• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já opravdu jukám :grinning: Ale v pátek ve 12 hodin končím a potřebuji vzládnou všechno, dát si papíry dohromady, všechno ukončit, vyfakturovat, vyřídit platby, jojo je toho moc, ale aspon to utíká :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Teda chersi ty se máš! Závidím ti, že máš v pátek padla. :wink: To já tu budu strašit až do středy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potřebuju dovču na leden kvůli zkouškám, tak se nedá nic dělat no... :frowning2:
15. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Já mám 10 dní dovči a na vanoce potřebuji 7 - takže pohodička. Strašit tu nebudu, stejně ted když už mrne, tak se nestaví. Takže tu fakt strašit nebudu - vyhlásili jsme uzavření skladu a nazdar
15. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Chersi, závidím, já mám jen jeden den dovči, jdu až do středy a mezi svátky taky, protože máme všichni povinně inventury. Chjo. Nechce se mi, ale co nadělám. :unamused:
15. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ladi - tyhle inventury mezi svátkama na nas ukousel jednatel loni, ale my holky sikulky jsm eho prevalcovali a letos se to bere jako hotová vec ze se inventurou zacne 4.1 a od 7.1 bude ofico otevreny sklad
15. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
chersi, já jdu až do středy a pak si teda vždycky vybíráme dovču mezi svátky, takže budu doma - tak aspoň něco :wink:
15. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Nám je před měsícem nahlásili, že budou. Minulý týden přišel hlavní, že asi výroba pojede i mezi svátky a inventury tedy nebudou, tudíž jsme si všichni rozplánovali volna, abychom se tu prostřídali, no a včera přišli s tím, že pojede jenom jedno patro a tudíž inventury budou. Všichni naštvaní, že si naplánovali různé akce a teď musí do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže to tady nikoho nezajímá. :angry:
U nás od 4. ledna zase jede výroba naplno, takže už by se neudělaly vůbec a hrozilo by, že by nás poslali na inventury některý víkend v lednu, a to by bylo ještě horší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky, mám otázečku... kdy si myslíte, že by bylo něco vidět na testíku? Když mám cyklus 28 dní, ovulka byla teď o víkendu a MS očekávám 26.12., myslíte, že když testnu na štědrý den, že by se něco mohlo ukázat? Vím, že plaším, ale kdyby se to tento cyklus povedlo, chtěla bych to manžovi dát jako dárek. Ale zase, asi by bylo lepší mít to potvrzené od dr., že?
15. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
ty mamatesty jsou prý spolehlivé, ale opravdu si nejsem jistá, jetsli ti to ukaze 2 dny pred MS
15. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky já tu měla šéfa a ještě 2 návštěvy a mezi tím pilates - takže nestíhačka. Byla tu kámoška s 10ti denním miminkem :dizzy_face:
Ladi ty fakt citlivé ukazují už 10 DPO..
15. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
ladi, zkusit to můžeš a buď tam něco uvidíš nebo ne :wink:
15. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
To je fakt anoli. Díky holky. :wink:
15. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
copa: // 25.7. - 24tt +5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 24tt+3d
anoli: //14.8. - 21tt+6d
eliska_v - 42 DC
chersi: 11DC
jaspina: 10 DC
ewulin: // 19.11. - 8tt
ladenka: 19 DC
smudlinka10: 11DC
bajoch:8 DC

Bré ránko a šup všechny sem - žádná flákačka jak včera :wink:
16. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem byla na rovnátkách, proto jsem se zdržela, ale už jsem tu. :wink:
16. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Čau Anoli - nechali ti je i teď v těhu?
16. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
jaspi, jo nechali a už je chci dolů! :angry: Mám je 2 roky a to mi bohatě stačilo. Věřila jsem, že do porodu mi je sundají, ale teď už o tom začínám pochybovat. Furt se to vleče. :rolling_eyes: A já chci bejt hezká mamina a ne mít rovnátka, jak ňákej puberťák. :wink: Dnes mi to zas utáhla a říkala, že uvidíme, co to teď udělá, pak by se dalo přemýšlet konečně o sundání...
16. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
'Anoli já jsem teda rovnátka neměla -ale teď mě to štve, protože rovné zuby teda fakt nemám. Ale moji 3 sourozenci je nosili a zuby se vyrovnali jen 1 bráchovi - tomu totiž před rovnátkama vyrvali osmičky - tak se udělalo místo a zuby se mu roztáhly. A vlastně druhý brácha už je má taky rovné.. Ale toho totiž srazilo auto a zuby měl vymlácené a ty nové mu udělali rovně :wink:
16. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
jaspi, já jsem měla zuby hrozně křivý a tak jsem po rovnátkách vždycky toužila a jsem ráda, že jsem se k nim (sice pozdě, ale přece-ve 24 letech) dokopala. Jenže už je to dlouhý a fakt bych ráda byla mamina bez rovnátech. Doufám, že mi je do porodu sundají. :wink: Mně taky trhaly, horní pětky, aby bylo místo. To mi nevadilo, horší bylo vždycky po utažení bolest zubů, odřené dásně, nasazování gumiček... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
jaspi a už máš všechny dárky? A napečíno?
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky holky, ráno mi nešli vkládat příspěvky
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky, o Vánocích mi radši ani nemluvte, tohle je první rok, kdy je týden do Vánoc a já nemám dárky. To se mi ještě nestalo a jsem z toho dost mimo. :unamused: Mám dárek jen pro taťku a pro ségru. A dalších asi pět mi chybí. Horší je, že nemám ani žádnou inspiraci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chtěla jsem jet nakupovat teď o víkendu, ale v sobotu budeme s manžou po tahu, takže to nehrozí a v neděli asi budeme muset ke tchýni. Fakt nevím, kdy to koupím. :frowning2:
Navíc letos fakt nestíhám ani upéct cukroví a pochybuju, že stihnu udělat nějaké nepečené. Tak jsem včera v samce koupila krabičku hotového ... no a baba co seděla za kasou se na mě tak podívala a říká: "Vám se jako nechce píct, jo?" Čuměla jsem na ni jak puk, říkám "Co prosím?" Tak mi to zopakovala, byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla ani na něco jako co si to dovoluje a říkám jen, že někdo prostě nemá čas. :angry: Někdy mě fakt udivuje, co si ty baby dovolí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
chersi a jak jde práce? Od ruky? :grinning:

ladi, já se na Vánoce letos docela těším, ale pečení jsem se letos taky dobrovolně vzdala. Fakt na to nemám čas. V pátek mám dvě zkoušky ve škole, tak se snažím připravit, do toho vánoční večírky, doktoři atd. Pekli jsme teda letos u mamky a dostanu cukroví od ní a od tchýně. Mě to baví píct, ale když na to fakt není čas, tak se z toho přece nezblázníme, viď? :wink: Co si to baba dovoluje? To je přece každýho soukromá věc jestli peče nebo ne! :angry: Je tam od toho aby kasírovala a ne aby mektala, kdo si co kupuje.

Můj manžel měl taky v neděli zážitek s jednou babou na kase. Máme jeden účet a jednu platební kartu, která je psaná na mě, takže ona na to právo měla... on byl v prodejně beze mě, když na mě čekal ve městě, zatímco já jsem byla na doučku. Prodavačka mu řekla, že to není jeho karta. A on na to, že není, že je manželky. A ona, že teda musí přijít se mnou, protože co když tu kartu ukladl? Byl nějak v ráži, tak jí řekl, ať si to zboží strčí do prdele a odešel. :grinning:
16. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Anoli :grinning: manža to dobře vyřešil! :wink: A ta prodavačka od Laděky.. na tu sedí jen: čím menší funkce, tím větší si to dělá pravomoce že?
Jinak dárky celkem mám, ale ještě musím dokoupit nějaké drobnosti. Ale to hlavní mám a mám z toho fakt radost!
Letos se mi i podařilo krapet zapojit fantazii.
A pečení.. Loni touto dobou jsem měla asi 10 druhů a nosila jsem i sousedům.. Letos mám 2 krabice perníčků a linecké, vanilkáče a marokánky. O víkendu ještě udělám biskupák a nepečené kuličky a nazdar. Nechci toho dělat víc, protože se snažím nežrat a nepřibírat a jen by mě to dráždilo..
16. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
jaspi, tak to jsi dobrá, žes do nákupu dárků zapojila i fantazii - té mně se letos právě mocnedostávalo, tak jsme většinu dárků odbyli poukázkama. :wink:

Přesně, taky nejsem na nějaké velké pečení /i když mě to baví/, ale akorát se s tím pak cpu já a přibírám, takže lepší je mít toho doma spíš míň. :wink:
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
pracuji pracuji - ale už se chýlím ke zdárnému konci. manža je dneska doma a před chvilkou mi volal že uklidil, to bude asi zase něco chtít :grinning:

My letos taky nepečem, ale napečíno budeme mít od paní co nám dělala cukroví na svatbu.

A darky mam komplet i ro domací mazlíčky, vše zabalené, stromek ozdoben, jmelí pověšené :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Anoli, s tou kartou se mi to jednou stalo taky, v Hornbachu, manža mi dal kartu, ať to tím zaplatím, pin normálně znám, ale nedovolila mi kartu použít. Ještěže tenkrát se mnou byla teta, která měla u sebe hotovost. Jinak bych jí řekla asi něco podobného co manža. :grinning:

Holky, poraďte mi jak to tady mám v práci vydržet. Je to tady fakt na budku a dneska ještě přišel ředitel, že pracovně od nového roku budeme spadat přímo pod něho, že si na nás posvítí a zavede pořádek, že budeme mít po prdeli (doslova) a takový podobný kecy, docela sprostý. Já už fakt nevím, nějradši bych tady s tím sekla, ale nevím jestli má cenu si novou práci hledat, když se snažíme o mimi. :confounded:
A navíc prý mám jet po novém roce na inventuru do skladu do Plzně. Prostě mi to jenom oznámili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ladi a jakou práci děláš a kde bydlíš? Jako jak to máš do Plzně daleko víš..? Teď je to s prací asi všude dost na prdlačku.. Navíc v našem věku.. - každý řekne, ale vy budete chtít jít určitě na mateřskou.. To mi říkali od 20ti :angry:
16. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Do Plzně to mám cca 200km. Dělám jako disponent výroby.
Já právě vím, že je to s prací na prd. Navíc, když někam přijdu a řeknu, že je mi 24 a jsem vdaná, tak mě škrtají právě jen proto, že budu chtít jít na mateřskou. To jsem zažila na jaře, když jsem dostala výpověď. :rolling_eyes:
Jenže já mám pocit, že už to tu dýl nevydržím.
Kousek od mého bydliště hledají průvodce na zámek s celoročním provozem (jakože ne sezónně, ale na plný úvazek na celý rok). Mě by to i bavilo, jenže ráčkuju a silně pochybuju, že by někdo chtěl něco takového poslouchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a nebo pak ta nejkrajnější možnost, hodit se marod, jenže kdo by chtěl být doma za 5 tisíc, že? Jenže si říkám, že kdybych otěhotněla, tak tu stejně nebudu. Já už na to fakt přestávám mít nervy. :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak to máš fakt daleko :unamused: Mě tady dřív prostě naplánovali poradu v Praze (ze Zlína) a prostě budeš tady a hotovo.. Naštěstí tuhle pobočku koupil nynější šéf a tady nic takového není.
16. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
chersi, teda ty jsi už na Vánoce opravdu připravená!!! :astonished: To čumím, protože my ještě nemáme ani stromek... :sweat_smile: No, aspoň si to užiješ pěkně v klídku, žádnej stres. :wink:

ladi, s tou prací je to těžký... musíš se rozhodnout podle sebe, ale řeknu ti, jak to bylo se mnou... byla jsem z práce na začátku těhu doslova na nervy, bylo tu dost hustý prostředí a já to špatně nesla, už jsem to taky nemohla vydržet, tak jsem zvolila možnost zůstat doma. Ale je fakt, že mě to břicho dost bolelo a to mě vyděsilo. Ale nebudu zapírat, že se mi to hodilo. No a po měsíci jsem toho měla už doma dost. Břicho už nebolelo, vše jsem měla uklizené, srovnané, připadala jsem si k ničemu, nudila jsem se... i finančně žádná sláva. A tak jsem se rozhodla vrátit se, aspoň to zkusit, stejně mi o nic nešlo, když jsem věděla, že půjdu na mateřskou. A víš co? Jsem tu teď docela spokojená. Vše se změnilo i atmosféra je tu zase jako dřív.

Takže moje rada pro tebe je vydržet pokud nemáš jinou práci a nechat tomu volný průběh. Třeba se něco stane - otěhotníš - a pak už to tam doklepeš nebo půjdeš na nemocenskou. Ale teď bych, pokud nemáš sehnanou jinou práci, nikam nechodila a zkusila bych to tam vydržet. Teda pokud to jde. U mě už to v září fakt nešlo, já byla hotová... je to fakt těžko radit no, každej musí podle sebe.
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.