• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj holky, tak se taky přidám :slight_smile:
sice v 2010 nebudem tak úplně sami(Věruška nás už oblažuje), ale rádi bysme se rozrostli. Zkoušíme od listopadu 08, ale jen tak vlažně, pač manža je pořád v práci :frowning2:

Čtu, že některé máte problém s MS, stejně tak i já...po vysazení antiko tři měsíce v pohodě, ale pak únor nic, březen nic, nato jsem byla na "provokačce", tak se teda tělo uvolilo a MS byla ale teď zas nic a tak čekám a čekám, ještě týden a volám k MUDrovi :angry: Tak to mi ale řekněte, co to má znamenat, nikdy jsem tyhle problémy neměla, chjo
10. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak mě taky už injekce zafungovala, ale celé ty tři dny co bylo volno mě bolela hlava jak blázen - denně migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi na ty hormony blbě reaguju :unamused:
11. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
jaspi, mě nic nebylo po těch hormonech díky bohu, ale fakt už mě to neba, si připadám jak porouchanej stroj :frowning2:
11. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Kony já jsem mívala vždy kolem MS migrény, ale do nedávna jsem na to brala preventivně léky, které jsem kvůli plánování miminka musela vysadit, tak teď je to horší a asi i ta dávka hormonů když musím na vyvolávačku, tak možná tělo reaguje hůř. Ještě na ni mám jít příští měsíc, kdy mi doktorka prý udělá horm. profil a podle výsledků nasadí hormon. léčbu. Tak jsem zvědavá, doufám, že na ni budu reagovat líp :slight_smile: Chápu jak se cítíš, jsem na tom stejně, ale mě to tak moc nezaskočilo, měla jsem takové problémy vždy - kromě doby, kdy jsem měla antikoncepci.
11. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po prodlouženém víkendu. :wink: :slight_smile:
Tedy, když to tady tak čtu, jsem zvědavá na sebe a jestli vůbec MS přijde. Nevím, jestli je to tím, že jsem už 14 bez prášků, ale normálně se u mě projevuje věší chuť na sex. :grinning: Při práškách jsem si připadala normálně jako kdybych byla frigidní. :grinning: No tak hlavně, aby mi to vydrželo co nejdýl, že? Hlavně až se začneme v červnu (pokud půjde vše tak jak má) snažilkovat. :wink: :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Anol, přesně to jsem teď nedávno říkala taky - že mi ty prášky určitě blokovaly chuť na sex, po jejich vysazení je to fakt poznatelně lepší - ony to dokonce mají i uvedeno jako vedlejší účinek :unamused:
11. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Stejně jsou ty prášky svinstvo, co??? Jako kdybych to věděla před 6 lety, tak bych je nikdy nebrala!!! :angry:
11. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj, chci se jen zeptat po vysazení HA jste začli brát nejaké vitamínyyyy? nekde jsme to slyšela,že by se mely.
11. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
dasko, já beru jen listovku, ale někde jsem četla, že berou třeba calibrum baby plan a jiný druhy vitamínů. :wink:
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
dasko - já začala brát vitamíny (femibion 800) hned po potratu (08/2008) neb jsem přešla k novému dr (je super) a beru doteď - je tam uvedeno, že se berou až do 12-tého týdne těhotenství, tak snad je už nebudu brát mocinky dlouho.....
holky a nemáte někdo zkušenosti s clostylbegytem a duphastonem?????
Teď ještě sháním po lékárnách a netu nějaký čaj na podporu plodnosti........neznáte nějaký - v lékárně mi zatím nabízeli jenom vitamíny, ale čaj žádný........
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Já beru taky listovku a vit. E a s tím clostybelgytem atd. zatím zkušenost nemám, ale čekám že po horm. profilu něco takového vyfasuju. Bývalá gyndařka mluvila o Proveře, ale ta prý není na ovulaci - měla jsem ji tak od 16ti do 18ti a tehdy mi to bylo fuk.
11. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Jaspino, já taky čekala dlouho... asi 11 dní. A sestra mi říkala, že běžně někomu dochází až po 14 dnech. A když pak nedorazí, tak prý dávají druhou injekci
11. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
A co se týče vitamínů, tak mám od dr. vitamín E + acidum folicum (kys. listová).
11. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: můžu se přidat? do června doberu poslední antikoncepci a pak se pustím s manželem taky do snažilkování :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Karol já beru taky vit. E a listovku :wink: Do přítele cpu taky to Ečko a chci mu koupit ještě zinek. Já to sice po injekci dostala 6tý den, ale je to jen takové špinění a to mám dojem, že už to skoro končí - 2den :unamused:
Vítám Dagvi :wink:
12. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
ahijky holky, můžu se zeptat? šasto tu mluvíte o listovce, kde se dá sehnat?

Děkuji
12. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Cher, obyčejnou listovku koupíš za pár korun v lékárně a tu silnější (acydum folliculum) ti dají na předpis od lékaře. Já ji mám doma, ale zatím jím tu slabší a silnější asi až v případném těhu :wink:
12. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky jak se mate? preji hezky rano :grinning:
12. kvě 2009 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
Čau Nat :slight_smile: Já nic moc - bolí mě po té injekci pořád hlava, tak se dopuju práškama a doufám, že to přejde. Moc mě netěší, že mám jít příští měsíc znova :angry: A co ty?
12. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Kde se všechny touláte? :frowning2:
12. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj jaspi,ja teda pojidam tu silnejsi listovku rovnou.zase si rikam,ze mi ji dr.nepredepisuje pro nic za nic.a co kdybych nahodou zrovna otehotnela,ne? :slight_smile: listovka se ma brat 3mesice pred otehotnenim (nekteri dr.rikaji,ze i 6) do 12.tydne tehu
12. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Karol mě to napsal gastroenterolog - on mi psal vápník, kvůli alergii na laktózu, že bych ho měla v těhu málo a při tom napsal i tu listovku. Vím, že říkal o vápníku ať ho beru v těhu a listovku si nepamatuju.. Tak jsem tam nechtěla chodit na recept když se to podaří bůh ví kdy..
12. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mne ji predepsal gynekolog-uplne automaticky,s tim,ze by se mela brat uz dlouho pred zacatkem snazeni.tak ji bastim.kdyz ji nahodou telo nespotrebuje,tak se vylouci s moci,takze zadny problem nehrozi
12. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky, tak listovku mám též, obyč z lékárny za pár kaček, jak psala jaspi, ale že se má brát už při snažení , to jsem nevěděla...v prvním těhu jsem začala až po // .
MS pořád nikde, těhu test negativní...
Že by ta antiko (mercilon) mi tak rozhodila cyklus???Někde jsem tu četla, že po vysazení jsou některé měsíce bez ovulace i bez MS, nebo s MS ale bez ovu, ovulace se prý může vrátit, ale někdy to trvá i devět měsíců...nevím kdo kde na to přišel, u MUDra jsem se na to zatím neptala...možná jsem jen ve stresu, že nám to snažení moc nejde :frowning2: chjo

Jinak ohledně provokačky mi bylo řečeno, že do cca deseti dnů, pak silnější injekce...ale to už psala vlastně karol
12. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Po agolutinu pry az do 14dnu,ja sama dostala ms asi 11.den.a predtim 4 mesice zadna ms.,nebyt injekce,mozna jsem ji jeste nedostala..a ovulaci jsem mela od vysazeni ha asi 1.i kdyz tento mesic to vypada snad uz nadejne
12. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
karol, a ty čtyři měsíce jsi na MS "prostě jen tak čekala" nebo hned šla na gyndu? Já jsem z toho fakt už nervní, nerada bych něco zanedbala
12. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak jsem se pro jistotu objednala, myslim, že to asi bude chtít nějakou léčbu.To jsem teda netušila, že někdy budu takhle řešit otěhotnění :frowning2: První bylo hned :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Kony,gyndar rikal,ze klidne muzu cekat,nez se telo nevzpamatuje samo,ze 1 pacientka cekala 9mesicu.,
12. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink:
13. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: jak se dnes máte? Já jsem z nepochopitelného důvodu hrozně unavená. Buď na mě něco leze nebo je čas vzít si dovolenou :frowning2:
13. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.