• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi já i tak furt něco zobu.. ještě tu mám banán a rajče a v kuchyňce pro sychr knackebrot - když je nejhůř :wink:
25. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Zuzi, on to ještě neví, že je kolegyně těhu :grinning: To bude mít určitě veeeeliiiikouuuu radost!!! :grinning: Ale dalo se to čekat - je jí 30. :wink: No a ta jedna tady už stejně není, protože když se propouštělo tak šla na dohodu i ona. Ta další už je na mateřský - rodí v lednu a náhrada za ní je. Tak teď půjdu v únoru na mateřskou já a pak teda tahle kolegyňka... Ale oni si určitě nějak poradí. :wink:

jaspi a tvůj manžel pracuje? Že ti stihne navařit, víš?
25. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jaspi, samý kalorický jídla... :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Zuzi, to teda jó :grinning: A já tady žeru Margotku... :sweat_smile: Se teď úplně stydím... :sunglasses:
25. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
No ale já jsem od začátku roku dost nabrala a spousta oblečení mi je teď na prd - tak musím redukovat co se dá - na vánoce se stejně zas nacpu :angry:
Anoli on je to teda zatím neustále přítel, manželé nejsme.. ale jo, pracuje. Dělá v 3 směnném, takže z ranní je doma po 14hodině, pak než já přijdu navaří. Na odpolední jezdí na 14 hodin a na noční na 20 hodin, takže to stíhá :wink:
25. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak to máš fajn :wink:
Jéé, promiň, to víš, to je ta moje skleróza... ale co, vždy´t jste skoro manželé, ne? :wink: Můj manžel taky dřív dělal noční, ale mně se strašně stýskalo. Bylo to fakt dlouhý a já nemohla v noci pořádně spát. Už jsem na něj tak zvyklá... i teď když vstává na ranní o půl 5, tak já už do půl 7, kdy vstávám já, nespím tak tvrdě... asi je to psychika...
25. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tak ten můj má celodenní, vstává v šest a chodí v osm večer... :unamused:

já zprala jakýsi lentilky s náplní a ještě se tu na mě směje croasan s čokoládou, delina pistáciová a delina oříšková, a to vše 2X... :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Teda Zuzi ty máš ale apetit! :grinning: nebo lépe řečeno žravou!!! :grinning: :grinning: :grinning:
No, já se dneska asi po...u, protože od rána se tady s holkama dělíme o ovoce a zeleninu... já jsem dnes nakrájela jabka, druhá mrkev, třetí kiwi a pomeranč, teď mi tady na stole přistálo hrozno... no nevím nevím... :grinning:
25. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
taky mám banán, aby se neřeklo... já to všechno nesním, jen si tu dělám zásobu, abych přežila...
dneska je to tu děs běs... a naznala jsem, že se fakt těším na mateřskou... :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Zuzi, proč? Máte hodně práce?
25. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak u mě už došla řada i na ten polystyrénový chleba s rajčetem :grinning:
Anoli no skoro jo... :wink: On to stíhá i proto, že odpolední a noční tam pěkně odrbávají, takže na noční jede v 19:30 a kolikrát ve 23 hodin už je doma..
25. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
jaspi, tak to je dobrá směna :grinning:
25. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Zuzi, jak často cítíš prcka? Já si myslím, že už to poznám a dneska mě 2x kopnul před obědem a 1x teď... :dizzy_face:
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Jo jo - nevím co by na to říkal jejich šéf - ale ten tam večer není... A oni to berou tak, že on je odrbává na penězích, tak oni jeho na hodinách.. Dokonce si pamatuju, že byl kdysi doma po 3 hodinách i s cestou - a to tehdy byla jako 12ka :grinning:
25. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky, mějte se, budu muset zajet asi ještě na poštu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak zítra pa :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Jaspi, no takový bych chrěla mít zaměstance... :wink:

anoli, máme moooc práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už toho tolik nezvládám... jsem prostě po třetí už KO a dnes jsem tu do šesti... to už asi usnu...

anoli, včera Vendelín dělal pěknej binec, dnes si dává asi šábes, ale pořád se mu líbí ten močák... :sunglasses: většinou odpoledne spí... ale už ho cítím častěji a intenzivněji, a ty, už cítís mimíse?
25. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Jaspi, bereš duphaston, nebo jsi brala? Nepodařilo se ti někdy zapomenout zobnout prášek, mělo to nějaký vliv? mě se to podařilo ... :confounded:
25. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Zuzi on když tam nastoupil a první den dělal tak, jak byl zvyklý, tak pak dorazil kolega a hned : Kur.. já se tady rok snažím udělat normy a ty mi to první den posereš! :grinning: Tak ho poučili, že musí dělat míň - že šéf je tak zvyklý.. No a jak si ti na ranní dodělají svoje, tak začnou i práci těch na noc - aby oni pak mohli jít domů brzo, protože ti na ranní musí jakože něco dělat - to tam ten šéf ještě je..
25. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
ahááááá... pro kolektiv vše... :wink:

ladi a tobě dal dr. nějaké prášky?
25. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Ladi já mám Utrogestan, ale asi je to v podstatě to samé - já si spíš omylem vzala dvojitou dávku :sweat_smile: . Jedna tabletka by vadit neměla - maximálně bys mohla trošku špinit, že ti klesne progesteron - ale za 1 den asi ne..
25. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Letím domů, tak pááá
25. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
copa: // 25.7. - 21tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 21tt
anoli: // 14.8. - 19tt
eliska_v: 22 DC
chersi: 18 DC
jaspina: 22 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 25 DC
smudlinka10: 21 DC
bajoch: 25 DC

Snad je tabulka dobře - těma tt si nejsem jistá, jestli po 20+6 následuje 21? Snad jo..
Jinak já včera měla ukázkový PMS - myslela jsem, že doma všecky zabiju :grinning: Tak tento měsíc už nemusím být napjatá..
26. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 21tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 21tt
anoli: // 14.8. - 19tt
eliska_v: 22 DC
chersi: 18 DC
jaspina: 22 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 25 DC
smudlinka10: 21 DC
bajoch: 25 DC

co na něj říkáte? Já sice moc nemám ráda hnědou, ale tenhle se mi líbí, hlavně za ty peníze... normálně by celej ten komplet vyšel tak na 23.000,-- Já bych si k tomu koupila houpací podvozek a i tak by to celé vyšlo na 14.000,--
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28593476&tab=1

jo, pan manžel včera vytisknul nějaké peníze, tak si může utratit deset kalcíků, dle naší dohody a já konečně začnu nakupovat pro vendelína... :dizzy_face:
26. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Zuzi je pěkný! :wink: Já jsem včera nakoukla na stránky tuším mamitati.cz a mají tam hezké věci - líbila se mi tam postýlka.
26. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Hodila bych odkaz, ale je dlouhý a moc by to roztáhlo stránku.. Je v dřevěných postýlkách a stojí jen 1499,- s tou žirafkou.. Je tam o ni i soutěž. Ta se mi fakt líbí!
26. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Jaspi, ta je krásná, ale asi by mi vadilo, že tam není stahovací bočnice, ale někomu to nevadí... :wink: a za ty peníze... no nekup to..
26. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Zuzi jako čekat mimíse, tak okamžitě :wink: Se stahovací bočnicí bych si dala do ložnice a tuhle do obýváku - to by byla ta načančaná - ukazovací :grinning:
A co ty, jak je?
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
mě je dobře až na neustálé pálení žáhy...
vendelín dělal v noci zase binec, ale pak jsem mu domluvila, že je noc, a že se spí, a že není žádná sova, tak ať laskavě spí taky a bylo... fakt nekecám, hned přestal... :dizzy_face: manža ho sice ještě necítí, ale on nedokáže vydržet čekat než se pohne, takže většinou, jak oddělá ruku, tak se pohne.. :sweat_smile:

tak co ta laparka, už se na to psychicky připravuješ? jak to zvládne šéf, když jsi tam sama, zavře???
26. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
S laparkou počítám - ale to víš, že člověk se netěší.. Hlavně ten pobyt v nemocnici a nesnáším ty nervy kdy tě vezou nasál a ty okamžiky než ti dají narkozu. Po mé první narkoze jsem blila 3 dny - příště už na to dávali pozor a dali mi tam přímo něco proti nevolnosti a bylo to v poho, ale strach mám..
Šéf říkal, že tu bude sám, ale vzhedem k tomu, že je od Brna, tak tu bude asi jen 2 dny v týdnu.. Prý brigádnici nechce.. Jako je fakt, že by ji musel platit dost dopředu - trvalo by dlouho, než by se naučila co je potřeba - já v tom na začátku totálně plavala.. Ve zboží, v kodech.. I když podle mě by někoho vzít mohl - pak stejně třeba půjdu na IVF a budu často pryč.. ale ať si to dělá jak chce, hlavně ať mi to toleruje :wink:
26. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahojík všem, tak hlásím že poslouchám :grinning:

Včera jsem byla tady u nas u jednoho samana, řekla jsem jestli by nemel nejaky cajík na podporu plodnsti.

On me projel od hlavy az k pate nejakyma tyckama, a rekl mi ze se nediví ze nemuzu otehotnet, ze mam horsi stítnou zlazu. A tudíž mi chybí jód.

Tak mi namíchal nějaké bylinky na caj a ten mám pít 2 x denně a mel by mi vydrzet 4 týdny.
A pak mi ještš řekl, že to není ale tak hrozné že si myslí, že by mi měli stačit 3 sácky toho caje (3 mesice) a bude vse dobrý.

Tak no a co si o tom ted myslet? Ale je fakt ze me to povzbudilo a 60 kaček za plný pytlík sypaného čaje je unesitelny:slight_smile:
26. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.