• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Mě určitě oči zhoršil PC.. Ale já je potřebuju jen na doostření - jinak to mám rozmázlé.
3. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky vy se mi flákáte! :angry: :wink:
A teď mě napadlo, že tu dlouho nebyla Ewuli, tak snad je vše o.k!
3. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
jaspi - já se snaží tvořit hodnoty :grinning: :grinning: ale ty pracovní jdou teď trochu stranou, bojuju místo toho s úřady a bankou :angry:
jsem na výpisu z účtu našla poplatek za položku : papír 29Kč :fearful: vůbec mi to hlava nebrala, když od nich žádný papír nechci a výpisy mi posílají elektronicky :angry:
a to se budu muset vytočit podruhé - jdu volat na katastr... zdržujou s jedním vkladem, ale oni prý na to nemají žádným zákonem stanovené lhůty :angry: já myslela, že je pro úřady nějaká lhůta 30dní, ale smůla :angry:
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Copa to ti nezávidím, mě stačilo vyřizovat povolení na novou střechu a přístavbu terasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
jaspi - já mám naštěstí nízký tlak, takže to můžu brát pozitivně, že se díky ním léčím :grinning:
ne fakt, dneska se od rána cítím taková slabá, jakoby byl tlak fakt hodně nízko, po telefonátu do banky už je mi líp a myslím, že po telefonátu na úřad mi bude úplně hej :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Copa tak to jsme na tom stejně s tím tlakem. Taky když mě někdo fakt nes..., tak si pak připadám taková plná energie :grinning: Kolik máš? Můj rekord je 80/50..
3. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
naposledy jsem měla tlak celkem dobrý, asi 100/50 :wink: sestřička to vždycky okomentuje - "je vidět, že se nás vůbec nebojíte" :sunglasses:
ale jednou mi ho dr. ani nezměřila, prý tam nic neslyšela a docela se divila, že normálně funguju :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Copa to se mi stalo na alergologii. Doktor měřil 3x a pak se mě zeptal, jestli ještě fakt žiju :grinning:
3. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky tak zachvilku frčím na to oční, ještě bych se pak měla vrátit na angličtinu, ale moc se mi teda nechce, ale nastesti tyhle základy znám, tak je to v poho, nic mi neuteče.

Tak se mi tu těhulky i netěhulky opatrujte a zítra papa
3. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
To byl teda dneska hnusnej oběd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec se nedalo vybrat... a nejlepší z toho super výběru pro mě byly bramboráky s masovou směsí, cibulí a sósem. Akorát ty bramboráky byly z prášku. FUJ!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale hlad je hlad, tak jsem to skoro všechno snědla. :grinning: A teď sedím zas u pc a mrňousek mě kope do bříška, asi má rozcvičku. :dizzy_face: :grinning:

chersi, tak ať ti to u očaře dobře dopadne :wink:

Já mám většinou nízkej tlak a minule když mě ho měřila v poradně tak jsem měla 105/50 ... to je málo, ne?
3. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
já si dneska na obědě pochutnala - kuře, brambory a zeleninka :slight_smile: dokonce i ty brambory mi výjimečně chutnaly, já jinak brambory poslední dobou nemusím, přijdou mi bez chuti, navíci bez barvy, jsou většinou skoro průhledný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anoli - 105/50 je nízký :wink:
normální je myslím 120/80

Chersi - takať přečteš co nejvíc písmenek :wink:
3. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Anoli je nižší.. Ale to může být i z těhu..
3. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
copi, tak to ti závidím, já jsem si moc nepochutnala. :unamused: Ale vynahradila jsem si to, protože jsem si po obídku koupila na odpoledne kousek Marlenky :dizzy_face:

jaspi, asi to může být z těhu... jednou jsem k Dr. přiběhla a ona mi měřila tlak a zase jsem ho měla hodně vysokej :grinning: - asi z toho běhu
3. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
já si teď dala KitKat a začala mě po něm pálit žáha :unamused: mě, závisláka na čokoládě :cry: to už je po několikáté, že po sladkém mě pálí :unamused:
3. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
copi, a víš, že se mi to poslední dobou taky stává? A to mi nikdy nedělalo!!!!!!! :astonished: :unamused:
3. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
anoli - já to taky před těhu neznala :unamused: ale vypozorovala jsem, že to mám hlavně po sladkém, tak snad pokud se mu vyhnu, tak se mi pak vyhne pálení žáhy, ale to bude hodně težká zkouška pro čokoholika :sunglasses:
3. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
copa: // 25.7. - 23tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt+5d
anoli: // 14.8. - 20tt+1d
eliska_v: 30 DC
chersi: 26 DC
jaspina: 30 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 33 DC
smudlinka10: 29 DC
bajoch: 33 DC
4. pro 2009 v 06:15  • Odpověz
Bré ránko všem. Konečně pátek! Jako na mě zas leze nějaká debilní viróza :angry: Snad bude rychle pryč! Už jsem chtěla dnes začít s pečením, ale nic se mi nechce - jen spinkat :dizzy_face: A taky mi dnes přijede šéf, tak se pak ztratím z netu..Jsem se na něj ve středu naštvala a nebavila se s ním, tak to zas dnes bude komedie až dojede :sweat_smile:
4. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,
teď jsem psala takovej dlouhej příspěvek a najednou jsem o něco drnkla prstem a bylo to fuč!!! :astonished: :angry:

Psala jsem jen o tom, že letos budu píct cukroví s mamkou, páč to bude rychlejší. Vezmu si jen pár kousků na ochutnání a pro návštěvy, aby doma něco bylo, ale jinak se tím nechci cpát. Asi budeme dělat rohlíčky, pracky, vosí úlky a touhu. Mamka si pak ještě něco kupuje, já ne, mně to bohatě stačí. A co vy? Co pečete?

chersi, ty jsi ranní ptáče. Když ty píšeš příspěvek sem, tak já ještě 5 minut můžu chrnět, pak mi bohužel zazvoní budík, ale já ho ještě na 10 minut přeřídím... :sweat_smile:
4. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Anoli co je za cukroví touha? A vosí úlky jsem zkoušela 1x a celé se mi to lepilo a nakonec z toho byly jakési kuličky.. Nešlo to absolutně vyklepnout z té formičky :angry: Nemáš na to nějakou fintu?
4. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
jj anoli, minule jsem tu musela být už od 4:45. Ale mě to ráno neva, je tu klid.
jaspi - já dělám ulky taky a vždy se povedou, je to jednoduché, a ormičku si vysipavam drobet moukou aby se na ni testo nelepilo.
4. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak to já jsem asi udělala blbě to těsto.. vysypávala jsem to taky..
Chersi a proč tam musíš být tak brzo - že jezdíš s manžou?
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
dobré ránko :wink:
4:45 by mě teda zabilo :sweat_smile: to bych snad ani nesměla jít spát, protože bych stejně v tenhle čas nevstala :sunglasses:

my děláme vosí hnízda taky a tu formičku vysypávám moučkovým cukrem a jde to dobře :wink: to je jedno z mála cukroví, co jím i já :wink:
4. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak to jsem asi fakt nějak dokonila recept a nebo byl blbý. Nemáte ještě typ na nějaké cukroví? Zajímá mě to tajemství od Anoli.. Mě přijde, že peču furt to samé dokola..
Nevíte někdo něco o Ewulin? Faktu tu dlouho nebyla..
4. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
jaspi, já to taky vysypávám moučkovým cukrem a jde to dobře. :wink: Víš co, ono je spousta receptů a někdy se to holt nepovede nebo je blbej návod... zkus jinej recept a uvidíš, že to bude o.k. :wink:

touha je oříšková buchta a navrch se polévá žloutkovou polevou. Pak se nakrájí na malý kostičky. Je to moc dobrý, vždycky se toho můžu ujíst!!! Zkusím najít recept. :wink:
4. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak to nemůžu pod názvem touha najít... :unamused: Kdybyste měli zájem, tak bych vám musela poslat recept až budu doma. :wink:
4. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Anoli tak to nemusíš. Asi vím, co to je -ale Jarek má na oříšky alergii :frowning2:
4. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
anoli - tak ta touha je super, to taky děláme, jen u nás se tomu říká neromanticky "žloutkové řezy" :sunglasses: , já to miluju, to je cukroví pro mě - co nejvíc oříšků a bez krému :wink:
4. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
No ale taky bych si to dala! Jak dlouho to vydrží z těch žloutků - trvanlivost? Jak krémové cukroví? Akorát oříškového moc dělat nechce, abych Jarka nedráždila.. Ale ony jsou skoro všude :unamused:
4. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Aha, tak to jó, a my tomu říkáme touha. :wink: :grinning: Nám ji dělali už ve školce, tam jsem si ji zamilovala. :dizzy_face:

Tý jo, jaspi, tak já nevím, jak dlouho vydrží... v krabičce si myslím tak 14 dní? Co myslíš, copi?

jaspi, to je manžílek docela chudák, když nemůže oříšky - oni jsou fakt skoro všude... :unamused:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.