• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli - já jim taky nevěřila, vzala jsme si zimní boty s kožíškem a pak jsem se bála v kanceláři zout, aby kolegové nepadli :grinning: :grinning:

zuzi - snad v bance se nepotkáme, leda by jel manžel loupit sem ku Praze :sunglasses: ale byl by to pech, co - už se odhodlám udělat banku a ještě bych se o ten lup musela dělit :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem tu, pravidelně váš čtu, ale zákazala jsem si sem koukat, ale stejně neodolám. :sweat_smile:

Poslední 2 dny, mě bolí u vaječníků a podbříšek. takže bud to přejde, nebo po novém roce stejně frčím na gyndu tak jí to řeknu.

V neděli jsem hlidala neter, strasne jsme si to uzili a pak na me asi padla depka a s manzelovi jsem rekla ze je cinik, protze se s nama nesel projit, pak mě to mrzelo.

Eliška je pekny cislo, porad chtela teto etě, teto etě , tak jsme dělali blbosti - bylo to prima :frowning2:
25. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Anoli kromě šílené únavy mi vlastně vůbec nic není :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat, mi už taky nechcem být sami. My už jsme teda skoro nebyli, ale jsem 3 týden po revizi. Přišla jsem o mimi v 9 tt a teď čekám na mrchu a budem se snažit hnedka znovu, dr. nám to povolila. Tak doufám, že bude 2010 veselejší.
25. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
chersi, já vím, že to pro tebe musí být těžký, když se tady bavíme o miminech... ale nesmutni, vždyť tu nejsi sama, kdo není těhu :wink: A navíc se jen o nich furt nebavíme, jen někdy. :sunglasses:
Neboj, taky se dočkáš svýho děťátka, uvidíš. Možná tomu jen musíš pomoct... zajít si k Dr. atd. ...
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
ewul, tak to je dobře :wink:
25. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
chersi a proč sis sem zakázala dívat? myslíš, že tak nebudeš myslet na mimíse? :frowning2:

copi, to je fakt... :sunglasses: radši víc, než se dělit ... :grinning:

Eli, a vy jste nechtěli čekat ty tři měsíce? Já bych si to asi vyčítala, kdyby pak bylo zase něco? Ségra taky čekala... osobně si myslí, že i psychicky je na tom teď líp naž před dvěma měsíci...
25. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Anoli, zuzi, mě vůbec neva, že planujete jména, kočárky atd. to k tomu patří. :wink:
Zkoušela jsem se nejen na nic nemyslet, ale úplně to vypustit, bohužel to nejde, i když na to nemyslím méně, přestat nejde.

Jeste se mi k tomu vsemu pridala práce - vypadá to že se bude rozhodovat mezi mnou a tou co chce nastoupit zpet z materské. Co bude to ví buh.

Je jasný, že nejjednodušší by bylo vystřídat se :grinning:
25. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
chersi, já to znám... ještě když jsem nebyla těhu, ale snažilka, tak jsem si to taky párkrát zakázala (většinou, když přišla ms), ale nepomohlo to. Stejně se mi po vás stýskalo, protože jsem neměla s kým to řešit a tak jsem se vždycky vrátila...

No s tou prací mě to mrzí... ale nějak bylo, nějak bude. Uvidíš, musíš si říkat, že jak to má bejt, tak to bude a že všechno zlý je k něčemu dobrý. :wink: Aspoň mně tohle pomáhá. Nech tomu volnej průběh a ono se to vždycky nějak vyřeší, uvidíš. :wink: Já vím, že by mimi bylo nejlepší řešení, ale musíte se snažit, jíst vitamínky atd. No a hlavně by měl jít manža na tu kontrolu viď? Už jste objednaný?
25. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
nikde jsem ho neobjednávala, chci zajít za mou doktorkou a uvidíme.

Mě to fakt nijak nepřišlo, až když jsem hlídala tu malou a byly jsme hloupy 2 hodky venku s kočárem.

Včera jsme koupili mixer(dost drahej) s tim ze pro deti to bude super a hlavně mi to usetri cas. Máme k vánocům novou komodu a maža mi řekně, že ted bude pro nas zachvilku na oblečky.

No tak pak si vyberte
25. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
evzenie: Bavila jsem se s Dr. a sám říkal, že čekat nemusíme...A já jsem po psychické stránce v pohodě!! Prostě je to život!! A jsem mladá vyjde to te´d!
25. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
chersi, možná to bude drsný, ale já být tebou, tak to už řeším... budeš totiž pak víc v pohodě a třeba se to povede.. nejde na to nemyslet... a pokud se vám nedaří tak dlouho, tak asi něco nebude v pořádku a jen tak ze dne na den se to nespraví... :frowning2:

to je jak ta moje kamarádka, snaží se už rok a furt nic, když jdeme na kafe, tak má ze mě depky, že jsem těhu a ona ne... tak se radši o Vendelínovi ani moc nebavím... jenže já pro to něco dělala a ona nic... :frowning2:
nějaká ženská (léčitelka - masérka) jí řekla, že otěhotní v lednu, tak se toho samozřejmě chytla... a říká, jak je v poho... :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Já na koníka nechodit nedokážu, ale vyselektovala sem si diskuse.. Chodím sem a ještě do jedné a zbytek náhodně.. CHodila jsem do léčby clostilem, ale tam panuje dost negativní nálada a píše se tam jen na téma - léky, ovulace, menstruace a bazální teplota.. Jinak o sobě nic nevíme a to mě nebaví. Vás mám pocit, že víc znám.. :wink:
25. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
jaspi, to víš, že jo, známe tebe, manžela co vaří, šéfa co přidává po sotvce a viděly jsme tvoji kuchyň a lešení na kterým sexujete... no prostě jsi jako kámoška co bydlí vedle... :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
já jsem tedka u nas nasla taky jednoho lecitele, mastickáře. treba svarovi pry udelal nejakou masticku na ekzem, vubec kvuli tomu nebyl u dokrotky a pomohlo mu to. Tak se tam chci zajet podivat jestli by tam nemel trebas nejaky caj s bylinkami.

No ja jsem bez HA ted 7 mesic. Minule jsem si z toho delala i srandu ze kdybych tohle vedela, tak jsem na antokoncepci usetrila tááákovejch penez :grinning: za tech 7 lět.
25. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zuzi ty bys mohla dělat ve variete :grinning:
25. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Zuzi, hezky jsi to jaspi napsala :grinning: Ale je to pravda. Já chodím k vám do diskuze nejraději, protože o sobě už fakt víme tolik věcí, že mi přijdete jako kdybych vás znala osobně. :wink: Navíc, dokážete poradit, když potřebuju, protože já mám sice nej kámošku, ale ta žila 3 roky v Irsku a teď je zas na půl roku na Novým Zélandu, takže ta mě toho asi moc neporadí, když potřebuju radu teď hned, že? :grinning:

chersi, Zuzka to napsala dobře a já s ní souhlasím, pokud chceš mimi a nejde to, tak pro to zkus něco udělat. Já taky pila bylinkový čaje, zobala vitamínky, manžel taky... nečekala jsem, že se to podaří takhle brzo otěhotnět, ale kdybych těhu nebyla ještě teď tak to určitě řeším víc. Furt bych otravovala mojí gyndařku, chodila po vyšetřeních atd. ...
25. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
vím že máte pravdu a s upřímností říkám že poslechnu :wink:
25. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
chersi, to jsem moc ráda :wink: :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
já bych taky byla noční můra mého gyndaře... :grinning: každopádně chersi, jsem zvědavá, jak posloucháš... :wink:

jo a taky bychom asi ušeřili spoustu peněz, kdybych věděla jak je to složitý... :wink:
25. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: To nebylo na lešení :grinning:
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
já vím... :grinning: :grinning: :grinning: jsem tě u toho komplu muselanějak rozesmát... :grinning:
25. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
a já jsem si říkala, že jsem asi zrovna chyběla, protože si na lešení nepamatuju :grinning:
25. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Kdepak jste? Už je snad po o, ne? :grinning:
25. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
akorat jsem se přikulila k PC, měla jsem rizoto, mé oblíbené :wink:
25. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Já měla paprikovej lusk s knedlíkem. Rýži bohužel neměli. :unamused:

Holky, představte si, před obědem za mnou přišla kolegyňka (ostatní byli na obědě) a že by se mě chtěla zeptat, kdy jsem řekla zaměstnavateli, že jsem těhotná. Hned mi to bylo jasný a moc jí to přeju. Ale překvapená jsem byla, to jó... už je ve 3. měsíci. A víte, kdy jde na 2. utz (chodíme ke stejné Dr.). Jako já - 8.12. a nejlepší na tom je, že 5 minut po mě!!! :grinning:
Teda, nevím, jestli tomu budete věřit, ale tento rok je u nás ve firmě pěkná úroda - 4 těhotné!!!!!!!!!!!!!!!!!
:grinning:
25. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Anoli já baštím u PC - moje tradiční activia + musli :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
jaspi, já bych měla hlad... :rolling_eyes: Počkej až budeš těhu, to ti stačit nebude. :wink:
25. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Anoli - já ho taky někdy mám, ale řekla jsem si, že dost žraní :angry: No a doma mě pak čeká obídek od Jarka - dnes máme pórkovou polívku a tolstolobika s nevím čím.. Takže to doženu jak dojedu domů :wink:
25. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak už jsem taky po o... měli jsme brambory a filé.. docela to bylo dobrý..

anoli, to z vás musí šéf radost... moji šéfovou by asi kleplo, ale jsme tu čtyři, tak asi proto... :grinning:

jaspi, to je sakra malej oběd... jak říká Anoli, až budeš těhu, tak to budeš mít jako jednu z deseti svačinek denně.. :wink:
25. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.