• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa, ba naopak, ještě to tělu uškodilo! :angry: No jo, jenže kdyby to člověk věděl dřív... :unamused:
kaci, neboj, třeba se ještě počasí umoudří a bude aspoň bez deště. :wink:
kaci, děkuju. :dizzy_face: Já jsem koukala na fotečky ladenky a moc jim to slušelo! :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
ladenko, ani mi to neříkej! :astonished: Za to by byla klíďo brďo ňáká dovolená!!!!!! :angry:
22. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Holky, mějte se hezky a zatím pa pa... Já jedu ještě na poštu a pak už domů, protože jestli v Praze byl slejvák před chvílí, tak u nás to bude cca za 2 hodiny!!! Tak to abych radši uklidila auto pod střechu, co? Když padaly kroupy... a to mám jet večer pro manžela ... doufám, že už bude po tom nejhorším. :confused:
22. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
anoli - což že to pro tělo není žádná výhra, to je mi teď jasné, ale předtím jsem to holt neřešila a bylo to "pohodlné" :unamused:
holky a to já poslední roky brala HA za asi 900Kč za 3 měsícea většinou jsem vynechávala tu pauzu a jela jsem 3 měsíce v kuse, pak MS, pak zase 3 měsíce v kuse bez pauzy... :unamused:
22. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Holky, jedna krásná nevěsta vedle druhýýý.-) Doufám, že taky budu taková parádnice.-)))

Holky, mě ale ta HA docela i pomohla! MS mam jen 3 dny! Dříve týden! Měla jsem bolesti, že jsem nemohla ani chodit! Teď nevím co to je a doufám, že už se to nevrátí!

Raději nepočítat! A ještě v jednom mi pomohla! Dítě chci a to moc, ale zase jen s tím pravým. Kdyby se mi to stalo s některým z bývalích partnerů, tak bych byla určitě šťastná, protože všechny jsem měla ráda a oni mě,ale né všichni byli rodinný typ. Nevím jaký by to byl život a zůstat sama s malym? To bych taky nechtěla.

Přece jenom bych tu HA tolik nezatracovala.-)
22. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak já taky pádíííím. Mějte se!
22. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Kaci já ji nezatracuji, mě také pomohla od bolestí, MS mi teda nezkrátila, ale zase to bylo pohodlné, že jsi přesně věděla den, kdy to dostaneš, lehce sis naplánovala dovolenou atp.
Takhle doufám, že do srpna otěhotním, abych na svatební cestu do Chorvatska neměla MS. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
ladenka.-)))) tak to budu držet palce!!!
22. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Díky. Tak to se to určitě povede. :grinning:
Docela by se mi líbilo manžovi oznámit, že jsem těhu na dovče. Odjíždíme 31.7., 2.8. máme výročí svatby a 4.8. má manža narozeniny. Tak bych měla dáreček. :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Pro dnešek se loučím, prchám konečně domů. V pondělí nám mají přijít zapojit net domů, tak pak můžeme klábosit nepřetržitě.
Tak hezký víkend.
22. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Krásný víkend holky! :slight_smile:
Karol já taky nejsem vdaná a zatím se ani nechystám. Ale já, kdybych se už vdávala a měla na to třeba přes těch 100 tis (což nikdy mít nebudu :grinning: ) tak bych určitě chtěla svatbu u moře - jak se třeba pořádají na Mauriciu nebo Seychelách - to musí být bomba. Ale dělají se i v Řecku a to už je dostupnější a mě by to vyhovovalo.. a jak jsi psala o těch doktorech, tak souhlas naprostý - přesně kvůli tomu přecházím k jiné doktorce. Ta moje měla přesně tyhle kecy - za půl roku to budem řešit.. :angry: Jako když jsem bez léků neměla MS nikdy, tak to čekala zázrak do toho půl roku? :confounded:
Jo a jak jste řešily počasí, tak u nás včera byly rakové mraky - zatáhlo se během tak 3 minut a vypadalo to jak apokalipsa..Nekecám, normálně jsme se všichni doma málem po... Ty mraky byly úplně černé a byla venku úplná tma -v 18hodin. Jako to jsem ještě nikdy nezažila. I jsem to nafotila, zkusím mrknout jak jsou fotky velké, že bych je hodila do alba, ale asi to nepůjde..
23. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj,
u nas byla smrst s kroupama tak kolem pul treti. tma, blesky, lijavec a pak se pridaly jeste kroupy...
svatba u more, ta by byla... my s pritelem premysleli, ze bychom zaleteli se svedky ve 4 nekam do pacifiku, ale to by nam jeho rodina asi nikdy neodpustila, takze to pada...
23. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Karol - mě by taky bylo blbé nepozvat rodinu - ale zas kdyby to bylo tak daleko, tak by to prostě nešlo a hotovo.. A všem bych to řekla až potom. Podařilo se mi dát ty fotky..
23. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jo tak nějak to u nás vypadalo taky...
23. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Byl to fakt hnus - pak přišla bouřka, ale naštěstí ne moc velká - to spíš první přešly mraky a pak až bouřka, takže nás obešla. Jinak bych měla strach, že ještě nemáme na střeše hromosvod, musíme to zařídit..
23. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
já se zase obávala o truhlíky na oknech - ale naštěstí to přežily...
23. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Tak já naštěstí zatím truhlíky nemám - budou až na zábradlí u terasy, ale ta zatím není hotová, tak nejsou kam pověsit..
23. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
no my nebudeme mít terasu, takže jsme truhlíky umístili na okno...
23. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdu baštit, tak mizím.. Zatím papa a užij si sobotu :wink:
23. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
ja se budu učit... :frowning2: v úterý mám dvě zkoušky a ještě jsem nezačala...
23. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Dobré pondělní ránko!!!
25. kvě 2009 v 06:13  • Odpověz
Tady se snad ještě spí:slight_smile:...přežily jste bez újmy páteční vítr?
25. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
dobré ránko všem, musím si vás doříst v pítek jsem si vzala dovcu
25. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky holky! :wink: :slight_smile: U nás nakonec nic hroznýho v pátek nebylo. Jen přišel trošku větší vítr, pak 2x zabouřilo a lilo, jinak nic. Byla jsem ráda, páč jsem byla do večera sama doma. :wink:

Jinak se musím přiznat k tomu, že jsme s miláčkem nevydrželi čekat do MS, která má přijít ve čtvrtek... :grinning: ... takže pokud nepřijde, je to jasný!!! :grinning: Ale já myslím, že to nebude tak horký. Že by se to povedlo na poprvé, tomu nevěřím ani za mák!!! :wink:

chersi, já jsem si říkala v pátek, kde jsi... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj,tak u nás ten pátek vypadal jako konec světa:slight_smile:,stáli jsme u okna a koukali na ty padající větve a můj drahý prohlásil:kéž by nám to spadlo na auto-měli bychom vydělané-jsem myslela,že ho praštím:slight_smile:...
Anoli:kdy jsi dobrala posledni tabletku Ha? Nám to vychází asi nějak stejně:slight_smile:
Chersi:ahooooj,užila sis prodloužený víkendek?
25. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
ewul, já blbá jsem si to ani nezapsala do kalendáře, ale myslím, že poslední piluli jsem měla 3. nebo 4.5. A ty?
25. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Ne ne blbost - tak asi 26.4. Mohlo by to být? To vychází ne? 7 dní pauza a pak 21 dní, což? :grinning:
25. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Čau holky, tak u nás to vypadalo v pátek jak konec světa, ale spíš podle mraků - nějaký větší smršť se nám naštěstí vyhla.
25. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Anol: já jsem dobrala přesně 26.4.:slight_smile:....
25. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
jaspi:ahoj:slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.