• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jsme rády, že posloucháš... :slight_smile:

štítná žláza opravdu způsobuje poruchy neplodnosti a nebo potom vyvolává předčasný porod a nebo vývojové vady, proto já šla loni už k dr.,aby mě vyšetřila, než začnu být těhotná a když by to nebylo dobré, abych se začla nějak léčit... i teď beru jód... :wink:

vy tam nemáte nějakou endokrinologii? ale i obvoďák ti může zkontrolovat jestli ji máš zvětšenou nebo ne... a taky by to mohlo mít za následek, že jsi silnější... mě to způsobovalo pravý opak... jó to byly hubený časy... :grinning:

a co muž bere vitamíny?
26. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Včera byl přes noc v plzni ale já na něj uhodím - že je začně brát znovu, když já tak on taky.

Já půjdu k doktorce a žeknu jí o té váze.
26. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi, kočárek je móc pěknej! :dizzy_face: :wink:

chersi, máš ode mě pochvalu :wink: Vždyť mu to nic neudělá, když si denně spolkne 1 tabletku, ne? Já nevím, ty myslíš, že to může být váhou? To se mi nezdá, spíš bych to viděla na tu štítnou žlázu. Já se s ní taky léčím. Zrovna dneska jsem si volala, že mi došly tabletky. Zkus si zajít někde na endokrinologii. :wink: Já mám štěstí, že moje obvodní je zároveň endokrinolog, jinak bych taky nevěděla, že mám brát jód a Letrox.

Holky, já jsem fakt debil. Ve stejnou dobu, co jsem si objednávala z netu sukni, jsem si objednala i stejnou velikost 3/4 riflí. A co myslíte? No, samozřejmě, že mi včera přišly a jsou mi trochu menší... asi se z toho fakt zblázním. Jako když stojím, tak v pohodě, ale jak si sednu, tak cítím, že mi to tlačí. Asi bude lepší je zase prodat, než se v nich necítit, co? :cry:
No, naštěstí sukýnku jsem prodala, tak je to fajn. Snad prodám i kalhoty... :unamused:
26. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
ségra jde dnes se štítnou žlázou.... je taky silnější a šla k obdoďákovi, ten jí vzal krev a poslal ji na UTZ, ale nic jí nenašli a ona tak doufala, že to bude důvod její prostorové výraznosti a nic.. ale my to máme v rodině, ale jaksi to nikdo neřeší... jsou v pohodě... :dizzy_face:

jaspi, no to je pravda, když půjdeš na IVF tak v práci asi moc nebudeš... a většinou ty ženský pan nechávají hnd doma, takže by si měl najít náhradu...
já ani nevím, jestli ta moje kolegyně se už zaregistrovla do toho Zlína, je mi blbý se furt ptát, ale taky si myslím, že bude víc tam jak v práci a to ještě odejdu já a budou tady v podstatě jen dvě a to se z toho asi po... :unamused:
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Zuzi, teď se tam mimi mrská, cítím jak kope... asi jak na něj tlačí ta guma od riflí... chudáček, je mně ho úplně líto, ale musí to do 16 hodin vydržet no... :frowning2:
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
anoli, asi těhu demence... :grinning: :wink: to znám, proto si nic už nekupuju!!!! mám dvoje těhu kalhoty a jsem spokojená... od února už stejně budu chodit jen v teplácích... :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
no vidíš, alespoň ho trochu probudíš.... :slight_smile: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Zuzi, asi jo :grinning: Máš pravdu...
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Makáte, jak šrouby, jo? :grinning:
26. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Já uz se pripravuji na uzavirku skladu o vánocích, tisnu a podepisuju jako vztekla, zatim mam za sebou 500 km PF a ted jeste 100 razitko + podpis o tom ze se uzavira sklad na vanocni svatky, ufufuf
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
já tady mám jeden hnusný spis padesát let starej, tak teď chystán věci na jednání... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anoli tobě ten UTz bude teda dělat tvoje dr.??? nebo někam pojedeš?
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Zuzi, ptala jsem se jí a bude to u ní, právě toho 8.12., jak jsem objednaná. :wink:
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
teď mi volali z gyndy, já vyděšená co se stalo a mýmu GynDr. volal obvoďák, aby mi vzal krev na tu štítnou žlázu a abych nemusela jít mezi ty chřipky, tak ať mi to vezme GynDr.... :astonished: tak jsem jim řekla, že mi krev brali pře týdnem a oni, ahááá no ale stejně přijděte, takže v pondělí tam klušu... úplůně zbytečně, no ale co už.. :rolling_eyes: ale lekla jsem se teda fest...
26. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Zuzi, tak to se ti teda vůbec nedivím! To jsou kreténi, co? Takhle člověka vyděsit!!! :angry:
26. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
to jo měli by před voláním poslat zprávu, že se nic neděje a udou mi volat.. :sunglasses:
ale překvapil mě obvoďák, že má takovou starost.. :wink:
26. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
No to bysme zas po nich chtěli asi moc, ne? :grinning:

Já tady čučím do jídelního lístku a né a né si dneska vybrat. :rolling_eyes:
26. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Zuzi, ty jdeš zítra na velkej utz?
26. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
jojo, ale až v pět večer a pak jdeme shoppovat... :grinning:
26. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky, konečně mám na vás chvilku :wink:
Zuzi - shoppovat, jako něco pro Vendelína? :slight_smile: držím palce, ať dopadne utz na výbornou :wink:

anoli - co sis nakonec vybrala?
já měla k obědu těstoviny s brokolicí, ale nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Hlavně mi moc nedělejte chutě s těma jídlama :unamused:
26. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
jaspi - ty moje těstoviny vůbec chutné nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Čauyk Copi, no konečně, vy musíte mít peněz, že furt dřeš.... :wink:

shoppovat jede manžel, je to hroznej narcis, včera tisknul peníze, a dle dohody si poměrově může utatit tolik, kolik přinesl... a zbytek jde na Vendelína... :grinning: tak třeba už konečně něco koupíme..

já měla kuře na paprice s knedlí a docela to šlo... večer dělám zase chůvu v akci, tak si s Ladou uděláme nějakou mňamku k večířce...

copi, tak už toho mimíse cítíš víc??? co pan manžel, jak to prožívá?
26. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Zuzi, tak to držím pěsti, ať je vše o.k. a odnesete si hezkej zážitek! :dizzy_face: Já už se na to těším, ale ještě musím vydržet 14 dní...

copi, nakonec jsem si vybrala vinnou klobásu s bramborovou kaší a rajčatovej salát... no šlo to, ale už začínám mít hlad... :unamused:

Taky my možná ještě na některých věcech ušetříme, páč se manžel bavil s kolegou a ten mu říkal, že budou prodávat věci po dětech a že to sepíšou a když budeme něco chtít, tak nám to levně prodají. Dobrý, ne? Mají postýlku, chůvičky, povlečení atd. Takže se domluví a když se nám bude něco hodit, zajedeme se na to podívat a uvidíme, třeba něco vybereme. :wink:
26. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zuzi - u mimíse cítím víc, včera večer bylo vidět i normálně přes břicho, že se tam hýbe :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzi nechtěli byste mi ne chvíli půjčit tu tiskárnu na peníze :sweat_smile: nám už dlouhodobě nefunguje :grinning:
peněz moc není, dělám teď i za nemocného kolegu, ale za to žádné prašule navíc nebudou :confounded:

s manželem teď řeším jeho domácí práce, začíná mě max. štvát :angry: třeba pověsit blbou polici mu asi bude trvat ješět několik měsíců, už jsme se fakt naštvala a na sobotu naplánovala strašně moc práce a nepovolím, dokud se to neudělá
26. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky.-) po dlouhé době jsem zase mrkla do vaší diskuze a musim moc popřát nastávajícím maminkám.-)
Strašně vám to přeju a tiše závidim.-)
Hezky si to těhu užívejte a opatrujte se!
26. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
copi, tak takový věci já už po manželovi nechci, většinu udělám sama a co nezvládnu, tak zavolám taťkovi... manžovi to nevadí a taťka je rád, že pomůže... kdyby to měl dělat manža tak nemáme NIC! On je strašný nemehlo, na takový věci, ale zařídit to vše zvládne... tak alespoň něco..

já včera manžovi o půl osmé večer psala mail, kdy přijde domů a on mi odepsal "za chvíli, tisknu peníze" tak jsem mu odepsla "hlavně ať ti nedojde toner..." a nedošel!!!! :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kaci, taky se dočkáš, neboj.... :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Zuzi, já chci taky tu tiskárnu na peníze půjčit... aspoň na jeden den! :grinning:

kaci, jak píše Zuzka, určitě se dočkáš. :wink: Anebo pojď pracovat k nám, protože my jsme "plodná" firma. :grinning: Jak jsem už holkám včera psala, tak během tohoto roku jsme tady otěhotněli 4!!! :grinning:

Teď tady kolegyńka zrovna řeší, jestli jít za majitelem nebo ne... chce mu to říct, ale bojí se, tak jí přemlouvám, aby šla, že to bude v pohodě. No, nezávidím jí to. :wink:
26. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
ty už to máš ale za sebou :dizzy_face:

tak pak písni jestli šla nebo ne....

šéfová nechala v lednici králíka a z něj vytekla krev, která zaschla a kolegyně to teď po 14 dnech uklízí, protože na to ukllízečka nedošla a je to teda maso, asi se tady všechny zablijeme... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Zuzi ten králík musel ale být :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dnes konečně objednala nějaké dárky, tak jsem ráda! A za chvilku padlááá
26. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.