• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
máš co jsi chtěla... :grinning: já mám teda už mega břuch, ale tak max. 4 kg. nahoře, což je docela dobrý... :sweat_smile:
22. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Já měla špek i před těhu, takže to na mě dlouho nebylo vidět. :grinning: No ale jinak mi přijde, že mám bříško takový menší... na to, že mám nahoře už 8,5 kg... asi se vám budu muset vyfotit, abyste to zhodnotili. :wink:
22. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
já se taky vyfotím... :wink: po těch svátcích to bude bomba... :grinning:
22. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
No, já jsem se ještě nefotila, tak právě že bych to zkusila a vy byste mi řekli, jestli mám bříško malý nebo se mně to jen zdá a je normálně velký, ju? :grinning:
22. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
ok, budu nakukovat přes Vánoce, kdy ji sem vložíš a hned tě zhodnotím! :grinning:
22. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Zas mě všecko bolí, ale musela jsem - za trest jak budu přes vánoce žrát! :angry: :grinning:
Šéf někam odjel, ale ještě se vrátí a nevím jestli tu nebude celé odpoledne.. To už bych se sem nedostala :frowning2:
22. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Na obědě jsem se ptala manžela, jestli na mě vidí, že jsem přibrala o 8,5 kg a tvrdí mi, že to na mě, kromě bříška, vidět opravdu není... tak nevím, kde ty kila jsou, asi v břiše. :sweat_smile:

Já budu dnes jen do 14 hodin, takže už jen hoďku a půl. :grinning:
22. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Anoli kamarádka co teď rodila byla až do porodu stejná - jen + bříško. Nosila své normální kalhoty. Třeba na doma normálně obula staré rifle - jen je nezapla a měla k nim kšandy.. A v porodnici nechala před 12kg.. Takže ono to fakt nemusí na tobě být moc vidět těch 8,5 kg. Spousta z toho bude plodovka :wink:
22. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
já taky svoje kalhoty obleču, ale nezapnu přes břicho... já si koupila těhu kalhoty už v září, s tím, že je budu mít tak na dva měsíce a doteď mi stále padají... jo a to mám doma ještě svoje lacláče, který jsem si koupila v sekáči, kdysi dávno, no ale to jsem myslela, že přiberu těch 25 kg... tak tam jen hezky leží... naštěstí... :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju, nemám čas dočítat, pořád v práci a je tu megablázinec, a to jdu do práce i všechny pracovní dny mezi svátkama :angry:

tak už dopředu přeji krásné a pohodové Vánoce a vše nej v roce 2010 :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
I tobě Copi, hlavně ať je ten rok 2010 tím nej... a v dubnu ať to zvládneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já svý kalhoty taky normálně oblíknu, ale přes břicho a boky je nezapnu.
jaspi, doufám, že v porodnici ty kila taky nechám. :wink:
copi, taky měj hezký Vánoce a do novýho roku hlavně zdravíčko pro tebe a tvé blízké. :dizzy_face: Zuzka to napsala hezky - ať to v dubnu zvládneme. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Copa taky vše nej do nového roku a krásné vánoce!
Vlastně radši to všechno zrovna popřeju i vám ostatním - nevím kdy dorazí šéf, ale pak už se sem možná nedostanu.. tak pro jistotu :wink:
22. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jaspi, tak tobě přeju, ať jste na ty příští Vánoce nejméně tři... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky, děkuji za účast a vaše dotazy....nechci to moc rozebírat, prostě nějaká krize...ale už zažehnána....takže jsme udělali tlustou čáru.... :sweat_smile: UF

Stejně jsem nakukovala co tady nového.....tak proč vám nenapsat a dělat "mrtvolu" :wink:

Děkuju že jsem i nadále v tabulce :slight_smile: HA nakonec neberu...takže snažení probíhá dál i když tomu tak neříkáme :grinning:

Přeji všem krásné Vánoce a co nejlepší rok 2010!!!!!!!!

Všem posílám obejmutí a spoustu pozitviní nergie!!!
23. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, ani jsem se s vámi nestihla včera rozloučit, takže vám popřeju dneska, protože nevím, kdy se sem zase dostanu...

Všem přeju krásný Vánoce plné pohody a do nového roku všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti. Těm, které očekávají příští rok přírůstek ať proběhne všechno co nejlépe a těm, které na mimíska teprve čekají, ať se co nejdříve zadaří! :dizzy_face: :wink:

baji, to je dobře, že je krize zažehnána. Proč bysme tě měli taky mazat z tabulky, když k nám patříš a věřili jsme, že se zase objevíš. :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,

chi Vám popřát krásné vánoce, bohatého ježíška a přiměřeně bujarého silvestra :grinning:
23. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, také se přidávám s přáním krásných vánočních svátků a šťastným vstupem do toho dalšího roku. Doufejme, že pro nás bude příznivější než ten nynější.
Mějte se hezky.
23. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Krásné předvánoční poledne...

já Vám všem přeju, ať na ty příští Vánoce jsme všichni u stromečku ve třech... :wink: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
hojky baby dlho som tu nebola a teraz vas uz nestiham docitat uz mate vsetko nachystane?
23. pro 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné dobré ráno, přeju Vám všem klidné prožití vánoc a co nejlepší vstup do nového roku.Těhulkám zdravé miminka a snažilkám miminka do bříška(samozřejmě taky zdravé)...no a ať na vás Ježíšek nezapomene :grinning:
24. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Všem opožděně krásné svátky a ať nám nový rok přinese to, co si přejem :wink:
25. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky, aktuální tabulka by měla být takováto:

copa: // 25.7. - 26tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 25tt+5d
anoli: //14.8. - 23tt + 1d
eliska_v - 51 DC
chersi: 20 DC
jaspina: 18 DC
ewulin: // 19.11. - 9tt + 2d
ladenka: 28 DC
smudlinka10: 20 DC
bajoch: 17 DC
25. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile: :slight_smile:
snad sviatkujete tak jak sa patri nad kopou jedla :grinning:
inak kam sa chystate na silvestra???
25. pro 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
copa: // 25.7. - 26tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 25tt+6d
anoli: //14.8. - 23tt+2d
eliska_v - 52 DC
chersi: 21 DC
jaspina: 19 DC
ewulin: // 19.11. - 9tt+3d
ladenka: 29 DC
smudlinka10: 21 DC
bajoch: 18 DC

ahoj nat, jak se máš? My se na Silvestra nikam nechystáme, budeme doma. A co ty?
26. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile: mam sa celkom fajn len ma stale trapia tie cysty ale ja dufam ze to uz bude dobre inak je to stale rovnako snazenicko snazenicko a nic s toho ale buduci rok to uz musi vijst :slight_smile:
povodne sme chceli na silvestra do pariza ale nejak nam to nevyslo tak ideme k znamym kamoska ma restauraciu tak budeme tam minuly rok sme boli sami dvaja doma tak tento rok troska do spolocnosti :slight_smile:
a ako sa mas co nove u vas ?
prajem nadherne prezitie vianocnych sviatkov a silvestra :slight_smile:
26. pro 2009 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky dnes je vonku kraaasne :slight_smile:
pekny den prajem vsetkym :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, zdravím po všech návštěvách :grinning:
27. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj chcersi jak sa mas??co nove u teba a co sviatky ake boli???
27. pro 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné ránko, po svátcích... pro mě pracovní a asi tu budu i sama, co... :rolling_eyes:

copa: // 25.7. - 26tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 26tt+1d
anoli: //14.8. - 23tt+4d
chersi: 23 DC
jaspina: 21 DC
ewulin: // 19.11. - 9tt+5d
ladenka: 31 DC
smudlinka10: 23 DC
bajoch: 20 DC
28. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.