• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, zítra máme jít na řadu v 17:10 hodin. :wink: Doufám, že bude vše o.k. Já jsem hroznej stresák, už se začínám bát... :unamused:
Asi jo, bude lepší to nechat bejt, vezmu s sebou obálku a uvidíme. Ale myslím si, že to dopadne stejně jako u vás. :wink: :grinning:
No tak ty nákupy ti závidím. Už bych taky chtěla nakupovat :dizzy_face:, tak snad po zítřku...

chersi, takže jedeš domů lehnout si? Asi to bude lepší. Pořádně se vykurýruj. :wink:
7. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Anoli mě přijde ta obálka pod stromečkem jako parádní nápad :wink:
7. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
jaspi, mně taky, ale nevím, jestli to vydržím až do Vánoc... no možná jo, když manžel bude pro to vydržet to až do dubna... :wink:
Uvidíme zítra, třeba z toho budeme oba tak naměkko, že to nakonec budeme chtít vědět hned... nechám to osudu. :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Jaspi, parádní nápad to je, ale když už ji držíš v ruce, tak je to Fáááákt mazec se udržet se dát jí jen tak do kabelky a jít v klidu domů... to mi věř... :wink:

anoli, bude to dobrý, uvidíš.... a zítra už můžeš jít shopovat... :wink:

mě dostala ta pračka, že se pos... no ale alespoň bude konečně při praní klid a ne rambajs po celým baráku... :sweat_smile: pak jsem řešila, jestli nějakou levnější ale nakonec stála 15.000,--- s tím, že má být extrémě tichá, což jsem chtěla protože je hned vedle obýváku, tak aby nebyla slyšet...

no a já už jsem v šestým měsíci... :astonished: to je ale fákt mazec!
7. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, tak teď máš zas od pračky na 5 let klid. :wink: Ber to pozitivně. :grinning:

Cože??? Fakt v 6.? To snad není možný, jak to letí... za chvíli se přehoupnou Vánoce a budeme rodit!!! :astonished: :grinning:
7. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
no právě Anoli, mě to úplně dostalo.... tak už jsem začla nakupovat... manža bude překvapan až se vrátí z lyžování... :sweat_smile:

no je fakt, že ty pračky déle nevydrží, já už jsem nechtěla Whirpoolku, s tou máme celá riodina špatné zkušenosti, padne záruka a hned se pos...

jo a představte si, že tchánovci nám chtěli koupit kočár... :astonished: ale mluvil s nima manža, tak nevím, jestli nám chtěli dát peníze, nebo jako opravdovsky koupit kočár... :astonished: :dizzy_face: mě překvapili... :slight_smile:

jaspi, tak jsem se teď ptala kolegyně, jestli už jsou zeregistrovaní do toho Zlína, a říkala, že teď na to nemají peníze, platili jakýsi projekt na barát, Vánoce a jsou švorc, takže asi až po novým roce až si našetří tak ti podám další info..
7. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Zuzi a co máš teda nakonec za značku pračky? Tý jo, na jednu stranu možná dobře, že jste si ho už vybrali, co? To by bylo překvápko, kdyby vám ho přivezli... nevím teda jakej maj vkus, ale pochybuju, že by to byl ten, co sis vybrala ty, co? :wink: :grinning:

Holky, dneska jedu po práci k mamce a budeme píct cukroví. O víkendu není čas, buď se učím nebo jsme zas pryč... teď v sobotu jedeme do toho Salcburku, jsem zvědavá... :dizzy_face:

No a taky ještě jedna věc, ale smutná... :frowning2: Manželův děda (to je ten, co jsem vám o něm párkrát vyprávěla... ty jeho super hlášky) asi před 3 nedělema spadnul a teď to s ním jde den ode dne z kopce... tak se bojím, abysme neměli ještě před Vánocema pohřeb... :frowning2: No, uvidíme, člověk to stejně neovlivní... :pensive:
7. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
AEG lavamat, tak uvidíme...

no právěže mají vkus úplně hroznej, proto mě to překvapilo... no musím od muže vyzvědět víc.. on už se tak těšil na ty hory, že s ním moc nebyla řeč... :sweat_smile:

Anoli, my řešíme to samí s tetinou maminkou, je z Vysokýho Mýta, a v sobotu se stav zhoršil, že tam teta musela v neděli jet... no hrozný... :pensive:
7. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Anoli s tím dědou je mi to líto, ale snad se to ještě otočí k lepšímu..
Zuzi jsem zvědavá, jestli ti nakonec nebudu referovat dřív než ta tvoje kámoška.. :wink: Jako hned v lednu po té laparce jdu do čehokoli a to radši odložím třeba kuchyň než mimčo. Při nejhorším tak míchají miminka i na úvěr :grinning: Přijde mi, že už čekám dost dlouho, tak teď už čekat nechci!
7. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
AEG by měla být kvalitní značka, tak uvidíte, jak dlouho vydrží. :wink:

Právě že manžel telefonoval s tchýní a ona říkala, že prej nechce v noci spát a pořád někde chodí a někoho vidí... otevírá dveře od baráku a říká, pojďte dál... v hlavě to má popletený, nepoznává lidi, mluví nesmysly. Babička je z něj už hrozně unavená a tak tam na noc chodí spát buď tchýně nebo její ségra, aby se aspoň v noci babička vyspala. A přestává chodit, museli k nim přivízt inv. vozík, aby ho mohli vozit... je to hrůza! :pensive: Zítra se za nima pojedeme podívat, abysme je trochu povzbudili, všichni jsou z toho hotový. :frowning2:

jaspi, držím palce, ať ti to vyjde, co nejdříve :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Anoli, takhle to vypadalo i s mým dědečkem, nnakonec se v podstatě zbláznil a už to bylo neúnosné a skončil v Kroměříži v Psychiatrické léčebně, kde taky nakonec umřel.. ale moc mu tam pomohli, to zase jo...

Jaspi, no hned se dej do toho... já bych taky nečekala na nic... vše může počkat... :wink:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
A jakej byl obídek Zuzi? - jaspi se neptám, protože ta měla určitě zase müsli s jogurtem, že? :grinning: Já měla mletej řízek v těstíčku s bramborem a rajčatovým salátem. Ušlo to. :wink:
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Zuzi taky to tak vidím. V podstatě jsem to do 27 pořád oddalovala a furt jsem chtěla ještě to, ještě něco. Opravit dům, ještě na dovolenou atd. A teď se nadaří. Takže teď už fakt čekat nebudu -. pokud to nebude nutné třeba ze zdrav. důvodů. A ta kámoška staví dům? Ale jí už je přes 30 že?
7. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Anoli, my měli kaši a kuřecí roládu... výborná, tatínek se zase pochlapil... :wink: teď je do čtvrtka v Liberci, tak nám bude vařit máma... :unamused: :sweat_smile: :grinning:

jaspi, je jí 31 ale už jedno dítě má (ke kterému ani neví jak přišla), takže z toho v depresích moc není, ale budou stavět barák a tak dali teď moc peněz za projekt, ale tím, že mají to jedno dítě, tak to opravdu asi tolik neřeší... no jsem na tebe zvědavá, moc!!! :dizzy_face:

dneska je Vendelín nějakej akční... vždycky den chrápe a den je akční.... :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Zuzi já si myslím, že pokud to odložili teď kvůli projektu, tak jak začnou stavět, už se do toho asi nepustí.. To už do toho budou rvát peníze neustále. Ale je to jen na ní, jak to cítí.
Anoli - s tím obědem trefa! Jak tě to napadlo? :confused: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
no protože tě známe, že Jaspi..... :grinning:

no taky si to myslím, ale dítě chce, ale zase tak moc nevyzvídám, ale jí to nebylo nepříjemný, víš jaký to je když vedle tebe sedí těhule a bavíte se o tom, že ti nejde otěhotnět (nebo si to umíš představit)... radši se ptám tak polehounku, abych nedráždila orla.. :wink:
7. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jasně, to chápu.. A ona to první dítě má s tímto chlapem nebo s jiným?
7. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
jaspi, právě že už tě známe, tak vím, co obědváš :wink: :grinning:

Zuzi, to náš prďolín byl večer ňákej živej a to už bylo půl jedenáctý nebo jestli mě kopal, abych šla už spát? Já se totiž učím nahlas, tak ho to třeba rušilo :grinning: ... Ráno mě vzbudil asi kolem půl 6. Teď to asi dospává, proto je tak hodnej a ani o něm nevím. :grinning:
7. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
se stejným, bylo jí 21, takže holčička už je veliká... po ní šla do práce, a chtěla že otěhotní, tak aby šla dcera do první třídy a ona už byla doma... no a vidíš jak to dopadlo... už je ve druhé třídě a nic....
dle doktorů jsou oba naprosto zdraví... možná by jim pomohla jen nějaké konzultace a nějaké "lehká" stimulace... no nevím, jak říkám, radši se neptám...
7. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Vendelín je taky akční v noci a brzo ráno...
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak to by jí možná právě pomohl clostil+utroš. Někdy to stačí jen "nakopnout" a na to se snad ani nedoplácí - nebo minimum. Ale je to fakt, že nemá smysl se jí vyptávat. Když bude chtít, tak si k tomu určitě cestičku najde. :wink:
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Japak je asi chersi?
7. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
doufám, že si nakoupila časáky, když většinu dne stráví na WC... :unamused: no alespoň má volno, já bych ho brala zase hned... bylo to boží...
7. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
No volno bych sice brala, ale né v takovém stylu, jak má Cher.. Sice bych asi zhubla, ale takovým stylem radši fakt ne :wink:
7. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Já bych taky volno brala, ale nelíbilo by se mi ho trávit na wc :grinning:
7. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
už jsem dnes vyřízená, normálně jsem zjistila, že už moc daleko nedojdu pěšky a taky fyzička je otřesná... no uvídím jak budu dál zvládat 8 hodin v práci sedět, už tak furt přesedávám... :unamused:
7. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
No to mi Zuzi povídej! Já si připadám blbě, protože nezvládnu to, co dřív. O víkendu jsem uklízela, ale zvládla jsem jen utřít prach a zamést v kuchyni, obýváku a koupelně. Zbytek musel dodělat manžel + vytřít. Chudák z toho byl večer vyřízenej a když jsem mu řekla, že jsem tohle dřív zvládla sama třeba za 2 hoďky, tak na mě koukal, jak na blázna. :wink:
7. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
já včera žehlila od půl sedmé do půl desáté :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už u toho nemůžu ani stát... fakt je to děs.. dnes chci vysát a vytřít podlahu, tak jsem zvědavá co to se mnou udělá... už je to u nás jak na chodníku... :frowning2:
v sobotu jede muž na "pánskou" jízdu, tak budu pokračovat... ještě musíme umýt okna, ale v ulici furt cosi staví, tak bych byla akorát nas.. když by se za týden zase zašpínily...
7. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Já už teď musím prostě zapřahat manžela, i když mi to je blbý... ale přece nebudu uklízet a druhej den se nebudu moci hnout?!? Jako co mně dělají záda, to bych vám fakt nepřála zažít. Mám po úklidu takový bolesti, že nemůžu vstát ani z gauče!!! A abych uklízela tak, že budu uklízet 1 místnost za den, na to se můžu pěkně vyprdnout. :rolling_eyes: Jo jo, Zuzi, okna mě ještě taky čekají, ale ty snad budou v pohodě, když se u nich nemusím ohýbat.
7. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
mě je umyje mamka, já to mám zakázaný... já uklízím po troškách, ale toho prádla jsem se včera chtěla zbavit, ale taky mě fest bolely záda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic tak pááá a na zítřek se krásně vyspi, uvidíš toho Vašeho mímíse... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.