• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ladi, neboj, bude to o.k. a na to, že se člověk furt něčeho bojí si zvykneš. :wink: Kámoška, co má mimi, tak mi říkala, od tý doby, co jsem těhotná se bojím furt a teď navíc, když je malej na světě, tak taky. :slight_smile:

chersi, tak uvidíš... jak to má bejt, tak to bude... a i když je to někdy v náš neprospěch, později stejně zjistíme, že to bylo k něčemu dobrý. :wink:
6. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky :wink: nějak vás nestíhám :pensive:
přeju dodatečně všem všechno nejlepší v novém roce, štěstí, zdraví, pohodu... :dizzy_face:

anoli - já jsem se na přeporodní kurz objednala, ještě nevím, kdy kurz začne, ale je to 5* dvouhodinovka (těhotenství, porod, šestinedělí, kojení a péče o novorozence), stojí to 600Kč, což zase není taková pálka a prý něco přispívají pojišťovny, i když jestli něco přispívá zrovna VZP, to teda netuším, oni moc rozdávaví nejsou :unamused:
pak ještě porodnice pořádá nějaký jednorázový kurz asi za 200-300Kč, tam chci jít taky, abych viděla, jak to tam chodí :wink:
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
čauky Copi,
já se na cenu ani nezaptala... :astonished: ale myslím, že to hradí pojišťovna... no nevím, nějaké penízky si vezmu sebou a uvidím...

hele a tak víte co to bude???? :dizzy_face:
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz
tak ona ta cena není rozhodující, kamarádka na ten kurz chodila a říkala, že se tam dozvěděla spoustu superinformací - co zařídit před porodem, co po porodu, co koupit-výbavička, povinná vyšetření mimika, očkování, nějaké právní stránky věci, příspěvky od státu...
ona tam chodila loni a to prý VZP přispívalo 1000Kč na těhotenství, ale já teď sondovala na jejich webovkách a nic jsme tam nenašla
6. led 2010 v 15:39  • Odpověz
no taky VZP zrušilo všechny příspěvky, což mě taky dostalo.... :angry: mám tam tetu, a říkala, že nic nedostanu... :angry:

ségra říkala, že s naučila dýchat a co dělat a tak.... pak když přišlo na věc, tak si na to vzpomněla, zkusila, naznala, že je to k ničemu a tak rodila po svým... no alespoň zabiju čas na MD... :wink:
6. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Holky já jen hlásím, že zítra se sem nedostanu - budem dodělávat tu inventuru. Tak snad v pátek :slight_smile:
6. led 2010 v 15:51  • Odpověz
copa: // 25.7. - 27tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 27tt+4d
anoli: //14.8. - 25tt
jaspina: 2DC
ewulin: // 19.11. - 11tt+1d
ladenka: // 22.12. - 5tt+5d
bajoch: 30 DC

Dobré ráno holky, je mi to moc líto, ale dnešní tabulka kterou sem vyplnila je poslední, musím se od vás odmlčet a vlastně od všeho.

Včera večer jsem po manžovi hodila snubák a půlku noci spala v jiné místnosti.

Potřebuji si srovnat prioroty a zjistit jestli to má všechno cenu.

Někdy se za vámi přijdu číhnout.
Přeji hodně štěstíčka, zdravíčka, rychlé a jednoduché porody a krásná zlatíčka..........
7. led 2010 v 08:14  • Odpověz
chersi - to mě moc mrzí :cry: tak hodně štěstí při stanovování priorit a přijď někdy mezi nás :wink:
7. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno,
teda chersi, co to čtu? Copak se přihodilo? :astonished: Pohádali jste se? Vždyť sem můžeš chodit klábosit, přestože zatím snažilka nebudeš...

copi, já až budu mít po zkouškách, tak se taky objednám, ale teď to ještě nejde, nestíhala bych to... a chci mít na to klid. Já co jsem se dívala na net, tak u nás v nemocnici by to mělo být 3*1,5 hodiny a stojí to taky 600 Kč. A pak mi ještě moje spolužačka říkala o nějakém cvičení, kde právě paní taky přednáší o tom, co vše je potřeba atd. Prej je to dobrý, tak jsem si říkala, že až budu doma a budu mít čas, tak tam budu jezdit. Aspoň to zkusím tam zajet, za to nic nedám. :wink:

Já mám pojišťovnu ministerstva vnitra a tam přispívají 1000 Kč na autosedačku a pak ňákou částku na vitamíny a na kurzy. Právě ten kurz na to asi použiju, protože autosedačku-vajíčko budeme mít půjčené...
7. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Chersi sakryš sakryš co se to děje? Je mi to líto, ať to dobře dopadne, tzn. jak chceš ty aby to dopadlo :wink:
Kliďánko se za námi stav :wink: my tě máme rády...že jo holky? :wink:

Já mám depku jak něco, spolužačka z gymplu je těhotná a to nechtěla, nebo teda neplánovala to, prostě mě to dosta vzalo :frowning2: :unamused:
7. led 2010 v 09:19  • Odpověz
anoli - u nás ten kurz trvá 5 týdnů, v každém týdnů je jedna dvouhodinovka a další začíná hned příští týden, nevím, jestli se přihlásit hned na tento - akorát by mi to vyšlo ještě na tu dobu, co bude chodit do práce a asi bych si na to vybrala zbytek loňské dovolené :unamused: ten další kurz už by mi totiž vycházel tak nějak těsně na termín porodu :unamused: a co když si miminko pospíší..., ráda bych tam chodila, kamarádka si to fakt cvhálila
7. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Chersi, to mě mrzí, snad budeš brzo v pohodě. :wink:
Bajoch, to znám. V srpnu přišla s oznámením těhotenství holčina, co s námi byli na dovolené, ani nechtěli, ale povedlo se. O nás věděli, že chceme. A ta koza přišla se slovy: "Tak se nám to nakonec podařilo dřív jak vám, co?" Myslela jsem, že ji něčím praštím. :angry: Omlouvá ji to, že je trošku jednodušší. :confounded:
7. led 2010 v 09:29  • Odpověz
baji, nic si z toho nedělej... já když jsme se začali snažit, tak přišla s tím, že je těhotná kolegyně a já to tady taky řešila s vámi, protože jsem (nevím proč) z toho byla úplně hotová... a pak taky když si furt na něco stěžovala, že jí bolí nebo tak... asi je to zkrátka normální :wink:

copi, u nás to trvá asi 3 týdny, každý týden 1,5 hodiny, takže já to stihnu, i když se objenám až na únor. :wink: Hele, jestli tam chceš chodit, tak tam prostě choď. :wink: Stejně to máš "za pár", tak tě snad v práci neptřetrhnou, ne? A navíc, jestli máš ještě starou dovču...

ladi, to snad nemohla říct ani hůř, co? To bych jí teda asi něčím přetáhla. :rolling_eyes:
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz
anoli - já už se přihlásila na toho 14.1. :wink: je to vždy ve čtvrtek od 15h, ale v jiném městě než, kde pracuju, tak si teď vždy ve čtvrtek vyberu den dovči, nevyplatí se mi jet na půl dne do práce a pak přejíždět na ten kurz :wink:

bajoch - já tu v práci měla těhotnou kolegyni, která taky otěhotněla ani nevěděla jak a na celou kancelář si pořád stěžovala, co všechno nesmí a co jí bolí atd. a já v té době skoro půl roku bez HA bych klidně vzala na sebe všechno utrpení světa jen abych objevila // :pensive:
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
copi, tak super, pak poreferuješ, jaký to je :wink:
7. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Krásné zasněžené ráno :slight_smile:
ať už je léto nebo aspoň jaro :pensive:
8. led 2010 v 07:24  • Odpověz
copa: // 25.7. - 28tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 27tt+5d
anoli: //14.8. - 25tt+1d
jaspina: 3DC
ewulin: // 19.11. - 11tt+2d
ladenka: // 22.12. - 5tt+6d
bajoch: 31 DC

Dobré ránko, tak dnes jsem dala tabulku já, když chersi asi nedorazí :frowning2: Snad se jí všecko brzo vyvine správným směrem a zas bude o.k!
8. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Krásné ránko,

chersi, copak se stalo??? :frowning2: :cry: Třeba to bude zase dobrý... :wink: musíš doufat...

já včera dorazila do práce a kolegyně, mě vyhnala zas domů, protože byla nemocná a měla nějaké střevní potíže, a musela v práci něco dodělat, tak abych to nedostala... :wink:

tak alespoň jsem šla navšívit nový sekáč a nakoupila pár hadříků na Vendu... nechala tam pětikilo a šla domů... :sweat_smile:
ségra byla včera u kartářky a druhý mimčo mít bude a ani nebude vědět jak k němu přišla... :sweat_smile: :wink: tak jsem měly s mamkou radost za ni...

jaspi, už jsi objednaná?
8. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Zuzi jdu se objednat v úterý..
8. led 2010 v 08:47  • Odpověz
ahá.... :slight_smile:

taky u vás tak sněží? Mě už to pěkně vytáčí, ať si sněží na horách a ne u nás v nížině!!! Kdo to auto nmá furt odmetat!!! :angry:
8. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Zuzi taky :angry: Už aby bylo jaro!
8. led 2010 v 09:01  • Odpověz
dnes jsme tu asi samy, co???
8. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ne ne, jsem tu také. U nás zatím po sněhu ani památky. Ale jsem zvědavá na ten víkend - až 60cm sněhu, to bude něco! DOkonce jsem včera slyšela nějakou výstrahu, že kdo se o víkendu chystá na cesty, ať si s sebou do auta přibalí zásoby jídla a pití a teplého oblečení, protože může počítat s tím, že zůstane někde viset. To je neuvěřitelný. :sweat_smile:
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
a kde bydlíš, my už tu máme tak dobrých deset, takže nám ještě 50 chybí... :sweat_smile:
8. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak to u nás, když se mrknu na střechy je minimálně 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jičínsko. :wink:
Ale mezitím, tu začalo sněžit. Fakt jen droboulinké vločky, ale sněží.
8. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ladi, to přijde, já už mám strach, že z práce snad ani neodjedu, abych nemusela odhrabávat auto... :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Teď mi došlo, že nemám v autě ani smetáček. Sakriš. :angry:
8. led 2010 v 10:53  • Odpověz
no já bych potřebovala spíš lopatu... :astonished:

hele a jičínsko, jako Rumcajsovo??? Nebo u Ostravy?

ráno jsem odmetala auto, až jsem došla k místu kde jsem začla, tak jsem mohla začít nanovo... :angry: :sweat_smile: pak jsem se na to vyprdla a jela s tím, že to vítr odfouká, takže jsem asi tak kilák neviděla nic... ještě jsem měla zamlžený sklo, no luxus...

a jak ti je Ladi? Kdy jdeš na další kontrolu?
8. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Uff, teď říkali v rádiu, že ve Zlíně svolávají kvůli sněhu krizový štáb.. :confounded:
8. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.