• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, tak to je tedy síla! :astonished: Toho bych se taky účastnit nemusela... :unamused:

U nás je to celkem v klídku, ale je to taky tím, že tam jsou samý ženský, teď už jen 3 chlapi... a všichni jsou slušní, takže to je spíš o povídání, hraní bowlingu, jedení a střídmém pití... jenže dřív mi to uteklo, že jsem si zahrála, ale teď tam budu sedět a čučet a určitě to nebude utíkat, ale třeba se tam dlouho nezdržíme. :wink:

Zuzi, já myslela, že se budeš léčit doma?
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
no nakonce jsem to přehodnotila... možná si tu dovolenou vyberu příští týden, ségra se bude stěhovat, tak kvůli Ladě... a dnes tu jsme jenom do tří, tak to není tak hrozný...
10. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Aha, tak to jo. :wink:
10. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Já už se hrozně těším, že odpoledne mám padla na 3 dny. A pak jen týden a kousek a vánoce :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
jaspi, ty se máš! :dizzy_face: Já už se taky těším na Vánoce! :dizzy_face: :dizzy_face: A prý má začít sněžit... :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
jaspi, to ne,ale podle tvého popisu večírků by se to dalo srovnat :grinning:
a já se těším až příjdu domů a lehnu si :grinning: :grinning: :grinning: ...ještě 3 hodinky a jupíííí:slight_smile:
10. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak já ještě necelé 4 hoďky - ale zato se pořádně vyspím zítra :wink:
10. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Hmmm, tak to já až v neděli, protože v sobotu jedeme do Salcburku na ten předvánoční zájezd a vstáváme už o půl 3 v noci! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Dobré ránko

copa: // 25.7. - 24tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt+5d
anoli: //14.8. - 21tt+1d
eliska_v - 37 DC
chersi: 6 DC
jaspina: 5 DC
ewulin: // 19.11. - 7tt+2d
ladenka: 14 DC
smudlinka10: 6 DC
bajoch: 3 DC
11. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
Teda tady je to poslední dobou fakt mrtví. Kdepak jste všechny? jaspi má dovču... konečně pátek, co??? :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Zuzi, prosím tě, jak dlouhou v cm máš korbu kočárku? Já jen abych věděla, jak se pohybují ty největší velikosti, víš? Abysme nekoupili ňákýho mrňouse.
11. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
čauky Anoli, tam jsem doma...

včera v poledne mě máma vyhnala k dr., tam jsem klepla na sestřičku, aby mě vzali dřív, abych nemusela být mezi nemocnejma... nakonecmě poslal na ORL a zjistil, že mám zánět dutin... dal mi jen kapky a jakýsi přírodní prášky... a na slzící oko mi dal oftalmo, ale s tím, že to může být zanešený oční kanálek, to by mě poslal na oční a museli mi hoprotáhnout, no už teď to zní děsivě....tak mám týden neschopenku... :rolling_eyes: no doufám, že to vyležím, už teď me to nebaví, ale pro zdravého Vendelína uděláme, vše, že... :dizzy_face:

a ten kočár hluboká korbička je snad nejhlubší ze všech - vnitřní rozměr na délku má 73 cm a na šířku 35 cm, a je to ta oválná korba, model 2009 - hranatá korba je daleko menší....

a ty užmáš nějaýho favortita?????
11. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Aha, tak proto tady je dnes taková nuda... ani chersi nenapíše...

To je dobře, že jsi doma, protože aspoň se vyléčíš, v práci by to šlo těžko. Tak odpočívej, ať jsi brzo fit. :wink: Pro Vendelína to musíš vydržet, i když to je pro tebe asi těžký, ty jsi taková akční... :slight_smile:

No, já se ptám, abych měla vůbec představu, kolik kočáry mají, víš? Asi jako nebudeme mít žádnýho obra, protože já mám 163 cm a manžel tak 170 cm. Právě, že ještě žádnýho favorita v kočárech nemám, ale už se začínáme poohlížet. Dívala jsem se na MMB a tam teda nic moc, buď se mi nelíbí barva (chci neutrální) nebo právě nevím tu velikost anebo je to zdaleka... tak to vypadá, že budeme muset začít vybírat někde tady. :unamused:
11. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
je nejlepší asi zajít do nějakýho dětskýho shopu a kouknout se co se vám líbí a hlavně kolik do kočáru chcete dát penez... my takhle taky šli s mužem, ten si vybral jakousi hrůzu, tak jsem mu řekla, že si laskavě vyberu já, protože on stejně s kočárekm jezdit nebude... no ale hlavně, my ten bebecar měli ozkoušený po Ladě, která s ním jezdí doteď, takže proto vyhrál... mě se líbil i casualplay a maxi cosi mura, ale ty už ty korbičky mají malý a na zmu by se tan Venda asi určitě nevešel... na netu už si pak spíš vybírej, až budeš znát značku jakou chceš...
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla u dr. na UTZ jestli clostyl zabral ... tak folíky mám 18.6mm, dostala jsem injekci Pregnylu, a uvidíme... :slight_smile: Ale už se to alespoň začíná nějak obracet k lepšímu. Doufejme. :wink:
O víkendu jedeme s manžou do Prahy ke známým, manža si jede dohodnout kšeft a navečer si projdeme předvánoční Prahu. Už se těším. :slight_smile: Ještěže je dnes pátek, jsem po celém týdnu úplně grogy, těším se, jak se zítra prospím. :dizzy_face:
11. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj ladi, tak to je dobře, že se to začíná lepšit. :wink: Užij si víkend v Praze. :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
anoli, tady máš odkaz na výbavičku:
http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka/Vybavicka-pro-miminko
ďocela dobrý, až budu v práci, tak si to taky vytisknu...

Ladi tak alespoň s to konečně rozhejbalo... :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Zuzi, díky za ten odkaz. Už jsem si ho také uložila a přeposlala i kolegyňce, do budoucna. :wink:
11. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
no nemáš zač, doufám, že ho využiješ co nejdřív... :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Zuzi, děkuju, to by se mohlo hodit :wink: A kór mně, když nemám ještě vůbec nic, že? :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Zuzi, můžu se tě ještě zeptat, v čem je výhodnější na koupání kbelík oproti vaničce? Já nevím, co pořídit... ? :unamused:
11. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
anoli, to vůbec netuším.... :unamused: já si pořídím vaničku, aby si tam vendelín mohl natáhnout nohy a ne aby tam byl skčený, havně si myslím, že to mimčo ani moc nedokážeš umýt... jak mu třeba umyješ vlasy??? když mu budeš oplachovat šampon, tak mu to poteče přes obličej... no nevím...:unamused:
11. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
No, já jsem právě taky spíš pro tu vaničku, ale chci mít co nejvíc info... slyšela jsem i o tom kbelíku a někdo si ho docela dost chválí, tak právě nevím...
My jsme měli jako malý taky vaničku, do toho se dá takový lehátko, na který můžeš mimčo položit, že? Taky mi to přijde lepší. I jak píšeš o umytí hlavy a tak. A taky ten kbelík mi přijde malej, takže pak stejně až mimčo trochu vyroste a nevejde se do kbelíku, musíš koupit vaničku... takže já si koupím vaničku. :dizzy_face: Díky za radu.
11. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
já doufám, že ji dstaneme od šváry, většinou nám dávají takový "levnější"dárky, ta to z toho seznamu vidím na tu vaničku.... zbytek byly dost vysoký částky....

za chvíli mi taťka přijde zapojit pračku, páč ten můj muž je neschopný... :angry:

už se těšíš do salzburku? byl tam můj děda loni a byl z toho nadšenej, tak doufám, že budeš taky... po pravdě já nejsem schopná jít dýl než půl hodiny, tak tě docela obdivuju, že ten výlet zvládneš.. :wink:
11. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojte holky, tak vás zdravím. už jsem doma, dneska u nas ve firmě po večírku nikdo nepracuje. prilelai jsme si tam dat akorat kafe a frceli jsme zase domu. takze ted to prekousnu a maximalne v 9 - brou noc :slight_smile: Sice jsem nebyla opilá, ale ta cesta mě ceĺkem zmohla, zpátky jsem to totiz odridila
11. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Zuzi, a kdo říká, že tu cestu zvládnu??? :grinning: Ne, mám z toho docela strach, protože od začátku týdne mi mimi tlačí na močák a pořád potřebuju čůrat... :unamused: předtím to bylo celkem v poho, ale teď teda mám obavy... ještěže je v buse záchod... No a manželova kolegyně dělá průvodkyni tak mu půjčila mapu města s označenými wc, takže aspoň trošku jsme vykrytý. :wink:
Mně se zatím nejvíc líbilo v Budapešti, páč to bylo s koupáním v termálech. Baví mě jezdit každý rok jinam, takže se do Salcburku těším. :dizzy_face: Akorát to vstávání... :rolling_eyes: Příští rok máme v plánu Krakow. Babi bude hlídat a my zase s taťkou pojedeme. :wink:
11. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
copa: // 25.7. - 24tt +1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 23tt+6d
anoli: //14.8. - 21tt+2d
eliska_v - 38 DC
chersi: 7 DC
jaspina: 6 DC
ewulin: // 19.11. - 7tt+3d
ladenka: 15 DC
smudlinka10: 7 DC
bajoch: 4 DC
12. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
copa: // 25.7. - 24tt +2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 24tt
anoli: //14.8. - 21tt+3d
eliska_v - 39 DC
chersi: 8 DC
jaspina: 7 DC
ewulin: // 19.11. - 7tt+4d
ladenka: 16 DC
smudlinka10: 8DC
bajoch: 5 DC
14. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Bré ránko! :wink: Tak jaký jste měly víkend? Byl krátký že?
14. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Já jsem tu dnes sama nebo co? :confused:
14. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.