• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jj copa, určo bych tam zavolala, za to nic nedáš.
1. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
to my připomíná že mám do loňských vánoc Puzzle našeho pejska od manžela aještě nejsou složené...měla bych se do toho pustit :grinning:
1. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Já právě trnu, aby dárek co jsem mu objednala dorazil.. Neměli ho na skladě, ale měj přijít, tak snad..
1. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky těhule, nemáte některá problém s výtokem? mě trápí asi týden takový vodnatý výtok :pensive: vím, že v těhu je výtok normální, ale tenhle je takový jiný...
doufám, že je vše v pořádku, v pondělí jdu do poradny, tak o tom řeknu své dr
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
copi, já mám tento vodnatý výtok od začátku těhu. Už jsem se na to taky ptala mé Dr. a ona mi říkala, že je to v těhu normální a že když tam není krev, je vše o.k., tak nevím... :unamused: Určitě se na to zeptej, za to nic nedáš. :wink:
1. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Čauky holky,
to jste toho moc nenavykládaly... :confused: no alespoň nemusím tolik dočítat... :wink: viděla jsme, že řešíte dárky, já chci tento týden napsat seznam a pak to po berousi nakoupit... ale nevím co... :unamused: :sweat_smile:

Copi, já mám taky výtok... někdy má i jinou barvu, mě přide, že záleží na tom, jak tenm den jsme unavená a napínám se... prostě ten vendelín pozná vše... jinak já třeba nemůžu jít víc jak hoďku pěšky, to jsem pak na umřití, pak si ale odpočinu a dobrý,.... no je to zvláštní, ale taky to nahlásím Dr. ... :wink:

Akce kočárek:
nakonec jsme se s manželem dohodli, že si koupíme nový kočár a tak jsme se včera jeli podívat do Prostějova na kočárky, tam jsem si teda ujasnila jaký chci a dnes jsme ho jely s mamkou a se ségrou objednat... nakonec jsem objednala hlluboký, sporťák, houpací podvozek, autosedačku, tašku, slunečník, síťku a pláštěnku.... tady je hluboký a zbytek je taky v albu...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3587930&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
do týdne si pro něj mám přijet... takže rychlost! Úschovu už mám domluvenou u babičky a po novým roce už budu objednávat jen ty "meší věci" :sweat_smile:
pak jsme se šli podívat do nextovýho sekáče, tam jsme koupila Vendelínovi dvoje rifle a mikinu a jely jsme domů...

teď mě čeká domácnost... tak pááá a zítra třeba stihnu přes den písnout... :dizzy_face:
1. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
copa: // 25.7. - 22tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt+3d
anoli: // 14.8. - 19tt+6d
eliska_v: 28 DC
chersi: 24 DC
jaspina: 28 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 31 DC
smudlinka10: 27 DC
bajoch: 31 DC

Tak holky - dárky jsme pořešila, super a zároveň jsme včera pořešili dovolenou, a je vybráno.
zaráží mě že evropa je drahá jako svi...... A tunis, egypt i kdyxž je to tisice kilometrů, jsou za stejnou nebo nižžsí enu jako evropa. Fakt mě to zarazilo a zvytězil egypt na 11 dní.
2. pro 2009 v 05:11  • Odpověz
čauky chersi,
po našich zkušenostech bych už do egypta nikdy nejela.... je to jen o tom ležet na lehátku buď u moře nebo u bazénu, jsou tam i výlety, ale jezdi na výlety, když máš srač... a venku je asi tak 50C :confounded: no hrozný, jediný na co ráda vzpomínám, byl výlet na čtyřkolkáh, to bylo super, ale z dovolené za padesát litrů si pamatovat tohle... :rolling_eyes: no nevím... když jsme přistávali v ruzyni, já byla tak ráda, že jsme doma, fakt už nikdy... a podotýkám, že hotel byl půl roku starý a měl pět hvězdiček... nedá se tam jít ani nikam na večeři, večer se projít... leda si musíš zaplatit jako by výlet do města a to stálo 10 dollarů... no mazec... toť má zkušenost.
a vybralas Sharm nebo Hurgadu?
2. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Bré ránko, já bych taky Egypt nebrala. Dokonce mi říkal jeden známý (oni měli cestovku) že tam měl jeden chlap takový průjem, že si musel půjčit od manželky tampony.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ono za tu cenu počítej s tím, že tam 5* a tady - nesrovnatelné. To samé Tunis - kámoška když tam byli, tak se po setmění bály vylézt z hotelu jak tam bylo nebezpečno a navíc třeba v hotelovém bazénu, co měl být soukromý se v klidu ráchaly místní ženské i v těch jejich sárí.. Když si koupili za draho balenou vodu - tam by se jinak pít neměla, tak zjistili, že už byla otevřená - místní jsou podnikavci a normálně ty flašky znova plní bůh ví čím.. Takže ty 2 země jsem osobně zavrhla.. Co takhle Řecko? Nádherná je třeba Lefkáda, ale je dražší.. ale je tam i dost levnějších míst..
2. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem v Egyptě ani Tunisu nikdy nebyla, takže nemůžu bohužel soudit, ale slyšela jsem podobný věci, co tu píšete... my jsme nechtěli jezdit pořád do Řecka, chtěli jsme změnu, ale nikdy jsme si nic jinýho nevybrali. Egypt nás právě vždycky přešel po tom, co jsme se dozvěděli, že nemůžeš vzít motorku jako v Řecku a jet si kam chceš, projet celý ostrov, večer se procházet všude možně apod. A navíc jsme si oblíbili krásně čistý moře. :dizzy_face:

jaspi, Lefkada pro nás byla, co se týče přírody, asi fakt nekrásnější... na to modré moře se nedá nikdy zapomenout... :dizzy_face:

Zuzi, kočárek je moc krásnej. :wink: A jak si užíváš dovču?
2. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Anoli taky máme v plánu tu Lefkádu - objet si to pěkně na skútru.. ty prázdné pláže.. Já když jsem viděla fotky, tak jsem myslela, že jsou upravené - bylo to až neskutečné! Nádhera :dizzy_face: Ale jako mě se třeba fakt líbí i to Chorvatsko - když si člověk vybere pěkné místo, tak je hezky všude. Letos uvidíme jak to bude - zatím nic na pevno neplánujem.. Říkali jsme si, že možná to Chorvatsko autem - nebo i ta Lefkáda (to teda né autem :grinning: ) ale záleží na tom, jak všecko bude - jestli mě pošlou na IVF, tak to bude místo moře za ty prachy..
2. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
strejda byli letos poprvé v řecku a už nikam jinam nechtějí a to toho procestovali hooodně, přesně jak píšeš, můžeš si půjčit auto a jet kam chceš... lidi, jídlo, ubytování, prostě super... my jsme měli jet s nima, ale barák sežral všechny penízky... tak kdo ví kdy pojedeme i s Vendelínem...

dovča super, lítali jsme kvůli tomu kočárku, protože mají teď v akci ten komplet a taky bude nová kolekce a mohli by mi tuhle barvu zrušit, takže jsme museli jednat a čekat na novou kolekci, jestli tam není jiná barva se mi nechtělo protože bych dala o 6.000 víc než teď, za to můžu mít postýlku se vším...
za chvíli jedu zase dělt chůvu, ségra už má vymalováno a tak se dnes bude uklízet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
jaspi, no to jo... to je penz jak možná ani dvě ovolené, já ani nevěděla že to stojí tak moc... a kdy se dozvíte, jestli na to IVF půjdete?
2. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
jaspi, ne ne, ty fotky upravené nejsou, můžu to potvrdit z vlastní zkušenosti. Ta modrá nám brala doslova dech!!! Je to prostě něco neuvěřitelnýho. :wink: Objeli jsme celý ostrov na skútru a někdy, když vidíš z výšky tu modř, tají se ti dech. Museli jsme zastavit a kochat se. :grinning:
Uvidíš, jak ti to dopadne, ale pokud budete ještě sami a nebudeš muset dát peníze za IVF určitě jeďte, stojí to za to. :wink:

Včera jsem se musela úplně smát, jak mě čumáček v bříšku kopal. Manžel má odpolední a když jsem mu volala, tak jsem si k tomu lehla a najednou začali takový kopanečky, až mě to lehtalo - jako kdyby věděl, že telefonuju s taťuldou a chtěl ho taky pozdravit. :grinning: Bylo to fakt hezký. :slight_smile: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
No my jsme byly v tunisu v roce 2008 v 5 hvezdickovém hotelu a musíc rict ze to bylo super. Jezdili jsme i do mest, taxikem, ze jsme se cihli po pamatkach a trzich a smlouvali (to me bavilo nejvic)

O tech prujmech jsme slyšeli taky, a tak na radu známích my i tchánovci sebou vozíme pul litru slivky a kazdy den po raní gygiene si dat stamprdli. Pila jsem tam džusy z jejich vody a nic mi nebylo.
tak nevím.

Kazdopádně se tam nebojím a když už bychom tam byly, tak bych se chtěla podívat na pyramidy.

Všechno se rozhodne o vikendu, protoze s nami chcteli jet ti známí, tak uvidíme co na to reknou, kdytak pojedeme sami.
2. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Já sem pako :grinning: Anoli jaks napsala - mažel má odpolední - tak já jsem četla: manžel má oplodnění :grinning: Tak jsem se tady chvilku divila a pak to přečetla znova..
Zuzi už jen 1měsíc budu brát clostil a pak mě pošle po novém roce na laparku a na základě ní se rozhodne co dál.. Můžou najít srůsty..cokoli. Někdy jen naruší ten obal vaječníku, aby byla větší šance a zkouší se to ještě přirozeně - jindy když je něco špatně, pošlou na IUI nebo IVF..
2. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
ahá, jaspi, tak třeba příští vánoce už budete tři... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chersi, co člověk to názor, třeba budete moooc spokojeni...

anoli, vendelín taky kope, ale maža ho ještě necítil... prostě má ruce jak lopaty a nemá v nic takový cit a taky nevydrží čekat, až se venda pohne...:rolling_eyes:

no nic přesouvám se na druhou stranu města a já pak ještě písnu...
2. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Zuzka zmizela a nějak to tu utichlo.. Já tu dlouho nemudu, protože přijede šéf a přiveze papíry na zpracování.. Fakt se mi ohromně chce, nevím kde to viděl - chtít po mě práci! :grinning:
2. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
jaspi, ty ještě spíš, že vidíš takový věci jako oplodnění místo odpolední? :grinning: :grinning: :grinning:

chersi, přesně, každýmu se líbí něco jinýho a třeba se vám tam bude líbit. :wink:

Zuzi, manžel už ho cejtil a vždycky je strašně dojatej, když ho kopne. :dizzy_face: :slight_smile:

No, já jsem teď nebyla na příjmu, páč jsme tu řešili záhadu. Normálně na mě ani na kolegyni nikdo nezvonil, nikomu jsme neotvírali a kolega šel do 2. patra na wc a potkal tam divnýho chlapa - polocikána... tak jsme řešili, jak se sem mohl dostat. On tvrdil, že bylo otevřeno. :fearful:
2. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Anoli - mám tu šéfa, tak nestíhám.. A s tím oplodněním - to je vidět na co myslím :grinning:
2. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
jaspi, je mně to naprosto jasný :wink: :grinning:
2. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky, v práci totál borčus, tak jsem se k vám dostala až teď

Zuzi - gratuluju ke kočárku :wink:

k těm cestám - Řecko já miluju :dizzy_face: Egypt ani Tunis osobně neznám, známí byli v Egyptě a byli spokojení, ale jim stačí ke štěstí bazén a švédský stůl, letos v létě tam byl bratránek a vrátil se taky nadšený a teď je tam chystají jeho rodiče
mě by v Egyptě i Tunisku vadilo, že se večer nedá vyjít pocourat do města a člověk je odkázaný jen na hotelový komplex, ale z okolí tam jezdí spousta lidí, většina se tam vrací, tak je tam určitě hezky :wink:
2. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
copa: // 25.7. - 22tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt+4d
anoli: // 14.8. - 20tt
eliska_v: 29 DC
chersi: 25 DC
jaspina: 29 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 32 DC
smudlinka10: 28 DC
bajoch: 32 DC
3. pro 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
my dnes slavíme s prckem půlku těhotenství!!! - 20tt :sunglasses:

Taky je u vás taková zima? Konečně to vypadá trochu vánočně, že? :wink: A mohlo by to zabít ty chřipkový bacily. :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Anoli, gratuluji:slight_smile:

já dnes potřebuji auto a tak jsem odvezla manžu do práce a vzala si ho, když jsem v berouně vystoupila tak mi podkloula noha. Husty. Jako snih at si je, ale at neanmrzají silnice, jinak je mi to jedno.

Dneska jdu na kontrolu na oční, tak jsme zvědavá, o kolik písmenek míň zase přečtu.
3. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Chersi - já jsem posledně u očního přečetla celý řádek číslic a on mi pak řekl, že to jsou ale písmenka :grinning:
Jinak jsem taky dnes chtěla jet do práce autem, ale jak jsem to venku viděla, tak než škrábat skla, tak to radši busem.
Anoli gratuluju k půlce těhu :wink: Krásně vám to utíká!
3. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
No jaspi, mě to totiž připadá, že jak je nosím pořád a pak je třeba sundám a koukám bez nich, tak nevidim snad ani 2 metry před sebe, a to jsem takhle bez brýlí i řídila. Moc to nechápu, přeci když je nosim opctivě pořád, měl by se teoreticky zraz zlepšovat ne???
Mě se asi zhoršil.
3. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
chersi, jaspi, děkuju. :wink: A nebude to tím, že sedíš celej den u pc? Proto se ti zrak zhoršuje... a mně taky. :rolling_eyes:

Já jsem na sebe zvědavá v lednu... jdu na prohlídku k obvodnímu kvůli těhu a tam bude asi taky čtení z dálky... to bude maso... ale já ji řeknu hned, že nosím brýle a že ty poslední řádky nepřečtu

chersi, moje kolegyně dneska ráno když šla do práce uklouzla a má 3 stehy na bradě... je mně jí docela líto, protože před týdnem byla 3 dny v nemocnici kvůli tomu, že spadla ze žebříku, když čistila okapy od listí (manžel se bojí výšek) :unamused:
3. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ránko :wink:

anoli - taky gratuluju :slight_smile:

u nás je poprašek sněhu :dizzy_face: vypadá to sice hezky vánočně, ale dost se bojím, že sebou někde švihnu, tady jsou ty chodníky vždycky pěkná klouzačka :unamused:
já taky celý den sedím u PC, ale mám na to spešl filtr v brýlích a snad to trochu pomáhá (nebo placebo efekt :wink: ), protože za posledních 6let, co čučím celý den do PC, tak se mi oči nezhoršily :wink:
3. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
copi, děkuju :dizzy_face:

Včera se za námi odpoledne přišla podívat bývalá kolegyňka s šesti týdenní holčičkou Eliškou. Byla k sežrání!!! :dizzy_face: :grinning:
3. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.