• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli, no super, hlavně, že je mimís zdravej to je nejdůležitější... takže gratulace veliká... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už můžeš shoppovat o sto šest... :wink: :grinning: jména už máte vymyšený, tak co... já furt doufala, že toho kluka vymyslet nemusíme a vidíš .... :grinning:
ségra měla taky takový černobílý utz s ladou a tam jsem teda nepoznala vůbec nic... :unamused:

já přijela domů, vykoupala se a ležím v posteli... manža mi dovezl těstoviny a teď do sebe práším ty brambůrky z "Alp" nevěděla jsem který si mám vzít, tak střídám paprikový a česnekový... no chuť mě teda nepřešla.... zítra řeknu dr. jestli mám zůtat doma, jinak jedu k obvoďákovi ať mi tu neschopenku napíše on.. manža je z toho taky nervní, aby to nedostal Vendelín... :frowning2:
8. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
ahojky

1DC a beru zase HA

Přeju vám šťastné snažilkování, šťastné těhulkování a pak šťastný porod a rodičovství

Mějte se krásně PAPA

bývalá snažilka
8. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
baji co se stalo.. ? :frowning2: je i to líto...
8. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dobré ráno,
omlouvám se za tu hrubku včera - mi - mělo být samozřejmě my!!! :grinning:

Zuzi, jo jo, na nakupování se už docela těším a stejně jsem chtěla nakupovat v neutrální barvě, takže mi to ani moc nevadí, že nevím, co to bude. :wink: Taky mě překvapilo, jak tam mimís ležel. Ne jako ten váš na zádech, nýbrž obráceně jako když klečí... asi spinkal. A je fakt, že někdy v bříšku cejtím, jak kdyby se tam otáčel, takže to bude asi ono... :wink: :slight_smile: Hlavně se pořádně vykurýruj - chtělo by to asi opravdu vyležet, ať se toho co nejrychleji zbavíš a nezatěžuješ s tím Vendelína...

baji, copak se stalo??? :astonished:
9. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko! Teprve středa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí mám v pátek volno a jedem na nákupy do Brna, tak už se moc těším!

Bajoch copak se přihodilo? :cry:
9. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
A ještě tabulka...

copa: // 25.7. - 23tt + 5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt + 3d
anoli: // 14.8. - 20tt+ 6d
eliska_v: 35 DC
chersi: 4 DC
jaspina: 3 DC
ewulin: // 19.11.
ladenka: 12 DC
smudlinka10: 4 DC
bajoch: 1 DC
9. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
No jaspi, ty se teda máš! :dizzy_face:

Zuzi a taky mě překvapilo, že nám ani tt neupravil jako třeba tobě, tak to asi odpovídá...
9. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Zuzi taky bych šla být tebou na neschopenku.. Já jsem zjistila, že prý ve zlínském caru dávají snažilkám nemocenskou už klidně od zahájení stimulace na IVF až do porodu - s neomezenýma vycházkama. Tak aspoň nějaké pozitivum by to mělo :wink: Ale zas by bylo málo peněz.. NEvíte jak se počítá nemocenská? Z čisté mzdy že? A je to 60%?
9. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
jaspi, já myslím, že tak jak píšeš a navíc od ledna to začnou dlouhodobě nemocným ještě více strhávat (četla jsem článek na idnesu), i to byl jeden z důvodů, proč jsem šla znovu do práce... :unamused:
9. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Přesněji v tom článku psali toto:

Delší nemoc, méně peněz
Pokud jste onemocněli na dlouhou dobu, přesněji na víc než třicet dnů, doposud vám v další nemoci stát výpadek mzdy kompenzoval vyšší denní dávkou nemocenské. S tím se ale od Nového roku můžete rozloučit.

Nemocenská se sníží o sedmnáct procent a dlouhodobě nemocní budou dostávat na jeden den stejné peníze jako ti, kteří marodí krátce.
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
No teda tady to zas dneska žije! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdepak jste?
9. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky,
jen krátce zdravím, nestíhám
v lednu jdu podruhé na tu glykemickou křivku, se jim tam z té sladké vody asi poblinkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: když už vím do čeho jdu, tak to bude horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bajoch - copak se stalo?? :confused:
9. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj copi :slight_smile: A proč na to musíš jít podruhý?
9. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Čauky holky,
nestíhám, protože chci dodělat práci, abych mohla zůstat doma... zajdu si k obvoďákovi, aby mi dal nějaké prášky a vezmu si dovču, stejně si ji musím vybrat tak co...
ještě možná budu hlídat neteř... tak uvidíme, jak to všechno dopadne, je mi líp jak včera, ale nejhorší je to odpolko, tak zatím makám jako šroubek, aby mohla být doma...
9. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
já jdu na tu cukrovku příští pátek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
jo a celkem za celé těhu jsem přibrala 3,6 kg... :sweat_smile:
9. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
anoli - prvně jsem byla někdy ve 3-4.měsíci kvůli zátěži v rodině, babička má cukrovku a děda jí měl hodně silnou, i mu brali kvůli tomu nohu :pensive:
no a teď v tom 6-7.měsíci chodí prý všechny těhotné
9. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Zuzi, tak makej makej, ať se můžeš jet léčit dom. :wink: No tak ty kilča, to je paráda, to ti tiše závidím. Jsem zvědavá, kolik budu mít já, až si za 14 dní v poradně stoupnu na váhu. :unamused:

copi, aha, tak to jo :confused: Já si myslím, že mě na cukrovku objedná právě za 14 dní v poradně.
9. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

copa: // 25.7. - 23tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt+4d
anoli: //14.8. - 21tt
eliska_v - 36 DC
chersi: 5 DC
jaspina:4 DC
ewulin: // 19.11. - 7tt+1d
ladenka: 13 DC
smudlinka10: 5 DC
bajoch: 2 DC
10. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Ewuli - to je super, že už tam máš ty tt - to už máš za sebou doktorku, že?
10. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj,včera jsem byla na vyšetření a UTZ...dostala jsem už těhu průkajdu, srdíčko vesele bouchalo,což když jsem se hodně soustředila,tak jsem viděla i já:slight_smile:...krevní testy jsou oukej, tak jsem spokojená, další kontrola až 6.1.2010, prý je všechno v nejlepším pořádku :dizzy_face: . O fotku z UTZ jsem si neřekla, nějak mě to v tu chvíli ani nenapadlo:slight_smile:
10. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko, ewul super že je vše v pořádku.

My jsme včera byly vyřizovat manželovi nový pas, jelikož ho ta trubka někde ztratila. Pokuta z aztrátu 500,- kč :sweat_smile:

Jinak dneska tu jsem jen do 3 pak jedeme na firemní vánoční večírek- lidově zváno žranice a ožíračka - jedeme do dolních dunajovic což je až u Znojma :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ewul to je paráda! :wink:
Chersi - ještě že se u nás takové trapárny nevedou. Vždycky jsem to z duše nenáviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady jsem si dělala srandu, že by jsme si mohli udělat besídku - Jsem tu jen já, šéf a někdy jeho syn :grinning: Jeho manželka taky nějak spolupracuje, ale tu jsem viděla 3x.. Tak to by byla super besídka :grinning:
10. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

ewul, gratuluju k těhu průkajdě a vůbec k tomu, že je vše o.k. :dizzy_face:

chersi, my máme "besídku" v pondělí. Jedeme na bowling, takže já tam budu jen sedět a cpát se. :grinning:

jaspi, taky tyhle sešlosti moc nemusím. :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Krásné ránko dámy,

ewi, gratulace, tak jen tak dál! :dizzy_face:

tak jsem v práci, kromě toho, že mi fur slzí to oko, už jsem docela ready... včera jsme byli zase na jakýmsi rautu a bylo to super! Tak jsem si odpočinula povídáním se super lidmi... :wink:

chersi do Znojma??? to je mazec! To pojedete tři choďku kvůli chlastu??? :astonished:

my jsme si s holkama letos řekly, že si taky uděláme besídku, půjdeme na bowling, já prý budu hlídat stůl a opijeme se, já si dám jen nealko... :unamused: :angry: tož taková bude moje první a poslední besídka v práci... :grinning:
10. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Dřív jsem dělala ve firmě, kde večírek znamenal něco jako každý s každým.. Ale ta firma byla celá jeden velký bordel a postup byl možná leda přes postel. Spolupracovnice tančila ploužák s jedním z ředitelů a on jí normálně řekl: Co kdybychom si šli někam zašu...! No po pravdě dodnes nevím, jak to pokračovalo, ale pak byla vedoucí :grinning: Já naštěstí dala výpověď ještě v říjnu, tak jsem se nemusela účastnit :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
No jedeme až do znojma - dělají se tam sklípky se zákazníky, takže to tam známe a taky nám dal dobrou cenu a loni to bylo kousek od nás tak lestos vyhovíme my moravakum.
10. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Děkuju moc holky...No a k těm večírkům-ty jo, tak to já úplně nenávidím-taky se žádných neúčastním,sice jsem před všema za divnou,ale když s těma lidma trávím 8 hodin za den, tak nemusím už fakt víc:slight_smile:...ale to je o tom, že u nás to funguje nějak tak podobně jak psala Jaspi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
chersi, tak to budeš kousek od nás... až budeš míjet ceduli Brno, tak si vzpoměň... :wink:

my si letos řekly, že ti chlapi futr někam camrají , tak si holky letos řekly, že si udělají besídku taky...
10. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Ewul neděláš náhodou v MB keramice? :grinning:
10. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.