• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
karol84, my si svatbu paltíme taky sami,ale máme tak úžasný rodiče, že nám hostinu prostě chtějí zaplatit. Nebráníme se! Jsme jim za to moc vděčný. Svatba opravdu nejni nejlevnější záležitost! Máme to jen s nebližšíma 35 lidí a pak večer 10 kmarádů a svatba se nám vyšplhala na 120.000,-! Nešetřili jsme,ale ani jsme neutráceli za zbytečnosti. Teda krom dortu. Ten nás opravdu vyšel draze,ale milujeme sladký, tak jsme si to jednou chtěli dopřát.-)

ladenka, my se budeme snažit až po svatbě. Mě čeká ještě nějaký zdravotní vyšetření,ale věřím, že to bude dobré a budeme se moct hnedka snažit.-) Prášky neberu už 1,5 roku!
Taky nečekám, že to hnedka výjde,ale taky doufám, že nebudeme muset dlouho čekat Né, že by jsme někam spěchali,ale víte jak to je, když člověk po něčem touží.-)
22. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
ladenko, tak to jsme na tom podobně. Taky jsme se o tom v lednu jen tak lehce bavili, protože jsem věděla, že mi docházejí prášky a jiné už nechci... a plánovali jsme začít se snažit až od podzimu a nakonec se snad začneme snažit od června. :wink:
Jinak já jsem vdaná téměř 2 roky (album mám na beremese :wink: )
Karol, my jsme si taky mysleli, že si svatbu zaplatíme sami, ale pak se rodiče složili a skoro všechno zaplatili. Tak jsme byli rádi, že nám zbylo na líbánky. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Karol to mě mrzí. No, uvidíme, co čeká mě ... Doktor mi říkal, že mi dává půl roku a pak to kdyžtak začneme řešit. Doufám, že to nebude nutné. :wink:
22. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
kaci, tak 120.000 Kč za svatbu je opravdu dost. Teda aspoň pro mě. My jsme měli cca 20 lidí a pak ještě o 10 lidí víc odpoledne a vyšlo nás to cca 60 000 Kč...
22. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Anoli, já jsem vdaná od loňskéh srpna, také mám na beremku album.
My si svatbu platili celou sami, ale my nedali nikomu šanci aby se podílel, dozvěděli se o svatbě týden předem, kdy už bylo vše zařízeno. :grinning:
No a na líbánky jedeme letos, přesně rok po svatbě. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
My dali 40 tis. - měli jsme 11 lidí na oběd (jen nejbližší rodina) a 20 na večer (kamarádi).
22. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
No, my jsme po nich taky nic nechtěli, ale oni si to vydupali, tak jsme pak souhlasili a byli jsme moc rádi. :wink:
Naši kamarádi měli svatbu v r. 2007, jeli na svatební cestu taky až po roce. :wink: No a teď na začátku července čekají mimi.
22. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
ladenka, sice neznam tveho doktora, ale obcas uz jsem na vyroky typu - pockame pul roku/rok a pak to budeme kdyztak resit - alergicka. protoze problemy by se mely resit hned. kdyby se problemy resily hned, spousta lidi uz si dnes mohla uzivat se svym ditetem... takhle jen chodi po ivf apod...
.
22. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
karol, možná máš pravdu, ale na druhou stranu všude čtu, že je otěhotnění do 1 roku naprosto v normálu... samozřejmě, když je teda MS a ovulace O.K.... tak nevím no... :confused:
22. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Chtěli jsme se vejít do těch 100,ale nějak to nevyšlo! Všechno co je svatební je takpostě drahé. Třeba půjčení šatů! Před 3 roky se mi vdávala kamarádka a za půjčení chtěli 6000,-, minulý rok druhá kamarádka a to chtěli 8000,-! Po mě chtěli 12000,-, tak jsem si to nechala ušít v Číně přes Merry studio za 6500,-! 6000,- za hudbu, 6000,- fotograf, 3500,-pplatek církvi, 7000,- oblek, 8000,- prstýnky, boty, kytky, doplňky, oznámení. No však víte sami! Prostě jedno k druhýmu. Hostina jako taková se vším všudy nás vyjde kolem 1000,-Kč na hlavu. Prostě je to na hlavu .-) Ale snad se to všechno nakonec vydaří a budeme rádi za takovou svatbičku.-)
22. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ja ted nemyslim dobu otehotneni-ale vyskytne-li se nejaky problem-napr.kdyz nechodi ms,tak by se mel resit hned.kdyz prijde holka,ktera uz ctvrt roku nemela ms a gynekolog ji rekne,at se stavi za pul roku,nebo ji jako lecbu nasadi ha..tak to je pro me moc
22. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Karol, asi máš pravdu, ale někde jsem četla, že když se 100 žen rozhodně otěhotnět, tak v prvním měsíci jich otěhotní 20, v dalším měsící z toho zbytku zase 20, v dalším zase 20 ... no prostě po pátém měsíci by měly být těhotné všechny.
Tak nevím co je na tom pravdy, ale tak nějak se tím uklidňuju, kdyby to nešlo. No a vychází to na ten půlrok.
22. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
kaci, já vím, že je to všechno hrozně drahý. Je to hrůza no... ale tak co, třeba toje jednou za život tak ať si to člověk pořádně užije, že? Alespoň my jsme to tak brali. :wink:
karol, jo tak to jo, asi jsem nečetla pozorně. :wink:
22. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ja jsem ted nemyslela uplne zdrave zenske,ale ty,ktere problemy s otehotnenim maji a gynekologove jim misto lecby radeji predepisi ha.ja treba kdybych cekala pul roku,tak ted rozhodne nemam za sebou vsechna vysetreni,kterymi bych mela projit atd.
22. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Kaci, já dala za šaty loni 8000,--, za prstýnky jsme dali 13000,--. Ty ceny jsou vážně šílený. :rolling_eyes:
Já k doktorovi půjdu okamžitě jakmile MS nedojde a test bude neg. Ale vím, že říkal něco o Proveře, kterou jsem už kdysi před HA brala, ale to mi přijde jako přechodné řešení. :confounded:
22. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
To se jako vážně najde doktor, který předepíše HA, když ženská nemůže otěhotnět? To je pak fakt člověk na svém místě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
ladenka - tak to já jsem z těch 100žen ta výjimka, které se to do 5 měsíců nepodařilo :unamused:
22. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Přesně holky, je to jednou za život a zatím si oba vyděláváme docela slušně, tak proč to nevrazit do svatby. S děckem by se nám to platilo asi hůř., protože ještě k tomu splácíme hypotéku,ale všechno to jsou pro nás důležitý kroky a peníze jsou od toho, aby se utráceli! .-)

Holky tady leje jako blázen! To jsem dlouho nezažila. Mam pocit, ženám to projde střechou!! Fuj tajbl!
22. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Kaci,to bude krasna svatba.,
Ladi,takovych dr.se bohuzel najde dost.ty snad zadny problem mit nebudes.listovku bastis?,
Copa,ja jsem taky vyjimka.ale vyjimka s novym gynekologem a taky s novou endokrinolozkou
22. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Chudáčci moje kytičky.-(

Souhlasim s karol! Spousta doktorů se k tomu staví lehkovážně!
22. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Já myslím, že nám to nakonec vyjde všem. :wink: Akorát někomu dřív, někomu později. :slight_smile: Musíme myslet pozitivně - to je nejdůležitější! :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Kaci,tady byly pred chvili kroupy a jaky...
22. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Copa, takových je víc, sama nevím, jestli mezi nimi nebudu. :unamused:
Listovku jsem si koupila sama a baštím, i když jsem teď na ni dva dny zapomněla. :sweat_smile:
Kaci, u nás je buřina jako blázen, je hrozná tma, blýská se, hřmí a leje jako z konve.
22. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
To je jasný, nic by se nemělo nechávat a spíš všechno řešit hned, aby pak nebylo pozdě. S tím taky samozřejmě souhlasím, akorát nemám zkušenosti, protože jsem doteď žádné problémy neměla. A pořád doufám, že bude vše O.K. a ani mít žádné nebudu, ale když to čtu tak začínám mít trochu strach... :unamused: Já jsem si do chvíle, než jsem se o těhotenství začala zajímat, taky myslela, že když chceš, tak prostě budeš mít mimi. Ani by mě nenapadlo, že s tím jsou takové problémy, měří se teplota, zkoumá se, jestli je ovulace apod. Jsem fakticky v tomhle naprostý neznalec! :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Jo a u nás svítí sluníčko! :grinning:
22. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Mě teď nejvíc dostává, jak jsem se vždycky stresovala, když jsem náhodou zapomněla slupnout piluli HA. A teď se dozvíš (když se o to konečně začneš víc zajímat), že jsi vlastně plodná jen pár dní v měsíci. :grinning:
22. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
ladenka - já si taky říkám, takových peněz jsem do HA nacpala... a ono to třeba bylo úplně zbytečné :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
ladenko, tak to je přesný!!! Člověk se furt bál, aby náhodou neotěhotněl a teď když chceš, tak to nepůjde!!! :angry:
22. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Chudák můj drahoušek! Má ten moto sraz a tolik se těšil. Pořád kmitá kolem baráku,nebo svatby a teď si chtěl trošku dáchnout.-( Snad se to do zítra vyjasní!
Ještě že tu máme UPS! Už tu máme výpadky!

Holky určitě nám to všem výjde! V dnešní době nic nemůže jít bohužel snadno.-(
Ježiš, taky vzpomínám jak jsem bláznila jestli náhodou nejsem v tom, když jsem brala HA!!!

Teď jsem koukala anoli na svatbičku! To je krááása.-) Jdu vás omrknout všeci.-)
22. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Teď jsem to nej tak namátkou spočetla a je to hrůza. Za 9 let při cca 550 kč za 3 měsíční balení to dělá skoro 20 tisíc za HA. To mě ani nikdy nenapadlo, jaká to je suma. :confused:
22. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.