• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa: // 25.7. - 24tt +3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 24tt+1d
anoli: //14.8. - 21tt+4d
eliska_v - 40 DC
chersi: 9 DC
jaspina: 8 DC
ewulin: // 19.11. - 7tt+5d
ladenka: 17 DC
smudlinka10: 9DC
bajoch: 6 DC

Krásné ránko dámy, tak jaký byl víkend??

Já ho měla v duchu pečení cukroví... děláme asi tak 20 druhů, ale pečeme s mamkou a se ségrou a pak to rozdělíme na třetiny, takže je to daleko rychlejší... na mě ještě zbyly sádlový bochánky a mocca, tak jsem zvědavá, v životě jsem nic nepekla, tak uvidíme jak to dopadne, až uslyšíte nějaký hasiče, tak to jede k nám...

no jinak večer jsem měla docela krušnej.. mívám jakýsi alergie - na chrom a na kobalt - je to skoro ve všem - většinou se mi to projevuje že se vykoupu a jdu spát a pak mi začne být hrozný horko, nateču a jsem dvojnásobná a taky zčervenám a mám posobě bílý fleky... no hnus. No a tohle se mi stalo včera večer, jednou se mi to rozjelo do anafylaktickýho šoku... bylo to moooc bezva... no, jenže jsem nevěděla, jestli si můžu vzít zyrtec, nakonec po přečtení pár diskusí jsme si dva vzala a konečně to začlo ustupovat... mám na to speciální kortikoidový čípky, ale to jsme se neodvážila... hlavně jsem tuhle alergickou reakci měla naposled tak před dvěma roky, a já už si myslela, že je to pryč.... potom jsem vyslíkla manžela i sebe, protože to občas mívám z aviváže nebo prášku na praní a šli spát... no prostě super noc...
14. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Zuzi v těhotenství se alergie často zhorší.. :unamused:
14. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky holky,
já jsem dneska ještě nějak mimo a všechno mi trvá... musela jsem po víkendu vyřídit e-maily a zjistit, co se nám zas nového objevilo na intranetu školy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Víkend byl super, ale moc moc krátkej... naštěstí mi to tento týden určitě rychle uteče, protože dneska jsme jenom do 11 hodin nebo tak nějak a pak jedeme na bowling... a v pátek mám dovču, protože mám 2 zkoušky ve škole. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak v Salcburku bylo hezky, akorát mi vadilo moc lidí a pak taky to, že jsme město procházeli za světla, což nenavodilo tu správnou atmosféru. :frowning2: Pak nás zavezli do Obendorfu, takové malé vesničky, kde poprvé zazněla Tichá noc a tu jsme si tam se svíčkou v ruce všichni v takové malé nádherné kapličce zazpívali. Vesnička byla mnohem větším zážitkem právě pro tu vánoční atmosféru, všechno bylo nazdobené, nasvícené. Byli tam takový malý trhy. Vypadalo to tam jako v pohádce. :slight_smile: Ale řeknu vám narovinu, že jsem byla utahaná jako kotě... už to na mě není no... moc chození, pořád hledat záchody... a únava... ale zvládla jsem to, tak jsem ráda. :wink:

Zuzi, ta alergie musí být fakt nepříjemná. :frowning2: Mně se teď objevilo svědění kůže po těle... četla jsem, že je to v těhu normální.
14. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
jaspi, co říkáš na Šmajdu? Mně se líbilo, jak včera zpíval, akorát jsem neslyšela tu jeho poslední písničku, páč jsem šla spát... ale jinak mě teda baví, protože umí zazpívat skoro všechno a neokouká se tím. :wink: Jsem zvědavá, koho dneska vyřadí. Myslím si, že to bude možná Stará. Co myslíš ty?
14. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Anoli to je dobře, že sis to tam užila :wink: My jsme byli v pátek v tom Brně, ale nějak se nám nedařilo.. Když už tam jsme, tak se většinou jedem mrknout do Černovic, jak tam je to obrovské Ťamanské tržiště s falzošama. No tak v pátek jsme dojeli zároveň jak celníci, takže nic a pak jsme se motali po Brně a nemohli najít Ikeu.. Dojeli jsme z jiného směru a bylo to v háji. Oba bezradní, nasraní.. A pak jsem se s ním ještě v neděli rafla takovým způsobem, že jsem myslela, že ho fakt zabiju a jak neječím, tak jsem řvala na celý barák :angry: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
jaspi, tak to bylo u vás veselo, co? No jo, někdy se to holt nevyvede, ale musíš si říkat, že jsou horší věci. :wink: Prosím tě, co tě tak rozčílilo? :grinning:
14. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Rozčílilo mě, že jak jsme se bavili, že vyberem ty peníze, co Jarek dostal, tak uděláme kuchyň. Jako už jsme se bavili se stolařem atd. V neděli došel Jarek s tím, že se to může vybrat až v březnu, že je to nějak vázané - tak já, že v pohodě.. počkáme. No a na to mi u oběda říká: A já jsem se rozhodl, že půlku těch peněz dám mamce, aby si mohla nechat udělat nové okna. Tak jsem na něj hleděla, jestli si jako dělá prdel nebo co.. Jako ta částka nám ani nepostačí, natož když jí bude půlka a to kdyby jsme šli navíc na IVF.. No a on začal, že je aspoň vidět co ve mě je, že jsem sobec, že je mi 60tis málo atd. No tak to už mi bouchl kotel - praštila jsem i s celým talířem z obědem - stejně už mi nechutnalo a začala na něj řvát, že už toho mám ale k.... dost! že maminka chudinka má staré okna, tak je musí mít, ale že já mám starou kuchyń, to už je jedno.. A že jeho máti má důchod stejný jak já plat a k tomu výdělek stejný jak Jarek.. Fakt jsem totálně vypěnila a čekala jsem, že se spíš zvedne, něco řekne a půjde někam pryč.. A v tu chvíli bych ho tam i poslala.. Ale letěl za mnou - zabouchla jsem se v obýváku a že teda né, že to byl jen nápad, že uděláme tu kuchyň atd. Jako úplně mi zkazil radost z ní a navíc nechápu, že ho to vůbec napadlo :angry:
14. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, víkend (pro nás snaživý) utekl ani nevím jak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Měli jsme jet do Prahy, ale nakonec z toho sešlo, protože manža musel v sobotu do práce. Škoda, docela jsem se těšila na vánoční Prahu, Staromák atp.
No a příští víkend nám to opět nedopadne, protože v pátek máme oba s manžou vánoční večírky a nevíme jestli budeme v sobotu schopní fungovat. :grinning: Tak nevím, jestli se tam do Vánoc vůbec dostaneme. :confounded:
14. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Anoli já se ti tady vypíšu a ty zmizíš! Asi si dáváš nějaký dobrý oběd že? :wink:
14. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Anoli, hlavně, že se vám to líbilo... já bych to fakt nedala... tak příští rok, už to bude mnohem lepší... :wink:

jaspi, no to je teda hustý... :confused: normálně by mě zajímalo, kde ti chlapi na takový nesmysly chodí... a už s uklidnil s takovýma nesmyslama???? Důchodci mají mnohem víc peněz než my a pořád si budou stěžovat, taková dojička u nás na vesnici ma 12.000,-- čistýho... no hukot!!!! :angry:

no jinak po brně jezdit, když to tam neznáš, je teda fakt mazec... tu ikeu jste nakonec našli? My tam byli v so taky... :wink:
14. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky ted mi volal manža,neteř je v nemocnici. Kráva švagrová ji nechal ajít po schodech a slítla.

Teda já už jí asi budu muset opravdu něco říct. V sobotu jsme malý byly přát ke 2 rokům a bylo to tam k nevidržení a co s tou holkou dělá, hrůza.Ale to je na delší povídání.

Doufám, že bude Eliška v pořádku, prý si jí tam nechají na pozorování
14. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Zuzi no už říkal, ať už to neřešíme, že za to bude kuchyň a hotovo. Ale mě to prostě štve, že vůbec takovou kravinu vymyslí. Jako kdyby jsme ty prachy nepotřebovali, tak ať si rozdává, ale takto? On to určitě v duchu vidí jako super nápad, že chtěl udělat mamce radost a já sobec mu to pokazím kvůli naprosto zbytečné kuchyni.. Jako vykládal, jak jeho mamka má u oken srolované deky, aby tama netáhlo. Ale než jsme dělali okna my, tak tvrdil, že to není potřeba :angry: A trouba mi nedovírá - celá kuchyň je prostě ve stavu na odpis, ale to jako ještě je dobré.. Tak jsem mu řekla, že si taky tu troubu asi obalím do deky, aby viděl jaký su chudák :angry: Jako on to bere tak, že jeho taťka se s jeho mamkou rozvedl, když byli docela malý a on si totiž upekl dítě jinde.. Ale jako jeho rodiče spolu vychází v poho.. No tak to bral tak, že si to zaslouží.. Jako moje mamka s náma zůstala tady sama - se 4ma dětma - taťka umřel, když mi bylo 7 let, tak nevím, jestli bych taky neměla třeba prodat půlku domu a poslat ji na Seychelly? :confused: Tý jo, mě táááák vytočil. Fakt nevím čím chlapi myslí. On koupí mamince okna a na IVF si pak budem brát úvěr ne? :rolling_eyes:

Chersi - do výchovy dětí jí ale podle mě stejně moc mluvit nemůžeš.. Třeba u nás by to stejně bylo jen na peklo.. Člověk si akorát myslí co chce.. A malou snad na ty schody neposlala schválně ne? Určitě je z toho taky v pr.... že spadla.. Nebo teda já ji neznám, ale předpokládám, že to byla nešťastná náhoda.. Že ji nestrčila :grinning:
14. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak se furt neflákejte.. Teda vlastně jinak - nepracujte tolik a pojďte se flákat :wink:
14. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
jaspi, tady nejde o výchovu do vubec ne. Ale dám třeba příklad čeho jsem byla v sobotu svědkem. Na stole byly udelany chlebíčky a mala si z nej chtela vzit okurku, chytla ji takovou pres ruku že za jestli ten rev slyseli sousedi tak si urcite mysleli že ji vrazdi.

Tohle podle me není dobrá výchova. A nechat chodit 2 lety dite po uzkej bytovkovejch schodech samotnou, mi teda taky moc rozumny neprijde. Hlavne kdyz je s ni u nas tak nam porad predhazuje at ji na ty nase dreveny nepoutime aby neupadla.
14. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky, teda vy jste se tu dnes moc neohřály. :unamused:
14. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Cher tak to je fakt..... :angry: A takové krávy mají většinou dítě hned že? :rolling_eyes:
14. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
jj povedla se jim hned po vysazení.

já ji nechci vychovávat dítě(chrań buh jen to ne) ale myslim si ze trochu opatrnosti je na míste.

máme zabukovanou dovču holky, nakonec je to tunis. odlet 22.6. :grinning:
Akorat nam to zenska z cestovky zmrvila a ted kdyby jsme to chteli predelat tak stornopolatek za 1 - 1500 kč, na coz jim prdim, nebudu platit za nici chybu a ten jeden den ochudim.
14. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
krásné dobré zmrzlé ráno :grinning:

copa: // 25.7. - 24tt +4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 24tt+2d
anoli: //14.8. - 21tt+5d
eliska_v - 41 DC
chersi: 10 DC
jaspina: 9 DC
ewulin: // 19.11. - 7tt+6d
ladenka: 18 DC
smudlinka10: 10 DC
bajoch: 7 DC
15. pro 2009 v 05:50  • Odpověz
Krásné ránko,
u nás vypadá, že je taky zima, ovšem nemáme teploměr... za chvíli odjíždím pro výplatu a pak musím na poštu, tam mě zase trefí z té fronty, pak jedu do lékárny pro glukózu co mám pít v pátek na tu cukrovku, no a pak jedu pro mamku a budeme dopíkat dukroví... už je mi docela dobře, oko slzí už jen sporadicky, tak snad to bude OK...

chersi, co neteř? Víš, co ono je někdy těžký uhlídat takhle malý dítě, já měla u nás taky Ladu a než jsem se otočila tak už byla v půlce schodů a za nic na světě nechtěla jít dolů... ale máš pravdu, že každá výchova je jiná a samozřejmě o něčem jiném..

včera jsem poctivě sledovala superstar a mě se teda líbí Chodůr.. ten má prostě hlas, šmajda není špatnej, zazpívá vše, ale u chodůra mám husí kůži... dokonce jsem mu i poslal hlas :astonished: :wink: no jsem zvědavá jak to dopadne... taky jsem řákala manžovi, příjít náš Vendelín s takovejma vlasama domů, tak ho vyliskám hned ve dveřích, jak říká můj otec, vypadá, že proletěl stojem na cukrovou vatu... :grinning:
15. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj zuzi - prý je to dobrý ráno jsem psala švagroý. Mála letěra prý dolů ze 6 schodů a ty schody jsou vydlaždičkovaný. :unamused:

Ale prý má jen odřenou bradu, naštěstí sletěla asi šikovně, ještě že si jí nebřinkla do zátylku :astonished:
15. pro 2009 v 07:35  • Odpověz
tak hlavně, že je to už dobrý, odřeniny zmizí, než se vdá... :slight_smile:

naše laduš taky dokáže spdnout na místě, aniž by se pohla... hledíme celá rodina... :wink:

co muž, jí vitamíny?? nebo už ho zase přešlo? :wink:

tento měsíc je to rok, co se začala snažit moje kamarádka, a furt nic... kámoška mi říkala, že si byli s nima sednout a že byla hrozně smutná, taková bezšťávy... ach jo.... a to se těšili, že na tyto vánoce už budi tři...
15. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
ani vitamínky ani čajík zuzi - mě po tom čaji bolelo břicho jako ďas a měla jsem křeče v podbříšku. Takže jsem řekla že nachvíli přestanu. Po novém roce se chystám na gyndu a řeknu jí, jestli by mi dala žádanku na štítnou žlázu.

Nejsem z toho nešťastná - že se nedaří. Jak jsme jeli do toho sklípku, jela jsem s jedním obchoďákem a celé 3 hodky jsem si povídali. Jeho manželka je ve 4 mesici. kazdému řekl že se jim povedlo hned po svatbě a jak jsme si povídali tak mi řekl pravdu že se snažili rok a čtvrt a už byly smíření, že půjdou do caru a ejhle....
15. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahojky,
jaspi, já jsem musela zmizet, páč se jelo na ten bowling a ani jsem se nestihla rozloučit. Tak promiň. :wink: :grinning: Vůbec se nedivím, že tě to rozčílilo, protože já bych se zachovala úplně stejně. Kdyby na to člověk měl, tak to jeho mamce dopřeje a okna vymění, ale když potřebujete sami peníze na kuchyň a na IVF, tak nechápu, jak ho to mohlo napadnout. Ale jak píšeš - prostě chlapi, no! Někdy dokážou vymyslet takovou kravinu, že člověk jen zírá. :rolling_eyes: Důležitý je, že to pochopil... teda snad.

chersi, gratuluju k vybrání a zamluvení dovči :wink: Tý jo, to ti budu v červnu závidět. :grinning:

Jak jsem si myslela, tak včera vypadla Stará. Už se můžou posílat hlasy? Já jen, že chci poslat Šmajdovi. Mně je prostě sympatičtější než Chodůr, i když vím, že ten zpívá líp, má prostě hlas od Boha. Zuzi, ty vlasy jsou zvláštní, ale mně se prostě líbí, že je svůj a není jako ostatní. A stříhá se sám - je to borec!!! :wink: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Tak já frčím na poštu... :unamused:
15. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko,
Cher to je dobře, že se jí nestalo nic horšího!
Jinak já už si zjišťovala nějaké info k laparce a nemine mě tam ani gyn. prohlídka, ani klystýr - blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako já nevím, ale fakt nemám ráda, když musím na tu prohlídku k někomu jinému než je moje doktorka..
15. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
jaspi, já to taky nemám ráda, ale co naděláš?!? :confounded:
15. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Teda tady to fakt zamrzlo! Copak pilně pracujete? Mně se tááák nechce. :grinning:
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
to vis anoli, musíme všechno dohánět před koncem roku, aby byly vánoce svátky klidu a míru :grinning: ale stejně budu mít služební mobil přirostlý k ruce
15. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
chersi, to jo, to chápu, ale občas byste sem taky mohli mrknout, ať si tu nepřipadám jak kůl v plotě. :wink: :grinning:
15. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
já koukám nebuj
15. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
chersi, to jsi hodná :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.