• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ewul, tak to jsme na tom úplně, ale úplně stejně, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
prodloužený víkend super, asi bych si ho měla udělat časteji. V patek jsem byla v práci s manzelem, delala jsem závozníka :grinning: a v dobotu leharo a v nedeli jsme se jeli podivat na orlík, ale s rodici :unamused:
Normalne děvčata, já už blbnu, do kalendáře si dělám tečky, dky jsme sexikovali - asi uz blbnu
25. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Anoli::grinning:,tak to je pecka,jakou jsi brala HA?
Cher:já jsem si to taky značila,ale mě to nějak rychle přešlo...já jsem na takové věci flink:slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
nazdárek :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj baluuu:slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojky baluuu
25. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
tak jak je po víkendu, snažilky?
25. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
normálně se mi i chce pracovat, což není moc normální :sunglasses:
25. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, nějakou dobu jsem u vás nebyla, tak co je nového? Kromě toho, že se nám všem asi nechce po víkendu pracovat? :grinning:
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Aha, s vyjímkou chersi :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
chersi, to bude tím pátečním volnem.... :grinning:
jinak předpokládám, že ostatní jsou "normální" a radši by volníčko, hlavně když bude zase tak krásně... :sunglasses:
25. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
No toto tedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Baluuu, to mi povídej. I když já bych klidně seděla v práci místo odpolední návštěvy zubaře.
25. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
eirin: seš velká ženská, tak se zubaře neboj :wink:
25. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Baluuu, no já u něj jsem obden už týden a už z toho začínám být docela vyčerpaná, tak proto ty obavy :frowning2:
25. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
baluuu, přesně! :grinning: Taky bych radši volno...

chersi, nejsi sama, já si tam zase píšu M v kroužku! :grinning: :grinning: :grinning:

ewul, já brala asi 4 roky Regulon a když jsem přestoupila k jiné Dr., tak ... jééé jsem blbá, teď si nemůžu vzpomenout... až si vzpomenu, hned ti to napíšu. :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Chersi:pošli mi trochu svého pracovního nadšení:slight_smile:
Anoli:já jsem brala Minisiston...takže jeden rozdíl přeci je:slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
eirin, tak pak aspoň budeš mít zas na dlouho klid... :wink:
já beru Lindinette, bo jak se to správně píše...
Kde vlastně holky pracujete (obor)?
25. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo, tak už jsem si vzpomněla! :grinning: Brala jsem Belaru. :wink: Jsem fakt hlava děravá. :grinning:

Já pracuju v malé leasingové společnosti... teď spíš moc nepracuju, nejsou money od bank... :unamused:
25. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky já jsem taky první měsíc všecko sledovala a značila a nějak jsem tajně doufala, že se to hned povede - ale né.
Pak nepřišla ani ta MS a když jsem si tehdy nadšeně objednala OVUtesty, tak teď se mi je nechce ani dělat, když jsou furt negativní. Najednou mě všechno to nadšení přešlo, už ani neokukuju oblečky.. Ale možná jsem to potřebovala - mám pocit, že jsem myslela jen na mimčo a vše kolem toho. Teď jako jasně, chtěla bych ho, ale počítám s tím, že to bude na dlouho a je to tak nějak v normálu..
25. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
eirin, tak to se ti nedivím, že jsi ze zubaře vyčerpaná, když tam chodíš už týden! :astonished: A copak ti dělají?
25. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Posílám drobët toho pracovního nadšení......................................................................
Jinak jdu zítra také k zubaři, a asi to bude nadyl ¨jelikož mě zlobí moudraček
25. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Baluuu:já pracuju na logistice-v automobilovém průmyslu...
Chersi:díky:slight_smile:,ale nějak to nezabírá :grinning:
25. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Baluuu, taky jsem brala Lindinette. Brala jsem ho rok a nějak mi úplně nevyhovoval.
Anoli, roky jsem byla bez jedné stoličky a zubař mě ukecal na můstek. Od té doby jen trápení.... a teď právě zlobí obroušený moudrák, bolí mě dásně a týden jsem pořádně nejedla (aspoň zhubnu, haha).
Chersi, tak vyzvěď pro mě prosím od svého zubaře, zda preferuje moudráky spravovat nebo radši vytáhnout. To by mě moc zajímalo.
Jinak já pracuju ve školství, zdravotnictví a výzkumu - od každého trochu, jsem radiologický fyzik.
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
já jsem nákupčí, energetika :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
já jsem obchodní referentka (firma se stavební chemií)
25. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Zdravím holčiny po víkendu.
Tak u nás nechala bouřka zlámané stromy a vůbec všeobecnej bordel a zlikvidovala nám sazenice melounů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem disponent výroby. Ale ještě do února jsem byla účetní. :wink:
Jinak dle info od mudra (ovulace 15.-17. den), nám vychází největší snaženíčko na tento týden. :grinning:
25. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky jak se tu máte???
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Chersi, tak tečky v kalendáři si dělám taky. Čekám, kdy se manža zeptá, co ty tečky znamenají. :grinning:
Jinak mě včera manža hooodně překvapil. Nejen, že se se mnou baví úplně o všem (kočárky, postýlky, oblečky, atp.), ale dokonce prohlásil, že nebude čekat půl roku, ale max. 3 měsíce a pak, že si dojdeme na horm. profil a smermio. Prý ať víme na čem jsme. Že když to bude OK, tak budeme vědět, že jsme OK, ale jen to bude trvat déle, a když ne, tak to alespoň budeme moci řešit hned. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Hm, ladenka, tak to máš teda chlapa to ti povím, já jsem se včera s manžou bavila že se musíme tento týden snažit, on proc, tak jsem mu to řekla, a on klidně prohlásí, prosimtě klid, ty už těhotná si ani to nevíš. já na to proc, a on že snídám,a to u mě není normální (mimochodem to má vyjímečně pravdu) :grinning:
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.