• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
fakt je to super, teda nejhorší je to umít, ale i to se dá přežít... :wink:
27. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak to ta naše grilovací plocha je menší, tam dám tak nějakýho šprotíka :grinning:
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Copi, hlavně je tam nedávej v tomatě, asi by se ti přichytily... :grinning:

tak pááá dámy, držte palce, večer písnu, co Vendlín... :grinning:
27. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Zuzi - tak držím palce a těším se na samé pozitivní zprávy :dizzy_face:
27. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
opravuju dle utz:

copa: // 25.7. - 22tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 21tt +6d
anoli: // 14.8. - 19tt+2d
eliska_v: 24 DC
chersi: 20 DC
jaspina: 24 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 27 DC
smudlinka10: 23 DC
bajoch: 27 DC

Já nevím, jestli sem chodíte i o víkendu, ale třeba nakouknete.... :slight_smile:

Tak my víme co to bude, historka jak blázen, tedy ostatně, jako vždy s námi....
Přijeli jsme do Brna a tam už na nás čekala maminka od mojí "tety" která tam pracuje jako sestřička a ona nám to tam celé domlouvala... Šla si pro kartičku a pro průkazku a jen tak mimichodem se zeptala, jestli víme co to bude...řekla jsem, že ne a že to vědět nechceme... načeš dalších deset párů se na nás podívalo, jako jesli jme normální? No a manžel na to říká, že on by to teda rád veděl... Na to mu řekla teta, že jestli chce, tak mu to dá do obálky... no manželovi se rozjasnily očička, jak malýmu dítěti.... :dizzy_face: V ten okamžik by mi slíbil úplně všechno!!!! tak jsem si nakladla pár podmínek a on, že splní všechno, co mi na očích vidí, jen aby mu to napsali do té obálky... Pak jsme šli do vnitř a utz byl nádhernej, no a já hned poznala co to bude a všem komu bysme to DVD poslali, jako že ho chceme poslat po rodině, tak by to poznali taky, takže jsem přistoupila na obálkovou metodu. Dostali jsme obálku, zaplatili 500,- za DVD a šli dmů, teda jen pod schody, dál už by to manžel asi psychicky nezvládl... :sweat_smile: roztrhal obálku a tam bylo napsáno chlapec!!!!!!!! :grinning: No málem si cvrknul jakou měl radost.....já taky,hlavně jsem to fakt věděa, že to bude kluk... takže zatím máme Matyldu s pindíkem... :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme řešili, jestli to říct nebo ne, já bych to vydržela, ovšem nmanža prohlásil, že by to taky vydržel, ale asi jen do zítřka... :sweat_smile: takže hlavně že je Vendelín zdravej a má vše co má mít... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přítě si na překvápko budu muset najít jinýho manžela... :grinning:
28. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
zuzi, chlapeček, to je nádhera. Moc vám toho rošťáka přeju.

U nas doma jsme zatim pristoupili na metu kdyz ja tyk ty taky :slight_smile:

Včera vecer jsem si udelala bylinkovej cajik, ale dala jsem si do nej ani ne pulku cukru, vim ze se to nema, ale jinak je ten caj, jako kdyz pijete horkou vodu.

Tak se manža rozčetril, že se tam nemá nic dávat, že si to četl. huuuááá - to jsem fakt nečekala že ho to bude zajímat.

No tak jsme se dohodli, že ja nebudu ten čaj ani drobatko sladit a on bude papakat samostatně vitamínky.
Byly jsme jako 2 maly děti :grinning:
28. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
chersi, tak to je super, třeba se to konečně pohne dopředu a za chvíli, tady budeš psát ty, co budete mít za mimíse.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Zuzi, moc moc gratuluju k chlapečkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teda a pak že to vydržíte až do dubna, co???? :grinning: :grinning: :grinning: To určitě foogy sklameš, protože na to zbude chudák sama... jsem zvědavá, jestli to vydrží. :wink:
Tak to jsem moc ráda, že jste v pořádku, já jsem furt večer čuměla a nic... ale říkala jsem si, že jste na nákupech, takže nemáš čas sem jít. Super, že je zdravej a má všechno, co má mít. :dizzy_face: Doufám, že i my za týden uvidíme zdravý miminko...
No tak po tom, co jste předvedli vy už nevěřím tomu, že vydržíme obálku nerozdělat. Dohodli jsme se, že obálka bude a rozděláme ji až před nebo po půlnoční - o samotě, bez rodičů, jen sami dva. No, ale teď už nevím nevím, jestli to vydržíme. :grinning: :wink:
Já jsem tak zvědavá, co to bude, protože bříško mám spíš kulatější, což vypadá na holku, a pupínky po obličeji mám jak puberťák, což by taky mělo značit jí, na druhou stranu mi manžel říká, že jsem v obličeji jinak pořád stejná, nejsem opuchlá... no, jsem fakt hodně zvědavá! :dizzy_face:

chersi, to je super, že jste se konečně aspoň k něčemu dobrali. Přeju vám, ať vám to vydrží a brzy se těšíte na mimíse. :wink: Uvidíš, že se to třeba po novým roce podaří. Jen vydržet u bylinek a vitamínků. :dizzy_face: Jako o těch bylinkách, vím, že se říká, že by se sladit neměli, ale když ti to nechutná, tak si do toho dej aspoň lžíčku medu. :wink:
28. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
anoli, díky moc...já to fakt stejně tušila... :wink:

my přijeli až o půl desáté, zkoukli jsme ještě jednou video Vendelína a šli spát... já byla mrtvá, ale šťastná!!! dneska už jsem ho viděla třikrát!!! :sweat_smile: :grinning:

po pravdě si myslím, že to taky nevydržíte, já bych to zvládla, ale to bych nesměla mít vedle sebe tu moji zvědavku a prdelku.. :dizzy_face:
28. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Zuzi, no právě, já bych to taky vydržela, ale bojím se, že manžel to nevydrží :wink: Uvidíme, každopádně jsem na to fakt zvědavá, jak to dopadne u nás. :grinning: Oni ty chlapi jsou stejně větší drbny než ženský, že? :grinning:

Já jsem fakt nemehlo. Měla jsem teď menší nehodu, ale naštěstí jsem spadla dobře, břicho je o.k. Letěla jsem se podívat, jestli máme zavřenej radiátor v obýváku a zabrkla jsem o koberec a letěla na stolek a radiátor. Naštěstí jsem spadla na koleno, sedřela si ho a na ruku, ta je taky trochu sedřená. :confounded: :cry:
28. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
bóže copak ty děláš.... :confounded: tak hlavně at je mimís ok...

zase mi ale přišlo lepší, že jsme to měli v té obálce v tom, že jsme tu radost mohli sdílet spolu a sami a né, že já ležím na lehátku, doktor po mě jezdí a manža je kdesi vedle mě a nemohi jsme si dát ani pusu... takhle jsem viděla jak vyrostl o dva metry a jakou měl fakt radost.... :dizzy_face:

já dnes ležím, protože mě skolila chřipka :confounded: no alespoň si odpočinu...:wink:
28. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Zuzi, tak ať si co nejdřív o.k. :wink: Já furt kejchám, tak nevím, jestli se tělo brání bacilům nebo proč to je... :confounded:

Určitě jste to takhle udělali dobře. :wink: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
copa: // 25.7. - 22tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt
anoli: // 14.8. - 19tt+3d
eliska_v: 25 DC
chersi: 21 DC
jaspina: 25 DC
ladenka: 28 DC
smudlinka10: 24 DC
bajoch: 28 DC
29. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Krásné ránko, tak já mám celý týden dovolenou a musím vstávat takhle brzo... :rolling_eyes: jdu na tu krev, jak si mě obvoďák žádá, tak doufám, že tam nebudu trčet dlouho...

copa: // 25.7. - 22tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt+1d
anoli: // 14.8. - 19tt+4d
eliska_v: 26 DC
chersi: 22 DC
jaspina: 26 DC
ladenka: 29 DC
smudlinka10: 25 DC
bajoch: 29 DC

Tady máte video z našeho utz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zhruba v 6:30 jde vidět co to je... :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=FybjzD1Rz3g

Včera jsme jeli vybírat kočár a ten co jsem měla vybraný, tak padnul, protože byl strašně malinký, takže vyhrál sice zase bébécar, ale s oválnou vanou... tak jsme večer vybrali barvu a pojedeme ho tento týden objednat... :dizzy_face:

Pak jsme taky vybrali postýlku, ale tu budeme objednávat až v lednu a pak už nám zbydou nakoupit ty sérepatičky...

tak pááá a já se třeba ukážu.... :slight_smile:
30. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahojky, teda zuzi, video krasné, pěkně se tam vendelín mrskal, asi se mu t nelíbilo, ale klidně se přiznám, já bych asi nepoznala co to je. Jsou tam krasne videt rucicky, prstiky, nozicky, ale pindika jsem zrejme prehlidla.

My jsme vcera veseli blikatka na okno, ale vecer nam prisla navsteva, takze jsme ani svicku na sdventnim kalendari nestihli zapalit, tak budem palit dodatecne dneska :slight_smile:
30. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko, tak zase pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas už se blíží volno kolem vánoc :dizzy_face: Jinak mě už pobolívá hlava i trochu břicho - klasická ohláška MS.. Ale fakt je mi tento měsíc dobře, jak jsem to přestala řešit. Dokonce jsme se doma bavili, že bychom si možná pořídili štěňátko :dizzy_face: Máme pejska, ale už má 9 let a to je na tak velkého psa dost.. Ale je pořád aktivní a čilý - ale že by lítal na procházkách s tím novým a naučil ho, co sám umí. No ale stejně si myslím, že ten nový by byl rozmazlený plyšák na mazlení a zůstal by vevnitř - i když o tom nechce Jarek ani slyšet. Ale kdyby jsme měli štěně v zimě, tak minimálně do května musí být vevnitř a pak už ho nevystrčíš ven.. :wink:
30. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Zuzi, ty se máš, že máš dovču celý týden! To by se mi taky líbilo. :wink: A video je krásný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem furt na vážkách a dnes, když jsem vstala, tak jsem si říkala, že asi obálka nebude... že chci vědět, co to bude. Tak uvidíme, jestli mě to přejde a vydržím nebo to budeme chtít vědět hned. :slight_smile:

jaspi, mně se táááák nechtělo vstávat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jakýho pejska byste si pořídili? Myslím rasu. :wink:

chersi, my jsme včera byli u tchánovců, takže jsme taky nepálili svíčku. :wink:
30. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky,

Zuzi - gratuluju k Vendelínovi :dizzy_face: co to, že najednou taková změna v plánech? :sweat_smile:
já nakukovala v pátek večer, pak už jsem se sem přes víkend nedostala, abych nenarušovala manželovi pracovní morálku :grinning: na video kouknu až doma, v práci mi to nefunguje

chersi - já adventní věnec nestihla nai koupit, jsem to ale ostuda :pensive: loni jsme ho tvořila sama, mě to baví, když na to mám čas, nebyl to teda věnec, spíš adventní svícen :sunglasses: zatočit ty větve do věnce, to už je pro mě vyšší dívčí :sunglasses:

jaspi - a o jaké rase uvažujete, nějakého gaučáka?
30. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj copi, já jsem si dělala adventní věnec, teda spíš podkovu, v sobotu večer. Taky mě to baví a vždycky si s tím vyhraju, ale tentokrát jsem byla naštvaná, protože jsem měla připravené 4 svíčky a jedna se mi někam zatoulala, takže jsem našla jen 3. :grinning:

A dneska jsem už musela koupit kalendář na příští rok, páč já si všechno zapisuju a při tý příležitosti jsem si koupila slaměný řetěz, který nám loni chyběl. Tak ještě třepení a můžeme zdobit stromeček! :grinning:
30. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
My jsme včera byly "kupovat" stromeček a já jsem dělala hlídače.

Máme největší stromeček z rodiny ale nic pod nim nebude dobrý co? Ale hlavně že bude svítit.
Sháním manželovi přes net nějaký puzzle s motorkou, ale všude mají jen harleyky, nevíte o nečem.
Aby tam měl alespoň maličkost.
30. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Počkej, chersi, vy jste byli "kupovat" stromeček v lese? A co divočák? Dobrý? :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Akorat srnka, ale ta se bála, to víš byly jsme na ní 3 :slight_smile:
přeci jako vesničan, nebudu kupovat stromek za 500,-, když máme les za humny

Myslím si, že přístí víkend si ho ozdobím.
30. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
No, já bych se teda bála, aby nás někdo nechytil a nezaplatili jsme pokutu, to dám radši těch 500 Kč, i když u nás jsou levnější, páč my jsme na malý stromky a ty stojí u nás tak 200 Kč.
My teda máme známýho, kterej má les a tak máme stromek každej rok zadara. :wink:

Už příští víkend ho chceš zdobit?
30. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Jo a taky jsem se vám chtěla pochlubit s tím, že cítím kopanečky mrňouska den ode dne víc a víc a častěji. :slight_smile: :dizzy_face: A dneska mu to teda taky hezky kope! :grinning:
30. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
anoli - u nás už kopance cítil i manžel, hned jak si položil ruku na břicho, tak mimčo koplo, podle manžela jasný kluk-sportovec, buď fotbalista kopnul anebo hlavičkoval, nebo boxer boxolal :grinning:
a taky už viděl, jak se hýbe bříško a nechápal, co tam mimčo vyvádí :grinning:
a ještě pořád obleču původní džíny :wink:

já už x let plánuju živý stromek v květináči, který by byl přes rok někde venku, ale ještě jsme se ke koupi nedostali a pak to skonči jako u chersi, jen já se toho neúčastním, protože se bojím a radši bych si ho legálně koupila
30. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Já nevím rasu-- možná labrador nebo retrívr .. aby se k sobě hodili s tím naším howavardem. Gaučáka nééé. Jako já bych klidně i čau čaua nebo mopsíka, ale to doma neprojde..
30. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
copi, manžel už prcka taky cejtil, protože v sobotu ráno jsme si vylehávali v postýlce a já jsem cejtila kopanečky, tak on hnedka strkal ruku na bříško a jednou tak hezky prcek kopnul, manžel to cejtil a byl úplně překvapenej! :dizzy_face: Ale přijde mi, že to malej vycejtí, když tam má někdo ruku a pak přestane. :grinning: My jsme bříško taky pozorovali, že asi 3x už se stalo, že byl bobek v bříšku úplně nalevo. Nevím, jak to dělá a co tam dělá, ale bylo to komický. :grinning:
Teda, tak to ti závidím, že se vejdeš do původních džínů. :dizzy_face:

jaspi, já myslela právě že chceš ňákýho gaučovýho mazla a ne takhle velkýho pejska. :wink: Labradory já moc nemusím, páč mi přijdou strašně poblázněný, pořád skáčou a to já u psů úplně nesnáším. Já se totiž psů bojím, jen těch, co znám, tak se nebojím... :confounded:
30. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
jaspi - tak hovawarta jsem si musela vyhledat na netu, to jsem vůbec netušila, jak vypadá :wink: je krásný, i labradoři a retrívři jsou krásní, ale na mě už jsou moc velcí
my měli doma u rodičů kokra, byl venku na zahradě, ale byla to šílená práce, pořád ho vyčesávat

anoli - podle mě ten náš prcek fakt pozná, že ta ruka je někoho jiného než maminky a přestane :sweat_smile: ale do mojí ruky kope fest :wink: jen vždycky když si jí na bříško položil manžel, tak prcek přestal, ale teď konečně kopnul i tatínka :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Já si nedovedu představit, že bysme šli stromek koupit, i když jsm ebydleli s tátou tak jsm eto takhle dělali, a dělám to tak doteď.

My máme doma retrievrici, a musím uznat že jako fenka, je dost divoká.
30. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
chersi, tak když vás nechytne žádnej myslivec, tak je to v poho, horší by bylo, kdyby vás fakt někdo chytil... :sunglasses:

Dneska mě prďolka pořád kope... :dizzy_face: ani se nemůžu soustředit na práci, protože musím myslet na něj, co tam dělá. :grinning:
30. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.