• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli, tak s tou dovolenou... máš nárok na dovolenou, když odpracuješ 60 dní v roce, do těchto odpracovaných dní se počítá i mateřská dovolená. Čili, já budu nastupovat 8 týdnů před porodem tedy 11.2.2009 a nárok mi vznikne třeba až v březnu, ale až si vyberu mateřekou, což je 28 týdnů a nastoupín na rodičovskou dovolenou, tak si požádám o proplacení dovolené za rok 2010. A mám nárok na celých 20 dnů dovolené, co máme... :dizzy_face:

napsala jsem to srozumitelně??
21. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Takže chápu to dobře, že nárok mám, ale až po mateřský? Až když nastoupím po půl roce na rodičovskou? Tak já nebudu mít určitě všech 20 dní, protože si pár dní vyberu v lednu kvůli škole... ale i tak, jestli je to takhle, tak je to dobrý. :wink:
21. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
jojo, přesně, musíš si jako kdyby těch 60 dnů "odpracovat" :grinning:

z gyndy nevolali, tak cukr asi dobrý... :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Zuzi, tak to je super, že ti nevolali. :wink:

Já jsem dneska furt jen někde lítala, takže jsem vás nestíhala... koukám ale, že jsem o nic nepřišla. :grinning:
21. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Krásné poslední pracovní ránko před Vánnoci... :dizzy_face: dnes tu budu asi sama, co??? :confused:

copa: // 25.7. - 25tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 25tt+2d
anoli: //14.8. - 22tt+5d
eliska_v - 48 DC
chersi: 17 DC
jaspina: 15 DC
ewulin: // 19.11. - 8tt+6d
ladenka: 25 DC
smudlinka10: 17 DC
bajoch: 14 DC
22. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Ne ne, Zuzi, jsem tu i já :wink: Taky poslední den, zítra máme s manžou dovču, tak si budeme užívat doma. Zdobit stromek atd. :dizzy_face:
22. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Bré ránko, já jsem tu dnes ještě taky - naštěstí poslední den :dizzy_face:
22. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Ale že je to krásnej pocit? :grinning:

Tak já frčím na poštu, to zas bude ve městě marast!!! :angry: Lidi blázní, jak kdyby byl konec světa!!! :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
já jsem tu dnes taky naposled... zítra nám dala naše drahá šéfová volno a na silvestra taky... :dizzy_face: a nemusíme si brát dovolenou... :dizzy_face:

už máte nakoupené všechny dárky??? já objednávala přes MMB pro manžu peněženku a ještě nedošla... tak jsem zvědavá, jak se k tomu paní postaví... :angry:
22. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Já už mám vše nakoupeno a pro Jarka i zabaleno :dizzy_face: Včera měli firemní večírek, tak jsem toho využila a balila..
Taky mi vadí ten nápor lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spoustu jsem toho pořešila přes net a naštěstí všecko dorazilo.. Ale sama si potřebuju koupit nějaké oblečení a boty, ale říkala jsem si, že zajedu do města mezi svátkama -snad bude někde otevřené a pochodím si to v klidu. Teď na to fakt nemám nervy ani náladu..
22. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
já si chtěla koupit zimní boty, ale aby byly slušné, bez podpadku a s kožíškem uvnitř... tak ani omylem!!!!! ty to měly kožíšek, tak zase měly podrážku jak na bowling... :angry: takže nic... vzala jsem si dvoje fusky a starý boty a tak budu chodit celou zimu...

mě čeká balení dneska... ještě sháním krabičky, aby pod stromkem nebyly měkký dárky.. :grinning:
22. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak my pro všechny dárky máme, teda kromě tchýně, páč ten jsme objednali o víkendu a měl by dorazit zítra, tak jsem zvědavá. Ještě musíme koupit dneska kostičku nebo ucho pro Ginu (to je pejsek švagra) a pak taky ňákej pamlsek pro našeho kocoura. :wink: Aby z těch Vánoc taky něco měli, že? :dizzy_face:

No a s manželem jsme se dohodli, že si letos nic dávat nebudeme, páč ten největší dárek mám v bříšku a kupujeme věci teď jen pro náš pokládek, a čeká nás ještě spousta výdajů, tak abysme to finančně zvládli.

Ve městě byla dneska docela pohoda, všichni asi ještě chrní. :grinning:
22. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Anoli, my si taky řekli, že si nic dávat nebudeme, ale nakonce jsem mu koupila tu peněženku, co nedorazila :angry: , triko od tommyho hilfigra, co má rád a parfém Dolce a Gabana, který mám ráda já... :grinning:

já si koupila parfém od Chacharel, můj nej... a prý mi ještě nějakou drobnost koupí... prostě ať pod tím stromkem něco máme... :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
My jsme si taky říkali, že si nadělíme novou koupelnu.. ale mě to nejde nic nekoupit :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
ani mě to nejde... :sweat_smile:
22. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
No, mně to jde, protože když nejsou tak nejsou... :confounded: Máme teď jiný starosti, jak je velká zima, tak nám strašně promrzá barák, takže pomalu nakupujeme polystyren a na jaře chceme barák obouchat a udělat novou fasádu. Takže mně fakt nic jinýho nezbejvá, než šetřit každou kačku. :unamused:
22. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
to chápu anoli ... :wink: já mu to kupovala taky tak nějak postupně, jinak by tam taky neměl nic..

no mě už druhý den nenastartovalo auto, včera to měl muž "vyřešit".. a nic, tak mi dělá už druhý den taxíka... :grinning: a už ráno říkal, že zavolá našemu servismenovi, aby dojel nabít baterku, protože "už chce být zase samostatný"... :grinning:
22. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
No to víš Zuzi jak si člověk zvykne na to být nezávislý... :grinning:
22. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
to jo, já jsem samostatná občas až moc!!! ale na nákup dneska pojede, s tím se teda tahat fakt nebudu, to mě může ohrát... :sunglasses: zvykl si, že jsem tak samostatná :pensive: , to je pravda, ale mě to vyhovuje... :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
No to by tě snad nenechal tahat se s nákupem ne? :wink:

Tak to my jezdíme na společný velký nákup s manželem. Jinak drobnosti kupuju vždycky ráno ve městě, když jedu na poštu.
22. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Zuzi, jak dlouho jsi byla objednaná na cukrovku? Já furt nevím, jestli se mám objednat už teď, když jsem teprve 22tt + 5d nebo mám počkat po Vánocích, to budu 24tt + 5d. Co myslíš? Na žádance mám napsané, že se to musí provést mezi 25tt až 28 tt, takže času je relativně dost. :wink:

Jinak jsem se včera Dr. ptala na tu krevní skupinu. Já mám 0- a tak mi budou muset o porodu píchnout nějakou injekci, aby nebyli při druhým mimi komplikace. Říkala, že to dělají automaticky, ale radši si na to mám myslet. Zajímalo by mě, co je manžel... asi ho někde vyšlu. Jinak prý z krve protilátky mimi hlídají a zatím jsou u mě negativní, tak je to dobrý. :wink:

Včera mě mazel začal k ránu kopat, až mě zbudil, takže už vím Zuzi jaký to je, když tě vzbudí. :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko, hlásím dnešní účast:slight_smile:
22. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Mě za chvilku přijede šéf, takže tu nebudu.. :unamused: 'Ale asi zmizím na pilates -ať mám klid :wink:
22. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Anoli, já se nikam neobjednávala. Mě prostě Dr. řekl, ať v pátek přijdu a hotovo... takže v tomto ti neporadím... :unamused:

já jezdím i na velký nákupy sama... :frowning2: já s manžou moc nakupovat nemusím, on je hyperaktivec a lítá po celým obchoďáku a nakupuje jak steklej, no a já jsem pak taky... :angry:

čauky ewiku, tak jak je těhulko???
22. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
tak se pracuje jaspi... :sunglasses:
22. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoooj,mě je dobře až na ty nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to přežiju taky:grinning:...jeee a mám správný špek místo břicha,mamka zkoumala jestli nejsem nějak víc těhotná :grinning:
22. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Zuzi jo jo - kdo uteče, vyhraje :grinning: Ale ještě nám sem dnes asi přijde popřát šťastné a veselé jeden pěkný ortoped, tak to se ještě vrátím :grinning: I když už jsme si přáli včera, ale to nevadí :wink:
22. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
to musí být teda Ortoped, Jaspi... :grinning: :grinning: :grinning:

Ewi, ty nevolnosti přejdou a ten špek jsem měla taky... :wink: ale já ho měla i před těhu... :grinning:
22. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Zuzi, musela jsem se smát, jak popisuješ nákupy s manželem :grinning: Asi bych ho zabila, kdyby takhle lítal po obchoďáku. :grinning:

Tak mně teď kolegyňka přinesla práci, tak se na chvíli odmlčím... :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
No a já právě před těhu byla hubeňour,tak to na mně jde teď nějak hodně vidět:slight_smile:,no,ale co :wink:
22. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.