• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já mám už taky padláááá, tak pááááá zítra....
26. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Zuzi, tak to musí bejt hroznej smrad! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaspi, ani nevíš, jak moc ti závidím!!! Já nemám ještě nic... :rolling_eyes:
26. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
anoli - já taky ještě nemáš žádné dárky, jen pro sebe :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
No já toho naštěstí nemám moc na kupování.. Se sourozencama jsme to už porušili - jen pro synovce, ten je malý, pak pro mamku, pro Jarka a pro jeho mamku a bráchu s přítelkyní.. Takže to se dá. Pro jeho mamku jsem objednala sušičku ovoce, synovec má zatím takovou tu velkou tabuli jak se na ni dá psát fixou, neonovou plastelýnu a ještě koupím razítka se zvířátkama a lego a pro Jarka se mi podařily sehnat housle :grinning: On totiž chce hrát na všecko - máme doma kytaru obyč i elektrickou, baskytaru, ty africké bubínky, mandolínu.. a furt básnil, že nemá housle - tak snad bude rád..
Zuzi - koukám, že u vás asi uklízí stejná uklízečka, ta naše je taky na zabití :angry:
copa: // 25.7. - 22tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 21tt +1d
anoli: // 14.8. - 19tt +1d
eliska_v: 23 DC
chersi: 19 DC
jaspina: 23 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 26 DC
smudlinka10: 22 DC
bajoch: 26DC
27. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
27. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
27. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Holky dnes mě po práci čeká lymfodrenáž a kineziologie - tak jsem hrozně zvědavá, co mě vlastně čeká :dizzy_face:
27. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face:

My dnes uvidíme Vendelína... :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Zuzi to bude nádhera :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
no jsem zvědavá, manžel jede dnes do Zlína a Brna, tak jsem mu řekla, že jestli nebude 15:30 tak vezmu mamku a jedeme samy.... tak naznal, že ON se tak nadřel a tchýně (mamka) by slízla smetanu, to néééé ... :grinning:
27. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Zuzi, já chci takýýýý :dizzy_face: Musím si ještě 14 dní počkat...
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
však se dočkáš!!!! neboj...:dizzy_face:

co budete o víkendu vařit??? NMě teda vůbec nic nenapadá! :unamused:
27. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
No, Zuzi, ještě žes mi připomněla to vaření, protože manžel vymyslel oběd na sobotu - objednal si smažák a brambory a prej mi udělá domácí zdravou tatarku, abych mu nezáviděla. :wink: :grinning: No a na neděli musím vymyslet něco já... asi vytáhnu něco z mrazáku, ňáký maso... možná bude guláš...
27. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
já si doma dělám taky tatarku, ale asi nezdravou, z majonézy... :sweat_smile:

smažák jsme měli minulý týden.. tak musí něco vymyslet... :unamused:
27. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Já nesnáším dělat smažák doma, protože i když člověk použije digestoř, tak stejně to tam smrdí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak ho mám ráda. :dizzy_face:

Tak třeba ňákou rybičku? Pangase? Toho mám taky ráda. A ryby bys měla, protože jsou zdravý. :wink:
27. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
asi si koupím pstruhy a udělám pstuhy a nebo mořské štiky, ty jsou taky výborný... já moc tresky, filé a pangase nemusím, ale pstruha na bilinkách bych si dala...

kde jste všechny, to už máte víkend???
27. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky, u jsem u vás :wink:
teda se smažákem jste mi udělaly chutě, hned bych si dala
pangase já nemusím, možná jsme zrovna narazili na nějakou špatnou várku, ale mě to divně voní a chutná, jak bláto (ne že bych bláto někdy koštovala :grinning: )
Zuzi - jak děláš ty pstruhy?
já ryby miluju (kromě pangase), ale neumím je připravovat, většinou skončí jen na másle posypané nějakým rybím kořením :pensive: ale výsledek žádná sláva, už jsem domů pořídila nějakou rybí kuchařku, ale ještě jsem se neodhodlala k žádným pokusům, já mám na kuchařky úchylku, mám jim doma plno, ale většinou to tou koupí skončí a pak už na ně nesáhnu :grinning:
jinak tatarku já používám klasiku, jen si to ní přikrájím nadrobno cibulku, okurku nebo rajče a naředím jí napůl jogurtem :wink:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Zuzi - ať se na vás Vendelínek usmívá a ať je všechno OK :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Zuzi, no vidíš, tak aspoň něco jsem ti poradila. :wink:
My Pangase máme rádi. Hlavně je to rychlý, takže to máme doma vždy a když je nouze nejvyšší, vytáhneme ho a oběd je hned. :wink:
Jinak tatarku a majolku já teď kupovanou nejím... bojím se a tak mi manžílek slíbil, že udělá zdravou z bílýho jogurtu, tak uvidíme jaká bude.

Já jsem tady, jen mě dnes nebaví ani klapat na klávesnici. :unamused:
27. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
copi, většinou ty pstruhy pokapeme citonem, aby přestaly tak smrdět a necháme je tak dvě hoďky odležet, pak se udělá z čestvých bylinek (tymián, bazalka, česnek...) a koření většinou co se doma jajde (grilovací, na ryby atd.) takovou marinádu a ryby do toho ponoříme na další dvě hoďky, pak se buď pokladou na plech a pokladou se čerstvýma bylinkama a nebo je děláme na grilu (máme elektrický) a potíráme to ještě zbylou marinádou... k tomu většinou opečené bagetky s česnekem a nebo brambory s jarní cibulkou a samozřejmě k tomu všemu domácí tatarku...
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
teda Zuzi, já jen to čtu, tak mi tečou sliny :dizzy_face:

anoli - až takový nechucus, že ani ťukat do kláves tě nebaví :confused: :sweat_smile: potřebuješ nějakou pozitivní vzpruhu, tak šup na oběd :wink:
27. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Zuzi ten el. gril si taky chci koupit - musí to být bašta :dizzy_face: Já mám ráda i jen upečené na másle s kmínem a solí - ale co se týká kapra a tolstolobika, tak obalené v trojobalu, usmažené + bramborový salát :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo jo copi, ještě že je pátek... už chci fakt domů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
elektrický gril je fakt super!!! naši mají nějaký obyč za 800,-- a úplně to stačí my máme jakýsi i s racletovačem za 3000,-- dostali jsme ho ke svatbě, a je fakt boží!!!

kamarádům jsme ho koupili taky a od té doby i venku grilujou na elektrickým grilu...
27. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak to ho musím koupit. Právě nikdo ze známých ho nemá.. Napřed jsem si ho chtěla dát vestavný přímo do kuchyně - ale stojí 5000,- tak to radši ten obyč..
27. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
my máme elektrický gril akorát jako součást toustovače, jsou tam měnící plotýnky - dá se z toho udělat vaflovač a nebo právě stolní gril, ale my to ještě nevyzkoušeli :sunglasses:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Copa ten elektrický je právě větší - že tam naskládáš třeba ty rybky :wink:
27. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.