• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli tak pokud se přes to okno ještě dá dívat, tak se na to vys.. a pokud už přes něj vidět není, tak ho otevři :grinning:
7. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Zuzi, já to budu dělat po jednom oknu a zas tolik jich nemáme, takže to snad zvládnu. A když ne, řeknu si o pomoc manželovi. :wink: Nějak to spolu zvládneme. :dizzy_face:

jaspi, vidíš, to je dobrá rada, to mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:

No jo, už aby bylo zítra kolem 17. hodiny... :dizzy_face:
7. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Taky se loučím, zítra pa pa holky
7. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojkte holky, hlásím se ze zaměstnání, nejsem úplně Ok, ale už tolik nelítám.

copa: // 25.7. - 23tt +4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt + 2d
anoli: // 14.8. - 20tt+5d
eliska_v: 34 DC
chersi: 3 DC
jaspina: 2DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 37 DC
smudlinka10: 3 DC
bajoch: 37 DC
8. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Chersi tak ať je líp :wink: Zobni si Imodium - to je fakt účinné. :wink:
8. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

chersi, taky mám dobrý zkušenosti s tím Imodiem :wink: Jez jen suchý rohlíky, banány nebo mrkev... a pij černý čaj :wink:

Já jsem měla dneska na wc opačný problém, než chersi a byla to hrůza! :rolling_eyes:

Dneska v 17:10 hodin uvidíme našeho prďolínka!!! :dizzy_face: A manžel je rozhodnutej, že nechce vědět až do porodu, co to bude. Už ho asi nepřemluvím. :confounded: Tak si nechám pohlaví napsat do obálky a uvidíme, zda to pak vydržíme. :wink: :grinning:
8. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Anoli stejně to pochopí podle toho jaké věci (barvy) budeš kupovat :wink:
8. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
To je fakt, jenže já teď váhám, jestli si to taky nechat říct... ale co, do odpoledne času dost, ne? :grinning:
8. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Anoli tak si to nech napsat a do vánoc se rozhodnete - maximálně to spálíš :wink:
8. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
jaspi, asi máš pravdu, udělám to takhle :wink:
8. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Čauky holky,
dnes nějak nestíhám, moc práce, ale pořád mám rýmu a navíc mi začlo slzet ojko, tak si musím zajet pro nějaký kapky, je to děs... :angry:

muž včera přijel a přivezl mi troje brambůrky z benzínky... :sweat_smile: chlap!

anoli, to nějak dopadne... a když tak se to dozvíš až v dubnu... :wink: záleží jak má dobrej utz ta tvoje Dr. ... tam kde jsem byla já mají nejlepší utz co jde... takže to bylo jak v reálu... :wink:
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Zuzi třeba si říkal, že jako těhuli ti udělá největší radost jídlem :grinning:
8. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky, mně se nějak rozbolela hlava. Snad na mě něco neleze. :confounded:

Zuzi, no právě, co bys chtěla od chlapa, že? Buď ráda, že ti vůbec něco přivezl, že si vzpomněl... :wink: :grinning:

Přesně, nějak to dopadne a nejdůležitější je, aby bylo mimi zdravý. :wink:
8. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
minule mi dovezl brusinky, který nejím a jakýsi mentolový čokolády, který taky nejím... :sweat_smile: vždycky to zachraňuje na benzínce... ale vzpomněl si...
8. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
A to je důležitý - že si vůbec vzpomene!!! :wink: :grinning: To můj manžel, když jsme spolu ještě chodili, tak jednou zapomněl na naše výročí, přestože jsem mu to týden dopředu připomínala. Mě tenkrát pěkně nas...! :grinning:
8. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem zase nachvíli tu. :wink: Koukám jak vám přiskakují tt a máte už polovinu zdárně za sebou. :wink:
Já jsem teď dobrala clostyl, tak uvidíme, jestli ovu přijde nebo jestli to vůbec bude k něčemu. :confounded:
V pátek jdu znovu k dr. na ultrazvuk, jestli folíci dozráli.
Jinak Chersi, jsem aktuálně 11DC.
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj ladi, tak ať ti utz dopadne, co nejlíp :wink: Je to hrůza, jak ty tt letí...
8. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
No kde ste? :astonished: Všichni funíte po obídku? :grinning:
8. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
já už jsem dorazila, měla jsem špenátek...

no a taky přemýšlým, že zítra řeknu Dr., že už jsem 14 dní furt nachlazená, mám rýmu a spol. a když jsem v práci, tak akorát od těch lidí ty bacily dostávám... :angry: tak uvidím co mi na to řekne... hlavně nevím jak to mám vyléčit... nic nepomáhá a v podtatrě žádný léky taky nemůžu, no hlavně taky nechci... no uvidím...
8. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
copa: // 25.7. - 23tt +4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt + 2d
anoli: // 14.8. - 20tt+5d
eliska_v: 34 DC
chersi: 3 DC
jaspina: 2DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 11 DC
smudlinka10: 3 DC
bajoch: 37 DC

Já jsem byla s koleginí na obídku protože po včerejší hladovce jsem měla fakt už hlad - no ale neměla jsem to teda dělat, auvej auvej, tak at po zbytek dne vítezí hladovka a cajík :grinning:
8. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Já ani oběd dnes neměla, zbouchala jsem activia tvaroh a musí mi to stačit. :angry:
8. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Zuzi, no já vím, tohle je prostě blbý, když je člověk furt mezi lidma... čím víc lidí, tím víc bacilů... :unamused: A vitamíny zobeš? A ovoce?

chersi, já jsem to s tebou myslela dobře, když jsem ti radila, co máš dneska papat. :wink: :grinning: A ty neposloucháš a pak to dopadá tak, jak to dopadá. :grinning:

ladi, tak to by mi teda k obědu nestačilo! :confounded:

Já jsem měla dneska šunkofleky a pochutnala jsem si, ale už koukám, co tu mám na odpoledne. :grinning: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
8. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Anoli to nemá chybu. :slight_smile:
Teď mají takovéhle overálky s vánoční tematikou v tescu v akci. Je to boží. :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Já jsem tady měla šéfova syna, tak jsme pokecali a pěkně mi to uteklo :wink:
8. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
jaspi a já si říkala, kde dneska jsi?!? :grinning:

A ostatní se taky asi někde flákají. :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
já Vás dnes nějak nestíhám... ale taky mi není nic moc... jedu domů, hodím vanu a jdu si lehnout...

Anoli, držím pěsti, a hlavně písni... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
anoli, když to je fakt tezky kdyz prijdes do restaurace a vsichni dlabaji, voní to a tobe skrundá v briše :grinning:
Dneska se vezu domu sluzebním vozem:slight_smile: Ukecala jsem si ho, že musím přivést stromeček:slight_smile:
8. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak se mějte, držte pěsti, ať je vše o.k. a já dám večer vědět. :wink:
8. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme viděli našeho mrňouska a bylo to moc hezký. :dizzy_face: Asi chrněl, protože se moc nehejbal, ale srdíčko mu bilo, močový měchýř mu funguje, páč ho měl plnej. Doktor ho měřil a říkal, že na něm není nic neobvyklýho, že je v pořádku. Pak se zeptal, jestli chceme vědět, co to bude, tak jsme se na sebe podívali a manžel hned, že nechceme a já že nevím, že mám s sebou papír a že jestli by mi to nenapsal na papír... no a Dr. pak, že teda jak chci, ale že když to budu vědět já, tak že se pak stejně buď prokecnu nebo půjdu a koupím něco v barvě a prozradím to takhle... já jsem z toho byla tak mimo, že jsem si nenechala vytisknout ani fotečku! :rolling_eyes: No a potom se mě na konci ještě zeptal, jestli to chci napsat a já teda že radši ne, že bych to prozradila... byla jsem tak ráda, že je mimi zdravý, že mi to bylo najednou jedno... takže mi teda asi vydržíme až do dubna...
Jo a Zuzi, je fakt vidět, že vy jste měli mnohem kvalitnější utz, protože mi ho měli černobílý a já jsem na něm teda pohlaví nepoznala. Jen hlavu, srdíčko a když pak ukazoval paži a stehenní kost.

Takže u nás to zatím dopadlo takhle no. :wink:
8. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.