21 DC
chersi: 17 DC
jaspina: 21 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 24 DC
smudlinka10: 20 DC
bajoch: 24 DC

Copi, gratulace největší... tak teď už se můžete opravdovsky těšit, že???? Udělali jste nálet na obchoďák?
:grinning:
My jdeme v pátek a manžel včera přišel s tím, že půjdeme potom koupit kočárek! :astonished: Tak jsem mu to zase rychle rozmluvila a pojede si koupit hadříky... já nic... verlybě se nic nekupuje... :sweat_smile: ale třeba tomu vendelínovi koupíme alespoň chrastítko...

mě včera potkal ségřin tchán a říkal, že budeme mít kluka, on to prý pozná na každým... no mě toho kluka říkají všichni, takže já se pomalu ale jistě s Matyldou loučím.... a manža včera říkal, co kdyby to byl ten Vendelín??? :astonished: "doktor Vendelín Řezníček" .... :grinning: tak jsem mu řekla, že to by byla pomsta jako pr...e :grinning:

Jaspi, já bych taky brala takovýho šéfa, i když já si nemůžu stěžovat, šéfová je super.. a spravedlivá...

Anoli, doufám, že ti přidal nejmíň pět klacíků.... za ty nervy, co si měla by teda měl... :wink:
25. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ránko,
Zuzi to je dobře, že máš férovou šéfovou. Já když jsem měla nadřízenou ženskou, tak to byla taková pinda namyšlená, že to se nedalo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno holky :wink:

Zuzi, mně manžel taky říká, že budeme mít kluka, protože jsem se v obličeji vůbec nezměnila, nejsem jakoby nateklá... já nevím, na sobě to nepoznám, ale na ostatních docela jo. Kolegyně se taky vůbec nezměnila a budou mít kluka. No, uvidíme, jak já říkám, je mi to fakt úplně jedno. :wink:

Zuzi, pět klacíků? No to nevím, ale každá kačka dobrá, mně by stačily i tři. :grinning: Uvidíme, jak bude vypadat výplata, protože poslední měsíce to byla fakt mizérie... :unamused:
25. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Anoli tak to můj šéf si myslí, že mi jako přidá, když mi dá na výplatě stovku navíc :grinning: A pak se brání, že mi to ale každý měsíc o něco poporoste - tak jsem mu říkala, že s tím jaký je grand, budu mít za rok možná i litr.. Nadřízení to mají fakt trošku jinak.. :unamused:
25. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
jaspi, tak to doufám, že ten můj myslí v litříkách. :grinning: Teda aspoň vždycky to tak bylo... navíc odešli 3 lidi, takže mi říkal, že finanční rezervy tu jsou. Nu což, pochlubím se vám po výplatě - teda jestli bude s čím. :grinning:

Jak jsme se včera s manžou kvůli tomu trochu chytli na obědě, tak na mě pak čekal po práci a přinesl mi čokoládu na udobřenou. Já jsem mu o tom nic neříkala a on jako že mě nechtěl stresovat, že už mě do toho mluvit nebude a tak jsem mu řekla, už není potřeba abys do toho mluvil, protože je to vyřešené. Tak měl radost. Jsem ráda, že už jsme udobřený, nemám ráda, když se hádáme... :frowning2:
25. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky kočky moje.
Tak včera jsme se krásně tulinkali! mrkněte do albíka na ovu testík... je hezký, tak doufám, že z toho něco bude... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
anoli, jaspi... mě stačí i litřík... a Vám asi taky... :grinning: :grinning: :grinning:

včera přišel manžel, že by potřeboval věci na hory a koupit si boty, bundu a vestu (za 4.500,-- :astonished: ) tak jsem se ho ptala za co??? Říkám, že musíme začít kupovat věci pro Vendelína... A on, kolik musím přinést, abych si ty věci mnohl kooupit, říkám, tak když doneše 20.000,-- tak si můžeš utratit 5.000,--, když 30.000,-- tak 8.000,-- atd..... no tak jsem zvědavá, kde ty peníze vezme... aby nebyl v pátek ve zprávách, že přepadl banku... :grinning:
25. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
já dostala včera orchidej... asi si chtěl předpřipravit půdu na to jeho utrácení... :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Zuzi já taky dostala nádhernou kytici lilií od Jarka na narozky. Překvapil - většinou nosí růže, ale tyhle jsou hezčí! No a včera za mnou přijel odpoledne do práce, tvářil se zcela nezištně a prý mi jen přivezl banán :grinning: a furt okecával, jak dobře uvařil oběd, jak se mu to povedlo.. Tak mi hned bylo jasné, že něco chce. A taky že jo. Máme domluvené, že 1x za 14 dnů může přespat doma u jeho mamky -aby mohl jít s klukama na pivo. No a byl tam před týdnem, tak přišel somrovat.. Ale tak nakonec mi nechal v práci to auto, kterým jindy jezdí on, tak jsem mu to dovolila. Ale s tím banánem mě dostal - že ho nenapadla žádná lepší záminka :grinning:
25. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,
já dneska nevěřila vlastním očím, že má být až 16°C :confused: :sweat_smile:

anoli - mě tipuju na holku, prý jsem v obličeji jiná - hodně kulantně řečeno :sweat_smile:
zuzi - momentálně není za co ten nálet na obchoďák udělat... :unamused: leda tak s pistolí v ruce :grinning:
eli - držím pěsti, ať je tento měsíc úspěšný :slight_smile:
jaspi - dobrá záminka ten banán :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
copa: Děkuju moc, snad ano!! :wink: Teda určitě :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:

To má být dneska tak hezky?? To vypadá spíš na jaro než na zimu!! :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
copi, abyste se tam v té bance nepotkali s mým manželem... :grinning: :grinning: :grinning:

jaspi, to ti mohl dovést alespoň hrozny, těch je víc... :grinning:

Jo a já jsem furt stejná... nic se nezměnilo, teda kromě břicha zvětšení prsou... :unamused:
25. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Krásné dobré ránko:slight_smile:
25. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Nooo dopoledne :grinning:
25. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
No u mě to taky zatím vypadá na kluka, ale uvidíme, třeba to taky není 100%-ní pravidlo :wink:

copi, cože? 16 stupňů? A já proč mi je ráno v zimní bundě takový vedro! :grinning:

Eli, držím pěsti, ať to tentokrát vyjde, ale až do konce!!! :dizzy_face:

ahoj ewul, jak je? :slight_smile:

Nevíte, kde je chersi? Už se tu dlouho neobjevila... :frowning2:
25. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
A co je s Chersi - ona marodí?
25. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Anoli: Zrovna tu sedím u PC a mám takový příjemný pocit... :sweat_smile: :dizzy_face:
Minule, když jsem otěhotněla jsem měla na ovu taky krásnou dalnici // a také jsem byla 20 DC, tak doufám, že to vyjde!! :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.