• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Copak jste měli k obídku?
30. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
já měla rajskou a byla moc dobrá :dizzy_face:
teď bych si dala něco sladkého, ale nic tu nemám, jen 3 jablka a pomeranč
30. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
já měla kuřecí řízek, měli jsem je včera a zbyly.

holky poradte mi co manzelovyým prarodicum pod stromek, kazdorocně to resíme kosmetikou, letos se mi nechce - to je hrozny, ty srarsi lidě uz vsechno mají a skoro nic nepotrebuji :pensive:
30. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Chersi a co je baví? Co mají rádi?
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
kdyz oni jsou furt jen doma, maximalne jdou nakoupit a na hrbitov, takze ja ani nevím :( jediny co kuúujeme dedovi a je za to vdecny, tak alpu na kolena, která mu pomaha, jenze takhle to resime u svatku, nazozenin a vseho
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
chersi - já bych to řešila nějakým poukazem - večeře nebo na nákup v nějakém oblíbeném obchodě (u nás třeba boduje zahradnictví a jejich dárkové poukazy :wink: ) ... nebo vstupenky do divadla, předplatné časopisu
i když u mých babiček si nedokážu představit nic z toho :grinning:

my teda babičce nic extra nekupujeme, jen dohromady za celou rodinu (rodiče a my s bráchou) jí dáváme většinou něco k jídlu :wink: pár lahvinek jejího oblíbeného punče, nějaký salámek... ono taky co babičce, které je 83let, na žádné novoty si nepotrpí, žádnou zálibu nemá... :pensive:
a minulý rok jsme jí vlastně s manželem dali kalendář s fotkama ze svatby :wink:
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
chersi, a co to vyřešit nějakou poukázkou? Např. na večeři nebo do solný jeskyně, atd. :wink:
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
copi, máme podobný myšlenky, co? :grinning:

My dáme pokaždý babičce a dědovi velkej balíček potravin. Oni už jsou hodně staří, takže poukazy jsou u nich už nemožný, ale potraviny vždycky zužitkujou. :wink:
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Taky mě napadla solná jeskyně :wink: Ale pokud nejradši jsou doma, tak by tam asi ani nešli.. co to vyřešit balíčkem zdravých věcí? Třeba nakoupit v zelené lékárně nebo i čajovně.. Čajíky, vitamíny.. med..
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
anoli - nj, stejný nápad :wink:

babička je stejně za to jídlo nejradši, s punčem jí tam během návštěv rovnou pomůžeme :sunglasses:
teta jí třeba neustále kupuje punčochy, zástěry, svetry atd., babička má plné skříně, z poloviny jsou to fungl nové věci a fakt i kdyby tu byla do 120let, tak nemá šanci všechno unosit a stejně nikam mezi lidi nechodí - žádné divadlo, kostel atd., jen do obchodu
a vitamíny jí taky její syn v dobré víře koupil - Geriavit, ale babička to poslala dál :angry: ona věří jen mastičkám od dr :unamused:

jé, já úplně zapomněla, že tu máme horkou čokoládu, tak to jí tam musím prckovi hned poslat
jo a od včerejška jsme už v 6.měsíci :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
copi, mně přijde, že to nějak letí, ne? :wink:
30. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
včera jsem se koukala na film Zbouchnutá - nic hanlivého jen se to tak jmenuje a celkem jsem se u toho i zasláma, klasická americká komedie
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
chersi, tak to jsem neviděla... spali jsme totiž u tchánovců a kecali jsme. Bohužel ani superstar jsem pořádně neviděla, jen na Šmajdu jsem si vždycky odběhla. Cos jaspi říkala jeho včerejším výkonům? Myslím, že ta druhá písnička byl pořádnej nářez. Jsem nechápala, kde bere tolik energie... :grinning:
30. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Anoli taky se mi líbila ta druhá :wink: Jsem nechápala jak mohl zpívat když si ho podávali ti lidi - já jak by do mě dloubali bych maximálně vypískla, ale zpívat tak, že nebyl znát rozdíl...mazec! Jinak dnes by měla jít Monika..
30. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
já to mám na DVD. jsem maniak na filmy :grinning:
Superstar jsem včera díky navsteve taky nevidela , ale už mě to ani tak moc nebere. jinak můj favorit je Bendik
30. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak Superstar jde absolutně mimo mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anoli - letí to jak blázen a my ještě pro prcka nic moc nemáme - kromě 1 mikinky a 2 polodupaček a 2 bodýček
něco dostane prcek k Vánocům od babičky a nakupovat začneme snad v lednu
30. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
jinak ten nápad s předpatným časopisu není špatný nápad, myslím že Fandy babička si kupuje Tinu. to by šlo, kždý měsíc ho bude mít pěkně ve schránce a nikam pro něj nemusí :slight_smile: Díky

A děda dostane masti na ty jeho klouby to nikdy nezklame, on jich vyplaca spousty :wink:
30. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
jaspi, já si taky myslím, že by měla vypadnout Monika...
:unamused:

copi, my taky začneme nakupovat až v lednu :wink:

no vidíš chersi a máš to vymyšlený :wink:
30. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tak jsem právě objednala Manžovi alespon tu malickost, aby pod tím stromkem bylo alespon něco

jestli chcete juknete

http://www.svet-puzzle.cz/show_search.php?sstring=Puzzle+1000+Motorka
30. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
chersi - tak vidíš, dneska tu pořešíš Vánoce pro všechny svoje blízké :wink: ale bude to celkem zabíračka, samé světlé dílky... :sweat_smile:

já teď skládám tohle
http://www.puzzle-prodej.cz/oya-santorini/
a taky to není žádná sranda :wink:
30. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Copa tak z toho by mi hráblo! Já na to nemám nervy..
30. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
tý blazne, no ale možná e se to skládá dobře, asi je čeho se chytat.

No my skládáme puzzlata rádi, já si vetšinou vezmu rám a ty lepe se stavejicí částí manža zbytek. Dokáže u toho trávit hodiny a zkoušet dílky - já na to nemám nervy po 10 minutách zkoušení odcházím :grinning:

Zatím postavil sechny krom jednoho, ale to je pulka puzzlete nebe a zbytek podmořský svět - původně bylo mojí mamky, te to neslo, tak to poslal dal a zustalo u nas na skříni :grinning:
30. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
jaspi - mě to strašně baví :slight_smile: ale tohle zatím nejšílenější ze všech, co jsem kdy skládala, ale tak polovinu už mám složenou :wink: a to teda samozřejmě nepočítám 5tis dílkové puzzle nějakého zámku, které jsem měla pár let rozdělané a pak jsem ho ve vzteku stejně vyhodila :grinning:
30. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Zítra papa holky, dnes jdu si zapálit konečně tu svíčku :grinning:
30. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
copa: // 25.7. - 22tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt+2d
anoli: // 14.8. - 19tt+5d
eliska_v: 27 DC
chersi: 23 DC
jaspina: 27 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 30 DC
smudlinka10: 26 DC
bajoch: 30 DC
1. pro 2009 v 05:59  • Odpověz
Dobré ráno holky.

Zuzi gratulace ke zdravému chlapečkovi :wink:

Jaspi já hlasuju pro labradora :wink: my máme křížence s tímto plemenem a je supr :dizzy_face:

Já byla včera marod měla jsem šílenou migrénu, v noci jsem moc nespala a ráno strávila nad mísou....takže jsem si lebedila včera doma a teď jsem zase v práci.
1. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko,
Bajoch vidím že na tu bestii trpíme obě - taky znám migrény :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím pejskem uvidíme. ZAtím nejsme pevně rozhodlí a navíc nevíme, kdyby jste do toho šli, jestli pejska nebo fenku. Už totiž jednoho máme -je v albu a je to howavard. Nemá moc rád ostatní psy..
1. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Tak holky právě mi přišel mail, že puzzle bylo odesláno - to byl fofr.

Ted musím vymyslek kde to doma schovam.
Včera se mě manžel ptal, co bych si přala já - tak jsem mu řekla že bud milence nebo hodnyho chlapa, a´t si vybere:slight_smile:
Ale ve skutečnosti mu asi řeknu at mi zaplatí gelový nehtiky a budu spokojena
1. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, dneska vás zanedbávám, protože si dělám úkol do školy, doma to prostě už nestíhám. :sunglasses:
1. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky,
já má dneska v práci pěkný blázinec, ale alespoň není nuda

chersi - to je teda rychlost :wink: je super, že takhle před Vánocema fungujou

já manželovi objednala dárek k vánocům-předplatné, které se mělo zaplatit do 5 dní od objednání, objednala jsem to v pátek a nevím, jestli má ještě cenu, převádět ty peníze, aby to mezitím nestornovali... :unamused: budu tam muset zavolat
1. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.