• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli, ve středu vše vyzvědnu a písnu.... :wink: my tu mámke i těhu cvičení a těhu plavání, ale do plavání se mi chodit nechce a cvičení... no nevím... jsem zhnilá... :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Zuzi, to já bych i cvičit chodila, jenže bych to neměla v místě, ale 15 km od nás v Pardubicích a nechce se mi furt lítat autem. Bohatě mi stačí, že tam musím jezdit kvůli škole. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Plavat bych mohla chodit taky, každý čtvrtek, ale já pak hned nastydnu... :unamused:
4. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Holky máme v práci fofry - uzávěrky atd, tak se sem možná tento týden nedostanu..
4. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Krásné dobré ráno,dodatečně všem přeji jen to nej v novém roce!!! Aaaaaa Ladi,moooooc gratuluju,tak to je parada :dizzy_face:
5. led 2010 v 06:10  • Odpověz
Dobré ránko,
Zuzi popiš mi, prosím tě, ještě jednou co mě čeká v pondělí na tý cukrovce ať jsem na to připravená. Díky :wink:
5. led 2010 v 07:44  • Odpověz
copa: // 25.7. - 27tt +4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 27tt+2dd
anoli: //14.8. - 24tt +5dd
chersi: 4dDC
jaspina: 28 DC
ewulin: // 19.11. - 10tt +6d
ladenka: // 22.12. - 5tt+3d
smudlinka10: 31 DC
bajoch: 28 DC
5. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Krásné ránko,

anoli, já jsem si v lékárně vyzvedla takový prášek a ráno o půl osmé naklusala k Dr. Musela jsem přijít nalačno a nesměla jsem nic slazeného pít, ale kafe nebo čaj, vodu cokoliv jsem mohla, ale nesmělo to být oslazené.
o půl osmé mi sestřička vzala krev, pak mi namíchala do dvou decovky tu směs (v podstatě je to cukr) smíchanou s vodou (můžeš si do toho přidat citrón, abys to neměla tak sladký, já to zvládla i bez citronu), to jsem vypila a šla domů. O půl desáté jsem přišla znovu a sestřička mi vzala krev znovu. Mě to přišlo v pohodě, ale ségra ta u toho skoro zvracela a pak šla čekat k babičce a hodila šavli do dřezu... :sweat_smile:

Do teď nevolla, tak je to asi v pořádku...
5. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Zuzi, díky. Mně dali u Dr. číslo do nemocnice a ať se tam objednám. Překvapilo mě, že jsem si mohla vybrat den, kdy chci. A chlápek mi do telefonu říkal, ať přijedu na 6:30 hodin a na lačno. A ať počítám s tím, že se zdržím 2,5 hodiny. Naštěstí je to brzo ráno, tak to snad přežiju, i když nikdy člověk neví, co to s ním po ránu udělá, že? :sweat_smile:
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
no hlavně nepij nic sladkýho, a určitě to zvládneš... :wink: když jsem to zvládla já...
5. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Teda vy ale v novým roce lajdáte! To je hrůza! :grinning:

Zuzi a bolí tě taky záda? Mě hrozně... přemýšlím, že si zajdu ve čtvrtek na firemní plavání...
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
copa: // 25.7. - 27tt +4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 27tt+2dd
anoli: //14.8. - 24tt +5dd
chersi: 4dDC
jaspina: 30 DC
ewulin: // 19.11. - 10tt +6d
ladenka: // 22.12. - 5tt+3d
smudlinka10: 31 DC
bajoch: 28 DC

Jen jsem opravila tabulku, měla jsem tam nějaký error. Mě už se mrcha hlásí, ale děláme inventuru, tak nemám čas to řešit. Po ní se objednám na tu laparku, ale do té doby bych ještě ráda stihla. aby mi vyrvali zub moudrosti co mi leze. Uff, už aby bylo jaro! :wink: Mějte se a zítra možná nakouknu - jinak je tu teď furt šéf - uzávěrky, inventury..
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak já si právě volal na ty předporodní kurzy a vzhledem k tomu, že jsem teď 28 týden, tak můžu nastoupit až budu ve 32. týdnu, což je zrovna cvičení s tatínky a prohlídka porodnice... :sweat_smile: no a dororučila mi těhotenské cvičení, je to ve středu od půl druhé, no zítra se tam zajdu podívat a uvidíme.... třeba to k něčemu bude... :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, dnes 1DC....jinak přeji šťastný nový rok :slight_smile: gratulace k čárkám a pokud chcete tak mě škrtněte ze seznamu v roce 2010,nebudu se zlobit,nemám čas sem chodit každý den a mimčo tenhle rok nestihnem
5. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ránko,

copa: // 25.7. - 27tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 27tt+3d
anoli: //14.8. - 24tt+6d
chersi: 5 DC
jaspina: 31 DC
ewulin: // 19.11. - 11tt
ladenka: // 22.12. - 5tt+4d
bajoch: 29 DC

jaspi, tak ať ty uzávěrky a inventury přežiješ. :wink:
Zuzi, pak po cvičení poreferuj, jaký bylo a jestli k něčemu bylo. Taky bych chodila, ale schází mi čas... :unamused:
smudli, tak jsem tě tedy prozatím z tabulky vymazala, ale když budeš chtít, klidně tě tam zase dopíšu. A neznamená, že když se nebudeš tento rok snažit, tak že nás nemůžeš tady kdykoliv navštívit. Rádi tě uvidíme. :wink:
6. led 2010 v 08:06  • Odpověz
copa: // 25.7. - 27tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 27tt+3d
anoli: //14.8. - 24tt+6d
chersi: 5 DC
jaspina: 1 DC
ewulin: // 19.11. - 11tt
ladenka: // 22.12. - 5tt+4d
bajoch: 29 DC

Tak ještě jedna úprava.. Teď už mám laparku jistou - jen vybavit datum, akorát s tím zatím čekám, protože bych si chtěla ještě před tím nechat vytrhnout zub moudrosti co mi leze..
Anoli dnes neinventurujem - šéf nemohl přijet, tak mám klídek, ale zítra se to bude dodělávat :angry: Vůbec se mi po svátcích nechce! To je jediná věc, co mě na laparce těší - že jak budu doma, tak nebudu muset vstávat :grinning:
6. led 2010 v 08:49  • Odpověz
jaspi, aha, takže dneska máš klídeček, ju? Já zatím taky, šéf odjel služebně až na Moravu, tak doufám, že přijede až odpoledne. :grinning: Asi si půjdu přečíst skripta účetnictví. Dneska mám o půl 4 zápočet, tak mně držte pěsti, ať to nemusím dělat zas na 3x :frowning2:
Ranní vstávání taky nesnáším, kór teď, když šprtám do noci a pak mám vstávat. Už se těším na víkend! :wink:
6. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Anoli taky se nemůžu dočkat víkendu.. teď jsem mluvila se sestřičkou od té mojí doktorky a prý to objednání na laparku může trvat klidně i 5 týdnů nebo i 8, takže tam půjdu co nejdřív - ať se mi to léta trochu ztratí jizvy!
6. led 2010 v 09:46  • Odpověz
jaspi, to víš, že jo, běž co nejdřív... já bych se i na ten zub možná vyprdla, protože to by sis mohla zařídit přece i během toho, co budeš doma, ne? :wink: Ale záleží na tom, jak hodně tě to bolí a je to pro tebe nepříjemný...

Tak jsem vám dala do alba na ukázku kočár, který u nás zatím vede. Je to stará klasika - čtyři nafukovací kolečka do terénu, celkem velká korba a pro nás i výborná cena. Má ho bývalá spolužačka a je s ním spokojená, tak doufám, že budeme i my. :wink:
6. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojky, tak vám nevím, jak dlouho v práci vydržím, potřebovala bych alespoň do konce ledna, ale nevím jestli to zvládnu. Včera kolem druhé odpoledne jsem se rozčílila, rozbolelo mě břicho, a přešlo to až když jsem přijela domů a schrupla si chvilku u televize. Manža mi říká, proč se rozčiluju, jenže já to nedokážu, když vidím tady ten bordel a jak každej na všechno se*e. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chjo. :frowning2:

Anoli, kočárek jsem zkoukla, hezkej, a barva se hodí k oběma pohlaví. :wink:
6. led 2010 v 10:12  • Odpověz
ladi, já vím, jak ti je, protože jsem si to prožila v září. Bylo to tu k nevydržení, proto jsem zůstala měsíc doma. Fakt jsem si odpočala a nabrala sílu. A taky jsem si uvědomila, co je pro mě nejdůležitější a tím je mimi, proto, když jsem se pak vrátila zpět do práce, snažím se brát vše v pohodě, protože si říkám, že to mám "za pár". :grinning: Zkus si to taky tak říkat, anebo se hoď prostě na 14 dní marod a uvidíš, že si vyčistíš hlavu. Mně to moc pomohlo. :wink: Hlavně se nenervuj, mysli na to, že to miminku škodí... a tobě taky.
Já chci právě barvu neutrální, tak proto vybírám mezi těmito dvěma. Jsem ráda, že jsem ho vyděla u kámošky naživo a za tu cenu je fakt dobrej. Chci kočár hlavně do terénu, páč s ním budeme jezdit nejvíc po vesnici a v přírodě, tak aby měl dobrý kolečka a pak taky velkou hlubokou korbu, páč až tam dám na podzim půlroční dítě, tak aby se mi tam taky s fusakem vešlo, že? :grinning:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojte holky tak inventura je za mnou dopadla nad očekávání dobře- tak mám radost. No bodeť by ne, včera jsme byla v práci do pul 10, tedy cekala jsem nez pro me manza prijede ale mezi tím jsem udelala takové práce do předu, že se tu teď budu týden nudit :grinning:

Jsem zvědavá, jestli mě vyhodí nebo ne ale kdyby náhodou chci po sobě nechat čistej stůl :pensive:
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Anoli kočárek je pěkný! To se bude drandit po prochajdách :wink: Já se tam jdu objednat v úterý ráno asi a ten den mám i zubařku - podle mě se to do té doby stihne. Chci ho vyrvat co nejdřív právě, protože bolí. Né jak ten na jaře, to bych nevydržela, ale prostě na něj není místo. Chtěla bych to vydržet do toho úterka - to mám preventivku, ale uvidím. kdyby bolel hodně, tak půjdu i dřív. Právě na té čelistní chirdě objednávají za dlouho, ale minule jim doktorka zavolala, že je to akutní a vzali mě ještě ten den.
6. led 2010 v 10:40  • Odpověz
čauky holky jsem zpět od Dr. - mám 6,1 kg celkem nahoře, což zase není taková tragédie... příští kontrolu mám 3.2. a to už mi vystaví mateřskou, juchůůůůůůů :sunglasses: :grinning:

anoli, podobný kočár má kamarádkla a jediný co vím, tak že je hrozně těžkej... ale jinak je moc hezký, ani nevím kolik stojí?

jaspi, kolegyni objednali na laparku za týden, ale je pravda, že byla u nás v nemocnici, těžko říct, jak to chodí v caru...
6. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Zuzi já nejdu do CARU, ale do nemocnice ve Zlíně. Jsou tu 2 a nevím ještě do které..
6. led 2010 v 11:14  • Odpověz
jaspi, tam je Baťovka a která ještě????
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ještě Atlas a tam mají taky odd. gyn - lůžkové a slyšela jsem tam na ně dost chválu. k nim se právě čeká dýl.
6. led 2010 v 11:30  • Odpověz
jaspi, tak to jo, když tě ten previt bolí, tak si nejdřív zařiď zub... :wink: Když bolí zuby, je to nepříjemný. :pensive:

chersi, proč by se zbavovali takový šikovný a pracovitý zaměstnankyně?

Zuzi, 6,5 kg je v pohodě, tiše závidím :wink: :grinning: No ty se máš, že už 3.2. nastupuješ na mateřskou!!!!!!! :dizzy_face: Já si ještě chvíli počkám.

S tím kočárkem máš naprostou pravdu, to mi říkala kámoška taky. Jediná jeho nevýhoda, kterou našli je právě váha kočárku. V údajích o něm píšou, že má 16 kg, tak nevím. :unamused: Cena je 6 tis., ale kámoška ho kupovala v Polsku za 4 tis. :wink:
6. led 2010 v 11:33  • Odpověz
ladi, hezká bublinka v albíčku :wink:
6. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Díky anoli, doufám, že na příští kontrole, už bude vidět človíček a bude vše OK. Ty tři týdny budou nekonečné. :confounded:
6. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Anoli, no chce se vratit ta co tu byla předemnou z mateřský - ted po novém roke je ve mě hodně malinká dušička, ale každej mi to vymlouvá
6. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.