• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky,hlasím účast abych náhodou od Jaspi nedostala důdku :grinning:
18. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky těhulko, tak jak se daří?
18. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Cher, mám se fajn,ale je mi pořád nějak špatně, tak s tím v práci nějak bojuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ty se tak máš, že už za chvíli končíš!
18. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
jeste pár minutek, sice manžela na vecirek vezu az v 5 ale stejne uz mam vse hotovy a nic se tu nedeje - takze se budu klouzat pomalu domu
18. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
nooo tak ty cesty jsou tam dneska fakt brutalni...do prace jsem jela jak pripos.aná:grinning:
18. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Ewul tak já tě hned píšu do třídní knihy :wink: Tý jo - 9tt, to fakt letí! :confused:
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Strašně,to utíká...mám pocit,že jsem si včera dělala test a už je to 9tt....mohla bych být v třídní knize na prvním místě:slight_smile:?
18. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
taky prosím zapsat - ole od 12 prinesu omluvenku :grinning:

Tak dámy loučím se s vámi ale jen pro dnešek - zítra se připojím z domova.
Držte mi palečky čeká mě 120 km po okreskách, který určo nejsou posolený tak abych dojela.

Zatím se tu držte a papa
18. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Chersi jeď opatrně!!!
18. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Jaspi, mám to 30km tam a 30km zpátky. Taď v tom sněhu nic moc. Chersi, tak bacha za volantem :wink: .
Ewulin, už jsi to oznamovala v práci, nebo kdy se na to chystáš?
18. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ewul je mi to líto - ale první je Anoli. Víš jak - abeceda je abeceda a tu neošulíš :wink: :grinning:
Jinak Chersi - odchod zapsán a omluvenku od lékaře nebo od rodičů o.k? :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ladi,ještě ne, chystám se až koncem ledna-19.1. mi končí 1.trimestr,tak teprve potom.
jaspi,ale tak to teď mám smutek:grinning:,ne že bych to Anoli nepřála,ale já se o to místo přihlásila první:grinning:
18. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
No jo - ale když je to abecendě :frowning2: Ale neboj - ona zas bude muset jít jako první k zubaři :grinning:
18. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak jo:grinning:...ještě půl hoďky a jdu domů,jupííí :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já taky :wink: No vlastně domů ne - hned ke kadeřnici a pak nakoupit nějaké poživatiny,..
18. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo a před chvilkou mi došly ty parfémy. Tak Miss sixty elixír a E. Arden jsem znala, tak vím že mi voní - ale Dawidoff jsem ještě neměla a fakt voní krásně! Šéf dostal pochvalu - dobře poradil :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
hodný šéf:slight_smile:, já se jdu ostříhat v neděli, no tak jsem zvědavá co z toho bude:slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já taky ještě nevím co nakonec na té hlavě budu mít..
18. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla :slight_smile:
Teda, co jste to na mě upekli? Že jsem prý zapsaná v třídní knize jako první jo? Jenže já jsem chyběla jen dnes, jinak sem pravidelně přispívám. :angry: :grinning:
Ne, já jsem vám to včera nepsala, ale dneska jsem měla dovolenou a jela jsem do školy na 2 zkoušky. Mám z nich dobrý pocit, takže snad jsem je splnila. Zbytek mě čeká v lednu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a ta jedna z těch dnešních byla hodně důležitá, protože byla z loňska a moc těžká a tak se modlím, abych ji zvládla a měla od ní klid, protože když ji letos neudělám, tak mě vyhoděj. :frowning2:

ladi, tak to máme do práce skoro stejně :wink: já dojíždím 25 km... a nejlepší to je v týhle době, když nachumelí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tou nemocenskou po novým roce máš pravdu. I to byl důvod, proč jsem šla znovu do práce...

ewul, fakt to letí, ty už jsi 9tt... tý jo... :dizzy_face: mohl by se přidat někdo další, že? Moc bych to holkám přála. :slight_smile:

Teda chersi, ty se tááák máš. Já teda nakonec jdu taky jen do úterý, páč ve středu tam už nikdo nebude, tak co bych tam dělala já, že? :wink:

Tak si užijte víkend a zatím pa pa
18. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Dobré sobotní skoropoledne :slight_smile:

copa: // 25.7. - 25tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 24tt+6d
anoli: //14.8. - 22tt+2d
eliska_v - 45 DC
chersi: 14 DC
jaspina: 13 DC
ewulin: // 19.11. - 8tt+3d
ladenka: 22 DC
smudlinka10: 14 DC
bajoch: 11 DC

Zuzi, copak je s tebou, že jsi se tu dlouho neukázala?
19. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky holky hlásím že ze včerejsího výletu jsme se vrátili v pořádku já, manža i autíčko - ale byl to tedy mazec na těch silnicich :grinning: ted jsem dodělala nepečené cukroví, a ted vzácný odpočinek
19. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
chersi, tak to je dobře, že jste dorazili v pořádku. Já jsem byla včera ve škole a jela jsem pomalu, bála jsem se.
Jinak dneska jsem zas pro změnu uklízela a teď se nemůžu hnout, co mě dělají záda. Je to pocit, jako kdyby se mi nad zadkem skřípal nerv... hnus!!! :frowning2: Tak jsem uklidila půlku a půlku musí dodělat manžel. Nedá se nic dělat, já to prostě nezvládám. :rolling_eyes:
Už máme stromeček, tak ho zítra asi ozdobíme. Taky jsem začala nakupovat na mimibazaru věcičky na mimíska. To mě baví. :wink: No a zítra budeme odpočívat, odpoledne zajedeme k našim a ke tchánovcům. Možná taky k manželovýmu kolegovi, abysme si prohlídli věci, který mají po dětech na prodej. Pokud budou v pořádku, ušetříme na tom. Jedná se např. o chůvičky, matraci do postýlky, cestovní postýlku atd.
Tak si užijte zítřejší zlatou neděli a zatím pa pa :wink:
19. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme si dnes zajeli na vánoční trhy do Hradiště. Svařáček, obídek..paráda. Akorát teď večer mě začal bolet moudrák - asi roste. Jen doufám, že nebude bolet jak ten druhý na začátku roku, protože mezi svátkama určitě nebude v provozu čelistní chirda.. :frowning2:
19. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
copa: // 25.7. - 25tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 25tt
anoli: //14.8. - 22tt+3d
eliska_v - 46 DC
chersi: 15 DC
jaspina: 14 DC
ewulin: // 19.11. - 8tt+4d
ladenka: 23 DC
smudlinka10: 15 DC
bajoch: 12 DC
20. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
copa: // 25.7. - 25tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 25tt+1d
anoli: //14.8. - 22tt+4d
eliska_v - 47 DC
chersi: 16 DC
jaspina: 15 DC
ewulin: // 19.11. - 8tt+5d
ladenka: 24 DC
smudlinka10: 16 DC
bajoch: 13 DC
21. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Krásné předvánoční ránko :dizzy_face: Tak zub mě už nebolí a doufám, že nebude! A jak jste se měly přes víkend? Teda já jsem včera schválně nešla spát a čekala jak dopadne SS a pěkně debilně! I když jsem to čekala.. Aspoň tam byl šmajdík až do konce :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Krásné ránko,

paní učitelko Jaspi, hlásím se zpět... :grinning: omluvenku mám od Dr. :grinning:

tak jak jste se tu měly beze mě??? my pekly s mamkou jako oteklé, ségra byla v nemocnici, tak jsme musely všechno zvládat samy a taky se postarat o Ladu, protože jeden víkend byla ségra v nemocnici a druhý víkend se ségra stěhovala.... no boží...

včera jsme strávili celý den po nákupech a nechci už ani jeden vidět, ale koupili jsme si židle, konečně! Byly slevněný o 40%, takže z 9.000,-- stála jedna 4.500,-- což na to, že jsou fakt nádherný a hlavně k tomu našemu stolu jsou úplně boží... :grinning:

v pondělí jsem se málem složila v lékárně, asi nízkej tlak, takže teď každý ráno piju kafe, a je mi fakt líp... náš netopýr je vzhůru stejně většinou v noci, tak je to jedno... :sweat_smile:

v pátek jsem byla na testu na cukrovku a bylo to docela dobrý, mě to ani docela chutnalo... :sweat_smile: tak uvidíme, když dnes nezavolají, tak je tio v poho... no kéž by... :unamused: :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobře Zuzi, máš to omluveno :slight_smile: Ale kde se fláká zbytek, to netuším.. :unamused: Se vsadím,že za školou :angry: A určitě tam kouří! :grinning:
21. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
to je jasný.... :grinning:

chersi, už skončila ne??? J¨á ještě zítra do práce a pak volno až do pondělka, to jdeme až do středy a pak zase volno, no a pak budu stříhat metr... :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, mám čas napsat až teď...
Ráno jsem přilítla do práce, pak hned na poštu, ve městě je to strašný!!!!!! Už tam nechci jet a to tam ještě dneska jednou musím!!! Asi půjdu pěšky, páč fronta aut do města byla až ke křižovatce a odpolko to určitě nebude jiný. Lidi mají dovolený, tak zase před svátky blázní. :angry:
Pak jsem letěla na gyndu do poradny. Tak už mám 71,5 kg, což znamená, že jsem přibrala už 8,5 kg. Zajímavý je, že to na sobě nevidím... :sweat_smile: Jsme v pořádku, srdíčko pěkně bilo a máme se objednat na cukrovku. No a taky jsem musela pak ještě k mý obvodní Dr., protože jsem u ní byla kvůli štítný žláze minulej tejden na krvi a opět mám nízký hodnoty, tak mi zvýšila dávku léků. :confounded:

Tak to jsou dnešní novinky u nás. :wink:

Zuzi, a už víš, kdy půjdeš ofiko na mateřskou? Já ještě nevím. Akorát mi říkala v pátek spolužačka, která dělá mzdovou účetní, abych si nechala proplatit dovolenou, která mi zbyde. Prý se to dřív krátilo, ale teď je to jinak, normálně dny dovolený mi prý na požádání proplatí. Nevíš o tom náhodou něco? Já se na to zeptám naší mzdový účetní až sem přijde dělat v lednu vejplaty. Jsem zvědavá, co mi řekne, ale je fakt, že by mi penízky sakra bodly. :wink:
21. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.