• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Teď mě napadlo, jaspi, co děláš vlastně za druhy cukroví, když ve všem jsou oříšky - rohlíčky, pracky, ... To se ti ten výběr docela zúží, co? :frowning2:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, :grinning: :grinning: :grinning:
omlouvám se že Vám lezu do debaty.
Chtěla bych touto cestou požádat o Váš hlas pro mého chlapečka Lukáška, který se nám narodil 19.11.2009.
Hlasovat můžete na veveve.melnicky.denik.cz/miminka/foto-prave-jsme-se-narodili20091127.html dnes do 12.hod.
Děkuji předem moc za každý hlas. Čerstvá mamina :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
ty jo jaspi, tak to je manžel chudák, já oříšky miluju a oříškové cukroví je nejlepší :slight_smile:
jak dlouho vydrží, to netuším, protože u nás se po tom vždycky brzo zapráší :grinning: ale jednou to babička nechala celkem dlouho, žloutková poleva hodně vybledla, ale jedlé to bylo asi i po těch 2 týdnech :wink:

jinak mamka dělá ještě nějaké irské dortíčky - myslím, že se to tak jmenuje, jsou to 2linecká kolečka slepená trochou krému, navrchu taky poleva (myslím, že i ta žloutková), po obvodu se to potře troškou krému a obalí v oříškách, taky moc dobré :dizzy_face: ale na mě moc pracné :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamku to šíleně baví, takže ta si s tím vyhraje
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
copi, mně se s cukrovím taky nechce dělat, ale z toho důvodu, že na to není čas, proto mám radši jednodušší recepty :wink:
4. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já stejně dělám i oříškové.. a on si pak přebere co chce.. A nebo si to dá a oteče mu krk :unamused:
Jako tady to žádání o hlasů v jakékoli diskusi je mi pěkně prostivné - když toho člověka ani neznám.
Takže se na mě Saji nezlob, ale já ti žádný hlas nepošlu - nějak k tomu nevidím důvod. Posílám jen tehdy, když sama chci a né když mě někdo cizí požáda.
4. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky vy se někde flákáte a já jdu za půl hoďky domů.. -tak snad v pondělí tu bude víc živo. Jinak mám to břicho už tak nafouklé a bolí mě, že MS dorazí nejpozděj zítra.
4. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
jaspi, já tyhle žádosti o zaslání hlasů naprosto ignoruji. :wink: Taky nevidím důvod, proč posílat hlasy někomu cizímu...
4. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
copa: // 25.7. - 23tt +1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 22tt+6d
anoli: // 14.8. - 20tt+2d
eliska_v: 31 DC
chersi: 27 DC
jaspina: 31 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 334 DC
smudlinka10: 30 DC
bajoch: 34 DC
5. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ještěže máme chersíka, jinak bysme ani nevěděli, jaká je aktuální tabulka :wink:
5. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dnešní tabulka:
copa: // 25.7. - 23tt +2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt
anoli: // 14.8. - 20tt+3d
eliska_v: 32 DC
chersi: 28 DC
jaspina: 32 DC
ladenka: 35 DC
smudlinka10: 1 DC
bajoch: 35 DC

snad je to ok :slight_smile: Jinak přeji hezkou neděli :slight_smile:
6. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak holky hlásím, že MS dorazila.. Ale budu počítat 1DC až od zítra - teď tu chvilku večer už nemá smysl počítat.. Tak ještě zkusíme vánoční zázrak a pak hurá na laparku :wink:
6. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak na // to nevypadá, ale MS se taky nechce... :frowning2: Nevím co se zase děje... Pokud do čtvrtka MS nedorazí v pondělí půjdu na včelku!! :frowning2: :cry:
6. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Eli nic si z toho nedělej. MS se ti zase srovná a hlavně víš, že otěhotnět můžeš - tak hlavu vzhůru :wink:
6. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Dobré brzké ránk všem.

copa: // 25.7. - 23tt +3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt + 1d
anoli: // 14.8. - 20tt+4d
eliska_v: 33 DC
chersi: 2 DC
jaspina: 1DC
ladenka: 36 DC
smudlinka10: 2 DC
bajoch: 36 DC

Je to OK?

Já mám bolest břicha jako blázen, možná se k tomu přidala i MS ale hlavně mám prů....em. Děsně příjemná záležitost. Jsem zvědavá kolikrát za pracovní dobu obsadím záchod:slight_smile:

A co čerti vyšupali Vás - my měli na návštěvě švagrovou s Eliškou - no a jako vždy tragedie, no a to jsme s Eliškou čmárali a nakonec i počmarali pumcochaře, tak byl řev, ale slizla to chudák ta malá, která nevěděla ani která bije.
7. pro 2009 v 05:14  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak jaký jste měly víkend? Chersi ty jsi ranní ptáčátko!
Mojí kamarádce (býv. spolužačce a zároveň i sousedce) v jedné osobě :grinning: se v pátek narodil Adámek :dizzy_face: Jako prvorodička, dopoledne ještě uklízela jak strhlá a v 17hodin jela do porodky a v 19:30 byl malý na světě. Paráda!
7. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
No holkyyyyyy, kde jste? :confused:
7. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno po dlouhé době:slight_smile:
7. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Jsem ráda, že tě tu vidím! :dizzy_face:
7. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
pracuji pracuji a přečkávám křeče v břiše.
Kolegině přišl ado práce a má tu malýho, protože zavřeli školku chřipkovýma prazdninama, toho to tu samožrejme nebaví a to je tu teprva pul hodiny, no do pul 5 potes panbuh
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak to se tam chudák unudí..
7. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Chudák malý vydržet takhle dlouho někde kde nemá co dělat:frowning2:
7. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
kouka na pocitaci na masinky , ale my natom PC bohuzel potrebujem delat, takze je vztekly, malovat nechce, razitkovat si nechce, bude to zajimavé
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Chersi na to asi měla trochu víc myslet ta jeho maminka a nějakou zábavu mu nachystat.. :unamused:
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Krásné ránko po týdnu... :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Jak po dovči? :wink:
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Pro mě byl víkend uklízecí a vzdělávací, páč jsem se učila na blížící se zkoušky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra máme velkej utz, tak doufám, že bude vše o.k., už zase začínám být trochu nervózní... no a pak taky kvůli tomu, že nevím, zda si pohlaví nechat říct, či nikoliv. Manžel přišel zase z práce s tím, že chlapi mu navrkali, že když si to nechá říct, tak že už pak nebude mít žádný překvapení a ať počká až do porodu!!! :astonished: Tak jsem na něj koukala, jak spadlá z višně, když mi řekl, že to asi vědět nechce... :rolling_eyes: Ale já to vědět chci, takže asi bude obálka... a buď si ji na Štědrej den rozbalím sama nebo oba dva. :wink: Je to s těma chlapama fakt někdy těžký... :sunglasses:
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
po dovči je super, za týden jsem utratila asi 40 klacíků :sweat_smile: takže radost... :rolling_eyes:
koupili jsme kočár se všema doplňkama, pračku a taky jsem konečně začla kupovat věci pro Vendelína... koupila jsem povlečení do postýlky, dvě rychlozavinovačky, plínky, ubrusky, probrala jsem oblečení po Ladě, takže nemusím kupovat z toho už vůbec nic...
už mám ani očíhlý peřiny do postýlky, ale to bylo teda něco sehnat protoalergenní peřiny, aby se dali prát na 90C... ale našla jsem!

jo a od kamarádky jsem doslala nádhernou rychlozavinovačku a přesně k tomu povlečení co jsem si koupila, no halus jako blázen... :grinning: kdybych jí popisovala, jak vypadá, tak se určitě nestrefí... tak mi udělala obrovskou radost... :slight_smile:

anoli, v kolik tam jdeš??? Nech to koňovi, třeba to poznáš jako já hned z toho utz... a dle mě, když to manža uvidí bude to chtít vědět hned... nech si to dát do obálky a uvidíš, že nevydrží... rozškube to na chodbě, jako my... :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Já už se táák těším, až jednou taky budu nakupovat výbavičku :dizzy_face: Už aby to bylo!
7. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky já frčím domu. Normálně mě vyhnali z práce, že prej jim ucpu záchod:slight_smile: Vtipálkové fakt.
Aspon bude prcek na mym PC a bude koukat na masinky
7. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
šak bude online doma, ne chersi??

jaspi, no konečně si to začínám užívat, už je po všech velkých kontrolách, teď už jen zvládnout porod.. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.